بسیاری از مردم نمی توانند روز خود را بدون آن فنجان قهوه اول شروع کنند. برخی ممکن است در طول روز به آن احتیاج داشته باشند تا به آنها کمک کند تا آن رکود بعد از ظهر را ببینند. شاید این باشد که آن فنجان قهوه داغ و تازه بعد از یک وعده غذایی عالی یا فقط استراحت با روزنامه صبح یا یک کتاب خوب باشد.
سلیقه هرکسی بسته به قهوه متفاوت است – برخی آن را قوی می دانند ، بسیاری آن را با خامه سنگین قند می خورند ، و برخی آن را ضعیف و سیاه می دانند. انواع مختلف و طعم های مختلف در حال حاضر وجود دارد ، تعجب آور است که هر کسی می تواند تنها با یک مورد علاقه خود کنار بیاید.

اگر آن را قوی دوست دارید ، یا شاید قهوه مخصوص آن را مانند کاپوچینو یا لاته دوست دارید ، باید با اسپرسو شروع کنید. اسپرسو فقط به تنهایی بسیار محبوب است و در یک فنجان کوچک و یک قاشق کوچک ریز سرو می شود.

بهترین دستگاه اسپرسو
De’Longhi Espresso Cappuccino سازDe’Longhi Espresso Cappuccino ساز
این دستگاه کوچک جمع و جور یک سازنده اسپرسو خانگی عالی است ، با امکان تهیه یک یا دو فنجان به طور همزمان. همچنین می توانید عکس های تک یا دوتایی از اسپرسو ، یا کاپوچینو و لاته تهیه کنید.
از گل قهوه یا روش غلاف مناسب استفاده می کند و قهوه را خیلی سریع دم می کند. کنترل های قابل تنظیم همچنین به شما امکان می دهند تا برای سلیقه همه تغییراتی ایجاد کنید. یک بخار دستی برای بخار و شیر برای یک پارچه غنی برای سرپوش گذاشتن روی قهوه های شما وجود دارد.

سیستم Rapid Cappuccino بهترین دما را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید چندین فنجان را در یک ردیف دم کنید. یک مخزن آب قابل حمل 37 اونسی قابل شارژ مجدد ، تمیز کردن و مجددا اتصال مجدد است ، به علاوه دارای یک پنجره آب برای مشاهده سطح آب است. همچنین شامل یک سینی قطره ای قابل تنظیم برای تمیز کردن و اندازه های مختلف فنجان است.

این مدل همچنین دارای دو ترموستات جداگانه است که باعث می شود فشار آب و بخار هر یک به طور جداگانه کنترل شود. این دستگاه از دوام بالایی برخوردار است و از دیگ بخار با فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و فشار پمپ 15 بار برخوردار است. این یک ماشین کوچک خوب است که باعث شکستن بانک نمی شود.

خرید

Breville The Barista Express Espresso MachineBreville The Barista Express Espresso Machine
این دستگاه اسپرسو معتبر در بودجه همه نیست ، اما باعث می شود اسپرسو افسانه ای ، واقعی ، و دارای ویژگی های بسیار خوبی باشد و هنوز هم به اندازه کافی برای countertop جمع و جور است.
این مدل اسپرسو ساز تمام اتوماتیک است که به شما امکان می دهد بلافاصله لوبیا را خرد کنید و سپس آنها را برای تازه ترین قهوه موجود در آن دم کنید. برای قهوه معمولی می توانید آسیاب مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید.

این شامل یک کنترل دمای قابل تنظیم و سیستم گرمایش گرمایی آنهاست که دمای آب را حفظ می کند. یک ویژگی شیر خشک برای کمک به از بین بردن آب اضافی از زمین های موجود در پرتفیلتر وجود دارد. پیش تزریق فشار کم فشار باعث می شود فشار کم آب در ابتدا زمین را به آرامی مرطوب کند.

این دستگاه همچنین دارای یک دستگاه فشار اسپرسو و آب گرم فقط در یک دستگاه جدا کننده جداگانه است. این دستگاه قهوه قابل جابجایی را بر عهده دارد و می تواند برای یک یا دو قسمت فنجان برنامه ریزی کند ، با وجود بیشتر برنامه های از پیش تعیین شده برای تنظیم نیازهای شما. این شامل چهار سبد فیلتر ، یک کوزه شیر استیل ، یک قاشق چنگال قهوه ، فیلتر آب و کیت تمیز کردن است .

سینی قابل گرم شدن قطره و فنجان قابل جابجایی برای تمیز کردن یا اندازه بزرگتر فنجان به خوبی کار می کند. همچنین دارای مخزن آب 2 لیتری قابل جابجایی است و از فیلتر آب کربن جایگزین و نشانگر سطح آب استفاده می شود. دستگاه قهوه داخلی ساخته شده باعث طراوت ، طعم و عطر نهایی می شود.

همچنین شامل فشار پمپ 15 بار و فیلترهای دیواری تک و دو جداره از جنس استنلس استیل می باشد. در صورت فراموش کردن خاموش کردن دستگاه ، تنظیمات خواب خودکار و خاموش شدن مفید است. پوسته استیل ضد زنگ با هر نوع دکوراسیون منزل متناسب است.

این یک ماشین عالی با ویژگی های زیادی برای عکسبرداری معتبر اسپرسو است. ساخته شده در چرخ دانه حبوباتی لمس خوبی است ، اما در حین استفاده دچار آشفتگی می شود و قطعاً در انتهای بالاتر مقیاس قیمت قرار دارد.

خرید

Nespresso توسط Breville VertuoLine قهوه و Espresso Maker بسته نرم افزاری با Aeroccino FrotherNespresso توسط Breville VertuoLine قهوه و Espresso Maker بسته نرم افزاری با Aeroccino Frother
این دستگاه زیبا است که با نام قابل اعتماد در قهوه سازان و عرصه لوازم آشپزخانه ساخته شده است. همچنین برای سازندگان اسپرسو از قیمت متوسطی برخوردار است.
این نسخه کوچکتر از برخی از موجود در بازار است – بسیار خوب برای کسانی که فضای محدود دارند و باید اسپرسو خود را فعال کنند. این بسته بسته بندی بسته نرم افزاری را برای شما به ارمغان می آورد زیرا بسیاری از این اجناس فروخته شده بیشتر از خود دستگاه است. این بسته شامل شیرهای شیر آیروکسینو پلاس آنهاست که باعث می شود سریع شیر یک لمسی برای شیر گرم یا سرد به شما دست دهد. تولید یک لمس به شما قهوه ، کرمی ، کاپوچینو و لاته می دهد.

این دستگاه از کپسول ها استفاده می کند ، و می توانید دو اندازه کپسول تولید کنید ، یک اونس بزرگ 8 قهوه و عکس های کوچک 1.35 اونسی برای اسپرسو. این می تواند کپسول ها را برای تنظیمات ترکیبی بخواند ، و کپسول ها در آن ظاهر می شوند و به راحتی می توانند به راحتی بیرون بیایند. کپسول ها فقط برای استفاده با Nespresso VertuoLine سازگار هستند. ذخیره سازی 20 کپسول استفاده شده را نگه می دارد.

