12 ساعت با اندرو یانگ

نامزد به آرامی حرکت می کند ومیگوید راه خود را به سمت غذا پلاتر جاسوس بر روی میزهای تاشو قبل از ما. او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن افکار درونی خود را. اما او همچنین می خواهد به خوردن.

آن را در فوریه 3 سال 2020 به بعد مردم آیووا نمایندگان شان لگد کردن ریاست جمهوری نامزدی مسابقه با هماهنگ سری از جلسات حزبی. در هزاران مدارس و کتابخانه ها و مراکز اجتماعی در سراسر کشور رای دهندگان اعلام خواهد شد اول خود را انتخاب و سپس گول زدن یک دیگر و احتمالا در نظر دوم انتخاب یک سنت است که طبقه و پیچیده و کاملا احمقانه است. هیچ نامزد مجاز است به این می گویند البته مبادا آنها خطر از دست دادن حمایت گفت: مردم آیووا نمایندگان شان. اما همه آنها در حال فکر کردن در آن. آنها اشتباه هستند—به خصوص امشب چون از ساعت هشت نه تنها نتیجه رسمی گزارش شده است.

اندرو یانگ نمی دانم به چه فکر کنم. او نمی داند که او گرسنه است. این یک روز طولانی است. در واقع آن را به یک هفته یک ماه یک تا سه سال پس از کارآفرین و سیاسی نوچه راه اندازی unlikeliest از مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور. در شلوغ ترین (و گفته با استعداد ترین) درست در حزب دموکرات تاریخ یانگ به مقصد بود پاورقی کراوات-کمتر تکنولوژی زرنگ و دانا مرد آسیایی با ایده های دیوانه و crazier این هواداران است.

و در عین حال به نوعی حتی به عنوان نامزد با بی پروا شجره و مادام العمر طرح در ریاست جمهوری سقوط توسط ایستگاه فرعی یانگ جان سالم به در برد. بیش از آن است که او رونق بالا بردن مسخره مبالغ و تولید مردمی در شور و شوق تقریبا بی نظیر در پست دوران اوباما از حزب دموکرات است.

هیچ کدام از این ها باعث می شود یانگ علاقه برای کسب نامزدی حزب دموکرات و یا کاخ سفید است. که اگر تمام آرا در آیووا همیشه در حال شمارش یانگ را انجام میداد.

آن, اما, او را بسیار جالب نامزد در یک بسیار جالب انتخابات در یک بسیار جالب برای امریکا است. در یک دوره گسترده سیاسی اختلال دموکرات ها تا حد زیادی سمت چپ انتخاب بین معمولی و ارقام. معاون رئيس جمهور سابق. سه سناتور ایالات متحده آمریکا. حتی قرار است شورشیان یک کون-شهر و شهردار از میانه هاروارد و مک کینزی آلوم که پس از فرار برای حزب ملی رئیس. باقی مانده دو نامزد این حزب دو ثروتمندترین سیاسی اهدا کنندگان.

تنها درست maverick یانگ.

به زندگی لحظه ای از طریق چشمان خود را به داخل یک مبارزه سیاسی نهایی بیگانه, من صرف حزبی بعد با یانگ تراورس ایالت آیووا. آنچه در زیر خاطرات و افکار خود را از یک منظر سیاست در بزرگترین مرحله با کوچکترین مقدار را از دست بدهد.

***

9:59 صبح

اندرو و ساناز یانگ ظهور از West Des Moines, ماریوت, دست, در, دست تکان دادن به چند نفر از دوستان و حامیان قبل از بالا رفتن از روی مبارزات انتخاباتی ، در زیر یک پالتو اندرو خود را با پوشیدن معمول نیروی دریایی کت و شلوار تیره با قدرت پیراهن آبی یک پرچم آمریکا شال به دور گردن خود آویخته; Evelyn است که با پوشیدن لباس نیروی دریایی جارچی بیش از یک رنگ قرمز روشن زانو طول لباس با بژ و تطبیق کیف دستی.

راه رفتن به عقب از کمپین, اتوبوس, نامزد, فلیپ فلاپ پایین بر روی یک نیمکت و اجازه می دهد تا یک نیمه خمیازه می کشند. او به نظر می رسد پژمرده. یانگ بود تا ساعت 5 برای هفت دقیقه تلویزیون ظاهر—یک آرزو رسید “صبح جو”—بنابراین او crawled شده به تخت در 11 p. m. برنامه ریزی برای نظری شش ساعت خواب است که طفره رفت او در هفته های اخیر. اما او می گوید با رمیدن او “پرتاب و تبدیل” قادر به خلاص شدن از شر بدن خود را از پیش بینی هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری به خصوص برای اولین بار نامزد برای هر چیزیباید در ساعت قبل از رای گیری آغاز می شود. “اما من از خواب بیدار در یک خلق و خوی خوب,” او لبخند می زند.

