خرید کتاب دیجیتال از سایت های معتبر

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

5- از یک کتابدار سؤال کنید.

از طریق GIPHY

اگر حتی پس از انجام مراحل بالا متوجه شوید که مهارت های کارآگاهی شما پایین تر از سطح است حل یک رمز و راز دنج، آخرین راه حل شما مراجعه به متخصصان است که در این حالت به معنای سفر به کتابخانه است.

در کتاب های اولیه پرنده ، ما عاشق کتابداران و همه آنها هستیم اتفاقات خارق العاده ای که می تواند در کتابخانه رخ دهد. آنها یک ثروت واقعی از دانش هستند ، و کتابداران تمایل دارند که به شما در یافتن اطلاعات کمک کنند و بدانند که چگونه می توانید تقریباً در مورد هر چیزی تحقیق کنید ، از جمله معدود قطعه هایی که در مورد یک کتاب به یاد می آورید.

به طور خلاصه ، آنها سلفی های فوق ستاره ای هستند که بیشتر از شما مایل هستند در جستجوی بانکهای اطلاعاتی خود به شما کمک کنند تا نام کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید. و ، بدترین حالت ، اگر آنها نتوانند به شما در یافتن آن عنوان کمک کنند ، قطعاً می توانند شما را در جهت برخی دیگر قرار دهند که مطمئناً آنها را دوست خواهید داشت.

آیا همیشه به دنبال کتاب می گردید؟ برای خبرنامه کتاب های Early Bird ثبت نام کنید و بهترین معاملات روزانه کتاب را دریافت کنید و مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل داده شوید.

آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 https://plink.ir/b7BR3   https://bit.ly/2UtG5Ns   http://ulvis.net/ynPl   https://tinyurl.com/uc8k48c
  https://cutt.ly/vtT24k7   https://b2n.ir/809032   http://gg.gg/h2smq   https://is.gd/ctv9aS
  https://1da.ir/zOlP1v https://cutit.org/hVWCn   http://rlu.ru/2Fpwm   https://t2m.io/kAkbV3p6
      https://rebrand.ly/ivs79ip  https://u.nu/pwfkv

منبع : https://rebrand.ly/ii7u141

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>