این دستگاه پس از 9 دقیقه آخرین دم تولید حالت خاموش شدن اتوماتیک دارد و شما می توانید در مدت زمان کمتر از یک دقیقه با زمان گرم کردن سریع و عصاره سریع ، قهوه تازه میل کنید. همچنین یک مخزن آب 40 اونسی و یک سینی قطره ای قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان یا اندازه های مختلف فنجان وجود دارد.

خرید

آقای کافه کافه Barista Espresso سازآقای کافه کافه Barista Espresso ساز
نام تجاری آقای قهوه فقط ممکن است یک یا دو مورد راجع به قهوه بداند. این دستگاه یک قهوه ساز کوچک و جمع و جور خوب است که کار را انجام می دهد و بانک را با این کار خراب نمی کند.
این سازنده اسپرسو از یک صفحه کنترل لمسی آسان برخوردار است که به شما امکان می دهد از یک شات تک یا دوتایی اسپرسو ، کاپوچینو یا لاته را انتخاب کنید. بعلاوه ، شیر اتوماتیک شیر با ساخته شده در ظرف شیر یک لمس خوب است.

دستی برای دستیابی به کمال سلیقه شخصی شما وجود دارد و مخازن آب و شیر هر دو برای پر کردن و تمیز کردن آسان قابل جدا شدن هستند. به راحتی می توانید ظرف شیر را جدا کرده و برای استفاده بعدی در یخچال قرار دهید. این سینی دارای یک سینی قابل تنظیم می باشد تا لیوان های بزرگتر یا فنجان های تک تیر را در اختیار شما قرار دهد.

این شامل یک کتاب دستور العمل با 20 عدد نوشیدنی کافی شاپ مورد علاقه و آسان شما ، فیلترهای تک و دوتایی ، یک قاشق چنگال برای اندازه گیری و دستکاری است. همچنین شامل پمپ 15 بار می باشد.

خرید

دستگاه اسپرسو اتومبیل اسپرسو فیلیپس Saeco سوپر اتوماتیکدستگاه اسپرسو اتومبیل اسپرسو فیلیپس Saeco سوپر اتوماتیک
فیلیپس یک نام تجاری مشهور و دارای طیف گسترده ای از محصولات است و مطمئناً این دستگاه از این قاعده مستثنی نیست.
دارای طراحی زیبا و با کیفیت کار به علاوه جدیدترین تکنولوژی است. همراه با نمایشگر LCD ، این باعث می شود دستگاه از نظر کارایی هم از نظر تجاری عملکرد داشته باشد و هم در هنگام رسیدن به درجه قیمت بالاتر باشد.

می توانید یک فنجان قهوه یا اسپرسو را به دلخواه تهیه کنید و سپس با تنظیمات جدید یادداشت ، تمام تنظیمات برگزیده خود را ذخیره کنید. چرخ دیسک سطح حرفه ای کاملاً از سرامیک بادوام برای کمال در کارایی و تازه ترین قهوه مزه دار با پنج تنظیم مختلف آسیاب ، از تنظیمات خوب تا دوره ساخته شده است.

ساخته شده در شیرهای نرم افزاری به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به تجهیزات اضافی ، کف را مستقیماً درون فنجان خود بفرستید. بعلاوه ، این شیر دو بار برای پر شدن کف اضافی کف می کند. مخزن آب بزرگ 60 اونسی برای پر کردن و تمیز کردن و نگهداری آسان از آن قابل جابجایی است و دارای یک دیگ گرمایش سریع برای سرویس سریع است.

شما می توانید قدرت دم کرده را انتخاب کنید و دما را با 15 میله فشار کنترل کنید تا آب از طریق آن بیان شود. از دیگر ویژگی های آن می توان به تمیز کردن اتوماتیک و دبل اتوماتیک برای نگه داشتن دستگاه در حالت کار مناسب و مزه قهوه شما تازه و خالص اشاره کرد. یک سینی قابل تنظیم و سینی قابل جدا شدن فنجان ، فضای لازم را برای فنجان های مختلف و تمیز کردن آسان ایجاد می کند.

همچنین ویژگی برجسته خاموش کردن اتوماتیک با 1850 وات است. این دستگاه سبک تر در وزن ، از ویژگی ها و یا امکان ایجاد تمام قهوه های مورد علاقه و قهوه های مخصوص خود برای سالهای طولانی نور نیست. دارای ضمانت استاندارد است.

خرید

ایلی فرانسیس فرانسیس! دستگاه iperEspresso X7.1 مدلایلی فرانسیس فرانسیس! دستگاه iperEspresso X7.1 مدل
جای تعجب نیست که شرکتی که خط قهوه خود را دارد نیز می تواند دستگاه خود را برای تهیه آن بسازد. این دستگاه منحصر به فرد به دنبال طراحی معتبر و ویژگی های به روز است. طراحی شده در ایتالیا برای تکثیر منشأ سازنده اسپرسو ، با افتخار بر روی پیشخوان شما ایستاده است.
سازنده اسپرسو Illy با استفاده از کپسول Illy iperEspresso با نام تجاری قهوه خود استفاده می کند. این یک عمل یک لمسی را شروع می کند ، و فرایند ثبت شده دو مرحله ای آنها باعث می شود قهوه کاملاً معطر ، معطر و پر جنب و جوش با کرمی غنی و کف دار باشد. گره بخار Pannarello آنها برای بخار شیر برای کاپوچین ها و لات های شما مناسب است. این کپسول ها به دلیل عدم وجود قهوه داخل کپسول قهوه ، تمیز کردن آن را آسان می کنند.

این سازنده اسپرسو دارای دو ترموستات و فشار 15 بار برای فشار دادن آب از طریق آن است. این دستگاه دارای تمیز کردن اتوماتیک و از بین بردن کلسیم است. همچنین دارای مخزن آب 34 اونسی است. این دستگاه از نظر قیمت متوسطی است اما کپسول های آن گران قیمت هستند و فقط از مارک خاص خود استفاده می کنند.

خرید

Bialetti Moka Express 6-Cup Model 6800 Stovetop Espresso MakerBialetti Moka Express 6-Cup Model 6800 Stovetop Espresso Maker
اگر هزینه برای شما نگرانی است اما شما واقعاً اسپرسو یا قهوه را می خواهید ، شاید این نسخه برتر اجاق گاز راهی برای شما باشد. در کسری از هزینه های اتوماتیک ، یک سازنده اسپرسو لمسی فانتزی وجود دارد ، در اینجا این یکی است که کار را انجام می دهد ، قطعات شکسته ای ندارد و نیازی به کپسول های گران قیمت نیست تا بتوانید قهوه را با قیمت های گزاف تهیه کنید.
Bialetti 6-cup Moka Express با سه واشر و یک فیلتر در ایتالیا ساخته شده است. این سازنده اسپرسو stovetop شش فنجان دو قلو اسپرسو را فقط در چند دقیقه تولید می کند – اگر به چند ثانیه دیگر به آن احتیاج ندارید ، پس از این قهوه ساز را دوست دارید.