اگر یانگ هنوز هم احساس وحشت زده و عصبی آن را نشان نمی دهد. او خم به عقب چشم ثابت در یک تلویزیون کوچک نشان دادن استیضاح محاکمه در سی ان ان می رسد و برای آبی کیسه ولش تنقلات میوه. جای خود غلت بزنید و آنها را به دهان خود را مانند یک بچه خوردن پاپ کورن, او می گوید: هیچ چاره ای جز به در صلح با چیزهایی که در این اواخر در ساعت است. “وجود دارد طیف وسیعی از نتایج امشب و هیچ چیز من امروز واقعا می تواند در تغییر این نتایج,” او می گوید. “من در صلح با هر آنچه که اتفاق می افتد.”

10:14 صبح

به عنوان اتوبوس lurches به زندگی پیچش از ماریوت پارکینگ و هدف در جهت کالج شهر گرینل یانگ نوبت به کارکنان خود را. با او در پشت اتوبوس در حال مبارزات انتخاباتی خود مدیر ژاک Graumann و مشاور ادوارد چاپمن. آنها در حال نشسته در صندلی در موقت مرکز فرماندهی هر دو قوز بیش چپمن لپ تاپ کوچک و جو-رنگی جدول; بالاتر از آنها چهار تلویزیون مانیتور مرز عظیم سونی صفحه نمایش مسطح. “پس ادوارد” یانگ می گوید: تن او خیانت کمی بیشتر از یک بازی گاه به گاه کنجکاوی. “چه اتفاق می افتد امشب؟”

“واقعا وجود دارد طیف وسیعی از نتایج” چپمن پاسخ با احتیاط.

سنجش خود را در صورت عدم تمایل به دریافت وحشتناکی خاص یانگ قرار می دهد خود را تحلیلگر کلاه. “در اینجا نتایج من,” او می گوید. “تاپیک خوب ششم بد ششم پنجم چهارم….” او فکر می کند طولانی و سخت است. “یا سوم است.”

مسئله این است که واقعا کمتر مورد خاص قرار دادن. چه یانگ و تیم خود را مورد مراقبت از نزدیکی به مخالفان خود; تفاوت بین خوب “ششم” و “بد ششم” جایی است که تفاوت بین گرفتن دمیده و هم خوشه با نامزدهای دیگر.

هر چه خود پایان امشب, از آن خواهد شد یک موفقیت برای یانگ. وارد 2020 مبارزات انتخاباتی به عنوان یک سیاسی هیچ کس—یک کارآفرین موفق با ایجاد اتصالات صحبت از صرفه جویی تشریفاتی لینک اوباما—او خود را میبیند هنوز ایستاده در روز آیووا قفقاز در حال اجرا را از طریق نوار در یک مسیر طولانی که پیش افتاد تا بزرگ نام سناتورهای فرمانداران و اعضای کنگره است. و آن را مانند او لنگش به سمت خط پایان: یانگ مطرح شده بیش از $16.5 میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 قابل توجه حمل و نقل با توجه به رای گیری خوبی در خارج از ردیف بالا از نامزدها. (برای مرجع جو بایدن مطرح $15.7 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال 2019.)

اما پول—اگر چه او مطرح gobs از آن نیست اندازه گیری یانگ موفقیت است. هنگامی که به طور گسترده ای را رد کرد و به عنوان یک نامزد وابسته به دان کیشوت با یک حاشیه پلت فرم مبهم حتی-keeled, آسیایی, پسر با زیرساخت های کمی و حتی کمتر تجربه به نحوی ساخته شده است یک جنبش است. فرمان روشن از خشم-هویت پیچیده در سمت چپ و ساختمان یک پیام در سراسر جوامع و روابط و کرامت یانگ جعلی منحصر به فرد اتصال با کارگران و شهروندان که احساس می کنید به طور فزاینده ای به جا مانده از اقتصاد جدید است. قبل از اینکه طولانی, #YangGang شد غالب حضور آنلاین(اگر نه همیشه در زمین) مجهز به شدت اعتقاد و پیام خود را. ران پل و برنی ساندرز صرف چند دهه در کنگره پرورش طاقچه موارد زیر قبل از آنها رفت و ملی است. یانگ در این فضا از دو سال ایجاد شده است انقلاب خود را که تحمل صرف نظر از امشب نتایج.

او تا به حال تصور کنید این ؟

“این است که قطعا با پایان بالا” او می گوید. “مردم در آینده به خود را در زمان ضربه زدن درب. لمس کردن داستان مردم به من بگویید چگونه این کمپین به ارمغان آورد آنها را از افسردگی است. شما نمی توانید پیش بینی هر یک از آن. من فکر می کنم من می خواهم که یک صدای متمایز و مجزا lane, تمام وقت است. اما این…”

10:41 صبح

“شما می توانید تصور کنید که می گوید:” Graumann کمپین مدیر “کار خیلی سخت رفتن بیش از همه آیوا برای یک سال پس از آن در جلسه بعد شما در سی?”

