طرز استفاده از بخارپز براون برای زنان خانه دار

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


توسط سوفیا مور -8 فوریه 2020
در فیسبوک به اشتراک بگذارید توییتر
شکی نیست که خوردن سبزیجات برای سلامتی شما مفید است. خوردن مقدار زیادی میوه و سبزیجاتخطر ابتلا به بیماری های قلبی ، فشار خون بالا ، چاقی و غیره را کاهش می دهد. به منظور به حداکثر رساندن مزایای تغذیه ای سبزیجات ، می خواهید آنها را به روش درست طبخ کنید. مطالعات نشان داده اند که برای حفظ قابلیت های آنتی اکسیدانی و افزایش تعداد مواد مغذی ، باید حداقل مدت زمان پخت و پز و مقدار مایع مورد استفاده در طبخ سبزیجات را حداقل نگه دارید. خلاصه اینکه ، یکی از بهترین راه ها برای تهیه سبزیجات ، بخارپز کردن آن است. و برای انجام این کار ، شما به یک بخارپز گیاهی نیاز دارید. حال سوال بعدی این است که کدام بخار باید بدست آورید؟ خوب ، کاهو (با عرض پوزش ، ما نتوانستیم مقاومت کنیم) به شما می گویم کدام یک در حال حاضر بهترین بازار هستند. در اینجا لیست 10 دستگاه بخار پز سبزیجات ذکر شده است .

10 دستگاه برتر سبزیجات سال 2020 بررسی شده است

مطالب [ پنهان ]

10 دستگاه برتر سبزیجات سال 2020 بررسی شده است

 1. Farberware Classic Stack Stainless Stack ‘N’ Stack 3-Quart و سس پخته شده و بخارپز
 2. Steamer مجموعه مایکروویو Sistema
 3. بخار فولاد ضد زنگ OXO Good Grips با هندل قابل گسترش
 4. پلوپز دیجیتال برنج دیجیتال و مواد غذایی بخارپز
 5. بخارپز سبزیجات لوکس آشپزخانه لوکس
 6. سبد استیمر سبزیجات Sunsella
 7. استیمر مواد غذایی دیجیتال Beach Hamilton Beach
 8. بخارپز بامبو آشپزخانه آسیایی هلن چن
  9-نیازهای حساس مجموعه سبد بخارپز سبزیجات 2 به 1
 9. سبد استیمر O’Salata Veggie
  نحوه انتخاب بهترین بخار سبزیجات: راهنمای خرید نهایی
  انواع بخارپز های گیاهی
  عواملی که باید در نظر بگیرند
  یه چیز دیگه
 10. Farberware Classic Stack Stainless Stack ‘N’ Stack 3-Quart و سس پخته شده و بخارپز
  بهترین بخار سبزیجات برای خرید
  در صورتی که قبلاً گلدان در خانه ندارید گزینه مناسبی از استیل ضدزنگ Faberware Classic 3-Quart Stack ‘n’ Stack ‘n’ است . این محصول دو به یک به شما امکان می دهد از بخارپز و قابلمه را برای بخارپز کردن سبزیجات یا انواع دیگر مواد غذایی و همچنین فقط قابلمه مخصوص پخت و پز سوپ ، چیلی و سایر ظروف استفاده کنید. این مجموعه از جنس استیل ضد زنگ با سنگین با هسته آلومینیومی جهت گرمایش سریع و حتی ساخته شده است. می توانید این کار را در اجاق گاز با دما تا 350 درجه فارنهایت استفاده کنید.

دستگیره ها به صورت ارگونومیکی طراحی شده اند که باعث می شود راحت از اجاق گاز یا اجاق گاز به میز خود چنگ بزنید. و این مجموعه کاملاً از ماشین ظرفشویی است. با این حال ، دستگیره داغ می شود و این امر مستلزم استفاده از دستگاه های برقی است. این محصول در کشور چین ساخته شده است. و گلدان خیلی سریع از بین می رود. اما برای بخارپزشکی این کار قطعاً کار را انجام می دهد.

