‘100 درصد گناه’: آلاباما مرد ناتانیل جنگل اعدام با وجود دیر درام

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آلاباما مرد به جرم ضرب تیراندازی سه افسر پلیس در سال 2004 اعدام شد در روز پنج شنبه شب—با وجود در آخرین لحظات درام قانونی و درخواست برای بخشش از اعضای خانواده با مشخصات بالا, فعالان و حتی یک قربانی خواهر که همه می گویند او نمی باید به مرگ قرار داده از او نمی کشیدن ماشه.

ناتانیل جنگل 42 بود به جرم قتل پایتخت و محکوم به مرگ در سال 2005 برای 17 ژوئن سال 2004 کشته شدن سه بیرمنگام افسران پلیس. مقامات گفت: جنگل ها و هم اتاقی خود, کری Spencer, خرید و فروش شد کراک کوکائین از خانه خود را هنگامی که سه افسران—کارلوس اون هارلی Chisolm و چارلز بنت—به قتل رسیدند در حالی که تلاش برای خدمت حکم بازداشت.

اگر چه اسپنسر بستری او واقعی فرد مسلح که در افسران چندین بار دادستان استدلال در طول سال 2005 محاکمه که جنگل شد همچنین مسئول مرگ و میر خود را چرا که او “توطئه” با هم اتاقی خود در قتل وحشتناک.

“او 100 درصد گناه” پاملا جنگل خواهر خود گفت: در خارج از درهای Alabama State Capitol یکشنبه شب در آخرین لحظه درخواست برای تاخیر. “به او اجازه دهید بروید و یا به ما زمان به دادگاه بررسی این پرونده است.”

خبرنگاران محلی گفت که او اعدام شد فقط بعد از 9 p. m. CT.

آن آمد با وجود دیر پیچ و تاب و در روز پنج شنبه زمانی که دیوان عالی ایالات متحده وارد یک اقامت موقت فقط قبل از اعدام مجموعه ای بود برای شروع در 6 p. m. CT—یک حرکت نسبتا شایع در مجازات موارد—در حالی که قضات بررسی آخرین لحظه درخواست برای عفو توسط جنگل’ تیم حقوقی.

کمی بیش از یک ساعت بعد از آن دیوان عالی کشور برداشته ماندن و آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey با صدور بیانیه ای کاهش دخالت رسما پایان دادن به هر گونه شانس نهایی برای جنگل’ به اعدام را لغو می شود.

“فرماندار Ivey نمی فعلا قصد ورزش قدرت خود از تخفیف و یا تاخیر در این مورد” بیانیه ای گفت:.

با توجه به AL.com جنگل بازدید شده توسط اعضای خانواده بعد از ظهر پنجشنبه از جمله مادر و خواهر. آخرین وعده غذایی مرغ, سیب زمینی شیرین و اسفناج پخته, سیب, سیب زمینی سرخ کرده, دو تا پرتقال و پرتقال-نوشیدنی طعم دار.

در حالی که بسیاری تا به حال به نام برای اقامت از اعدام جنگل شد و 67 فرد قرار داده می شود به مرگ در ایالت آلاباما پس از مجازات ابقاء شد در سال 1976. با توجه به قانون دولت به عنوان یک شریک یا معاون جرم به قتل, مجازات مرگ است.

داوران که محکوم جنگل به مرگ بود و نه اتفاق آرا در خود حکم است که مشکل خود را حامیان و مخالفان حکم اعدام.

“ما احساس واقعا بد برای چه اتفاقی افتاده است. ما نمی خواهید که در هر کسی برای خود و خانواده که باید به مقابله با آن” خواهر او گفت:. “این بسیار مایه تاسف است که تیرانداز چه او بود. اما نکته اصلی این است که ناتانیل تا به حال هیچ قسمت از آن اقدامات دیگری مرد, کری اسپنسر.”

اعضای خانواده فعالان و حتی اسپنسر استدلال کرده بود که جنگل’ مورد تحریف شده توسط پلیس و سوء رفتار ناعادلانه تحت پیگرد قانونی قرار. جنگل هواداران اعتراض برای روز خارج از دولت کنگره و چندین مشاهیر درگیر شد, اصرار Ivey به دخالت در این مورد.

در نامه ای به Ivey, مارتین لوتر کینگ سوم از مارتین لوتر کینگ جونیور نوشت که 42 ساله را اعدام خواهد تنها نشان می دهد که “آلاباما آموخته است از گذشته و که آنها آموخته اند که از جنبش حقوق مدنی دهه 1960 که متمرکز بر عدالت و احترام به حقوق بشر است.”