یانگ حرکت سر خود را.

این استیضاح در حال زندگی می کنند در سی ان ان و یانگ در تلاش است خود را در کفش از رقبای خود—Sanders, Elizabeth Warren, ctq—که در داخل اتاق به جای خارج در کمپین بلیزرز. “اگر شما فکر می کنم این است که خسته کننده به سازمان دیده بان در تلویزیون” یانگ لبخند “تصور کنید که در گیر کرده است که با هیچ آی فون است.”

آن رخ داده است به یانگ, من تعجب می کنم اگر پاداش او را برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری در حال همکاری با کنگره ایالات متحده?

“من واقعا هیجان زده در مورد آن است. است سی های مورد علاقه من شهر ؟ هیچ. اما به عنوان رئیس جمهور خواهد بود من قادر به کار این افراد چیست ؟ اطمینان حاصل کنید. من مانند مردم پس من شما را با یک ذهن باز” او می گوید. “این همه در مورد پیدا کردن زمینه های مشترک. به همین دلیل من برای بازگرداندن earmarks. بازگرداندن هویج. شما به آنها نیاز دارید برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود.”

پس از یک میان پرده کوتاه بحث عجیب ترین جنبه از مبارزات انتخاباتی خود (مردم خالکوبی چهره خود را بر روی بدن خود) و رویدادهای آینده با کمدین دوستان (او داوطلب خدمت سربازی به کمک دیو چاپل هنجار مک دونالد و Ken Jeong) یانگ می گرداند به این موضوع از کنگره فکر کردن با صدای بلند در مورد متورم حس قطبش داده شده توسط این جلسات در حال پخش از تلویزیون است. او شده است عمدی در طول مبارزات انتخاباتی خود نه برای حمله به دیگر رقبا—و نه به سادگی از آنجا که او یک نجیب زاده با طبیعت اما به دلیل آن تغذیه تیز مارپیچ رو به پایین از ما سیاست است.

“اکثر آمریکایی ها مردم عادی هستند و تنها در تلاش برای انجام بهترین خود را,” او می گوید. که یک انتخاب آگاهانه از کلمات برای یانگ که با عنوان مبارزات انتخاباتی خود مانیفست “جنگ با مردم عادی” است و به شدت به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یکی.

او در ادامه: “دیگر نامزدها در این مسابقه هستند پرستان. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان پرستان. همه ما فقط در تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم.”

Graumann جهش در. “ما انجام داده ایم 64 سالن شهر در گذشته 16 روز و ما بدست یک سوال در مورد استیضاح,” او می گوید. “در واقع من مطمئن هستم که ما همیشه یکی بود.”

یانگ خیره جلوتر و گفتگو آرام می رود. در نهایت او صحبت می کند. “این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر impeaching او مثبت بود.”

11:13 صبح

به عنوان ما به جلو به گرینل نزدیک متوسط کمپین دفتر ساناز یانگ در تلاش است به یاد داشته باشید آخرین باری که او را دیدم شوهرش عصبی است.

آن آغاز شده و در اوایل در سوار هنگامی که اندرو یانگ خود را نمی تواند به خاطر مصرف طولانی نمایشی مکث قبل از اعلام “هنوز تفکر است.” در نهایت او گفت این بود: “زمانی که من تا به حال به درخواست کسی که در یک تاریخ اما در حال حاضر که من متاهل هستم ساناز به می گویند بله. من عصبی نمی شوم.”

این Yangs هستند refreshingly دوست داشتن و بله نرمال است. آنها, اذیت کردن, گرفتن عکس از یک دیگر را پاک و ارز دانستن به نظر می رسد. در یک نقطه زمانی که ساناز giddily تولید پین کسی به او می کشد که یک shirtless, بدنساز-خرد کارتون مثل اندرو شوهرش deadpans: “روز بودند.”

همانطور که ما آماده به deboard اتوبوس اندرو در نهایت می آید تا با پاسخ: او آخرین عصبی است که به بهترین مرد سخنرانی در برادر خود ، ساناز می پرسد در مورد زمان, اخیرا که او officiated پسر عموی خود را nuptials.

“Nah,” یانگ smirks. “من بالدار که گه.”

صحبت از winging گه یانگ پپ بحث در گرینل نیست کاملا مسائل ژنرال پاتون.

“این freakin’ جلسه روز!” او گریه می کند با دادن یک کمی تکان تکان خوردن از لگن (مانند یک جوان الویس) به عنوان اتاق از داوطلبان فوران با کف زدن. توضیح ارزش هر حزبی-قدم یانگ می گوید تمام vibes خوب و به خوبی خواسته های معنی هیچ چیز بدون مشارکت مردم بر روی زمین.