Steberware Classic سری استیل ضدزنگ Stack ‘N’ Steak 3-Quart پوشیده از سس و بخارپز

طرز استفاده از بخارپز براون

دسته های ارگونومیک
کوره ایمن تا 350 درجه
بخارپز و قابلمه
منفی:

دسته داغ می شود
سریع تغییر رنگ
ساخت چین
مشاهده قیمت و معاملات

 1. Steamer مجموعه مایکروویو Sistema
  بهترین مایکروویو استیمر سبزیجات
  این بخار سبزی برای افرادی که ترجیح می دهند از مایکروویو استفاده کنند مناسب است. این کار نه تنها به شما اجازه می دهد تا سبزیجات داخل آن را بخارپز کنید ، بلکه می توانید از این ظرف نیز برای سرو غذا استفاده کنید و آن را برای مصرف بعدی ذخیره کنید. بخارپز دارای ایمنی در فریزر و همچنین از ماشین ظرفشویی است. این پلاستیک 100٪ باکره و همچنین BPA بدون فتالات است. دریچه ای برای آزاد کردن بخار و جلوگیری از ایجاد خراب در مایکروویو وجود دارد.

و زبانه ها به علاوه ساقه وسط سبد بخارپز تا لمس خنک باقی می ماند. با این حال ، پخت و پز مایکروویو مستلزم آزمایش و خطا زیادی است ، بنابراین برای تمرین زیاد آماده شوید. هیچ دسته ای برای حمل کل بخار از مایکروفر تا میز وجود ندارد. همچنین ، بسته شدن زبانه ها در بعضی مواقع دشوار است.

Steamer مجموعه مایکروویو Sistema

بهترین بخار سبزیجات – عادتهای غذایی سالم را انتخاب کنید :

ظرف یک مرحله ای – آشپزی ، خدمت ، ذخیره
پاک شوندگی راحت
پلاستیک 100٪ باکره بدون BPA و فتالات
منفی:

بستن زبانه ها دشوار است
بدون دستگیره
نیاز به آزمایش و خطا دارد
مشاهده قیمت و معاملات

 1. بخار فولاد ضد زنگ OXO Good Grips با هندل قابل گسترش
  OXO یک مارک معتبر برای وسایل آشپزخانه است ، بنابراین جای تعجب ندارد که یکی از محصولات آنها در لیست ما باشد. در حالی که این نوع شباهت به سایر سبدهای بخارپز سبزیجات موجود در لیست ما وجود دارد ، یک تفاوت متمایز وجود دارد که باعث می شود این ویژگی برجسته شود – دسته تلسکوپی. می توانید دسته را دراز کرده و آن را در جای خود قفل کنید و حمل و نقل آن را به داخل گلدان راحت کنید. علاوه بر این ، دسته دارای یک شکاف ظروف می باشد ، بنابراین می توانید از چنگال خود برای بلند کردن آن استفاده کنید و از سوزاندن دست های خود در اثر بخار محافظت می کنید.

به علاوه ، دسته قابل جابجایی است بنابراین می توانید هر وقت بخواهید از بخار غذاهای بزرگتر و سبزیجات لذت ببرید. پاها قابل تاشو هستند و یک و یک اینچ قد دارند ، و سبزیجات شما را بالاتر از آب بالا می برد. با این وجود ، اگر یک گلدان به اندازه کافی عمیق داشته باشید ، ممکن است این یک انتخاب ایده آل باشد. سبد بخار تمیز کننده ماشین ظرفشویی است اما تمیز کردن آن با دست دشوار است. همچنین ، برخی از کاربران گزارش دادند كه دسته در بعضی مواقع به راحتی شسته می شود.

