10 دلیل برای تماشای CEBL تابستان سری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا نخبگان بسکتبال لیگ برگزار شد که افتتاحیه آن فصل در سال گذشته تبدیل خواهد شد اولین بار در کشور لیگ به سر بازی شنبه.

به جای سنتی فصل CEBL سری تابستان خواهد بود از یک ماه مسابقات در St. Catharines, Ont. CBC ورزشی زندگی می کنند جریان تمام بازی ها.

در اینجا 10 تا از جذاب ترین داستان به نگه داشتن زبانه ها به عنوان مسابقه:

همیلتون-نیاگارا رقابت

رودخانه نیاگارا شیرها برنده بیش از نیمی از پایان سال جایزه در سال 2019 — Guillaume Payen-Boucard برنده کانادا بازیکن سال; ویک Raso, مربی سال; سام Muldrow دفاعی بازیکن سال. نیاگارا را امیدوار کننده 15-5 فصل بود خراب با یک 104-103 از دست دادن همیلتون Honey Badgers در پلی آف هنگامی که آن را در ترکیب به دست چهار رایگان می اندازد و دو باز threes در فینال دو دقیقه.

“ما فقط فروپاشید تحت فشار” Payen-Boucard گفت.

رودخانه و ابشار نیاگارا است بازگشت مشابه فهرستی از سال گذشته است. شش بازیکن هستند از جمله ستاره کانادایی Payen-Boucard و Trae بل-Haynes.

آبشار رودخانه شیرها به جلو گیوم Payen-Boucard دیده می شود در بالا در طول سال 2020 CEBL رسانه روز وارد تابستان سری به لیگ دفاع کانادا بازیکن سال. (کانادا نخبگان لیگ بسکتبال)

“بازگشت بچه ها احساس می کنند باید کسب و کار ناتمام,” Raso گفت.

همیلتون انتخاب یک مسیر متفاوت در این فصل است. هیچ کدام از این تیم 2019 استارت بازگشته اند و در عین حال سطح بالا بازیکنان تیم ملی پر کردن فهرستی از جمله جاستین جکسون اوون Klassen, Duane توجه و MiKyle مک اینتاش. آمریکا واردات Brianté وبر نیز دارای تجربه NBA.

دو تیم در این CEBL فصل بازکن شنبه در 1:30 p. m. ET (CBC TV CBCSports.ca) است.

رپتورز 905 تهاجم

رپتورز 905 وابسته به تورنتو رپتورز در NBA G لیگ. این سال 905 خواهد حمله CEBL فهرست اسامی تیم.

همیلتون اضافه شده یک تعداد انگشت شماری از 905ers از جمله اطلاع مک اینتاش و درک کوک جونیور همیلتون سر مربی Ryan اشمیت نیز دستیار مربی با 905 تیم ملی. و اتصالات متوقف نمی وجود دارد, به عنوان توجه و مک اینتاش در حال دوران کودکی بهترین دوستان است. اشمیت حتی مربی مک اینتاش در مدرسه بالا است. کسانی که متصل تاریخ می تواند کمک به همیلتون به سرعت به اوج خود برسد.

دیگر وجود دارد 905ers در سراسر CEBL از جمله Negus وبستر-چان دفاع قهرمان ساسکاچوان Rattlers. Guelph Nighthawks سر مربی چارلز Kissi یکی دیگر از 905 دستیار. G لیگ حضور را تضمین می کند NBA چشم ثابت خواهد شد در CEBL بازی. آن را نیز به معنی درون 905 رقابت شدید خواهد بود.

ماه تشنه در سال 2020

خاویر ماه تحت سلطه CEBL سال گذشته است. به ادمونتون, ماموران مخفی پلیس’ 25-year-old guard یکی از لیگ مسطح بورس بود و به نام MVP لیگ در سال 2019.

“من با هیچ انتظارات در همه” ماه اعتراف کرد.

ماه با حضور 905 اردوگاه های آموزشی پس از CEBL فصل شد اما در نهایت یکی از تیم نهایی کاهش است. برادرزاده سابق رپتور Jamario ماه مطمئنا چیزی برای اثبات هر زمان که او چهره سابق 905er.

سازمان دیده بان | چه Elam پایانی ؟

این CEBL خواهد بود در عمل در این ماه اما آنها با استفاده از یک روش جدید برای پایان دادن به بازی: ایلام ، دقیقا چه معنا است ؟ 2:45

“من نمی خواهم بگویم که من شخصا رفتن در [این 905, بازیکنان,], اما آن را قطعا یک فکر در ذهن من” ماه گفت:.

ماه و ماموران مخفی پلیس روبرو خواهد شد Honey Badgers در جولای 29. همیلتون و وبر توجه در میان بهترین مدافعان لیگ, بنابراین این بازی خواهد بود به تماشای.