“کشتن این آفریقایی-آمریکایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی,” او نوشت. “من مصرانه از شما را به او بدهد کردند. ما باید اجازه می دهد زمان را به دقت بررسی شواهد جدید.”

در روز پنج شنبه رپ T. I. نیز با ابراز حمایت مستمر برای جنگل اصرار پیروان خود را برای نشان دادن حمایت خود را در یک وب سایت اختصاص داده شده به “صرفه جویی در Nate” و تشویق آنها را به “ارسال نامه” به Ivey برای “متقاعد کردن او به فراغت زندگی مقابله کنند.”

“این است که در مورد نژاد و یا سیاست و… این است که در مورد عادلانه و مناسب و معقول انسان ایستاده تا برای آنچه حق” T. I. گفت: در یکی دیگر از Instagram post. “عشق و نور به همه کسانی که آن را سزاوار… به خصوص ناتان جنگل.”

کیم کارداشیان غرب که در مبارزات انتخاباتی است برای متوقف اجرای تگزاس اعدام زندانی رادنی نی همچنین ارائه پشتیبانی گفتن او پیروان توییتر شنبه شب “Nate خواهد مرد برای یک جرم و جنایت یک مرد دیگر اعتراف کرده و می گوید: Nate تا به حال هیچ چیزی برای انجام با. قلب من و نماز را با نیت و خانواده اش و تمام طرفداران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای صرفه جویی در زندگی خود.”

سناتور داگ جونز (D-AL) وزن در اواخر روز پنج شنبه گفت که او می خواهم به Ivey, اصرار او برای به تاخیر انداختن اعدام است.

در میان کسانی که شوکه شده با Ivey تصمیم به توقف اعدام شد Chisholm خواهر که خواسته فرماندار به “تجدید نظر در تصمیم خود” به دلیل وجود “است که هیچ آسیبی در اجازه می دهد زمان بیشتری برای دادگاه به بررسی.”

“من فکر نمی کنم ناتانیل است که به جرم قتل” را گفت. “لطفا حرکت به جلو با شتابزده تصمیم به اجرای ناتانیل. وجدان من اجازه نمی خواهد با من زندگی می کنند با این اگر او می میرد. من به شما التماس برای رحمت بر او.”

در دست نوشته نامه سرگشاده منتشر شده در این هفته توسط یکی از جنگل’ وکلای اسپنسر اصرار داشت که جنگل “100 درصد گناه”—چرا که او به تنهایی “شات و منجر به کشته شدن سه نفر از افسران.”

“ناتانیل جنگل نیست حتی سزاوار به زندانی اجازه دهید به تنهایی اعدام” اسپنسر نوشت. “من دعا می کنم که حرف های من نمی سقوط نابینا چشم و یا گوش های ناشنوا. اجازه نمی دهد یکی دیگر از مرد بی گناه اعدام شود اگر شما می توانید چیزی برای قرار دادن یک توقف به آن. این است که من پرشورترین نماز.”

اسپنسر را حفظ کرده است او عمل کرده در دفاع از خود تیراندازی به افسران ادعا آنها حمله جنگل اشاره کرد و اسلحه به چهره اش. او نیز به مرگ محکوم کرد اما اعدام او هنوز به طور برنامه ریزی شده.

دادستان اذعان کرد در جنگل’ 2005 محاکمه شد که در آن اسپنسر که باز آتش در افسران زمانی که آنها نشان داد تا به دستگیری جنگل. اما آنها گفت: جنگل فریب آنها را به گوشه ای در خانه خود را ارائه فرصت برای کمین و تهدید یک افسر “را که نشان و یا من به شما دمار از روزگارمان درآورد تا” با توجه به سوابق دادگاه.

“آنها می خواستند آنها را به دام افتاده” دادستان مارا Sirles گفت: در بحث بسته شدن این ادعا که جنگل نگه داشته اون تفنگ به عنوان یک جایزه. “آنها می خواستند آنها را در محدوده نزدیک. ناتانیل جنگل طعمه. کری اسپنسر بود قلاب.”

دفاع داشت که تیراندازی نبود عمد اما وحشتناک زانو حرکت تند و سریع واکنش توسط اسپنسر. وکیل مدافع سینتیا Umstead همچنین تاکید کرد در بحث بسته شدن که اسپنسر که اعتراف به پلیس ساعت پس از تیراندازی همیشه اعلام کرد که جنگل تا به حال هیچ چیزی برای انجام با جرم و جنایت. “هیچ کس, هیچ کس, هیچ کس نمی گوید ناتانیل جنگل را یکی… چیزی که برای کشتن کسانی که افسران پلیس” Umstead گفت.