این دستگاه از جنس آلومینیوم با دوام و بادوام است و به شکل هشت ضلعی جالب توجه ساخته شده است و برای تمیز کردن راحت در سینک از هم جدا شده است. بالابر بالا و کنار ریختن کنار آن جذابیت و راحتی بیشتری به شما می بخشد. این بانک را نمی شکند و هیچ کپسول دیگری برای خرید وجود ندارد. فقط کافی است قهوه مورد علاقه خود را بخرید و همه شما آماده باشید. در واقع هیچ اتلاف و هزینه اضافی وجود ندارد.

خرید

Hamilton Beach 15 Bar Italian Pump Espresso MakerHamilton Beach 15 Bar Italian Pump Espresso Maker
Beach Hamilton Beach مطمئناً در آشپزخانه شما هیچ غریبه ای ندارد و سازندگان اسپرسو آنها به درستی جا می گیرند. این دستگاه زیبا و جمع و جور در هر بودجه ای مناسب است و به نظر می رسد که این کار را انجام می دهد.
این سازنده پمپ اسپرسو ایتالیایی با پمپ 15 بار برای بیان آب از طریق کافی شاپ کافی شاپ را برای شما به راحتی در خانه تهیه می کند. این ظرفیت را دارد که با لمس یک دکمه اسپرسو و کاپوچینو معتبر تهیه کنید.

نگهدارنده فیلتر برای امنیت و قابلیت نشتی ، دارای ویژگی اسلاید در و قفل است. گزینه ای برای آب گرم فقط برای سایر چای ها ، قهوه ها ، سوپ ها یا نیاز به شستشوی ظرف های کوچک وجود دارد. مخزن بزرگ 30 اونسی آب را می توان به راحتی و یا تمیز کردن سریع ، به راحتی از بین برد و دارای بازوی قابل تنظیم و قابل تنظیم برای شل شدن است. همچنین با یک کوزه شیر فلزی و تامپ نیز تهیه می شود.

فضای گرمایش مناسب در بالای واحد با استفاده از غلافهای ESE از پیش اندازه گیری شده یا اسپرسو زمین کار می کند ، بنابراین گزینه های مختلفی دارید. این یک ماشین خوب است ، کار را انجام می دهد ، و به نظر خوب می رسد. با وجود گزینه ها و گزینه های اضافی ، قیمت پایین آن در قسمت پایینی مقیاس وجود دارد.

خرید

دستگاه اسپرسو اتوماتیک اسپرسو و کاپوچینو 1-لمسی Gourmiaدستگاه اسپرسو اتوماتیک اسپرسو و کاپوچینو 1-لمسی Gourmia
این واحد در رده پایین و متوسط ​​قرار دارد و یک دستگاه کوچک بسیار عالی است. ساده و کامل ، انتخاب قهوه شما در یک فلش آماده خواهد بود.
با 19 میله فشار وارد می شود که کمی بیشتر از برخی است ، حتی آنهایی که در محدوده قیمت بالاتر هستند. به علاوه ، ساخته شده آن در شیر نرم است ، بنابراین شما می توانید قهوه را دم کرده و شیر را همزمان میل کنید و سپس هر دو در یک فنجان به پایان می رسند.

با لمس یک دکمه همه اتفاقات رخ می دهد ، و این باعث می شود قهوه و شیر شیر با هم حرکت کنند ، در یک رقص کامل قهوه. دستگاه تقریباً با تمام غلافهای Nespresso سازگار است. مخزن آب قابل حمل 50 اونسی و سینی قطره ای قابل جابجایی با رنده قابل استفاده برای تمیز کردن آسان هستند.

دستگاه تنظیم شده است که نیم ساعت پس از آخرین دم ، بطور خودکار خاموش شود. این یک ماشین خوب است ، خوب کار می کند ، به نظر می رسد خوب است ، و با یک سال ضمانت همراه است. قیمت آن تقریباً در تمام بودجه مناسب است.

خرید

Cuisinart Buona Tazza EM-400 Single Serce Espresso and Cafe MachineCuisinart Buona Tazza EM-400 Single Serce Espresso and Cafe Machine
بیایید شرط ببندیم که Cuisinart راه خود را در اطراف آشپزخانه بهتر از شما می داند. آنها باید ، چون زمان کافی را در آنها می گذرانند.
آنها لیستی طولانی از لوازم آشپزخانه برای آسانتر و شادابی زندگی شما دارند و دستگاه های اسپرسو آنها برای آن سفارش بلند ایستاده اند. این همه با قیمتی در حدود دو هفته است که می توانید کافی شاپ های کافی شاپ روزانه خود را تهیه کنید. به نظر می رسد خوب ، عالی کار می کند ، و جمع و جور و براق است. این سازنده اسپرسو منحصراً طراحی شده است تا بتواند از کپسولهای سیستم Illy iperEspresso استفاده کند.

از ویژگی های این دستگاه می توان به انتخاب آسان یک لمس ، تنظیمات دما و کنترل شیر اشاره کرد. همچنین دارای یک سر منحصر به فرد تولیدکننده Stay-Clean می باشد. 19 فشار فشار برای فشار آب گرم وجود دارد و آن اسپرسو خوشبو است.

سینی فنجان برای جا دادن لیوان های کوچک یا بزرگ به بالا یا پایین می چرخد ​​و می توان سینی قطره ای را برای تمیز کردن بیرون آورد. به طور خودکار کپسولهای مورد استفاده را بیرون می کشد و توانایی نگه داشتن 10 کپسول استفاده شده در ظرف را دارد. همچنین دارای یک مخزن آب قابل جابجایی 34 اونسی برای پر کردن مجدد و تمیز کردن ، صفحه ای برای گرم نگه داشتن فنجان شما و پنج عدد کنترل LED برای عکس های یک یا دوتایی اسپرسو است. این قهوه را به طور منظم درست می کند ، و تنظیمات متنوعی در دما دارد.

از ویژگی های اضافی می توان به دکمه صرفه جویی در مصرف انرژی ، انتخاب خاموش اتوماتیک ، نمای بیرونی از جنس استنلس استیل ، مخزن شیر ، سینی قطره ای و صفحه سینی قطره ای اشاره کرد. سینی قطره ای و صفحه سینی چکه ای را می توان داخل ماشین ظرفشویی قرار داد. سه موقعیت فنجان اسپرسو ، کاپوچینو و لیوان سفر شما وجود دارد. از قیمت عالی ، امکانات عالی و ضمانت دو ساله برخوردار است. بله ، آنها آشپزخانه شما را می شناسند.

خرید

قهوه ساز اسپرسو 6 فنجانی آلیسیقهوه ساز اسپرسو 6 فنجانی آلیسی
این نه تنها کاربردی ، بلکه زیبا نیز است. دستگاه قهوه اسپرسو پرفروش و پیشگام آلیس نه تنها شرکت کننده برنده جایزه Compasso d’Oro بود بلکه در مجموعه طراحی دائمی در MOMA در نیویورک قرار گرفت. بسیار چشمگیر ، درست است؟
این فقط یک چهره زیبا نیست – خوب کار می کند. این یک فنجان سه فنجان برای عکسهای پنج ماهه اونس اسپرسو است. از جنس استیل ضد زنگ براق و بادوام است که دارای دسته چدنی است. دارای یک سال ضمانت و واردات آن است.