بخارپز فولاد ضد زنگ OXO Good Grips

طرفداران:

ماشین ظرفشویی-ایمن
تلسکوپی ، دسته قابل جابجایی
پاهای تاشو
منفی:

برای گلدان های کوچک نیست
تمیز کردن با دستی دشوار است
دسته می تواند به راحتی شسته نشود
مشاهده قیمت و معاملات

 1. پلوپز دیجیتال برنج دیجیتال و مواد غذایی بخارپز
  بهترین اجاق گاز سبزیجات و برنج
  عطر لوازم خانگی دیجیتال اجاق گاز برنج و مواد غذایی بخار پز یک دستگاه چند منظوره است. این یک پلوپز است که می تواند سبزیجات و گوشت را در هنگام پخت و پز برنج بخار کند. به عنوان یک بخار پز سبزیجات ، این چیز صخره می کند. نه تنها شما می توانید سبزیجات خود را برای به دست آوردن حداکثر مزایای تغذیه ای بپزید ، بلکه می توانید همزمان با طبخ برنج بپردازید که باعث صرفه جویی در وقت و تمیز کردن اضافی شما می شود. به علاوه ، این به عنوان یک واحد پخت و پز تنظیم و فراموش می کند که زمان ارزشمندی را که می تواند در جای دیگر صرف کند ، آزاد می کند.

به عنوان یک امتیاز اضافی ، از این دستگاه می توان برای پختن سوپ ، فلفل و مربا استفاده کرد. و آیا اشاره کردیم که این می تواند برنج سفید و قهوه ای را کاملاً بپزد؟ حتی بهتر ، شما می توانید یک تایمر تاخیر تنظیم کنید تا بتوانید همانطور که از محل کار در خانه می روید ، برنج را هنگام نیاز به آن بپزید. با این حال ، سینی سبزیجات (که BPA رایگان است ، yey!) تنها می تواند مقداری سبزیجات را طبخ کند – حدود 2 وعده غذایی. همچنین تمیز کردن اجاق گاز برنج کار آسانی نیست. علاوه بر این ، تایمر بسیار بلند صدا می کند که می تواند از ساعت زنگ دار شما نیز بدتر باشد.

پلوپز دیجیتال برنج دیجیتال Aroma Housewares & Steamer

طرفداران:

دستگاه چند منظوره
تنظیمش کن و فراموشش کن
تایمر تأخیر
منفی:

تمیز کردن سخت
فقط می توان تعداد کمی سبزیجات را طبخ کرد
زنگ بلند
مشاهده قیمت و معاملات

 1. بخارپز سبزیجات لوکس آشپزخانه لوکس
  بهترین بخار گیاهی برای گلدان فوری
  نباتی حق بیمه بخار سبد کامل برای هر کسی که می خواهد به طبخ انواع سبزیجات را در هر زمان با استفاده از هر گلدان است. این بخار سبزی قابل تنظیم است؛ اندازه آن از 6.4 اینچ تا 10.3 اینچ است. این می تواند انواع گلدان های مختلف از جمله Insta Pot Ultra ، Duo ، Lux ، Plus و Mini را در خود جای دهد. سبد ساخته شده از استیل ضد زنگ با کیفیت و دارای یک برس فلزی برس و دارای ضمانت مادام العمر است. آنچه ما واقعاً از این بخارپز عاشق آن هستیم این است که می توانید با استفاده از ابزار ایمنی آن را به راحتی آن را از گلدان یا تابه جدا کنید.

به این دست نیاز به دستکش مقاوم در برابر حرارت ندارید. محافظ ماشین ظرفشویی است که یکی دیگر از مزایای آن است. و آن را با یک لایه بردار julienne و بخار کتاب همراه است تا به شما در یافتن دستور العمل های خوشمزه و سالم کمک کند. درمورد ذخیره سازی ، این بخار ساز به خودی خود می خورد ، بنابراین نیازی نیست نگران فضای زیادی در کابینت خود باشید. با این حال ، تعداد کمی از کاربران وجود دارد که زنگ زدگی را گزارش داده اند. دسته ممکن است دارای مشکلات دوام باشد. برخی از کاربران خبر از شکستن آنها دادند. ممکن است در بلند کردن سبزیجات پخته شده مشکل کمی پیدا کنید ، زیرا سبد آن باز است که ممکن است باعث ریختن بعضی از مواد غذایی شود. اما با قیمت کمتر از 20 دلار ، خرید خوبی است.