“گوشی من باد تا هر کس را مانند ‘موفق باشید اندرو موفق باشید!’ و شما می دانید آنچه که من هستم ارسال به آنها را? ‘Shut up و تماس کسی را.'” جمعیت می خندد. “متن نیست و من. متن یک Iowan, dumbass.” بلندتر نورد خنده. “این چیزی است که من میگویم به همه آنها را.”

یانگ تلاش می کند به نوبه خود جدی است. “همه شما می دانید که در آن لاستیک جاده بازدید. شما می دانید این است که در آن عمل است. هر تماس و هر درب-دست کشیدن از هر چهره به چهره کارو هر کمی بانوی پیر به شما کمک کند به انجمن سایت…” او شروع به کرک کردن. “هر شاتل در آورده…” او نمی تواند متوقف شده giggling. “من که قرار بود به یکی دیگر شوخی است.” موجب او می گوید: “هر فرد تمایلی به شما دست کشیدن ناخودآگاه و کشیدن به انجمن سایت.” مبارزات او در برابر تاب از قفسه سینه خود را. “اگر شما نگه داشتن آنها را و آنها را به نظر می رسد مانند آنها آگاهانه” — او می تواند به سختی پایان—”هر یک از این افراد…”

کارکنان خود را است خنده بیش از حد, اما آنها همچنین از یک نی نی بهت زده تجارت به نظر می رسد. آنها هرگز چنین مسخره سمت در. “ما نیاز به رفتن؟” Graumann فریاد از پشت اتاق.

پس از به دست آوردن خونسردی خود و دادن چند فراق کلمات الهام یانگ می گوید او به چوب در اطراف برای عکس های سلفی و امضا. پس از همه کار این افراد انجام داده اند از طرف او نامزد می خواهد به آنها پاداش. به عنوان اتاق پوشاند او یانگ قوی در کف پای خود را از کفش های سیاه و سفید “چشم ببر” کوبیدن از استریو.

12:02 بعد از ظهر

یانگ یک فرد مثبت است. او یک سکون در مورد او یک آرامش است که باعث می شود او هر دو آسان به تحسین و سخت به تجزیه و تحلیل. آن را روشن است که او تلاش می کند به خوبی در افراد و موقعیت های حفاظت در برابر چرخش از حالت تعادل. آنچه مشخص نیست این است که آیا وجود دارد هر چیزی که او را نگه داشتن بر روی حسرت یا نارضایتی که او حاضر به اجازه دهید نشان می دهد. آن را غیر ممکن به اجرا برای رئيس جمهور و نه راه دور با زخم; من می خواهم به می دانم که در آن زخم های خود را و چگونه او آمد ،

به عنوان ما صحبت کروز رو به مشرق در بزرگراه بین ایالتی-80 آن آشکار وجود دارد که یکی از آسیب های آزار دهنده در یانگ: رسانه های درمان از مبارزات انتخاباتی خود.

این slights شده اند بزرگ و کوچک مهم و نمادین است. اخیرا وجود دارد CNBC فاحش خطای مستقیم از یک طرح کمدی کمدی از نمایش تصادفی آسیایی مرد عکس در گرافیک توضیح نامزدهای جمع آوری کمک های مردمی شماره. “من خندید,” او می گوید با شانه “فکر این امر می تواند خوب برای ما بود زیرا خنگ ما ممکن است یک خبر چرخه خارج از آن.”

او snorts, جداسازی, انگشت-بار Cheez-آن را به دهان خود. به عنوان روز بدست طولانی و خواب بدست کمیاب و میکروب ها را بدست nastier خسته نامزد می یابد خود را به طور مداوم نیاز به دو چیز است: تنقلات و ضد عفونی کننده دست.

بازگشت به CNBC پیچ تا او رول چشمان او. “که من گچ به بی کفایتی. دیگران شده اند سنجیده تر در خود دارد.”

وجود دارد در این زمان او به یک عمده سیاست سخنرانی که رفت به طور کامل کشف شده است. زمان MSNBC اشاره به او را به عنوان “جان یانگ.” آن زمان او تبریک با مبارزات دیگر برای outshining مخالفان خود را در یک گاوداری, تماس, تنها به صفر ذکر ملی در نوشتن یو پی اس. که بارها او حذف شد از جمع آوری کمک نمودار در کابل خبر با وجود داشتن از انجام برخی از نامزدها نمایش داده می شود.

و نمی تواند او را آغاز بحث. آمار دروغ نمی: یانگ است بریده از حداقل مقدار از صحبت کردن در نزدیک به هر یک از برنامه های تلویزیونی که در آن او شرکت کردند.