با تمام آن زیبایی و سادگی ، هنوز هم کمی بالاتر از قیمت متوسط ​​برای یک دستگاه که دارای انواع عملکردهای رایانه ای است ، اما زیباست و رد پای اکو را پایین نگه می دارد.

خرید

Capresso Steam PRO 4-Cup Espresso and Cappuccino MachineCapresso Steam PRO 4-Cup Espresso and Cappuccino Machine
این دستگاه جمع و جور ، کاربردی است و ویژگی های اضافی دارد. قیمت این واحد بسیار پایین تر از بسیاری از انواع دیگر این استاندارد است. خود Capresso Steam PRO امکان گرمایش سریع را فراهم می کند.
سیستم بخار / دیگ بخار چهار فنجان این امکان را برای شما فراهم می کند که دو یا چهار کاپوچینو یا لاته تهیه کنید و می توانید قدرت کمتری را در کمتر از 5 دقیقه تنظیم کنید. انتخاب منحصر به فرد قهوه / بخار به شما امکان می دهد تا از یک دم کردن قهوه به سمت بخار شدن در یک لمس آسان بروید. همچنین می توانید آب گرم را برای چای ، شکلات داغ و سایر نوشیدنی های گرم دریافت کنید.

برف متحرک قابل چرخش می تواند مقادیر مختلف شیر را در هر زمان بار دیگر از بین نبرد. نگهدارنده فیلتر برای ایمنی دارای محافظ شست است و برای تمیز کردن یا اختلاف سایز یک سینی قطره ای قابل جابجایی دارد. درپوش دیگ بخار میزان فشار احتمالی ایمنی داخلی را دارد.

این دستگاه با یک کارافه شیشه ای ده اونسی برای یک یا چند فنجان ارائه می شود – همه آنها لوازم جانبی ایمنی ماشین ظرفشویی هستند. این دستگاه تمیز و جمع و جور ، آسان برای تمیز کردن بانک باعث خراب شدن بانک نمی شود و باید قهوه و سایر نوشیدنی های دیگر را برای سال های بعدی به شما بخورد.

خرید

دستگاه قهوه 3-در-1 اسپرسرس ترکیبی دستگاه پمپ اسپرسو اسپرسو با مشروب قطره ایدستگاه قهوه 3-در-1 اسپرسرس ترکیبی دستگاه پمپ اسپرسو اسپرسو با مشروب قطره ای
اگر قهوه خود را از طرق مختلفی دوست دارید ، این دستگاه برای شما مناسب است. این 3 در 1 به همان دستگاهی اطلاق می شود که یک گلدان معمولی قهوه ، اسپرسو و سایر کافی نت های خاص مانند لاته یا کاپوچینو درست می کند. این در دامنه قیمت کمی تند است ، اما هنوز هم ارزان تر از خرید همه آنها به طور جداگانه همراه با انواع فروشگاه شما خریداری می شود.
این مدل دارای صفحه نمایش LED و کنترل پنل برای چندین عملکرد قابل برنامه ریزی است تا بین انواع قهوه جابجا شود و همچنین دارای تایمر قابل تنظیم است. سبد مخروطی شکل برای تمیز کردن آسان قابل جابجایی است و این دستگاه دارای یک کارافه شیشه ای با ظرفیت ده فنجان ، فیلتر غلاف و یک فیلتر نگهدارنده است. این دکمه مکث و خدمت راحت برای کسانی که نمی توانند منتظر بمانند و نمی خواهند قبل از اتمام چرخه خرابکاری کنند.

نازل بخار متحرک به راحتی شیر را برای کاپوچین ها و لات های شما شیر می دهد. این دستگاه همچنین دارای 19 میله فشار پمپ برای عبور آب است. یکی دیگر از ویژگی های عالی تنظیم خودکار روشن و خاموش است .

خرید

دستگاه قهوه کاملاً اتوماتیک Jura ENA Micro 1دستگاه قهوه کاملاً اتوماتیک Jura ENA Micro 1
در اینجا یکی دیگر از طراحی های جمع و جور و براق است که بدون عارضه به نظر می رسد – و همینطور است. اما اجازه ندهید که ظاهر ساده شما را فریب دهد: هیچ عملکردی را از دست نمی دهد.
قهوه ساز Ena Micro 1 Fully Automatic یک دستگاه قهوه یک فنجان است که با کوچکترین اثر ممکن قهوه ای مناسب را برای شما رقم زده است. این برنامه تا سه فنجان اندازه مورد نظر شما قابل برنامه ریزی است که هر کدام دارای دو عطر متفاوت هستند. پوشش حفظ عطر تضمین می کند که لوبیا شما تازه بماند تا زمانی که آماده استفاده از آنها باشید. این دستگاه دارای چرخ داخلی است و شرایط ریزآزمایی در هر زمان شما را به یک فنجان مناسب تبدیل می کند.

این سیستم دارای یک سیستم گرمایش سریع و سریع است و اندازه فنجان از نیم اونس تا 8 اونس است. این سیستم همچنین شامل خاموش شدن اتوماتیک ، 15 میله فشار برای بدست آوردن آن آب ، و چهار قدرت مختلف آسیاب بسته به نوع تولیدی مورد نظر شماست. این سیستم همچنین دارای سیستم جداشدنی و مخزن آب 37 اینچی است.

این دستگاه در انتهای بالاتر دامنه قیمت قرار دارد ، بنابراین توجه داشته باشید که زیبایی و عملکرد به قیمتی به دست می آید.

خرید

دستگاه اسپرسو De’Longhi Dedica Deluxe Espressoدستگاه اسپرسو De’Longhi Dedica Deluxe Espresso
براق و جمع و جور ، این دستگاه دارای ظاهری کلاسیک است مانند یک دستگاه اسپرسو باید. این کار را انجام می دهد و اتاق زیادی را در حالی که تولید می کند اتاق نمی گیرد. سیستم کاپوچینو دستی و انحصاری آنها ، فومی غنی و خوشبو کننده برای عطر و طعم خارق العاده است.
شما می توانید با استفاده از ویژگی توقف منحصر به فرد آنها ، بین 1 یا 2 عکس اسپرسو انتخاب کنید تا به مقدار کافی قهوه برسید. این پنل دارای یک کنترل لمسی با دکمه های روشن است و سه در یک نگهدارنده فیلتر می توانند عکس های تک ، عکس های دوتایی و غلاف های اسپرسو را کنترل کنند.

فناوری Thermoblock تنها در 40 ثانیه دمای دم کردن کامل را گرم می کند. برنج قابل تنظیم ، شیر شما را در چند ثانیه برای پر کردن کامل کف می کند و سینی قطره ای به راحتی برای جام بلندتر یا لیوان سفر به راحتی قابل جابجایی است. اسپوت دوتایی به شما امکان می دهد دو عکس را همزمان انجام دهید.