بخارپز سبزیجات لوکس آشپزخانه لوکس

طرفداران:

همراه با لوازم جانبی
اندازه قابل تنظیم
بسیار مقرون به صرفه
منفی:

تمایل به شکستن دارد
بلند کردن گلدان دشوار است
برخی از کاربران گزارش زنگ زدگی کردند
مشاهده قیمت و معاملات

 1. سبد استیمر سبزیجات Sunsella
  بهترین بخار سبزیجات برای غذای کودک
  Sunsella نباتی بخار سبد کاملا شبیه به سبزی حق بیمه بخار سبد است هر چند این یکی کمی ارزان تر است. دستگاه بخار Sunsella در دو اندازه – 5.5 اینچ به 9.3 اینچ و 6.4 تا 10.4 اینچ عرضه می شود. مانند Premium ، این قابل تنظیم نیز هست و از فولاد ضد زنگ 100٪ ساخته شده است.

طراحی فروپاشی امکان ذخیره سازی آن را آسان می کند. یک حلقه مرکزی باعث می شود تا از یک گلدان بخار آسان جدا شود. و در صورت نیاز به بخار کردن غذاهای بزرگ مانند خرچنگ یا ماهی می توانید پست مرکزی را از بین ببرید. با این حال ، این یک ابزار ایمنی ندارد و خارج کردن گلدان به سختی می تواند سخت باشد ، خصوصاً وقتی از میتس استفاده می کنید. تمیز کردن آن دشوار است به خصوص اگر غذاهای دیگر را جدا از سبزیجات بخار کنید.

سبد استیمر سبزیجات Sunsella

طرفداران:

در دو اندازه
قابل تنظیم
ذخیره سازی آسان
منفی:

تمیز کردن سخت
هیچ ابزار ایمنی گنجانده نشده است
مشاهده قیمت و معاملات

 1. استیمر مواد غذایی دیجیتال Beach Hamilton Beach
  بهترین سبزیجات برقی سبزیجات
  همیلتون ساحل دیجیتال غذایی بخار پز طول می کشد تا کار حدسی از بخار آب. این واحد دارای 2 ظرف قابل انعطاف است که به شما امکان می دهد انواع غذاها را همزمان بخار کنید. اگر فقط خودتان یا دو نفر از شما تغذیه می کنید می توانید فقط از یک مورد استفاده کنید و از هر دو ظرف برای پخت و پز برای یک خانواده یا یک وعده غذایی کامل استفاده کنید.

اگر می خواهید برنج را با سبزیجات میل کنید ، این واحد حتی با یک کاسه برنج همراه است. آنچه ما در مورد این بخارپز بسیار دوست داریم این است که کنترل ها به راحتی استفاده می شوند و به شما امکان می دهد تا بخار را تا زمانی که نیاز دارید به تأخیر بیندازید. بعلاوه ، می توانید آن را تنظیم کرده و آن را فراموش کنید زیرا بخار اتوماتیک پس از اتمام زمان سنج متوقف می شود و به مدت یک ساعت به حالت “گرم نگه دارید” ادامه می دهد. همچنین بوق می زند تا هنگام انجام کار به شما اطلاع دهد.

اگر سطح آب شما خیلی پایین است ، دستگاه بخار دیجیتال خاموش می شود و بوق می زند و همچنین نشانگر “LOW WATER” را روشن می کند. برای پر کردن آن از آب کافی است کشو آب را بیرون آورده و آب آن را بریزید. حتی نیازی به متوقف کردن دستگاه در هنگام پخت و پز نیست. با این حال ، این ماشین ظرفشویی نیست و برای تمیز کردن با دست آماده باشید. ظروف پلاستیکی کمی احساس پوستی دارند بنابراین باید مراقب باشید. و برنج آن را خیلی خوب طبخ نمی کند ، هر چند که این هدف اصلی خرید این محصول نیست.

