ونکوور 2010 بازی های المپیک زمستانی هنوز دو سال دور زمانی که رید وات قلاب کردم luge.

وات و نه ساله بود که پدرش او را به تازگی ساخته شده ویسلر کشویی مرکز به کانادا luge تیم ،

“من به تماشای سورتمه رفتن به پایین تپه و من فقط دور گرفته شده توسط این سرعت رفتن آنها گفت:” در حال حاضر 21 ساله وات که به نمایندگی از کانادا در luge در بازی های المپیک زمستانی 2018.

“آنها شروع یک برنامه برای میلاد Luge چرا که آنها در حال پیگیری و آنها جوان و توسعه و ورزشکاران است. من فقط در زمان اولین اجرا و آن را به سرعت به خود جلب کرد که من در.”

در طول ونکوور, بازی Brayden کوردا نشسته چسب به تلویزیون خود را مشاهده مقتدر رقابت است. خود قهرمان شد کریستی ریچاردز که در Summerland, B. C., نزدیکی کورودا زادگاه Penticton.

چند هفته قبل از آن سبو تا به حال ملاقات اعضای کانادا اسکی آزاد تیم در طول یک اردوگاه آموزشی برگزار شد در راس کوه.

سازمان دیده بان | زنده مراسم افتتاحیه:

2010 ونکوور بازی های المپیک باز کرد تا 10 سال پیش. بطور منظم احساس تمام بزرگترین لحظه از مراسم افتتاحیه از K. D. Lang عملکرد تسبیح به المپیک دیگ روشن بودن. 6:03

“من قادر به گرفتن امضا و آنها با من صحبت کردند برای کمی” گفت: کوردا, 19 که skied مقتدر در دو جهان junior بازی و امیدوار به بخشی از کانادا 2022 تیم المپیک. “آنها واقعا الهام بخش من است.”

فوریه 12 علامت 10 سال پس از المپیک دیگ روشن شد برای باز کردن 2010 ونکوور المپیک و بعد از آن پارالمپیک. کانادا ورزشکاران موفق به کسب 26 مدال در طول 16 روز از رقابت از جمله 14 طلا که در آن زمان یک رکورد برای یک کشور در یک تک بازی های المپیک زمستانی.

یک دهه بعد تاثیر آن بازی است که هنوز هم احساس می شود. یک کشور که برای سال ها به نظر می رسید از مطالب با شرکت در بازی های المپیک به طور ناگهانی متوجه شدم که از منابع و استعداد به برندگان.

“موفقیت این بازی واقعا تبدیل ورزش در کشور ما” گفت: آن Merklinger ارشد اجرایی برای خود تریبون. “یکی ممکن است در نظر آن را به یک آینده بزرگ برای کانادا در عملکرد چشم انداز است. واقعا بر این باورند که ورزشکاران ما می تواند برنده است که آنها می خواستند به نفع خود و آنها در بسیاری از موارد مختلف.”

در سال های منتهی به ونکوور 2010 خود تریبون صرف میلیون ها دلار بر روی ورزش و ورزشکاران شناسایی پتانسیل تریبون موفقیت است. پیروزی ونکوور منجر به این برنامه در حال گسترش به تابستان ورزشکاران است.

کانادا ورزشکاران موفق به کسب 25 مدال در سال 2014 بازی های المپیک زمستانی سوچی (10 طلا ، 10 نقره و پنج برنز) و 29 در سال 2018 بازی در Pyeongchang (11-8-10).

پرچم حامل کلارا هیوز آگهی کانادا تیم به B. C. محل در مراسم افتتاحیه. (گتی ایماژ)

در 2012 لندن بازی های تابستانی کانادا موفق به کسب 18 مدال (2-5-11) و سپس در سال 2016 در ریو دو ژانیرو در زمان خانه 22 (4-3-15) بیشتر از سال 1996 در آتلانتا.

دیوید کفاش مدیر اجرایی و دبیر کل کمیته المپیک کانادا به نام ونکوور “واقعا لحظه ای تعیین کننده برای کانادا ورزشی… [که] قرار داده و با تکبر راه رفتن در ما گام و اعتقاد در سراسر رقابت و برنده است که ما احتمالا نمی کرده اند.”

کفاش معتقد است رقابتی آتش مشتعل در ونکوور خواهد فراتر از سایر رشته های ورزشی و پایه ای برای بیانکا Andreescu برنده متحده تنیس باز عنوان و حتی تورنتو رپتورز بودن NBA champions.

“این شگفت انگیز است برای من به نشستن در اینجا و پس از منعکس کننده تا چه حد ما آمده ایم,” او گفت:.

مقتدر اسکی باز Alex Bilodeau, که در دومین روز از رقابت اول شد کانادا به برنده مدال طلای المپیک در خاک خانه گفت: افزایش بودجه کمک به ورزشکاران به نوبه خود گوشه ای در ونکوور.