این دستگاه از لحاظ قیمتی کمی بالاتر است ، اما ساخته شده است تا دوام داشته باشد و باعث می شود کافی شاپ های کافی شاپ در راحتی خانه خود ، بدون هیپرست های مزاحم ، کافی باشد.

خرید

درباره Espresso
کلمه اسپرسو هم به نوشیدنی قهوه و هم روش دم کردن قهوه اشاره دارد. کلمه اسپرسو به یک لوبیای واقعی ، ترکیبی از لوبیا یا سطح کباب اشاره نمی کند. برای تولید اسپرسو واقعی ، از هر نوع لوبیا یا سطح برشته استفاده می شود. بنابراین می توانید مورد علاقه خود را برای تهیه اسپرسوس خانگی و سایر نوشیدنی های قهوه خود استفاده کنید.

قهوه اسپرسو از اواخر دهه 1800 در ایتالیا وجود دارد و از آن زمان محبوبیت زیادی در انگلستان و آمریکای شمالی به دست آورد. نوشیدنی های گرم و سرد مستقر در اسپرسو به طور خاص در طی 20 تا 30 سال گذشته افزایش یافته است ، با نام تجاری معروف به عنوان کافه ها و کافی شاپ ها بر بسیاری از خیابان ها و محلات اصلی شلوغ در سراسر شهرهای بزرگ و جوامع کوچکتر مسلط شده اند.

هزینه و ضایعات (همراه با لیوان های غیر قابل استفاده) نیز یک نگرانی رو به رشد است و به همین دلیل محبوبیت دستگاه اسپرسو برای استفاده در منزل نیز رو به افزایش است.

برخی از ماشین های عالی در بازار وجود دارد ، و حتی قیمت های آنها نیز با ساخت اسپرسو و لاته های شخصی خود در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه های زیادی می شوند.

با افزایش عمومی علاقه به اسپرسو ، استفاده خانگی از دستگاههای اسپرسو از محبوبیت چشمگیری برخوردار شده است. امروزه طیف گسترده ای از دستگاه های اسپرسو خانگی قابل استفاده در هر فروشگاه لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی ، فروشگاههای بزرگ ، کافی شاپ محله شما و مغازه های آنلاین نیز وجود دارد.

این افزایش در دسترس سازندگان اسپرسو قابل استفاده آسان ، جمع و جور ، countertop قابل برنامه ریزی و دستگاه های اسپرسو مبتنی بر ظروف جدید و تک کانتینر نیز افزایش یافته است ، نه تنها به میزان رو به رشد اسپرسو مصرفی در خانه ، بلکه به مقدار اسپرسو نیز افزوده است خودش این افزایش علاقه نه تنها در تهیه قهوه در خانه ، بلکه باعث افزایش تولید کباب لوبیا خانگی و آسیاب های حبوبات قهوه شده است.

ساخت اسپرسو
اسپرسو با بیان یا “مجبور کردن قهوه” با بیرون راندن یک انفجار کوچک از گرمای بسیار گرم و با فشار زیاد از طریق یک دانه قهوه ریز قهوه ، بخار می شود. ضخیم تر است و از بافت قهوه به روش های معمولی غلظت بالاتری دارد و تمایل دارد که قهوه ای از قهوه در بالا باشد. به همین دلیل است که این روش دم کردن تحت فشار ، طعم های موجود در یک فنجان اسپرسو بسیار شدیدتر است.

Espresso همان چیزی است که اساساً برای سایر نوشیدنی های قهوه مخصوص مانند لاته ، کاپوچینو ، آمریکاییوس و انواع مختلف این نوع قهوه ها ، گرم یا سرد استفاده می شود. این کار با یک شات یا دو قهوه قهوه اسپرسو شروع می شود ، بنابراین سفارش یک کاپوچینو مضاعف یک اسپرسو دوتایی با شیر بخارپز است.

اگرچه در یک شات اسپرسو کافئین بیشتری وجود دارد ، زیرا قسمت ها بسیار کوچکتر هستند ، اما به نظر می رسد بیشتر از کسی نیست که چندین فنجان قهوه معمولی قهوه داشته باشد. مقدار کافئین بین لوبیا متفاوت خواهد بود و به قوام آن ، روشهای پردازش و کباب لوبیا بستگی دارد.

چگونه اسپرسو را در دستگاه خود بسازید
دسته را با صافی جدا کرده و از تمیز بودن تمام قهوه های استفاده شده قهوه اطمینان حاصل کنید.
درب را با قهوه ریز خرد کنید.
قهوه را در بالای سطح قرار دهید ، و هر گونه باقی مانده بر روی زمین را پاک کنید.
کاملاً محکم اما نه خیلی محکم ، زمینه را در داخل دستگاه ضسبنسرس وارد کنید.
ضسبنسرس را درون دستگاه قرار دهید و آن را محکم در جای خود بچرخانید.
دستگاه و فرآیند تولید آن را مستقیماً داخل یک فنجان یا یک لیوان شلیک کنید.
داخل یک فنجان اسپرسو بریزید.
روی یک قابلمه قرار دهید و لذت ببرید.
یا در صورت استفاده از روش غلاف ، فقط ضربه را بزنید.
دنبال چه چیزی میگردی
این یک لیست گسترده برای نیازهای اسپرسو شماست ، از قیمت های بالا تا موارد پایین. واضح است که همه دستگاه ها به طور یکسان ساخته نشده اند ، بنابراین باید بدانید که بهترین نیازهای شما چیست.

جوانب مثبت و منفی برای هر دستگاهی وجود دارد ، بنابراین تصمیم بگیرید که چه چیزی می توانید بدون آن زندگی کنید و چه معامله ای خواهد بود

برخی از جوانب مثبت و منفی

طرفداران

سریع . بیشتر این سازندگان قهوه می توانند طی یک یا دو دقیقه روند دم کردن خود را تمام کنند. بعلاوه ، اگر در خانه چند نفر در قهوه مشغول نوشیدن قهوه هستید ، می توانید بدون داشتن سازش و بدون انتظار ، طعم هایی را که همه می خواهید داشته باشید. دستگاه ها سریع گرم می شوند و قهوه را سریع می کنند. به علاوه ، بسیاری از آنها توانایی جابجایی بین عکس های تک و گلدان های کامل را دارند.

یک لمس ساده از دکمه ، و دستگاه شروع به گرم کردن و سپس فرآیند تولید آن می کند ، معمولاً طی یک دقیقه. در بسیاری از مدلهای موجود ، می توانید ماشین را از قبل برنامه ریزی کنید ، با فرض اینکه آن را تنظیم کرده اید و سپس در زمان های خاصی خاموش کرده اید ، بنابراین می توانید به محض از خواب بیدار شدن یک فنجان قهوه تازه داشته باشید ، و نه اگر بعداً هنگام کار مشغول دستگاه هستید ، نگران باشید.