Carleton کلاغ وارد CEBL

در میان ده ها بازیکنان و مربیان نظرسنجی تقریبا همه آنها را انتخاب CEBL جدیدترین تیم — اتاوا Blackjacks — به عنوان پیش فصل مورد علاقه های شما. سابق Carleton سر مربی و زمان Blackjacks مدیر کل دیو هوشمند موفق به ثبت نام پنج تن از دانشگاهی بازیکنان.

کلاغ را برنده 15 دانشگاه در مسابقات قهرمانی پس از سال 2003 و اتاوا را در زمینه های مختلفی از مدرسه بهترین بازیکنان از کسانی که قهرمانی جوخه های.

بازیکنان ستاره مانند Yasiin یوسف فیل Scrubb و توماس Scrubb خواهد کت و شلوار برای اتاوا. Carleton برنده هر قهرمانی بین سال 2011 و سال 2017, زمانی که بیشترین Blackjacks بازیکنان بودند در دانشگاه.

اتاوا در حال حاضر تلاش برای تکرار آن راه های برنده شدن در سطح حرفه ای.

فیل و توماس Scrubb

قلب اتاوا تیم خواهد بود دو نفر از کانادا مشهور ترین بازیکنان, فیل و توماس Scrubb که خود را CEBL اولین در طول تابستان سری. با توجه به فیل برادران پیوست و در بخشی به طوری که آنها می توانند با هم بازی.

فیل بازی های برگزار شده است در ده ها تن از بازی برای تیم کانادا. او یکی از سه Carleton کلاغ بازیکنان بسکتبال — اتاوا سر مربی اوسوالدو Jeanty دیگری است — به برنده کشورهای مستقل مشترک المنافع مرد ورزشکار جایزه سال. فیل گردیده است گلزن در حالی که برادر بزرگتر توماس hard-nosed مدافع. مانند بسیاری از Carleton, بازیکنان آنها در بهترین حالت خود را در هنگام بازی با هم.

اتاوا Blackjacks گارد فیل چپ رو به جلو توماس Scrubb دیده می شود در بالا در طول CEBL رسانه های بعد. برادران خود را CEBL آغاز بکار در طول تابستان سری و شکل به میان لیگ بهترین بازیکنان ورود به مسابقات است. (کانادا نخبگان لیگ بسکتبال)

“من فکر می کنم دانستن بچه ها در تیم خود نیز مهم است” فیل گفت: از اتاوا مزایای امضای بسیاری از Carleton بازیکنان. “ما لازم نیست که به نگرانی در مورد تیم شیمی است.”

این ممکن است در سال اول خود را, اما Blackjacks می تواند سرقت نشان می دهد. این Scrubb برادران تیم را بزرگترین دلیل برای خوش بینی.

کانادا بازیکن سال جایزه

فراتر از به طور بالقوه تعیین نهایی قهرمان این Scrubbs نیز باید به این بحث برای کانادا بازیکن سال جایزه. فیل گفت که او نمی گانینگ برای افتخار, اما او می تواند در اوایل شرط بندی های مورد علاقه. این Scrubb برادران در حال حاضر نهفته در سال گذشته مسابقه وجود ندارد و در عین حال بازی در لیگ.

حاکم برنده Payen-Boucard اعتبار خود را از مواد منفجره حمله rebounding — او رهبری تیم خود را در رده که در سال گذشته با وجود اینکه یک گارد – به وقت خود را صرف به عنوان یک هم تیمی از Scrubb برادران در Carleton.

“راستش من فکر می کنم من [من بازگشت] از توماس Scrubb,” او گفت:. “او یک مرد بود که من به دنبال … او خیلی مرد است که همه چیز و هر چیزی را به نفع خود.”

وجود خواهد داشت دیگران رقابت برای گرفتن جایزه از گیوم از جمله بل-Haynes, اطلاع, مک اینتاش و جکسون. با فوران استعداد های کانادا در CEBL آن نیاز به حتی بهتر نجومی این سال را به خانه جایزه.

بازیکن دفاعی سال مسابقه

وبر دارای بیشترین تجربه NBA در تمام CEBL بازیکنان. او در 42 NBA بازی و دفاع از خود کارت. او در رتبه سوم تمام وقت در NCAA دزد لیست زیر قابل توجه دانشگاهی حرفه ای با VCU قوچ.

“[دفاع] احتمالا بزرگترین بخشی از [بازی] برای مطمئن” وبر گفت.

به عنوان یک نتیجه او می تواند یک جبهه دونده برای بازیکن دفاعی جایزه سال.

