بخارشوی اپکس خوبه؟ یا مارک های دیگر

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

 1. Sienna Luna Plus Handheld Steam Mop SSM-3016


Sienna Luna Plus Steam Mop | بخارشوی دستی دستی چند منظوره | کف چوب سخت | پاک کننده کاشی ، 1500 وات ، 212 درجه F ، بنفش
قیمت: در آمازون بررسی کنید
ویژگی های سریع:
از فناوری ارتعاشات میکرو پالس Sonic استفاده می کند
خیلی سریع گرم می شود
بخارشویی مناسب برای سطوح صاف
تعداد زیادی پیوست
این واحد به عنوان یک بخارشوی پز مناسب بود و برای این منظور فکر می کنیم که بسیار عالی عمل کند. از نظر فشار قوی ترین نیست ، اما ما از ویژگی های تمیز کردن آن هنگام رسیدن به سطوح تمیز کردن عمیق ، مانند کفپوش ، شگفت زده شدیم. از فن آوری پالس استفاده می کند که به نظر می رسد فشار را افزایش می دهد ، حتی اگر به اندازه سایر واحدها قوی نباشد. علاوه بر این ، آب را بیش از حد گرم نمی کند ، اما آن را تا 212 درجه فارنهایت گرم می کند ، که برای کشتن اکثر باکتری ها و ویروس ها کافی است.

این مدل یک بخارشوی بخارشوی محسوب می شود ، بنابراین به اندازه کشش در امتداد واحدها قابل حمل نیست. یکی از ویژگی های عالی در مورد این نوع مپ این است که می توانید برای از بین بردن سریع چین و چروک لباس خود از آن استفاده کنید. این بهترین وسیله برای تمیز کردن کوره ها یا سایر سطوح به شدت آلوده نیست. با این حال ، اگر می خواهید کف ، پیشخوان یا سطوح مسطح خود را ضد عفونی کنید ، این انتخاب مناسبی خواهد بود.

بخارشوی اپکس خوبه؟
سه سطح کنترل بخارشوی
در 30 ثانیه تا 212 درجه فارنهایت گرم می شود
ایده آل برای بیرون کشیدن چین و چروک از لباس
لرزش پالس آن را قدرتمندتر می کند
منفی
دارای برس های نایلونی است که باید تعویض شوند
به اندازه قابل حمل در واحدها قابل حمل نیست
نه به اندازه فشار بالا به عنوان تصاویر برتر

 1. پاک کننده بخارشوی تمام منظوره بوکا
  ویژگی های سریع:
  مخزن بزرگ 2.0 لیتری
  آب را تا 226.4 درجه فارنهایت گرم می کند
  بخارشوی تحت فشار برای تمیز کردن عمیق
  امکان کنترل فشار بخارشوی
  این دستگاه بخارشوی شونده چند منظوره با کیفیت مناسب است که برای انجام مناطق بزرگ مانند فرش و کارهای کوچکتر مانند تمیز کردن کوره ها یا تمیز کردن لکه ها بسیار مناسب است. در روند نزولی ، همان تعداد سایر فایلهای پیوست را مانند سایر واحدها ارائه نمی دهد ، اما همه چیزهایی را که برای بیشتر کارها لازم دارید ارائه می دهد.
 2. Sienna Luna Plus Steam Mop | بخارشوی دستی دستی چند منظوره | کف چوب سخت | پاک کننده کاشی ، 1500 وات ، 212 درجه F ، بنفش

یکی از ویژگی های آن یک دسته خمیده است که ظاهرا برای راحت تر کردن آن است. اینکه این دسته راحت باشد یا خیر ، فقط به نظر شخصی است. با استفاده از این دسته ، کمی مضرات برای ورود به فضاهای تنگ تر وجود دارد. در بعضی موارد ، تنها گرفتن مکانهایی مانند مبل یا تختخواب را دشوارتر می کند.