استیمر مواد غذایی دیجیتال Beach Hamilton Beach

طرفداران:

کشو را برای اضافه کردن آب بکشید
بیش از یک سال استفاده مداوم ادامه دارد
تایمر شروع تاخیر
منفی:

ایمنی برای ماشین ظرفشویی نیست
ظروف پلاستیکی احساس پوستی می کنند
برای پخت و پز برنج ایده آل نیست
مشاهده قیمت و معاملات

 1. بخارپز بامبو آشپزخانه آسیایی هلن چن
  اگر شما آشپزی آسیایی را دوست دارید ، شاید به این بخار بامبو علاقه مند از Helen’s Kitchen Kitchen علاقه مند باشید. این دستگاه بخار دستی از 100 tight تخته های بامبو محکم بافته شده و میخ های بامبو ساخته شده است. درپوش ها برای به دام انداختن گرما و بخار مناسب هستند که پخت سریع و کارآمد را تضمین می کند.

این بخارپز بامبو در اندازه های مختلفی عرضه می شود و می توان از آن برای تهیه سبزیجات ، گوشت ، ماهی و مقدار کم رنگ استفاده کرد. بهترین چیز در مورد این نوع بخار این است که آنها قابل جمع شدن هستند بنابراین می توانید چندین غذای را همزمان تهیه کنید. با این وجود ، برای تهیه بخار مواد غذایی در این قسمت ، شما باید از یک بشقاب یا یک آستر پروانه استفاده کنید. این محصول فقط شستشوی دستی است. اگر قصد دارید این وسیله را در بالای دیگ اینستا یا چیزی مشابه آن قرار دهید ، باید از حلقه استفاده کنید. در حالی که قطعاً اینها معامله گران نیستند ، اما نقص هایی را باید در نظر گرفت.

بخارپز بامبو آشپزخانه آسیایی هلن چن

طرفداران:

صنایع دستی
دستگاه بخار پشته
آسان برای استفاده
منفی:

فقط شستن دست
برای قرار دادن بالای گلدان به حلقه آلومینیومی احتیاج دارد
نیاز به استفاده از بشقاب یا آستر لبه دار دارد
مشاهده قیمت و معاملات
9-نیازهای حساس مجموعه سبد بخارپز سبزیجات 2 به 1
بهترین بخارپز سبزی ارزان
این مجموعه سبد بخارپز سبزیجات 2 در 1 از نیازهای معقول تقریباً همانند دقیقی از سبد استیمر سبزیجات Sunsella و برخی از انتخاب های دیگر ما است. اما به دلایل مختلف جایگاه خود را در لیست ما دارد. بزرگترین قیمت آن است. فقط با 11 دلار ، شما یک بخارپز قابل تنظیم تا حد زیادی تنظیم می کنید که می تواند هر اجاق گاز فشار یا گلدان فوری را در آن جای دهد.

این همراه با یک حلقه مرکزی و قلاب برای کمک به شما در خارج کردن سبد گلدان از گلدان پس از انجام پخت و پز است. با این حال ، ما آرزو داشتیم که قلاب طولانی تر باشد (فقط 3 اینچ است) زیرا شما هنوز هم می توانید گرما را با این یکی حس کنید ، و از این رو می خواهیم مقداری دستکش مقاوم در برابر گرما قرار دهید. پاها در واقع میله هایی هستند که می توانند گلدان نچسب شما را خراش دهند. اگرچه این ماشین ظرفشویی ایمن است ، افرادی که آن لوازم خانگی مفید را ندارند ممکن است تمیز کردن این سبد را با دست پیدا کنند.

نیازهای معقول مجموعه سبد بخارپز سبزیجات 2 در 1

طرفداران:

بسیار مناسب بودجه
اندازه قابل تنظیم
عالی برای سبزیجات و سایر غذاها
منفی:

پاها می توانند سطوح نچسب را خراش دهند
قلاب خیلی کوتاه است
تمیز کردن با دست سخت است.
مشاهده قیمت و معاملات

 1. سبد استیمر O’Salata Veggie
  این یکی دیگر از گزینه های مناسب برای بودجه برای کسانی است که می خواهند چند دلار دیگر پس انداز کنند. مانند اکثر سبدهای بخارپز سبزیجات ، این یکی از O’Salata نیز قابل تنظیم است و برای ذخیره سازی آسان از طراحی ساده ای برخوردار است. این می تواند در اکثر گلدان ها با اندازه آن از 5.5 “تا 9.3” جا بگیرد. از استیل ضد زنگ ساخته شده است و دارای پاهای تاشو است که دارای درج های سیلیکونی برای محافظت گلدان های شما در برابر خراش است.