“این چیزی است که واقعا به من” یانگ توضیح می دهد. “من فکر می کنم سیاسی عادلانه بود در دادن من حتی یک عدد از سوالات. اما در بسیاری از آنها—آن دو MSNBC میزبانی—آن را احساس مانند آنها در تلاش برای به حاشیه راندن من. من ایستاده وجود دارد و من فقط نمی توانید این احساس که آنها در حال تلاش برای نادیده گرفتن من. من می دیدن دوربین سوژه متحرک از روبرو به سمت من چرا که آنها قرار است برای من سوال بپرسید و مدیر audibles و تغییر مسیر آن را به شخص دیگری. آن را مانند ” چه می شود آیا من به این مردم؟'”

ساناز یک نظریه است. او صرف مقدار از صبح به خاک سپرده شد در یک کتاب دوشیزه یا زن جوان: کار سخت پایین پرداخت و یک مادر را برای زنده ماندن. آن را در مورد کار ضعیف او می گوید و چگونه آنها هیچ قدرت یا نفوذ سیاسی. “این همان چیزی,” او می گوید. “اندرو برنامه طراحی شده برای کمک به فقیر و فقرا کار اما ما نمی توانیم به بحث در مورد کسانی که قصد دارد چرا که این افراد نیست یک حوزه به صورت سی ان ان یا MSNBC.”

شوهر او موافق است. از آن آسان است به اخراج او—”مربوط به اینده, مرد چاق” او jokes—از آنجا که آن را آسان به خود را اخراج علامت تجاری پیشنهاد: اساسی جهانی, درآمد یک.k.یک. یانگ دلار است.

با دادن هر شهروند 1000 $در هر ماه یانگ معتقد است که دولت ایالات متحده می تواند “ریشه کن کردن فقر” و درآمد-نابرابری و شکاف آمده است که به تعریف حزب دموکرات مدرن و ماموریت. مشکل این است که چنین حیله صدایی طرح بی سابقه است در رفت و برگشت از ریاست جمهوری آمریکا در مبارزات انتخاباتی و در نتیجه می رود نادیده گرفته و یا ضعیف تحت پوشش توسط یک دستگاه رسانهای است که کمی صبر برای سیاست های بیگانه و غیر متعارف.

به عنوان خسته کننده به عنوان این است برای یانگ, او در حال حاضر می توانید ببینید صعودی. فقط به عنوان مدیکر برای همه در نظر گرفته شد kooky کمتر از یک دهه پیش تنها برای تبدیل شدن به جریان اصلی در سال 2020 او معتقد است جهانی درآمد اولیه به زودی استاندارد کرایه در سیستم عامل در سراسر طیف سیاسی. “اثبات است که در این شماره” او می گوید. “آخرین نظرسنجی من دیدم نشان داد 53 درصد از مردم آیووا نمایندگان شان حمایت از این ایده. در گذشته تعداد پنج نامزد دیگر ابراز داشته اند باز بودن به آن است. آن را محبوب ترین در میان افراد جوان و بدیهی است که نمی خواهید در هر نقطه. و حتی در بسیاری از مردم در سمت راست مفهومی باز به این دلیل که محافظه کاران نمی ترسم از قرار دادن پول مردم در دست آنها می ترسند از بوروکراسی صرف پول برای آنها.”

همانطور که با هر ایده بزرگ یانگ درک آن اولین پیشرفت بزرگ ممکن است قربانی در طبیعت است. “من می دانم که حتی اگر من برنده نیست,” او می گوید: “این ایده را به نفع خود.”

1:22 بعد از ظهر

“برخی از آنها را نمی دانم چه ریاضی می ایستد” ساناز یانگ می گوید شوهرش پوزخند عمل کشیدن در لب های او.

“وجود دارد بسیاری از مردم که هنوز هم نمی دانم” اندرو پاسخ می دهد. “نیمه خنده دار است.”

آن است که خنده دار است. مخفف گچ بری در سراسر یانگ پیراهن و کلاه و کمپین نشانه – ریاضی – مخفف “را امریکا فکر می کنم سخت تر است.” آن را هوشمندانه را از رئیس جمهور را امضا عبارت است اما در یک پیچ و تاب و قابل پیش بینی طنز بسیاری از مردم از جمله یانگ خود هواداران فکر می کنم نامزد است که به سادگی ترویج دانشگاهیان و یا شاید حتی فروتن-لاف زدن که موفقیت خود را در زندگی بدهکار به یک استعداد برای حساب.