به طور کلی ، این واحد برای طیف گسترده ای از مشاغل بهینه است. ما مخزن بزرگ آن را دوست داریم و به نظر می رسد که حدود 40 دقیقه طبق ادعای سازنده کار می کند. با این حال ، این مخزن عظیم نیز سنگین تر می شود ، مخصوصاً وقتی پر باشد. به طور کلی ، این یک بخارشوی شوینده شگفت انگیز است و اگر آن را برای فاکتور راحتی مربوط به دسته و وزن آن نمی دانستیم ، آن را بالاتر می گرفتیم.

طرفداران
مخزن با ظرفیت زیاد
نور هشدار دهنده سطح پایین آب
زمان تمیز کردن طولانی
پنج دقیقه طول می کشد تا گرم شود
منفی
واحد کاملاً سنگین است

 1. Bissell BigGreen Commercial Hercules بخارشوی تمیزکننده بخارشوی BGST500T

پاک کننده بخارشوی اسکراب بخارشوی BISSELL BigGreen Commercial BGST500T Hercules
پاک کننده بخارشوی اسکراب بخارشوی BISSELL BigGreen Commercial BGST500T Hercules
قیمت: 143.96 $
ویژگی های سریع:
واحد درجه تجاری
مخزن 50 اونسی
45 دقیقه زمان تمیز کردن در هر پر کردن
بخارشوی تحت فشار
بیسل در مورد جاروبرقی و بخارشوی پاک کننده یکی از بهترین مارک ها در نظر گرفته می شود. آنها تولید کننده بسیاری از ماشین های بزرگتر هستند که احتمالاً می توانید از یک فروشگاه اجاره کنید. تجربه گسترده آنها در ساخت بخارشوی تمیزکننده های تجاری درجه یک از اصلی ترین دلایلی است که ما این محصول را توصیه می کنیم. این کار به صورت تبلیغاتی انجام می شود و کار خوبی را در سراسر صفحه انجام می دهد.

یکی از عیب های این مدل این است که نمی توانید سطح آب را هنگام پر کردن مخزن مشاهده کنید. در دفترچه راهنما آمده است که شما نباید بیش از حد مصرف کنید ، اما دیدن نزدیک بودن دشوار است. این یک مورد است که ما می خواهیم در مورد این مدل تغییر دهیم. جدا از آن ، همه کاره ، قابل حمل است و هر کاری را که می خواستیم انجام داد. همچنین بهتر است در صورت دستیابی به شلنگ طولانی یا فرمت برای رسیدن به سطوح بالاتر. از نظر امکان گرم کردن سریع و داشتن مدت زمان تمیز کردن طولانی ، این واحد مطابق آنچه انتظار داشت انجام داد. در کل ، این محصول بسیار عالی از یکی از معتبرترین مارک های دنیای خلاء است.

طرفداران
ظرفیت مخزن بزرگ و زمان اجرا
عالی برای مشاغل بزرگ و کوچک
زمان تمیز کردن طولانی ، ایده آل برای مشاغل بزرگتر
منفی
شلنگ 5 پا فقط 8 اینچ اضافی را گسترش می دهد
به هیچ وجه نمی توان گفت چقدر آب در مخزن باقی مانده است
راهنمای خرید کامل برای پاک کننده های بخارشوی چند منظوره
بهترین بخارشوی پاک کننده چند منظوره
اکنون لیستی از آنچه در نظر ما به عنوان بهترین پاک کننده های بخارشوی چند منظوره در بازار معرفی می شود ، در حال حاضر دارید. همانطور که از ویژگی های آنها می بینید ، همه مزایا و معایب خاص خود را دارند. برخی از آنها برای کارهای کوچک و یا کارهای سخت مناسب هستند ، در حالی که برخی دیگر برای تمیز کردن مناطق وسیع عالی هستند. آنچه شما از نظر اندازه و قابلیت حمل نیاز دارید به این بستگی دارد که شما قصد استفاده از پاک کننده را دارید. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام محصول را بخرید ، قبل از انتخاب محبوب ترین دستگاه بخارشوی تمیز کننده چند منظوره خود ، چندین عامل وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

نام تجاری:
این یک عامل اساسی است و شما می خواهید یکی از آنها را بخرید که از تولید خوبی در تصفیه کننده بخارشوی چند منظوره برخوردار است. شما می خواهید مطمئن شوید که این برند در ساخت لوازم خانگی که ترکیبی از برق با آب است ، تجربه دارد. یک برند معتبر به معنای این است که آنها از سابقه خوبی برخوردار هستند و احتمالاً با ضمانت طولانی تر یک بخارشوی تمیزکننده و با کیفیت بالا تولید می کنند.