اما او استدلال می کند کانادا همیشه ورزشکاران با استعداد. تفاوت در ونکوور کانادایی آغاز شده و اعتقاد داشتند ورزشکاران خود را می تواند قهرمانان.

ما به نوعی تا به حال در این کشور پشت سر ما. آنها تا به حال ما را به عقب. این به ما انگیزه فوق العاده است.– مدال طلای الکس Bilodeau

“من باور نمی کنم بسیاری از ورزشکاران بودند رفتن به المپیک به شرکت کنندگان گفت:” Bilodeau. “در ونکوور ما به نوعی تا به حال در این کشور پشت سر ما. آنها تا به حال ما را به عقب. من فکر می کنم آن را به ما یک انگیزه فوق العاده است.”

زمانی که بازی های المپیک به پایان رسید پارالمپیک در زمان, مرکز, مرحله, آغاز, مارس 12. تماشای para-ورزشکاران مانند آلپ اسکی باز لورن Woolstencroft برنده پنج مدال طلا و صلیب کشور اسکی باز برایان McKeever پیروزی در سه مسابقه ایجاد شده جدید قهرمانان و کمک به تغییر نگرش نسبت به افراد معلول است.

“2010 بازی بودند قطعا یک لحظه نقطه عطفی برای آگاهی از جنبش ما در هر دو کشور و با مردم گفت:” کارن اونیل, ارشد اجرایی برای کانادا پارا المپیک کمیته. “علاوه بر ورزشکاران دارای معلولیت, شما می توانید ببینید که برخی از سطح آگاهی مردم باید فقط سه برابر و چهار برابر شد و از آن زمان است.”

یکی از میراث ماندگار از ونکوور افزایش پول در جریان را به بالا و عملکرد ورزشی. Merklinger گفت: از سال 2012 OTP صرف حدود 70 میلیون سال در هر دو فصل تابستان و زمستان ورزشی برای المپیک و پارالمپیک ورزشکاران است.

این اجازه داده زده ورزشکاران مانند کوردا به دنبال رویای المپیک.

یک snowboarder پرواز را از طریق حلقه های المپیک به شروع مراسم افتتاحیه. (گتی ایماژ)

“این واقعا به من کمک کرد زیرا قبل از ما بودند فقط با تراشیدن فقط به سختی قادر به پایان می رسد دیدار با راه اسکی هزینه زیادی به خانواده ما,” او گفت:. “خانواده من زیادی بهره مند. پدر و مادر من بسیار شادتر از حساب های بانکی بسیاری شادتر.”

ونکوور بازی بودند مخلوطی از پیروزی و دل شکستگی.

McKeever که بینایی ساخته شده در تاریخ به نام بودن به صلیب کشور اسکی تیم در بازی های المپیک, اما رقابت در یک رویداد.

سرعت اسکیت باز کلارا هیوز بود که پرچم کانادا-حامل در مراسم افتتاحیه خواهد بود و برنده مدال برنز در زنان 5000 متر. این بود که او ششمین حرفه ای المپیک مدال (چهار در, سرعت اسکیت و دوچرخه سواری) بستن او با سرعت اسکیت باز سیندی Klassen ترین المپیک برنده مدال توسط کانادا.

Maelle Ricker برنده طلا در زنان اسنوبرد کراس, او اولین زن کانادایی به برنده مدال طلا در بازی های المپیک در کانادا و اولین زن کانادایی برنده مدال طلا در اسنوبورد.

جان مونتگمری را برای همیشه به یاد خواهد برای جشن خود مردان اسکلت پیروزی با قدم زدن از طریق ویسلر نوشیدن یک پارچ از آبجو.

بسیاری از کانادایی ها می توانم به شما بگویم که در آن آنها بودند که سیدنی کرازبی گل در وقت اضافه به شکست آمریکا و کانادا هاکی مردان تیم مدال طلا.

بازی آغاز شده و تحت یک ابر تیره وقتی ساعت قبل از مراسم افتتاحیه گرجستان luger Nodar Kumaritashvili درگذشت دچار صدمات در تصادف طی یک آموزش اجرا در ویسلر.

یک دیوار محافظ و بالشتک نصب شده در پایین luge پس از اجرا گرجستان luger Nodar Kumaritashvili کشته شد پس از توفنده در صبح روز مراسم افتتاحیه. (گتی ایماژ)

“گرفتن یک تماس خواهم که هیچ یک ابزار برای که گفت:” جان فورلانگ بود که سر از ونکوور کمیته سازماندهی برای سال 2010 المپیک و پارا المپیک بازی های زمستانی (VANOC).

“این یکی از بدترین تعطیلات آخر هفته قابل تصور برای ما و قطعا برای من است.”

شکل اسکیت باز Joannie Rochette خواهد برنده یک مدال برنز تنها چند روز بعد از مرگ مادرش از یک حمله قلبی.

ویران پنجم پایان اسکلت مسابقه Mellisa Hollingsworth ساخته شده گریان عذرخواهی به همه کانادایی ها.