دسته قابل افزایش به شما امکان می دهد تا بخارپز را به راحتی از گلدان بلند کنید. با این حال ، تعدادی کاربر وجود داشته است که گزارش داده اند که دسته های آنها پس از چندین بار استفاده از هم جدا شده اند. این کوچکتر از برخی دیگر از عکس های ما است که می تواند تا 10.5 اینچ گسترش یابد. و تمیز کردن آن با دست دشوار است (مانند بیشتر آنها).

سبد استیمر O’Salata Veggie

طرفداران:

ارزان تر از اکثر
پاهای سیلیکونی
اندازه قابل تنظیم
منفی:

کوچکتر از دیگران است
دسته تلسکوپ تمایل دارد از هم پاشیده شود
تمیز کردن با دست سخت
مشاهده قیمت و معاملات
نحوه انتخاب بهترین بخار سبزیجات: راهنمای خرید نهایی

بخارپز کردن سبزیجات شما یکی از بهترین راهها برای به حداکثر رساندن مزایای تغذیه ای در خوردن آنها است. بعلاوه ، انجام آن بسیار آسان است و نیازی به استفاده از روغن یا چربی های دیگر نیست. اگر در حال خرید بخار سبزیجات هستید ، ممکن است قبلاً متوجه شده باشید که تعداد زیادی از آنها در دسترس است. سوال اینجاست که کدام یک برای شما مناسب تر است. از آنجا که همه بخارپوش های گیاهی به طور برابر ساخته نمی شوند ، پیدا کردن یکی از آنها که نیازهای آشپزی شما را به یک T برآورده می کند مهم است. اینجا جایی است که راهنمای خرید ما وارد می شود. ما تمام اطلاعاتی را که در مورد بخار سبزیجات جمع آوری کرده ایم به اشتراک می گذاریم و همه را در یک مکان قرار می دهیم. بخار مبارک!

انواع بخارپز های گیاهی
سبد استیمر
این رایج ترین بخار گیاهی موجود در بازار است. اگر از قبل قابلمه یا قابلمه ای در دسترس دارید ، یک سبد بخار ایده آل است. به گونه ای طراحی شده است که در انواع گلدان ها متناسب باشد. ارزان ترین نوع بخار پز سبزیجات در بازار است. و طراحی فروپاشی آن امکان ذخیره سازی آسان را فراهم می آورد. با این حال ، در حالی که استفاده از آن در تئوری بسیار آسان است ، باید بدانید که مدت زمان پخت و پز شما برای رسیدن به شیرینی دلخواه سبزیجات شما چقدر طولانی است. به علاوه ، یک سبد سبزیجات مانند بخارپز سبزیجات Premium Kitchen Deluxe فقط می تواند یک نوع سبزی را به طور همزمان بپزد. یا گروه های سبزیجات که زمان پخت و پز یکسانی دارند.

بامبو استیمر
این نوع بخار گیاهی معمولاً در آشپزی آسیایی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از آن برای هر چیز دیگری استفاده کنید. مانند سبد بخارپز ، این نوع از شما می خواهد که آن را در بالای قابلمه ، تابه یا ووک پر از آب قرار دهید. بخارپز بامبو مانند هلن چن آسیای آشپزخانه آسیایی بامبو استیمر زیبایی و کاربردی است. یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه های بخار بامبو این است که آنها قابل جمع شدن هستند ، بنابراین می توانید چندین لایه از انواع غذاها را به طور همزمان انجام دهید. با این حال ، آنها نیاز به رسیدگی ظریف دارند. هیچ وقت ماشین ظرفشویی برای این یکی نیست.