اندازه و ظرفیت آب:
اگر می خواهید پاک کننده سبک باشد ، پس یک مخزن کوچک آب را انتخاب کنید. اما اگر توانایی کار برای مدت زمان طولانی برای شما مهم است ، پس انتخاب یک دستگاه بخارشوی تمیزکننده بزرگ مخزن یک انتخاب عاقلانه است.

قدرت:
این امر فشار بخارشوی از انتهای تمیزكننده را تعیین می كند. همچنین این ماده در سرعت گرم شدن واحد تأثیر دارد و قادر به نگه داشتن دما است. بخارشوی با جابجایی مسافت طولانی تر فشار خود را از دست می دهد ، بنابراین اگر محصول شیلنگ بیشتری داشته باشد ، برای تأمین بخارشوی مورد نیاز برای تمیز کردن کارآمد ، به قدرت بیشتری نیاز دارد.

لوازم جانبی تمیز کننده:
برش بخارشوی
برای اینکه بتوانید کلیه کارها را با دستگاه بخارشوی پاک کننده چند منظوره انجام دهید ، باید ضمیمه های تمیز کافی داشته باشید. اگر واحد پیوست کافی را ارائه ندهد ، پس از آن چند منظوره نیست و به احتمال زیاد پاسخگوی تمام نیازها نخواهد بود. برای تعیین تعداد صحیح پیوست ها برای شما ، باید قبل از انتخاب نهایی ، نوع کارهای تمیزکاری را که می خواهید انجام دهید ، تجزیه و تحلیل کنید.

قابلیت حمل:
این ویژگی در دستگاه پاک کننده بخارشوی چند منظوره بسیار مهم است. یکی از تست هایی که برای تعیین قابلیت حمل آن اعمال کرده ایم ، سعی در استفاده از محصول روی مجموعه ای از پله ها است. بعضی از تمیز کننده ها برای قرار دادن روی پله ها خیلی بزرگ بودند و برای رسیدن به همه مناطق باید به داشتن شلنگ بلند اعتماد کنید. به همین ترتیب ، همان نتیجه برای تمیز کردن سقف ها نیز حاصل شد. برخی از آنها فقط نتوانستند قالب تاج را تمیز کنند و از شیلنگ ای استفاده کنند که خیلی کوتاه باشد. قابلیت حمل و نقل ویژگی ای است که فراتر از وزن دستگاه است. شما باید نگاه کنید که پاک کننده تا چه حد به دست شما می رسد و تا چه مدت می تواند گسترش یابد.

چه چیزی باعث تمیز کردن بخارشوی چند منظوره خوب می شود
تمیز کردن در خانه
وقتی همه چیز گفته شد و تمام شد ، چندین فاکتور وجود دارد که هنگام انتخاب دستگاه بخارشوی پاک کننده چند منظوره ، مهمترین آنها است.

سازگاری / تطبیق پذیری:
در تجزیه و تحلیل ما ، متوجه شدیم که این دسته تغییرات قابل توجهی از یک دستگاه به دستگاه دیگر را نشان می دهد. حتی اگر همه پاک کننده هایی که ما بررسی کردیم چند منظوره در نظر گرفته شده بودند ، برخی از آنها برای یک هدف مناسب تر از سایرین بودند. همه آنها به اندازه ادعا متناسب نبودند. برخی از عواملی که در سازگاری و تطبیق پذیری آنها تأثیر گذاشته است شامل وزن ، اندازه ، طول سیم ها و شیلنگ ها است. در هنگام انتخاب بخارشوی شونده سازگار و همه کاره ، باید تمام این جنبه ها مورد توجه قرار گیرد.

