چرا Gretchen Carlson می توانم به شما بگویم که حقیقت کامل در مورد فاکس نیوز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Gretchen Carlson است بعید فمینیستی قهرمان. او هشت سال در فاکس نیوز’ تبلیغات صبح نشان می دهد فاکس و دوستان با پوشیدن لباس های کوتاه و خنده بچه ها احمق’ مبهم نژادپرستانه گفتگوی بورسی, اما در زندگی واقعی او یک نابغه ویولن که رفت به دانشگاه استنفورد مورد مطالعه ویرجینیا وولف. و در سال 2014 او جهان را تغییر نوع: او شروع به مداخله رئیس او را اذیت و آزار جنسی او. رئیس او اتفاق افتاد به مرد قدرتمند ترین در رسانه های محافظه کار Roger Ailes.

او ضبط شده او گفت: “من فکر می کنم من و شما باید به حال یک رابطه جنسی مدت زمان طولانی پیش و پس از آن شما می تواند خوب و بهتر و من می خواهم خوب و بهتر است. گاهی اوقات مشکلات راحت تر حل کند.” پس از بیش از یک سال از مداخله در جولای 6, 2016 در 9 صبح کارلسون جلو آمد و شکایت کرد Ailes (اما نه روباه).

او طرح دعوی در دادگاه اساسا تغییر روابط قدرت است که تا به حال اداره این شبکه از بدو 20-به علاوه سال قبل است. لباس های متعدد به دنبال جمله یکی که ادعا شده است که “در پشت صحنه آن (Fox News) عمل مانند یک سوخت, Playboy Mansion-مانند فرقه غرق در ارعاب شرمی و زن ستیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>