خرید بهترین دوربین عکاسی 99

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

با افزایش دیافراگم ، f / عدد کم می شود و نور بیشتری به دوربین می رود. این امر برای کم نور بسیار عالی است اما آگاه باشید که قصد دارد عمق میدان را بسیار کم عمق جلوه دهد – در هنگام گرفتن مناظر ایده آل نیست.

بنابراین مقدار کمی هدیه و برداشت وجود دارد و من در این پست به جزئیات کاملی می پردازم. دیافراگم تنظیم ارجح برای تنظیم اول است ، زیرا مستقیماً تأثیر می کند تا چه اندازه صحنه شما مورد توجه باشد. اما اگر به دنبال ایجاد تاری تاری هستید ، در درجه دوم سرعت شاتر قرار دارد.

اگر بتوانید مقیاس f / stop را بخاطر بسپارید ، قرار گرفتن در معرض بسیار ساده تر خواهد بود.

مقیاس به شرح زیر است: f / 1.4، f / 2، f / 2.8، f / 4، f / 5.6، f / 8، f / 11، f / 16، f / 22.
نمودار نشانگر مقیاس f / stop

سرعت شاتر خرید دوربین عکاسی DSLR
وقتی نور از دیافراگم لنز عبور کرد ، به دیافراگم می رسد. اکنون باید تصمیم بگیرید که چه مقدار از آن نور را می خواهید به دوربین اجازه دهید.

به طور معمول ، شما فقط می خواهید بخش بسیار کمی از ثانیه (به عنوان مثال 1/250) برای جلوگیری از تاری حرکت. با این حال ، سرعت های مختلف شاتر شرایط مختلفی را تکمیل می کند.

از عکسهای ورزشی واقعاً سریع (1/4000) برای عکسبرداری شبانه واقعاً کند (30 ثانیه). این بستگی به این دارد که چه چیزی شلیک می کنید و چه میزان نوری در دسترس شما است.

دانستن نحوه عملکرد سرعت شاتر شما یک عنصر اساسی در اصول اولیه عکاسی است.

یک پرتره مفهومی از یک دختر در اتاق خواب او که توسط کتابهای پرواز احاطه شده است

ISO
وقتی نور از دیافراگم عبور کرد و با سرعت شاتر فیلتر شد ، به سنسور می رسد. اینجاست که ما تصمیم می گیریم که چگونه ISO را تنظیم کنیم.

با بالا بردن شماره ISO ، میزان قرار گرفتن در معرض را افزایش می دهید. اما ، در همان زمان ، کیفیت تصویر کاهش می یابد. صدای دیجیتالی یا “دانه” بیشتری وجود خواهد داشت.

بنابراین باید درمورد اولویت های خود از نظر میزان مواجهه با دانه تصمیم گیری کنید.

به عنوان مثال ، من کیفیت تصویر را کاهش می دهم اگر این بدان معنی باشد که می توانم از تاری دید در عکس خود جلوگیری کنم. هیچ راه ممکن برای رفع این مشکل در مرحله پس از تولید (حداقل ، حداقل) وجود ندارد.

یک شلیک جوی از یک تونل زیرزمینی

خلاصه قرار گرفتن در معرض
پس از درک دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO ، باید یاد بگیرید که چگونه هر یک از این عناصر نوردهی با هم کار می کنند.

برای کلیه اصول اولیه عکاسی ، قرار گرفتن در معرض مهمترین است.

اگر این مورد را کم ندارید ، ترکیب و فریم به یک نقطه اصلی در عکاسی مبتدی تبدیل می شود.

در این پست با سیستم مبتنی بر “توقف” برای اندازه گیری قرار گرفتن در معرض آشنا می شوید. اما مهمتر از همه ، نحوه اولویت دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO برای بهترین عکس.

هر زمان.

راهرو یک ساختمان متروکه در طول سفر عکاسی اکتشاف شهری گرفته شده است

درک دوربین شما
حالت های اندازه گیری
عکاسی دیجیتال برای مبتدیان می تواند گیج کننده باشد. قرار گرفتن در معرض ساده نیست به عنوان یادگیری در مورد دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO. شما همچنین باید در مورد نحوه نگاه دوربین به نور یاد بگیرید.

حالت های اندازه گیری وجود دارد تا به دوربین خود بگویید چگونه می خواهید آن را به یک صحنه نگاه کند.

عکس زیر در حالت اندازه گیری نقطه ای گرفته شده است ، اما اگر می خواهید با استفاده از حالت ارزیابی ، همان عکس را بگیرید ، در معرض دید کاملاً متفاوتی قرار خواهید گرفت.

این همچنین در آموزش ویدئویی رایگان من وجود دارد. اگر به دنبال مقاله ای هستید که حالت های اندازه گیری دیجیتال ، از جمله Canon ، توضیح دهد ، در اینجا است.

دانستن این نکته اصلی عکاسی ممکن است تنها دلیل اصلی درک این موضوع باشد که چرا عکسهای شما در معرض نمایش قرار نمی گیرند یا در معرض نمایش زیاد قرار نمی گیرند.

خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>