راهنمای خرید هود استیل البرز

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

هودهای آشپزی می توانند یک ویژگی طراحی واقعی و نقطه کانونی به آشپزخانه شما اضافه کنند. با داشتن طیف گسترده ای از سبک های هود ، باید اطمینان حاصل کنید که اجاق گاز خود را تعارف می کند. آنها بعد از پخت و پز آشپزخانه شما را از بین می برند و از رطوبت زدایی اطمینان می دهند که آشپزخانه شما سالم ، مرتب و ایمن باقی بماند.

اندازه
اندازه هود شما بستگی به اندازه اجاق گاز شما یا میزان تهویه موجود در آشپزخانه شما دارد. کوره بزرگتر یا تهویه مناسب کمی نیاز به یک هود بزرگ دارد.
تصویر

نوع فیلتر
استخراج – هودهای استخراج نیاز به مجرایی دارند تا هوا را از طریق دریچه در دیواره انتقال دهند.
چرخش – هودهای چرخشی از فیلترهای کربن استفاده می کنند تا هوا را از قبل عبور دهند تا دوباره به عنوان معایب هود مخفی استیل البرز به داخل آشپزخانه خود برگردانند.

تایپ کنید
داخلی – یک کاپوت داخلی هنگامی که شکاف باریکی از آن دارید که کاپوت خود را در آن قرار داده اید یا دوست دارید هود خود را مخفی کنید مناسب است. اینها معمولاً برای هاب های کوچکتر مناسب هستند
دودکش هود – یک هود دودکش زیبا ترین کاپوت است ، با دودکش بلند و سایبان گسترده ای که از شیشه یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است. آنها غالبا از اندازه بزرگ هستند ، بنابراین به بهترین وجهی برای هاب ها با 4 یا بیشتر مشعل مناسب هستند
هودهای جزیره ای – هودهای جزیره ای ، شبیه به هودهای دودکش ، از نظر زیبایی بسیار خوشایند هستند. آنها به طور مستقیم به سقف بالاتر از کوره وصل شده و قدرتمندترین نوع هود هستند.
هودهای آزاد – هودهای آزاد با هودهای کمترین قیمت در محدوده هستند اما این به دلیل اندازه آنهاست که به آنها امکان می دهد مستقیماً به یک دیواری در بالای هبل متصل شوند.
تصویر

سر و صدا
هودها به طور کلی می توانند کاملاً بلند باشند ، به خصوص هنگام کار با سرعت استخراج زیاد. میزان سر و صدای آنها می تواند از 40dB تا 80db باشد.

نرخ استخراج
برای محاسبه میزان استخراج مورد نیاز آشپزخانه خود ، باید حجم اتاق مورد نظر را در متر مکعب محاسبه کرده و در 12 برابر ضرب کنید. این به این معنی است که 12 تغییر هوا در ساعت ممکن است.
تصویر

تصویر
رتبه بندی انرژی
طبق قانون اتحادیه اروپا ، هر هود اجاق گاز جدید باید دارای برچسب انرژی باشد که رتبه بندی انرژی خود را نشان می دهد. همه هودهای اجاق گاز ما مطابق با آیین نامه ، از C (راندمان پایین) تا A +++ (راندمان بالا) رتبه بندی می شوند.
شما می توانید با ضرب کردن کیلووات ساعت مصرفی 0.1427 (میانگین هزینه ملی برق + مالیات بر ارزش افزوده) هزینه های جاری سالانه یک دستگاه را برطرف کنید ، اما این رقم ممکن است بسته به میزان پرداخت هزینه برق محلی شما متفاوت باشد.

اگر می خواهید اطلاعات یا مشاوره بیشتری کسب کنید ، لطفاً با ما تماس بگیرید.
طیف گسترده ای از هودهای ما را اینجا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>