پشت در کمپین, اتوبوس, زیر خشن و بی ادب get-out-the-رای رویداد در آیووا, شهرستان, Yangs شیرجه یکبار مصرف جعبه مدیترانه ای غذا: کباب مرغ, فلافل, بتس سبزیجات گریل شده و کرکی نان پیتا. مزاج به عنوان آنها توسط MATH داستان آن را آسان به درک سردرگمی برای برخی از ناظران از نامزدی خود را. بین یانگ و مجازی باند وجود دارد بنابراین بسیاری از شعارها و الگوهای رفتاری و نامزدان به بازی گرفته و آن را سخت به نگه دارید تا. او نشانه هایی که می گویند “نه چپ. درست نیست. رو به جلو است.” مبارزات انتخاباتی خود در دفاتر آراسته شده در دیوار به اندازه 1000 $در صورتحساب تحمل مثل او. وجود دارد که در عنوان کتاب خود که تبدیل به یک پاره ای تمام خود را دارد. مورد علاقه خود را خط”مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد که ریاضی را دوست دارد”—این است که مسائل بازاریابی نابغه است.

و پس از آن وجود دارد خود را بیشتر تحریک آمیز شعار: “بشریت ، این یکی دیگر از بازی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن—این یک سیخ زنی رئیس جمهور خودداری از “امریکا برای اولین بار”—و گرفتار شده در آن لایه مفاهیم. یانگ موعظه برادر حافظ سرود که مخالف ایدئولوژیک تعریف تشویق جامعه و در دسترس بودن و فردی یادگیری است. او همچنین به وضوح معتقد است که تمام سیاست و دولت با فرمت غفلت است و اگر آن را عدم رسیدگی به بحران فقر هر دو در خانه و خارج از کشور.

چه چیزی باعث می شود پیام طنین انداز است Yang خود بشریت. او می گوید داستان از پدر خود را در حال رشد در مزرعه بادام زمینی با خاک کف در راه طراحی شده برای ارسال انتخاباتی لرز تا ستون فقرات شما بلکه به همه یادآوری امریکا وعده داده است. همسرش ساناز آمد جلو با یک ویرانگر داستان بودن تجاوز جنسی به ایجاد حمایت او از نامزدی اما برای استفاده از پلت فرم او داده شده است به منظور بالا بردن آگاهی و عملکرد همبستگی.

به عنوان ما نشستن در پشت اتوبوس, اتمام ناهار و صحبت کردن در مورد یانگ اخیر حمایت از God (@TheTweetOfGod) در رسانه های اجتماعی نامزد چشمان خود را می بندد و می افتد به یک خواب عمیق. آن چیزی نیست که هر کسی انتظار می رود از یک نامزد برای رئیس جمهور, روش سوارکاری, همراه با یک خبرنگار در بزرگترین روز خود را به فعالیت های سیاسی, اما آن را مناسب یانگ فقط خوب است. او به سختی از خواب در ماه گذشته خزنده در سراسر آیووا مایل با مایل, دست دادن و گرفتن عکس های سلفی و آرزوی او بودند با بچه های خود. کمی چرت زدن بسیار دیر شده است. او انسان بعد از همه.

سر در برابر دیواره های داخلی از اتوبوس پای راست عبور بیش چپ خود را نامزد خواب قطع شده است تنها توسط یک رشته از گوشخراش و سرفه های باقی مانده از سرد او شده است مبارزه برای هفته.

3:11 بعد از ظهر

“Aw مرد” یانگ mutters چشم ثابت در آی فون خود را.

“چه؟” Graumann می پرسد.

“برخی از مرد می گوید او رای دادند برای ما در یک ماهواره حزبی اما ما قابل دوام نیست.”

پس از دو سال صرف در جاده, خواب در تخت های هتل و Facetiming با بچه های جوان یانگ شروع به احساس وزن از جلسه روز تحمل را بر روی او. ما فقط رفتگان یکی دیگر از پپ-رالی با داوطلبان این یکی در دونپورت و یانگ است که چسب به دستگاه خود را پیمایش از طریق توییتر به صورت اشاره از مبارزات انتخاباتی خود از تحلیلگران و حزبی را برانگیخت. او می گوید: او هنوز هم احساس هر اعصاب اما در طول روز است دردناک. زمان زیادی صبر کنید. زمان بیش از حد به تعجب. بیش از حد زمان به منعکس کننده.

“من آمار آن روز دیگر” یانگ می گوید توصیف زمانی که او اشک چشم در مرحله, در دوبوک. “تمام مکالمات در آیووا تمام وقت من قرار داده ایم در اینجا تمام وقت خانواده ام سپری کرده است در اینجا من متوجه شدم که دوشنبه آخرین روز من در اینجا صرف.”

در نگاه به گذشته آن را یک معجزه کوچک او حتی از آن ساخته شده به دوشنبه.

“برخی از روزهای اولیه زمانی که هیچ کس در پاسخ به من که ما نمی دریافت یک کمک مالی از کسی که من شخصا می دانم که سخت بود” او به یاد می آورد. “اما من نه کسی در این جاده در نظر گرفتن حتی یک کمی از پول از دوستان و سپس توقف آنچه که من آغاز شده است. وجود دارد هرگز یک فکر ترک.”