راحتی در استفاده:
تمام محصولاتی که آزمایش کردیم قابل استفاده بودند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، دستگاه تمیز کننده بخارشوی فقط یک دستگاه ساده است. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که محفظه آن را با آب یا مایع تمیز کننده پر کنید و سپس اجازه دهید قبل از استفاده گرم شود. در حالی که آنها از نظر عملکرد متفاوت هستند زیرا برخی از آنها از ماشه ای استفاده می کنند که مجبور بودید همیشه آن را نگه دارید. برخی دیگر قادرند ماشه را برای تولید بخارشوی مداوم قفل کنند. این عوامل بر سهولت استفاده و خستگی دست شما هنگام انجام یک کار تمیز کردن بزرگ تأثیر گذاشته است.

ایمنی:
این یک عاملی است که در هنگام امتیاز دادن به بهترین جاروبرقی چند منظوره بدون بیان گفته می شود. بسیاری اوقات ، این همه به تحقیق در مورد تولیدکننده می رسد. البته ، شما می خواهید تمام اتصالات برقی به گونه ای پلمپ شوند که آب نتواند در آن نفوذ کند. علاوه بر این ، مهم است که واحد به سمت بالا نرود و باعث ریختن احتمالی آب بر روی سیستم های الکتریکی شود. توانایی دیدن مخزن آب در هنگام پر کردن آن یکی دیگر از عوامل مهم است. بعضی از پاک کننده ها از استفاده از یک مخزن آب مات رنگ نارس هستند و شما نمی توانید ببینید سطح آب تا چه حد است. این به طور بالقوه می تواند باعث پر شدن بیش از حد دستگاه و ایجاد خطر شود.

سازگار با محیط زیست:
پاک کننده های بخارشوی چند منظوره یک راه حل سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن است. لازم نیست از مواد شیمیایی خشن استفاده کنید و بسیاری از آنها هنگام استفاده از برق کارآمد هستند. فن آوری های ویژه مانند پالس ، ادغام فن آوری سونیک و سایر ویژگی های مفید باعث شده است تا آنها از نظر دوستی محیط زیست و توانایی تولید برق بدون وات اضافی ، از یکدیگر متمایز شوند.

قابلیت ضدعفونی و ددرزدایی:
مهمترین عاملی که در مورد قابلیت ضدعفونی و دفعزدایی وجود دارد ، شدت گرم شدن آب و فشار آن است که پاک کننده می تواند تولید کند. چند بخارشوی شوینده عالی در بازار وجود دارد که می توانند آب را بیش از حد گرم کنند ، که در واقع برای ضدعفونی کردن و از بین بردن بیشتر قالب های معمول مانند باکتری ها و ویروس ها بسیار عالی است.

انواع تمیزکننده های بخارشوی در بازار
پاک کننده های بخارشوی بر اساس عملکرد و طراحی آنها می توانند به سه نوع اصلی تقسیم شوند.

 1. بخارشویپزبهترین جارو برقی بخارشوی موجود در بازار
  موپ بخارشوی دقیقاً همان چیزی است که نام آن می گوید. عملکرد محدودی دارد و از بخارشوی برای تمیز کردن کف استفاده می کند. دارای سر موپ (Mop) است و می تواند شامل یک سر خاردار از نوع خاردار یا یک سر صاف برای کف چوب باشد.
 2. پاک کننده بخارشوی دستی
  پاک کننده بخارشوی دستی چند منظوره
  دستگاه تمیز کننده بخارشوی دستی برای کارهای کوچک بسیار مفید است. این ها قابل حمل ترین واحد اطراف هستند و برای تمیز کردن نقاط یا ریخت و پاش سریع بسیار عالی هستند. با این حال ، آنها برای تمیز کردن مناطق بزرگ سطح خوبی نیستند. آنها به طور معمول از نازل اشاره شده استفاده می کنند و برای مناطق بزرگتر دارای بخارشوی صاف نیست.
 3. تمیز کننده بخارشوی عمودی
  بهترین بخارشوی تمیز کننده قائمجارو برقی قائم درست مثل یک جارو برقی قابل حمل کار می کند. از محفظه ای استفاده می کند که می توانید آن را بچرخانید تا آب آن را در خود جای دهد و آنها غالباً با اتصالات شبیه به جاروبرقی بارگیری می شوند. بر اساس مدل ، آنها اغلب لوازم جانبی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد سطوح بزرگ را تمیز کنید ، یا یک منطقه کوچک با دقت نقطه ای که می خواهید بخارشوی را اعمال کنید. اینها نه تنها همه کاره بلکه بزرگترین و حجیم ترین بازار هستند.