هر دو جنگل و اسپنسر شهادت در دادگاه گفتن این دادگاه که سه افسر آمده بود به خانه چندین بار قبل از اینکه به دنبال دیگری هم اتاقی Tryan “بابا” کوپر که در برخورد با مواد مخدر وجود دارد.

با توجه به 2012 استشهاد کوپر بستری پرداخت افسران اوون و Chisholm برای دو سال “برای محافظت از مواد مخدر کسب و کار و مطمئن شوید که هیچ کس دیگری به فروش مواد مخدر در منطقه بیرمنگام.” اما پس از او به اتهام اقدام به قتل در مارس 2004 کوپر گفت: ماموران با افزایش قیمت خود را که او نمی تواند به استطاعت و او شروع به اجتناب از خانه برای جلوگیری از یک رویارویی دادگاه سند متحده است.

“من احساس می کنم اگر من وجود دارد آن را هرگز اتفاق افتاده است” کوپر گفت: تجدید نظر شود.

داوران نمی رسد اتفاق آرا حکم اما جنگل بود و هنوز هم قادر به محکوم به مرگ در آلاباما قانون و تیم حقوقی خود را درخواست تجدید نظر تلاش ناموفق مانده. با استناد به زمینه فساد مربوط به افسران که دریافت 400 دلار در هفته به مدت دو سال از کوپر و این واقعیت است که هر دو هم اتاقی نمی عمدا قصد تیراندازی مرگبار, جنگل,’ تیم حقوقی چندین بار تلاش به استدلال او دریافت یک محاکمه عادلانه.

بازمانده افسر پلیس بیرمنگام Sgt. مایک کالینز حتی شهادت در جنگل’ نمایندگی گفت که او شنیده جنگل را و می گویند “نمی اسپری با گرز” بعد از ورود به خدمت او با بزه حکم 2016 دادگاه تجدید نظر پرونده دولت است.

بیش از دهه گذشته وودز’ وکیل مدافع نیز جمع آوری شواهد برای حمایت از ادعای خود را در دادگاه خدشه دار شد با فساد است.

با توجه به درخواست دو شاهد—که دادستان متکی به خود را در مورد جنگل “اغوا” ماموران به خانه بعد از تیراندازی امضا گواهی حسن ماه گذشته اعتراف آنها مربی توسط یک “حافظه متخصص” قبل از محاکمه. یکی از شاهدان گفت: پلیس تهدید به دور فرزند او اگر او حاضر به شهادت دادن.

“من اینجا ایستاده صحبت کردن از طرف او می گویند که چه اتفاقی برای آن دسته از افسران نیست تقصیر او” پاملا جنگل تاکید کرد به خبرنگاران در روز چهارشنبه. “و این چیزی است که او می خواهید بر روی آنها. این چیزی است که او برنامه ریزی شده است. این چیزی است که او schemed. او نه فریب کسی.”

روز دوشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی امیلی علائم را تکذیب کرد وودز’ درخواست برای اقامت از اعدام. در آخرین لحظه حرکت ظ روز شنبه بعد از ظهر جنگل’ تیم حقوقی درخواست اقامت در دادگاه فدرال این استدلال که 42 ساله شده بود را تکذیب کرد کافی و نمایندگی قانونی او در اولیه مورد و در طول تلاش خود را برای تجدید نظر در طول 15 سال گذشته است.

بیرمنگام اداره پلیس کاهش یافته است روزانه وحش درخواست برای نظر.

آلاباما دادستان کل استیو مارشال ناودان “last-minute جنبش” به “‘صرفه جویی پلیس-قاتل ناتانیل جنگل از او فقط مجازات” در روز سه شنبه در بیانیه ای بیان کرد هجوم توجه رسانه ها و اعتراض را بهانه ای نیست این واقعیت است که در جنگل پیدا شد, مقصر مرگ سه پلیس.

“تنها بی عدالتی در مورد ناتانیل جنگل است که تحمیل این چهار پلیس که روز وحشتناک در سال 2004” مارشال اضافه شده است.

اما جنگل’ خواهر گفت: او فقط می خواست برادر خود را به یکی دیگر از شات در یک “محاکمه عادلانه.”

“رژیم صهیونیستی. Ivey, من آرزو می کنم شما می خواهم فقط لطفا در اطلاعات نگاه, متن همه چیز است که اتفاق افتاده است در این دادگاه و لطفا فقط به او یک فرصت به یک محاکمه عادلانه” پاملا جنگل گفت.

“شنیدن شواهدی وجود دارد که ثابت می کند که برادر من هرگز چیزی شبیه به این. او بسیار با محبت فرد و بسیار با حوصله و خفیف شخصیت و او را نوع از کسی که هرگز حتی فکر می کنم از هر چیزی شبیه به آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>