زاک Kassian در آب داغ دوباره پس از لگد زدن رعد و برق را Cernak در Oilers’ از دست دادن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Edmonton Oilers به جلو زاک Kassian تا به چشم پوشی از حق خود را به یک فرد شنوایی خواهد شد و به جای یک تلفن شنوایی با NHL روز جمعه پس از او لگد Tampa Bay Lightning defenceman اریک Cernak در قفسه سینه در طول دوره اول در روز پنج شنبه شب.

آن اتفاق افتاده در یک حادثه در داخل Oilers خط آبی که Oilers به جلو جاش آرچیبالد, Kassian و Cernak بودند درهم بر روی یخ.

Kassian بود به حالت تعلیق در دو بازی ماه گذشته برای یک متجاوز مجازات مربوط به Calgary Flames رو به جلو متی Tkachuk.

“او برگزاری كردن آن ارتجاعی است. من فقط در تلاش بود به او خاموش من پا زدن او را خاموش من” Kassian گفت. “من فقط تلاش برای بدست آوردن من پا سست است.”

در ضمن یانی Gourde به ثمر رساند کوتاه دست هدف و آندره Vasilevskiy به پایان رسید با 29 موجب صرفه جویی در به آسانسور خلیج تمپا به آن نهم مستقیم پیروزی 3-1 بیش از ادمونتون.

سازمان دیده بان | زاک Kassian و دیگر NHL لگد زدن حوادث:

به عنوان روغن صنعتی’ زاک Kassian در انتظار سرنوشت خود را از وزارت بازیکن ایمنی بیایید نگاه چگونه خود را ضربه به قفسه سینه از خلیج تمپا اریک Cernak پشته تا در برابر آنهایی که از گذشته است. 0:55

Tampa Bay نیز برنده آن 10 در یک ردیف در صفحه اصلی.

Vasilevskiy بهبود یافته به 18-0-2 در گذشته 20 شروع می شود. پت مارون و سدریک Paquette نیز به ثمر رساند برای رعد و برق به دست آورد که با وجود بازی بدون برترین گلزنان استیون Stamkos و نیکیتا Kucherov.

“آسیب های دشوار هستند اما همه آنها” مربی رعد و برق جان کوپر گفت. “این بخشی از بازی بنابراین شما نمی توانید گریه ناپاک و یا می گویند چرا ما — همه می شود صدمه دیده است. آن را دشوار است که ما تا به حال برخی از نام های بزرگ به پایین برای ما, اما به نظر نمی مانند امیدوارم آن طولانی نخواهد بود.”

Rcaf به ثمر رساند برای ادمونتون که در بازی دوم خود بازی متوالی بدون کانر McDavid که از دو تا سه هفته با یک ران آسیب است. مایک اسمیت به پایان رسید و با 34 موجب صرفه جویی برای Oilers که از دست داد و برای چهارمین بار در قوانین و مقررات در گذشته 16 بازی.

“ما تا به حال مقدار زیادی از رقابت در بازی ما” ادمونتون مربی دیو Tippett گفت. “ما تا به حال برخی از شانس وجود دارد که نوع در اطراف آن, اما نمی سرمایه گذاری در آن است. اشتباهات نهایت دیکتاتور بازی و ما در پایان کوتاه است.”

سازمان دیده بان | پیچ و مهره شکست Oilers گسترش win streak:

Tampa Bay شکست ادمونتون 3-1 در خانه در پنج شنبه شب. 1:19

Gourde که به پایان رسید 35-بازی خشکسالی در روز سه شنبه به ثمر رساند برنده در کوتاه دست جدایی طلب در 13:01 از دوره دوم, ضرب و شتم اسمیت با backhander بیش از شانه.

“من فکر نمی کنم من فقط باید گفت:” Gourde که گل چهارم خود را حرفه ای کوتاه دست هدف است. “وقتی که من برداشت جن من فکر کردم [اسمیت] تا به حال خوب فاصله من و پایین یخ بسته بود, بنابراین من جن رفت و آن بالا است.”

مارون را باز کرد به ثمر رساند در 4:39 از دوره دوم با هدف هفتم از فصل. پس از یک شات از نقطه سمت راست توسط لوقا Schenn منحرف کردن کامرون Gaunce به پشت خط دروازه مارون به سرعت در بر داشت سست جن و پر آن را بین پست نزدیک و اسمیت چپ پد. کمک برای Gaunce شد اولین NHL نقطه از مارس 24, 2017, زمانی که او یک عضو از پیتسبورگ پنگوئن.

ادمونتون کشیده و حتی در 9:36 وقتی جونز کاهش حافظه و پس از اولیه خود را به ضرب گلوله مسدود شده بود برداشت ارتجاعی از کار اخراج و یک ضربه به گوشه بالا برای سومین هدف از این فصل است.

Paquette به ثمر رساند به یک شبکه خالی با 55.1 ثانیه به سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>