این دستگاه های قابل برنامه ریزی کامپیوتری به شما امکان می دهند زمان شروع کار را از پیش تعیین کنید ، اما همچنین بسیاری از آنها دارای سیستم خاموش کردن اتوماتیک ، برای صرفه جویی در مصرف انرژی و تأمین ایمنی هستند. به علاوه ، می توانید برخی از مدل های جدید با بیش از یک زبان را برای گسترش مهارت های زبانی خود بدست آورید. فرانسوی برای کباب فرانسوی ، nes pas؟ سی ، سی ، کافه من گوست!

بسیاری از این واحد ها می توانند اندازه های مختلفی از کافه ها درست کنند و برخی از آنها ظرفیت یک کارافه یا سینی قطره ای قابل جابجایی را برای قرار دادن در یک لیوان مسافرتی خواهند داشت. انتخاب سایر طعم دهنده ها ، چای و نوشیدنی های یخ زده نیز از ویژگی های بسیار خوبی برای استفاده از همان دستگاه برای سایر نوشیدنی ها در کنار قهوه است. همچنین عالی است اگر شما و شخص دیگری هرکدام طعم یا نوع قهوه دیگری یا حتی اندازه دیگری را می خواهید. هرکدام می توانید نوع خاصی از قهوه خود را بدون تهیه دو قابلمه کامل و یا اینکه مجبور به انتظار طولانی مدت هستید ، داشته باشید.

منفی

این می تواند یک مورد بزرگ باشد ، به خصوص اگر در بودجه تندی قرار بگیرید. برخی از این ماشین ها از صدها دلار به سمت بالا هستند ، که ممکن است خیلی از افراد خیلی شیب دار باشند ، وقتی شما می توانید یک ماشین کاملاً مناسب با بیست دلار تهیه کنید. برخی از ماشینهای ارزان قیمت به همان اندازه با ویژگی های کافی برای شما اسپرسو و انواع دیگر قهوه مناسب هستند. هزینه خرید غلاف برای آن دسته از ماشین ها همچنین حتی از برخی قهوه های پریمیوم ، پوند برای پوند نیز تندتر است. انواع مختلفی از ماشین آلات با کپسول یا ظروف مخصوص تولید آب مخصوص خود به بازار عرضه می شوند و بسیاری از آنها برای قرار دادن نوع ظروف مخصوص به خود ساخته شده اند که گران قیمت هستند.

غلاف قابل بازیافت نیستند – بعضی از آنها قطعاتی دارند ، اما به طور کامل ، و به سرعت در حال دفع زباله ها در کوهستان می شوند. بعضی از ماشین آلات وجود دارند که انواع مختلفی از گیرنده های زمینی دارند ، بنابراین اگر به این موضوع نگران هستید ، شاید عاقلانه به دنبال آن دسته از قهوه سازها باشید.

همه این ماشین ها با یکدیگر صحبت نمی کنند ، بنابراین برخی از دستگاه ها اجازه استفاده از غلاف یا کپسول های قهوه دیگر را نمی دهند. تنظیم آنها متناسب با دستگاه شما می تواند قهوه شما را بیش از حد قوی یا خیلی ضعیف بگذارد یا اصلاً کار نکند. برخی از ویژگی های فروخته شده به طور جداگانه ، مانند کپسول های قهوه یا فیلترها ، ممکن است همیشه متناسب با انواع مختلف دستگاه اسپرسو نباشد. این امر می تواند گران باشد ، به ویژه اگر انتخاب دستگاه قهوه شما دارای طعم های محدود باشد یا دارای غلاف و لوازم جانبی قهوه ای بسیار گران قیمت باشد.

خرید یک دستگاه قهوه ساز تنها می تواند در ابتدا ایده خوبی به نظر برسد ، اما تنها در صورتی که فقط شما یا یک شخص دیگر عالی باشد عالی است. اگر مهمانانی دارید که همه قهوه می خواهند راحت نباشد. شما باید همزمان چند فنجان درست کنید و این می تواند زمان بر و پر هزینه باشد. حتی اگر فقط دو نفر باشد ، اگر ماشینی بخرید که از غلاف استفاده کند ، یعنی حداقل دو غلاف در روز ، اگر بیشتر نباشد ، و این نه تنها می تواند در هزینه غلاف ها اضافه شود ، بلکه تا آخر در این هفته غلافهای زیادی در زباله ها می روند. حتی اگر این انواع غلاف یا کپسول نباشد ، باز هم می تواند وقت گیر و گران باشد. اگر مجبور هستید یک قهوه ساز دیگر را برای پذیرایی از میهمانان خریداری کنید ، هزینه دیگری است و فضای بیشتری برای ذخیره آن لازم است.
نگهداری
به همان اندازه که دستگاه ها مناسب هستند و به همان اندازه مناسب هستند ، مانند هر دستگاه آشپزخانه کوچکتر ، می توانند با مشکلات و خرابی روبرو شوند. برخی از مشکلات رایج می توانند موارد کوچکی باشند ، مانند دستگاه روشن نمی شود ، یا قهوه در حال دم شدن نیست ، یا دستگاه در طی مراحل تولید دم از نیمه راه متوقف می شود.

نگهداری منظم در این ماشین ها بسیار مهم است. بسیاری از آنها با یک کیت و محلول نزولی همراه هستند ، یا برای تمیز کردن و خلاص شدن از شر قهوه یا کلسیم ، یک تنظیم خودکار دارند و شما باید به طور مرتب از آن استفاده کنید. بسته به نوع آب مورد استفاده شما ممکن است سریعتر از حد معمول در داخل دستگاه جمع شود.

از مشکلات شایع می توان حباب هوا در شیلنگ یا سایر بقایای انسداد آنها بود. می تواند زمینه های قهوه شلی وجود داشته باشد که در مخزن آب گرفتار شده اند ، یا سوزن سوراخ دار سوزن های مورد استفاده در غلاف و انواع کپسول ماشین آلات.

شما باید به طور مرتب ، با دقت تمام قطعات قابل جابجایی را برای تمیز کردن و بازرسی از بین ببرید. اطمینان حاصل کنید که هیچ آسیبی یا مشکلات دیگری در آنها ایجاد نشتی یا کمبود الکتریسیته نداشته باشد. آنها را با دقت بررسی کرده و همه آنها را به عقب برگردانید تا محکم در فضای آنها قرار بگیرند.

دستگاه را با آب تمیز و مرتب اجرا کنید یا یک محلول سرکه را به آن اضافه کنید تا از قهوه یا کلسیم موجود که ممکن است رخ دهد و همچنین ضد عفونی کننده قهوه را پاک کنید.

سعی کنید چند بار آب را بدون قهوه موجود در ظرف مخلوط کنید تا از ساخت آن پاک شود. زمین های خوب می توانند باعث ایجاد بیشتر شوند و انواع خاصی از قهوه وجود دارند که دارای مانده سنگین و روغنی هستند.

منبع الکترونیکی را بررسی کنید که بند نافی هیچ خسارت و خرابی نداشته باشد و مخزن آب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که محکم در محفظه نشسته است. زهکشی هایی را که آب از آن عبور می کند ، بررسی کنید و قطعات را تمیز و کارآمد نگه دارید.

