بهترین برنامه جستجوگرها برای سال 2020

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو یا SEO برای کوتاه چیزی است که شما می توانید یک بار و بقیه تا ابدیت. بزرگترین موتور جستجوی گوگل را نگه می دارد به روز رسانی الگوریتم خود را به دلیل که شما در پیدا کردن نتایج جستجو با همان کلمه کلیدی تغییر پس از برخی از زمان. هر چند این را بهبود می بخشد تجربه افرادی که در حال جستجو به عنوان یک صاحب وب سایت که باید به خاطر ایجاد تغییر تلاش های SEO. اجازه دهید ما را نگاه کنید که چگونه شما می توانید مقابله با الگوریتم گوگل تغییرات سئو در سال 2020-

پیدا کردن کلمات کلیدی جدید و قرار دادن آنها را در به طور طبیعی

به عنوان سال پیشرفت روند جدید به طور ناگهانی پاپ تا به تمام دنیا برخی از چیزهای جدید و برخی از کلمات جدید است. برای صاحبان وب سایت این را به آنها می دهد برخی از کلمات کلیدی جدید. یکی باید به یاد داشته باشید که کلمات کلیدی هستند که احتمالا بخشی جدایی ناپذیر از یک سئو و پیدا کردن جدید, مفید, کلمات کلیدی نیاز به برخی از تحقیقات خوب و تمرکز. هنگامی که شما در پیدا کردن آنها با استفاده از آنها را در محتوای وب سایت خود را به عنوان اگر آنها به طور طبیعی یکپارچه بودن در آن است. به عبارت ساده نیست آن را به نگاه به عنوان اگر شما در حال آسیاب کردن کلمات کلیدی در محتوای وب سایت خود را.

لینک وب سایت خود را به درستی

قوی بک لینک (جایی که شما لینک وب سایت شما را لینک در وب سایت های دیگر) هنوز هم خط مقدم خارج از صفحه جستجوگرها. این کمک می کند تا شما بیشتر بینندگان به وب سایت شما و وب سایت خود را بهتر رتبه بندی گوگل. سعی کنید و وب سایت خود را مرتبط در وب سایت های که قوی تر قدرت را بهتر تاثیر است. ثانیا آیا نگه داشتن مقدار زیادی از لینک های خروجی به دلیل بیش از حد از آنها تاثیر خود را رتبه بندی منفی. همچنین تمرکز بر حفظ مربوطه اینتر-لینک های وب سایت در مقالات مربوطه. سعی کنید برای دریافت لینک از سایت هایی مانند:

– صفحات زرد: گوگل برای پیدا کردن کسب و کار شما در کسب و کار محلی.

– مشاورین: وب سایت فوق العاده به محلی مشتری برای هتل ها و رستوران ها و مهمان خانه ها و غیره.

– نظرت در وب سایت: وب عالی دایرکتوری به ترویج وب سایت خود را به صورت رایگان. انتخاب تو رفتگی در دیوار خود را و ارسال وب سایت خود را.

محتوا و خوانایی

محتوای اصلی این است که نیروی محرکه مردم علاقه مند به وب سایت خود را. این زمان در اطراف, شما باید به یاد داشته باشید به مطالب خود را طولانی تر است. متوسط کلمات برای برترین جستجوهای گوگل در حدود سال 1900 که در ذهن نگه دارید. اما به یاد داشته باشید نه برای محتوای تکراری فقط به خاطر اینکه شما می خواهید به نگه داشتن کلمه خود را محدود نگهداری می شود. که به خوبی جواب نمی دهد با گوگل ظاهرا. استفاده از جستجو در گوگل کنسول برای تعیین مشکلات از این نوع است. اضافه کردن چند رسانه ای به مطالب خود را کمک می کند تا بسیاری با توجه به تحقیقات. در نهایت به یاد داشته باشید برای بررسی امکان سنجی وب سایت خود را. نصب نان تست SEO در وب سایت وردپرس خود را. آن می آید با یک خوانایی جستجوگر. در غیر این صورت استفاده از دیگر چنین چکرز در دسترس بر روی اینترنت است.

سالم عملکرد وب سایت

چیزهای مختلف وجود دارد شما می توانید با تلقین به منظور بهبود عملکرد وب سایت شما. اولین و مهمترین, بررسی وب سایت خود را بارگذاری صفحه با سرعت. که برای استفاده از PageSpeed Insights برای چک کردن وب سایت خود را به سرعت. اگر شما به صورت دستی نصب هر پلاگین ها همیشه برای چک کردن نرم افزارهای مخرب که ممکن است کاهش می دهد وب سایت خود را بارگذاری سرعت زیادی است. ثالثا, بهینه سازی وب سایت خود را با محتوای بصری نیز مهم است. لازم است که شما آنها را بر روی وب سایت خود را در چنین راهی است که هر بیننده شما را به دیدن آن است. آن را نیز نشانه خوبی با Google.

این است که چگونه شما می توانید بهبود خود را از تلاش های SEO برای سال 2020 نگه داشتن آنها را در خط با جدیدترین الگوریتم گوگل.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>