یانگ می گوید این در زمان گذشته. اما در حال حاضر ساعت از آرا شمارش و نمایندگان اختصاص ترک—یا بیشتر ظرافت رکوع آرامی—یک فکر است که نمی توان نادیده گرفت. هیچ کس بحث شده است که آن را با صدای بلند. وجود دارد هیچ تمایلی به صحبت می کنند یک گریم سرنوشت به وجود. اما حقیقت این است که هر کس می داند یانگ است که قصد ندارم برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. نه با پنج نامزد رای گیری در مقابل او. نه با آیووا عجیب و غریب مجموعه ای از قوانین است که حکم 15 درصد آستانه برای “زنده بودن” ساخت آن را سخت تر به جلو و ناراحتی در پای صندوقهای رای. و نه حتی با مسابقه آینده در مستقل فکر نیوهمپشایر که یانگ اغلب سیاهی که بهتر مناسب برای خود نامتعارف نامزدی.

اما هیچ یک از این بدان معنی است که او آماده است به ترک. پس از فرار به نوشتن خود را انجمن-شب سخنرانی یانگ بازگشت به نیمکت با یک راضی قیافه. او فقط ساخت یک لفظی شاهکار?

“Nah” او grins. “این در واقع خیلی لنگ. من آن را نوشتم برای پوشش تمام حالات.”

یانگ نوبت به کارکنان خود را. “من باید نوشتن یک به اگر من…”

“اگر شما شوک جهان است؟” Graumann می پرسد.

“آره.”

“شما نمی خواهد نیاز به یک گفتار اگر شما شوک جهان” مبارزات انتخاباتی خود مدیر می گوید. “من می خواهم به شما برای رفتن وجود دارد و به ما یانگ Unchained.”

Graumann مکث. “فقط بدون ادای سوگند. این است آیووا.”

5:01 بعد از ظهر

یانگ در حال اجرا بر روی خالی است.

آن چهارم خود را متوقف از روز در Oscaloosa و نامزد سرفه بدتر است بدست. ازدحام به یک دفتر مبارزات انتخاباتی با برخی از 50 داوطلبان یانگ راه اندازی به یک نسخه از این سخنرانی انگیزه او به تمام طول روز. آن را آهسته تر تا حدودی کمتر مرزی اگر هر بیت به عنوان به صورت جدی.

“مردم از یادگیری و الهام گرفته, دیگر, مردم,” او می گوید. “مردم را با الهام از تبلیغات تلویزیونی. اگر آنها مایک بلومبرگ انجام می شود خیلی بهتر از او است.”

پس از chuckling یانگ ادامه می دهد: “مردم الهام زمانی که شما دست کشیدن بر روی درب هنگامی که شما انتخاب کنید تا گوشی هنگامی که شما چهره به چهره گفتگو. زیرا این راهی است که ما ساخته شده است به عنوان انسان است. ما می بینیم یک انسان دیگر است که می خواهد برای به اشتراک گذاشتن چیزی با ما مهم است و ما نمی تواند کمک کند اما گوش دادن.”

یانگ نمی تواند کمک کند اما گوش دادن چند دقیقه بعد هنگامی که توماس وو 27-year-old داوطلب توضیح می دهد که چگونه او زخم تا در صندلی چرخدار. 27-year-old وو زندگی در لوئیزیانا اما نقل مکان به ایالت آیوا یک ماه پیش برای کمک به یانگ تلاش. در حالی که از اتمام ماراتن canvassing جلسه فقط روز قبل از وو تضعیف و سقوط بر روی یخ خرد خود را از زانو.

بعد از شنیدن این نامزد به نظر می رسد قسمت مساوی تاسف و تحت تاثیر قرار. “است که یک میدان جنگ آسیب” یانگ می گوید: آن زمان که قطراتش به جوانی برگشت.

هنگامی که وو اعلام کرد که او هنوز توان انجام وظایف خود را به عنوان یک حوزه کاپیتان امشب یانگ به نظر می رسد به عنوان اینکه او را فقط شنیده ام یک سمفونی.

این که آیا آن احساسات و یا بیماری و یا خستگی—به احتمال زیاد ترکیبی—یانگ نیازهای دیگر ، یک بار روی اتوبوس او فرو می ریزد و بر روی نیمکت. “کودک نیاز به یک چرت زدن” او می گوید: به هیچ کس به ویژه در کشیدن پتو را تا چانه اش و سرفه خود را به خواب.

6:20 بعد از ظهر

یانگ بیدار است اما به سختی کاربردی, چشمان خود را باز کنید اما روت در هیچ چیز به طور خاص است. پس از صرف مقدار از روز را بر روی آی فون خود را نظارت بر رسانه های اجتماعی برای نشانه هایی از آنچه امشب او در حال حاضر به نظر می رسد تثبيت شده. این تنها زمانی که Graumann اعلام کرد یک megyn kelly داستان که یانگ جرقه بزند به توجه: nixed Des Moines Register نظرسنجی از شنبه شب Graumann اعلام کرد نشان داد بایدن در فقط 14 درصد است.