اطمینان حاصل کنید که مخزن آب از آب تمیز پر شده است و به شما اجازه می دهد تا زمان گرم کردن مناسب دستگاه باشد. قبل از برنامه ریزی شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بدون دانستن چیزی تغییر نکرده اید و سازنده قهوه به سادگی از دستورات پیروی می کند.

برای مشکلات الکتریکی ، با شرکت یا گارانتی خود تماس بگیرید تا ببینید که تحت پوشش قرار گرفته اید. شرکت Keurig یک ضمانت خوب ارائه می دهد و در پشت نام و محصول آنها ایستاده است. آنها خدمات عالی برای مشتری ارائه می دهند.

این اطلاعات زیادی برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد دستگاه های اسپرسو خانگی است. لوازم کامل برای همه وجود ندارد. یک نفر به آن سوگند می خورد و نفر دیگر به نزدیکی آن نمی رود. تصمیم گیری در مورد آنچه شما می خواهید بر عهده شماست. جوانب مثبت و منفی را وزن کنید و تحقیقات خود را در مورد ماشین ها انجام دهید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

دستگاههای اسپرسو خانگی می توانند بسیار قیمتی نسبت به بسیاری از دستگاه ها داشته باشند ، و سایر دستگاه های تولید قهوه منفرد دیگری نیز در بازار وجود دارند که ممکن است اسپرسو را نیز بسازند ، بنابراین اگر وفادار به برند نیستید ، مشکلی برای مرتب سازی قهوه ساز جدید خود نخواهید داشت.

اثرات زیست محیطی
جستجوی دستگاه اسپرسو مناسب می تواند دلهره آور باشد ، بنابراین تصمیمات عاقلانه ای بگیرید. انواع استفاده از غلاف یا کپسول ها در بازار رواج بیشتری پیدا می کند و نگرانی های زیادی در مورد این نوع ماشین ها وجود دارد.

تأثیرات محیطی با استفاده از غلافهای پلاستیکی در دنیای دستگاه قهوه یکبار مصرف و استفاده از غلاف چیز جدیدی نیست. با وجود میلیون ها نفر ، چه در خانه و چه از نظر تجاری ، با استفاده از این نوع ماشین ها ، این مقدار زیادی هدر می رود.

ممکن است فکر نکنید که با یک یا دو غلاف در روز تأثیر زیادی بر شما گذاشته است ، اما اکنون این اتفاق توسط چندین میلیون خانوار که فقط یک یا دو بار در روز استفاده می کنند ، تأثیر دارد. بیایید در همه دفاتر کسانی که ممکن است روزانه از 50 تا 100 استفاده کنند ، کافه تریا ، بیمارستان و کافی شاپ گوشه – همه ما در مورد تأثیر صحبت کنیم.

به این دلیل که K-Cup از پلاستیک ساخته شده است که دارای فیلتر ، زمین قهوه ، و روکش پلاستیکی نیز هست – کار ساده ای نیست که راحت بتوانید هر قسمت را برای اهداف بازیافت جدا کنید. با داشتن میلیاردها دلار از این غلافهای پلاستیکی کوچک هر سال ، باید از خود بپرسید که آیا آن فنجان قهوه سریع ارزش آن را دارد یا خیر.

جالب اینجاست که بنیانگذار دستگاه قهوه Keurig در واقع خودش را ندارد. او در بعضی مواقع ابراز پشیمانی ابراز پشیمانی کرده است ، و نه به این دلیل که سهام خود را با قیمتی نسبتاً پایین فروخته است ، بلکه به خاطر تأثیر آن بر محیط زیست است.

همچنین تأثیرات زیست محیطی در ساخت غلافها وجود دارد ، که باعث ایجاد ضایعات ، آلودگی و بسیاری از انواع پلاستیک می شود که در واقع مورد استفاده قرار نمی گیرد و مستقیماً از کارخانه زباله است. تولید گازهای گلخانه ای و آب مورد استفاده در تولید لیوان های پلاستیکی بسیار زیاد است.

راهی برای حل این مسئله وجود دارد که مصرف کنندگان می توانند مارک دیگری از غلافهای قابل استفاده را خریداری کنند ، اما با سیستم جدید تولید نوشیدنی 2.0 ، این دیگر گزینه ای نیست که از نظر بسیاری از ذهن ها ، فقط حرص و آز باشد. توانایی خرید قهوه خود و پر کردن غلاف در هر زمان ایده ای هوشمندانه و باهوش اقتصادی است ، نه اینکه به عنوان کمک به محل دفن زباله اشاره شود ، بلکه ماشین های جدیدتر دیده اند که دیگر نمی توان این اتفاق افتاد.

مثل زمانی است که شرکت تلفن یا شرکت رایانه شما سر شارژر را تغییر می دهد – واقعاً به پول می رسد. اما برای شرکتی که همیشه انگشت محیط زیست به آنها توجه داشته و شاهد افت فروش بوده است ، به نظر می رسد که کار باهوش تر این باشد که پیش از آن بمانید ، نه اینکه بخواهید به سادگی پول را وارد کنید.

قطعات جداگانه غلافها قابل بازیافت هستند ، اما وظیفه جدا کردن همه چیزها و قرار دادن آنها در هر یک از ظروف مناسب آنها ، یک کار دلهره آور برای کاربر تک فنجان است و تقریباً غیرممکن بودن برای کاربر تجاری.

شرکت Keurig از آن زمان غلاف های قابل بازیافت را برای استفاده معرفی کرده است و ادعا می کند که همه غلاف ها تا سال 2020 قابل بازیافت خواهند بود. اما از آنجا که غلافهای کوچک از چهار قسمت جداگانه تشکیل شده اند ، بنابراین باید قطعات غلاف را جدا کنید. غلاف ها از ترکیبی از غلاف پلاستیکی ، پوشش آلومینیومی ، مواد آلی ، که زمینه قهوه است ، و فیلتر کاغذ هستند.

در حالی که همه این موارد به راحتی جداگانه قابل بازیافت هستند ، این غلافها به طور کلی قابل بازیافت نیستند. برای بازیافت یا کمپوست آنها باید هر یک از مؤلفه ها از هم جدا شوند و در دسته بندی ها قرار بگیرند. فیلتر کاغذ گرم شده در داخل پلاستیک است ، بنابراین حذف آن آسان نیست ، و در آنجا دوباره ، راحت نیست.

هیچ کس برای آن وقت پیدا نکرد. اگر شخصی در خانه دارید که آرتیست است ، یا شاید یک کودکستان یا مهدکودک در نزدیکی باشد که بتواند از آنها برای ساختن وسایل استفاده کند ، یا شاید بچه ها یا همسایگان خودتان بتوانند از غلافهای پلاستیکی برای برخی از پروژه های هنری استفاده مجدد کنند ، یا موارد دیگر -در نوع خود از کارهای مختلف در اطراف خانه ، پس می توانید غلاف ها را بازیافت کنید. شاید بتوانید در باغ چیزی درست کنید ، یا یک پروژه مدرسه انجام دهید. گزینه های مطلوب در سراسر اینترنت وجود دارد.

