بهترین ماشین ظرفشویی قابل حمل در ایران

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

ماشین ظرفشویی قابل حمل GE GPT145SSLSS
597.60 دلار
خرید کن
homedepot.com

هشت تنظیمات مکان را نگه می دارد
داخلی و خارجی فولاد ضد زنگ

از آب زیادی استفاده می کند
انتخاب حداقل چرخه
ماشین های ظرفشویی قابل حمل برای رانندگان بلند مدت که ماشین ظرفشویی در واحد خود ندارند ، بیشترین حس را دارند. ما این مدل 18 اینچی را از جنرال الکتریک توصیه می کنیم. ممکن است کمترین صدا نباشد – به 52 دسی بل می رسد – اما به نظر خوب می رسد ، داخلی استیل دارد و کاملاً تمیز می شود.

در طول تست Reviewed.com با ماشین ظرفشویی ، آنها دریافتند که این ماده خشک بهتر از رقابت است و همینطور برخی از ماشین ظرفشویی های سطح بالا و کاملاً نصب شده ، تمیز می کند. کاربران باید اطمینان حاصل کنند که می توانند سیم برق 5 مدل و شیلنگ 3 فوت این مدل را در آن جای دهند.

این ماشین ظرفشویی روی چرخ ها قرار دارد ، بنابراین می توانید به راحتی آن را در اطراف آشپزخانه خود بچرخانید تا آن را تا سینک خود بچسبانید ، اما چرخ ها را نیز می توانید برای قرار دادن دائمی از بین ببرید. تنها شکایت ما این است که از مقدار زیادی آب استفاده می کند – بیش از دو برابر مقدار ماشین ظرفشویی های سنتی – و دارای گزینه های چرخه محدود است. فقط سه چرخه برای انتخاب وجود دارد: عادی ، خودکار و سنگین. همچنین ، این ماشین ظرفشویی قابل حمل فقط با نخ های بخاری سینک ظرفشویی سازگار است ، نه با لکه های شیر آب که دارای اسپری داخلی است.

خریداران گزینه های زیادی در هنگام خرید ماشین ظرفشویی قابل حمل دارند. تعداد قابل توجهی ماشین ظرفشویی قابل حمل 18 و 24 اینچی در دسترس هستند ، اما آنها به طور معمول دارای وان های پلاستیکی هستند ، بلند هستند ، و تمیز نمی شوند و همچنین این یکی را پاک نمی کنند – لازم به ذکر نیست که آنها به همان اندازه ماشین های ظرفشویی استاندارد گران هستند. اگر به دنبال یک ماشین ظرفشویی قابل حمل با کیفیت عالی برای یک ارزش عالی هستید ، نمی توانید با GE در اشتباه باشید.

بهترین ماشین ظرفشویی هوشمند

ماشین ظرفشویی هوشمند LG LDP6797ST
677.70 دلار
خرید کن
homedepot.com
کنترل های صوتی را با استفاده از بلندگوهای هوشمند شما پشتیبانی می کند

خشک کن به اندازه گزینه های دیگر قوی نیست
ما عاشق طراحی ظریف و ظریف این ماشین ظرفشویی ال جی هستیم. دارای Wi-Fi داخلی و حتی یک برنامه مکمل است که هنگام تمیز بودن ظروف شما به شما هشدار می دهد. می توانید از بلندگو هوشمند هوشمند Amazon Alexa یا دستیار Google خود بخواهید وضعیت چرخه ظرف شما را بررسی کند.

این ماشین ظرفشویی نه تنها هوشمند است بلکه در تمیز کردن جانوری نیز محسوب می شود. در حقیقت ، دیجیتال ترندز آن را ” ماشین ظرفشویی با بهترین عملکرد ” نامید. این مجهز به چهار بازوی اسپری – به جای دو استاندارد معمولی – است و تعداد زیادی از جت های فشار قوی را بسته بندی می کند تا بتوانید ظرف های خود را از هر زاویه تمیز کنید.

ال جی مانند سایر ماشین های ظرفشویی در محدوده قیمت خود ، یک وان استیل ضدزنگ و یک سنسور خاک دارد که زمان چرخه را تنظیم می کند تا از این طریق انرژی بیشتری داشته باشد. در کل ، این سه قفسه وجود دارد – یک کوچک در بالای وسایل ، یک قفسه وسط برای کاسه یا لیوان ، و یک قفسه پایین برای وسایل بزرگتر مانند مخلوط کردن کاسه ها و بشقاب های شام. اگر یک دسته بیرونی را بیش از یک جیب ترجیح می دهید ، LG هم هر دو گزینه را با توجه به سلیقه طراحی شما دارد.

LG LDP6797BM
ال جی
سایر ماشینهای ظرفشویی هوشمند مانند سری GE Profile بسیار گرانتر هستند. این ماشین ظرفشویی به همان اندازه قدرتمند است ، اما هنوز هم زمزمه می کند و کار شگفت انگیزی در شستن و خشک کردن ظروف انجام می دهد. درمجموع ، این ماشین ظرفشویی هشت گزینه چرخه مختلف دارد: خودکار ، سنگین ، ظریف ، عادی ، توربو ، شستشو ، اکسپرس و ماشین تمیز ، و شما می توانید تعداد انگشت شماری از موارد دلخواه را نیز بارگیری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>