کاخ سفید نقل و انتقالات بالا امنیت ملی مشاور پس از زمزمه کمپین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ویکتوریا Coates بود که این موضوع از یک زمزمه کمپین که او نویسنده ناشناس از یک بگو همه کتاب در مورد تهمت, دولت, در حال حرکت است از شورای امنیت ملی به وزارت انرژی.

Coates به عنوان معاون مشاور امنیت ملی با تمرکز بر خاورمیانه و شمال آفریقا خواهد بود و پیوستن به وزارت نیرو به عنوان مشاور ارشد وزیر دن Brouillette.

“در حالی که من غمگین هستم به از دست دادن عضو مهمی از تیم ما ویکتوریا خواهد بود یک دارایی به وزیر Brouillette به عنوان او اجرا رئيس جمهور در امنیت انرژی اولویت های سیاست. او در خدمت رئیس جمهور وفادار پس از اولین روز از دولت و ارزشمند در نقش رئیس جمهور میانه سیاست” مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در بیانیه ای اعلام حرکت می کند.

با توجه به کاخ سفید حرکت کرده بود با این نسخهها کار برای هفته اما زمان می آید به عنوان Coates fends off شایعات بی اساس او در پشت “ناشناس” کتاب. هر دو عوامل برای کتاب و کاخ سفید را رد شایعات.

“کاخ سفید به رهبری رد شایعاتی که به تازگی منتشر و قرار نیست هر سهام در این پیشنهاد که ویکتوریا Coates نویسنده ‘ناشناس: یک هشدار و یا مرتبط با op-ed در نیویورک تایمز” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

انتقال این مقام گفت: “نشان دهنده ادامه داد: اعتماد و اعتماد به نفس مدیریت اماکن خود را به عنوان او طول می کشد در این نقش حساس در بخش انرژی است.”

“ما مشتاق در مورد اضافه کردن دکتر Coates به سازمان حفاظت محیط زیست که در آن تخصص او در خاورمیانه و امنیت ملی و سیاست خواهد بود مفید” Brouillette گفت. “او نقش مهمی در تیم ما است.”

در شورای عالی امنیت ملی Coates نقشی مرکزی در برخی از بزرگترین تصمیم گیری های سیاست خارجی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید — از دولت “حداکثر فشار” مبارزات انتخاباتی در ایران به آن دست زدن به تظاهرات و اعتراضات در سراسر این منطقه است. کوتز صریح منتقد توافق هسته ای ایران.

هنری سابق مورخ که به تدریس در دانشگاه پنسیلوانیا, Coates غیر معمول پس زمینه برای امنیت ملی مشاور: او دارای مدرک دکترا در ایتالیایی دوره رنسانس هنر است.

قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Coates به عنوان دستیار سناتور. تد کروز (R-تگزاس) و قبل از آن به عنوان یک مشاور سابق وزیر دفاع دونالد رامسفلد.

کوتز یکی از مقامات ارشد برای پیوستن به تهمت امنیت ملی کارکنان و خدمت تحت هر چهار مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی: بازنشسته ژنرال مایکل فلین سرهنگ سرهنگ H. R. مک مستر جان بولتون و اوبراین.

کاخ سفید نه به نام یک جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>