خوب ، اگر به زمین اهمیت می دهید ، چند اسباب بازی جدید وجود دارد که قسمت های بالای غلاف ها را قطع می کند تا به سهولت و سرعت بخشیدن به فرآیند بازیافت برای شما کمک کند. چندین مورد در بازار وجود دارد و همه آنها به طور یکسان کار نمی کنند و همه آنها به راحتی در تمام غلاف ها استفاده نمی شوند. دوباره به شما بستگی دارد. ممکن است در ابتدا تازه کار باشد و بعد خسته کننده شود ، یا خودتان را برش دهید ، یا تازه شروع به فراموشی می کنید و سپس این فقط یک وسیله دیگر در کشو های آشغال است ، به همراه قاشق بطری و پله.

بنابراین ، در اینجا ما هستیم. برگشت به محل دفن زباله. همه ما می دانیم که غلافهای K-cup و چای K به دلیل داشتن چهار ماده مختلف ، بازیافت آن دشوار است: یک فنجان پلاستیکی که با یک فیلتر کاغذ بسته شده با گرما روکش شده است ، و یک روکش فویل آلومینیومی با روکش پلی اتیلن که برای آن تهیه شده است. اسکن مطمئناً ، بسته بندی قهوه را تازه نگه می دارد ، اما کارتریج ها تجزیه پذیر نیستند.

وقتی به تصویر بزرگ نگاه می کنید ، باید تصمیم بگیرید که آیا یک دقیقه فنجان قهوه شما از دستگاه 150 دلاری شما بیرون می آید ، هنوز هم ارزش آن را دارد یا خیر. به راحتی می توانید به راحتی همه آن را نگاه کنید ، و دستگاه زیبا و براق شما که باعث می شود چای و لیموناد و کاکائو داغ برای روزهای سرد باشد اما در پایان این همه ممکن است در دراز مدت ارزش این همه را نداشته باشد. برای خلاص شدن از شواهد یک دقیقه طول می کشد تا قهوه و یک عمر کامل انجام شود.

برای ساختن غلاف ها از نظر محیط زیست مراحل زیادی انجام می شود ، اما بیشتر آسیب ها در حال حاضر انجام شده است. اگر در بسته شدن روی ردپای خود جدی هستید ، می توانید نوع قهوه ساز فرانسوی یا سازندگان قهوه بیست دلاری قهوه را انتخاب کنید ، بعضی از آنها فیلترهای قابل استفاده مجدد دارند. صرفاً قهوه ، پس از همه ، و اگر در حال تهیه آن در خانه برای صرفه جویی در هزینه و متوقف کردن خرید از کافی شاپ های با نام تجاری فانتزی هستید ، روش های تمیزتری برای انجام این کار وجود دارد. به شما بستگی دارد

اگر به دنبال خرید یک مورد هستید ، به اطراف بپردازید ، از آن بپرسید ، و واقعاً تکالیف خود را در این مورد انجام دهید. آیا سهولت در تهیه یک فنجان قهوه در کمتر از یک دقیقه واقعا ارزش 500 سال را دارد که زمین بتواند غلافهای پلاستیکی را تجزیه کند؟ فقط یک غلاف – هرگز از میلیاردها میلیاردی که هر سال مورد استفاده قرار می گیرند ، بیاور.

نتیجه
قهوه خوب است و بعضی از سازندگان قهوه با یک غذای بسیار خوب نیز در آنجا وجود دارند ، اما شما می توانید یک فنجان قهوه را از یک نوع گلدان معمولی تهیه کنید – قهوه سازهای معمولی زیادی وجود دارند که یک یا دو فنجان قهوه را در آن تهیه می کنند. در یک زمان که یک فیلتر استاندارد در سازنده داشته باشد که حتی به فیلتر کاغذ نیز احتیاج نداشته باشد.

اگر به طور جدی به انواع قهوه سازان که در اینجا ذکر شده است دقت می کنید ، باید هزینه کلی آن را در نظر بگیرید. بسیاری از آنها می توانند بسیار گران قیمت باشند و در هنگام خرید باید این نکته را در نظر بگیرید. این ممکن است برای راحتی و سرعت روند تولید دم کرده خوب باشد ، اما اگر خودتان در طول روز قهوه بیشتری را در جای دیگری خریداری می کنید ، می تواند اضافه کند. اگر قهوه ای را تهیه کرده اید که فقط از مارک قهوه یا قهوه مخصوص آن استفاده کند ، قیمت قهوه را برای این دستگاه ذکر نمی کنیم.

اگر سرگرمی زیادی دارید یا بیش از یک یا دو نوشیدنی قهوه معمولی در خانه خود دارید ، هزینه ظروف قهوه واقعاً می تواند افزایش یابد. این به عنوان هزینه پولی برای شما ، بلکه به محیط زیست اضافه می شود. اگر نیاز به تهیه بیش از یک یا دو فنجان در روز وجود دارد ، اگر شما مقدار زیادی قهوه می نوشید ، یا افرادی را به طور مرتب برای شام یا سایر کارکردهای اجتماعی در آن قرار می دهید ، یکی را انتخاب کنید که بتواند یک گلدان یا کارافه را نیز پر کند. صرفه جویی در ظروف منفرد.

اگر در حال انتخاب نوع قهوه ساز هستید که می تواند یک کارافه را کامل و همچنین یک شات تک یا دوتایی انجام دهد ، سعی کنید نوع دیگری را پیدا کنید که از یک ظرف کپسول منفرد استفاده نمی کند ، اما دارای یک فیلتر قابل استفاده مجدد است. به این ترتیب شما با هزینه ظروف کم می کنید و بیش از آنچه نیاز دارید زباله ایجاد نمی کنید.

اشکال و مدلهای مختلفی وجود دارد – برخی از آنها نسبتاً بزرگ و سنگین هستند ، برخی دیگر برای فضاهای کوچکتر و محدود شما مناسب هستند. بعضی از آنها به راحتی روی اجاق گاز کامل هستند. نه اینکه این ماشین ها فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند ، اما شاید ایده خوبی باشد که مساحتی را که در آن قرار خواهد گرفت ، اندازه گیری کنید ، در صورت فضای بسیار کمی وجود دارد و یا در حال خرید قهوه ساز برای اتاق خوابگاه هستید ، تریلر camper یا اتاق کوچک دفتر کوچک خود را.

برخی از ماشین آلات توانایی ساخت انواع نوشیدنی ها نیز دارند: چای ، قهوه یخ زده و قهوه مخصوص. آنها معمولاً بسیار مناسب هستند و با تنظیم یک لمسی قابل انجام هستند. بعلاوه ، ممکن است یک کارکرد جداگانه برای توزیع آب گرم برای موارد دیگر ، مانند سوپ ، قهوه فوری ، چای و داروهای سرد وجود داشته باشد.

به طور کلی ، اکثر این ماشین ها عملکرد خوبی دارند ، رضایت شما را از تهیه یک خانه می بخشد که مزه آن از فروشگاه است ، و شما می دانید که انتخاب خوبی را انجام داده اید. موفق باشید ، و دمیدن مبارک!