همیلتون Honey Badgers گارد Brianté وبر در بالا دیده می شود در طول بازی با کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا قوچ در سال 2014. وبر یک مستند مدافع در هر یک از خود را متوقف می شود در سراسر دانشگاهی و کار حرفه ای است که به عنوان یک نامزد اولیه برای CEBL دفاعی بازیکن سال. (Mike Lawrie/گتی ایماژ)

“او یک سابقه از همه جا از او بوده است که شناخته شده به عنوان بهترین بازیکن دفاعی,” اشمیت گفت. “از شهرت نظر رفتن به مسابقات او قطعا یک مرد که به طور بالقوه می تواند در یک موقعیت به نفع خود است که جایزه.”

نیاگارا را سام Muldrow برنده این جایزه در سال گذشته به طور متوسط پس از یک لیگ-بهترین 2.1 بلاک در هر بازی. اما با وبر و متوجه هم در همیلتون و همچنین توماس Scrubb در اتاوا به CEBL خواهد بود پر از ورزشی مدافعان در کشاکش برای افتخار.

می ساسکاچوان تکرار?

بر روی کاغذ اتاوا و همیلتون ممکن است ورزش انجام شده فهرست اسامی, اما آیا شمارش کردن مدافع عنوان قهرمانی در ساسکاچوان. سابق زنگی Ryan Ejim خواهد کت و شلوار برای نیاگارا اما برادر کوچکترش کنی در حال پیوستن به حاکم عنوان دارندگان. او دفاعی حضور خواهد شد که بیشتر اضافه کردن به یک ساسکاچوان تیم است که با تکیه به شدت بر توانایی های دفاعی خود را در مسیر به خود قهرمانی.

“سال گذشته تیم بسیار خوبی, دفاعی,” سر مربی چاد جاکوبسن گفت. “این گروه تا به حال بسیاری از مایل مدافعان. بسیاری از سخت واقعی و فیزیکی بچه ها که زمان زیادی از غرور و افتخار در دفاع.”

مانند فصل گذشته ساسکاچوان ممکن است پرواز در زیر رادار به عنوان سال 2020 و تعجب می تواند دوباره.

بهترین از غرب

ساسکاچوان و ادمونتون بودند رقبا در غرب در فصل گذشته. نیش رسید بهتر است به طور منظم فصل رکورد اما, Saskatchewan تا به حال تعداد آنها در تمام طول سال. پس از ضرب و شتم ماموران مخفی پلیس در سه چهار فصل به طور منظم بازی Rattlers تحت سلطه دوباره در پلی آف برنده 114-93.

ادمونتون شرط تداوم برای تابستان سری. کانادا جردن بیکر که با استعداد است rebounder و رهگذر از موقعیت باز خواهد گشت. ماه و همکار همه ستاره اول تیم رو به جلو تراویس Daniels هستند و شیمی است ادمونتون را قویترین سلاح.

ادمونتون استینگر به جلو تراویس Daniels بالا دیده می شود در طول یک بازی در سال 2019 به طور متوسط 18.2 امتیاز 8.1 ریباند و 2.4 کمک در بازی فصل گذشته. (Ron پالمر عکاسی)

“من فقط سپاسگزار به او در تیم من” ماه گفت: از دانیلز. “هنگامی که من در دادگاه با او آن را ساخته شده من کار خیلی آسان تر است.”

ماموران مخفی پلیس باید درست سه بزرگ در ماه دانیلز و بیکر. ادمونتون مانند آبشار در شرق است تا انتقام خود را حذفی خروج.

چه انتظار از Fraser Valley

دره فریزر راهزنان در حال شاید بزرگترین کارت های وحشی در CEBL. آنها به پایان رسید 2019 در آخرین محل در 4-16. با مارک Klassen به عنوان تیم تنها می توان یافت — در بازیکن و یا مربی — فهرست جدید است و نا آشنا.

ورودی Tavarion هیچ کس نقش بزرگتر از شش پا-هفت قاب و او برنده مسابقات قهرمانی در لیگ در سراسر جهان است. آمریکایی است که یک نامزد به سرعت این تیم به ثمر رساند. Fraser Valley پتانسیل ستاره اما هیچ کس هنوز نمی داند که رهبری تیم.

Klassen است کمک maven پیشرو لیگ با 7.2 در هر بازی سال گذشته است. توانایی های خود را به مجموعه ای از جدول می تواند کمک به هم تیمی های خود هوای جدید خو گرفتن به سرعت.

سازمان دیده بان | فریزر دره مارک Klassen هیجان زده برای شروع از تابستان سری:

Fraser Valley راهزنان بازیکن مارک Klassen, مذاکرات در مورد هیجان پیش از CEBL سری تابستان شروع شده است. 3:54

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>