نکاتی موثر برای مراقبت مناسب از پاک کننده بخارشوی شما
پس از خرید بهترین بخارشوی تمیز کننده چند منظوره برای شما ، اکنون باید از آن مراقبت کنید و مطمئن شوید که مدت طولانی آن دوام خواهد داشت. در اینجا چند نکته برای اطمینان از اینکه بخارشوی پاک کننده شما سالها خدمات طولانی را ارائه می دهد ، آورده شده است.

پاک کننده بخارشوی چند منظوره در حال استفاده
دفترچه راهنما را با جزئیات بخوانید : برای به دست آوردن نظافت بهینه و کارکردن ایمن آن ، کار با توجه به دستورالعمل سازنده ضروری است.
بررسی مناسب در مورد کیفیت آب : آب سخت می تواند لوله ها را مسدود کرده و منجر به کلسیم شود. بعضی از واحدها قابل تمیز کردن هستند ، اما استفاده از آب مقطر یا آب نرم بهترین راه برای اطمینان از این است که واحد شما هیچ گونه ساخت مواد معدنی را که می تواند به پاک کننده آسیب برساند ، تجربه نخواهید کرد.
تمیز نگه داشتن آن : تمیز کردن بخارشوی تمیزکننده شما ضروری است تا از طولانی بودن آن دوام بیاورد و همانطور که انتظار می رود در حین تمیز کردن چرخ ها چک های دوتایی را که به طور مؤثر چرخانده اند انجام دهید. برخی از تولید کنندگان دستورالعمل های ویژه ای را برای بهداشتی دستگاه های خود ارائه می دهند ، بنابراین حتما آن دستورالعمل ها را بخوانید.
مخزن را بررسی کنید : ایده خوبی است که مخزن را قبل از هر بار بررسی کنید. به دنبال ترک و نشت کاردستی باشید و در صورت یافتن آنها ، از تمیز کننده بخارشوی تا زمانی که سازنده در حال حاضر برای مشاوره در مورد چگونگی ادامه کار تماس نگرفته است ، استفاده نکنید.
بسته شدن
اکنون ، مجموعه ای از بهترین دستگاه های بخارشوی شونده چند منظوره برای انواع سطوح را دارید. هرکدام از واحدهایی که در بالا مورد بررسی قرار دادیم می تواند یک انتخاب عالی برای نظافت منزل شما باشد. گفته می شود ، اگر بخواهیم آنچه را که ما از بهترین ها می دانیم انتخاب کنیم ، قطعاً انتخاب شماره یک ما تمیز کننده بخارشوی Dupray Neat Steam است. دلیل اینکه احساس می کنیم درجه یک است ، به دلیل وجود کیفیت داخلی محکم ، فشار بخارشوی عالی و قابلیت گرم کردن سریع آب در دمای بالا است. حتی بهتر ، حرکت آسان و انجام کار غیرقابل تمیز کردن تمیز کردن انواع مختلف سطحی که آزمایش کردیم ، آسان است.

راهنماهای خریدار مرتبط:

لیست 10 بهترین جارو برقی سبک برای سالمندان
6 بهترین خلأ خاکستر برای پول
8 خلاء دست ساز ما برای فرش های شفاف شمع بلند
10 بهترین خلا برای جزئیات خودرو در سال 2020
جاروبرقی های برتر برای حیوانات خانگی مورد بررسی قرار گرفته است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>