بودجه برای ونکوور بازی نزدیک به 2 میلیارد دلار. که هزینه را شامل نمی شود پروژه های زیربنایی مانند بهبود بزرگراه به ویسلر ساخت و ساز از یک خط حمل و نقل به فرودگاه و یا ساختمان مرکز کنوانسیون ونکوور.

فورلانگ معتقد است ونکوور مقرون به صرفه نسبت به حدود 51 میلیارد دلار صرف شده در المپیک سوچی, و $12.9 میلیارد لایحه برای Pyeongchang.

“ونکوور نسبتا صحبت کردن بود ارزان بازی نسبت به برخی از چیزهایی که ما دیده ایم در جهان است,” او گفت:. “آن را مانند دنیا به خانه رفت و پس از آن ما تا به حال یک پاکسازی و مردم حسرت همه چیز ما بود.”

جان فورلانگ بازرسی مدال و سکو قبل از شروع بازی. فورلانگ شد مدیر عامل شرکت ونکوور کمیته سازماندهی. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

VANOC صرف $580 میلیون ساخت سالن های جدید و یا ارتقاء امکانات موجود.

در میان سالن های ساخته شده به طور خاص برای بازی های ویسلر کشویی مرکز ($104.9 میلیون) ویسلر المپیک پارک ($119.7 میلیون) و Richmond Olympic Oval (VANOC کمک $63.3 میلیون نفر به سمت ساختمان $178 میلیون هزینه) انجام بزرگترین برچسب قیمت.

A $110 میلیون صندوق ایجاد شده بود برای کمک به تامین مالی بهره برداری از این سالن پس از بازی.

ویسلر کشویی مرکز همچنان به میزبان جام جهانی حوادث و به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش هر دو کانادایی و بین المللی ورزشکاران است. گردشگران همچنین می توانید پرداخت برای luge یا نوعی سورتمه کوچک ،

ویسلر پارک المپیک باقی می ماند محبوب با صلیب کشور اسکی بازان. هر دو صلیب کشور اسکی پرش امکانات میزبانی مسابقات برای بالا آمریکای شمالی ورزشکاران است اما نه در جام جهانی رویداد. این پارک در حال حاضر در مناقصه به میزبان 2023 نوردیک قهرمانی جوانان جهان کسب کرد.

راجر Soane رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای Whistler, ورزش, میراث, که نظارت بر عملیات از امکانات گفت: این سالن باقی می ماند دارایی جامعه.

با توجه به آنچه من می بینم در سراسر جهان که در آن دیگر از بازی های المپیک بوده است و که در آن امکانات mothballed من می خواهم بگویم بله این یک موفقیت چشمگیر.– راجر Soane در میراث به جا مانده از بازی

“ویسلر پارک بدون brainer است,” او گفت:. “این یک منطقه تفریحی. ما پس از نگاه مردم را از سه سال به 93 سال است. آهنگ کمی خاص تر است اما در 10 سال ما باید مرتب و توسعه نسل بعدی از المپیک به صورت کشویی ورزشی.

“با توجه به آنچه من می بینم در سراسر جهان که در آن دیگر از بازی های المپیک بوده است و که در آن امکانات بید-مچاله, من می خواهم بگویم بله این یک موفقیت چشمگیر.”

این Richmond Olympic Oval است میزبانی یک آهنگ اسکیت سرعت رویداد پس از این بازی شده اند وجود دارد در سطح ملی ورزشی-پیگیری مسابقات.

B. C. s رید وات رقابت در Pyeongchang بازی های المپیک, هشت سال پس از اینکه با الهام از آنچه که او را دیدم در ونکوور 2010. (خبرگزاری گتی ایماژ)

جری د Cicco مدیر کل بیضی تجربه و محل عملیات گفت: تسهیلات برآورده محلی نیازهای جامعه از یک ورزش تفریحی و فرهنگی چشم انداز.

بیضی شکل است و بیش از 6000 عضو و نزدیک به نه میلیون بازدید کننده پس از آن باز می شود. آن را نیز به عنوان یک مرکز آموزشی برای ورزش ملی گروه ها مانند رشته هاکی در کانادا, بیسبال دارای توپ نرم, کانادا, والیبال کانادا و صندلی چرخدار راگبی کانادا.

“ما مهار المپیک فرصت برای بهتر ارائه نوع خدمات به جامعه ما” د Cicco گفت.

بازگشت در سال 2010 وات کار می کرد تا شجاعت خود را و حال خود را از تصویر گرفته شده با کانادا lugers سام Edney که تمام هفتم و جف کریستی بود که 14.

هشت سال بعد پس از اتمام 12th در Pyeongchang وات دوباره به حال خود تصویر گرفته شده با Edney که قرار بود هفتم و کریستی که به نام نژاد برای CBC.

“بدون بازی های المپیک در ویسلر بدون پیگیری در ویسلر هیچ راهی وجود دارد من می خواهم یک لوژ سواری المپیک ورزشکار و یا یک المپیک ورزشی در هر راه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im