بخار مایکروویو

بدیهی است ، این نوع بخاری است که در مایکروویو استفاده خواهید کرد. استفاده از دستگاه بخار مایکروویو فواید زیادی دارد. در مرحله اول ، اینها باعث می شوند تا به سرعت غذا بپزید. برخی از آنها چند لایه است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از غذاها را همزمان میل کنید. و مانند Steamer مجموعه مایکروویو Sistema می توانید از دستگاه بخارپز برای پخت و پز ، سرو و ذخیره مواد غذایی خود استفاده کنید.

بخار برقی
این دستگاه ها همچنین بخارپز countertop نامیده می شوند ، بدون اینکه بخواهید حدس بزنید مواد غذایی را بخار می کنید. اکثر مدل ها از تایمرهای داخلی برای اطمینان از صحت و راحتی استفاده می کنند. بسیاری از مدل ها دارای یک طرح مرتب هستند ، به شما امکان می دهد بیش از یک نوع غذا را به طور همزمان طبخ کنید. برخی مانند Steamer Digital Digital Steamer حتی دارای یک تایمر تأخیر هستند و به شما امکان می دهند زمانی که می خواهید غذای شما پخته شود ، برنامه ریزی کنید.

بخارپزهای چند اجاق گاز
این نوع بخارپز به شما امکان می دهد تا در حالت های مختلفی طبخ کنید که شامل بخارپز کردن است. به عنوان مثال ، دستگاه پخت و پز دیجیتال برنج دیجیتال Aroma Housewares به شما امکان می دهد همزمان برنج و سبزیجات را بپزید. برای پختن جو دوسر ، سوپ ، فلفل و غیره نیز می توانید از همین دستگاه استفاده کنید.

عواملی که باید در نظر بگیرند
در حالی که خرید یک دستگاه بخار گیاهی یک علم موشکی نیست ، هنوز هم مواردی وجود دارد که باید قبل از انتخاب نهایی خود به آنها توجه کنید.

فراوانی استفاده
چند وقت است که قصد استفاده از بخارپز خود را دارید؟ اگر قصد استفاده از آن را گاه به گاه دارید ، می توانید با یک سبد بخار گیاهی مناسب با بودجه مانند OXO Good Grips Steamer Steel Steel with Handle Extendable بروید . اگر می خواهید بیشتر از آن از آن استفاده کنید ، باید یک بخارپز سبزیجات را انتخاب کنید که چندین سال مانند شما بخار دیجیتال مواد غذایی Beach Hamilton Beach به طول انجامد .

فضا
فضای آشپزخانه و فضای ذخیره شما چقدر است؟ اگر فضای زیادی برای پس انداز ندارید ، یک سبد بخار سبزیجات مانند سبد بخارپز سبزی Sunsella راهی است که می توانید از آن استفاده کنید. کسانی که فضای countertop دارند می توانند چند اجاق گاز مانند Aroma Housewares Digital Rice Cook & Food Steamer را انتخاب کنند . اگر در کابینت خود فضای دیگری برای گلدان ها دارید ، می توانید یک بخارپز بخارپز مانند استودیوی فولادی ضد زنگ Farberware Classic Series Starb ‘N’ Steam 3-Quart Coulded Saluce و Steamer را انتخاب کنید .

مواد
بعضی از بخارپزها باید داخل گلدان قرار بگیرند ، بنابراین باید بررسی کنید که آیا مواد بخارپزگیر شما داخل وسایل آشپزخانه نچسب شما را خراشیده می کند یا خیر. شاید لازم باشد به دنبال بخار پز که از جنس بامبو یا یکی از آن است که دارای پای سیلیکونی است ، مانند سبد بخار O’Salata Veggie . اگرچه استیل ضد زنگ ایده آل است ، اما تمام بخارپوش های گیاهی 100٪ ضد زنگ نیستند. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که برخی از مواد مانند بامبو فقط دست شستن هستند.

یه چیز دیگه
سبزیجات بخارپز به طور کلی بهتر از جوشاندن یا سرخ کردن آنها هستند. شما مجبور هستید از این طریق مواد مغذی بیشتری دریافت کنید. با این حال ، برخی از مطالعات نشان داده اند که سبزیجات خاصی مانند کلم ، اسفناج و فلفل دلمه ای هنگام گرم شدن به هر طریق ارزش غذایی خود را از دست می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>