“چه؟” یانگ می پرسد صدایی بخشی شوکه شده و بخشی مست.

Graumann و برخی دیگر از کارکنان توضیح گزارش و پیامدهای آن برای بایدن. نامزد خود را گوش در سکوت و سپس می ایستد تا امتداد و سر به حمام. چند دقیقه بعد با داشتن پدید آمده و برداشت, تازه, کیسه, میوه, تنقلات, یانگ نشسته به پایین و آه.

“من آن را واقعا غمگین اگر جو خشن, شب,” او می گوید.

چرا ؟

یانگ پرسم. “من مانند جو.”

6:41 بعد از ظهر

اتوبوس است غرش به West Des Moines, که در آن یانگ خواهد شریک شدن در جذاب سنت از صحبت کردن به مردم آیووا نمایندگان شان در واقعی حزبی سایت در مورد نامزدی خود را فقط به عنوان صدها نفر از عناصر عملیاتی در حال انجام همین کار در محل در سراسر کشور. اما گزارش های اولیه یانگ گرفتن از داخل دبیرستان تربیت بدنی دلسرد است: چند وجود دارد ناکرده مردم آیووا نمایندگان شان توسط تیم او را تعداد و حضور او به نظر می رسد به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که از رقیب مبارزات.

یانگ هضم اطلاعات است. سپس او اذعان می کند که ذهن خود را آغاز کرده است به سرگردان به فکر همه است که ممکن است یا ممکن است آشکار در ساعات آینده. “من فکر می کردم در مورد بدترین سناریو و آنچه در آن معنی خواهد بود; من فکر می کنم من آماده شده است که” او می گوید. “و من فکر می کردم در مورد بهترین سناریو و آنچه در آن به معنی. من فکر می کنم من آماده برای که بیش از حد.”

یانگ می پرسد تیم خود را اگر وجود دارد در حال به روز رسانی اضافی. گفت که نه او می گوید Graumann: “بیایید شنیدن این آهنگ است.”

لحظاتی بعد اتوبوس زنگ با “بادهای تغییر” توسط عقرب. یانگ چشمان خود را می بندد و خم پشت سر تکان همراه به ریتم.

جهان بسته است
آیا تا به حال فکر می کنم
که ما می تواند خیلی نزدیک مانند برادران
آینده را در هوا
من می توانم آن را احساس می کنید در همه جا
باد با باد تغییر

Graumann پیاده گذشته یانگ و فشار نامزد خود را بر روی شانه.

“افتخار از شما, مرد.”

6:53 بعد از ظهر

ورزشگاه بسته بندی شده است با حزبی را برانگیخت اما یانگ گیر در اتوبوس. او مجاز داخل تا زمانی که درب قفل شده است در ساعت هفت است. این خواهد بود که طولانی ترین هفت دقیقه از روز خود را.

حول یک کوفته خود را در جهت من بپرسید یانگ آنچه او بگویید بچه های خود را در مورد در حال اجرا برای رئیس جمهور در امریکا در حدود سال 2020 است. او تبدیل مرگبار جدی است. “به نظر می رسد نشان می دهد که همه چیز بهتر خواهد شد زمان آنها مسن تر.”

نمی خواهد آنها ؟

“من خوشبین نیست و در همه,” او سر خود را تکان.

“سوال این است که” یانگ ادامه می دهد “چگونه می خواهد این جامعه کرایه در یک محیط بی سابقه ای تغییر با قطبی دولت است که به طرز ناامید کننده ای در پشت منحنی و قادر به انطباق در راه لازم است به آنها کمک کند؟”

یانگ شده است هرگز به عنوان یک ایدئولوگ قطعا نه در ورید برنی ساندرز یا الیزابت وارن. اما او بدست این دور توسط چکش خانه یک پیام است که فقط به عنوان بی دریغ به عنوان هر یک از آنها: که نرم افزار و اتوماسیون حذف مشاغل در آمریکا در یک ویرانگر رای دادن و این که واشنگتن فاقد صلاحیت و رهبری برای پاسخ.

این برای من رخ می دهد به عنوان او رنگ این تصویر تیره و تار از آینده که یانگ است که یک مؤمن واقعی اگر تا کنون وجود داشت. او نمی دستفروشی پرت و دور افتاده تئوری به خاطر شهرت و یا پیروان توییتر; او احساس می کند متقاعد هر کلمه او گفت: مسلم است که او تنها صدای سلامت عقل در یک دنیای دیوانه. چیزی که در مورد افرادی مانند این—مؤمنان واقعی—این است که آنها نمی رفت. آن را آسان به تصور کسی که برجسته تر ساختمان در یانگ موفقیت در انتخابات و در عین حال آمده است. اما آنچه در مورد یانگ خود را ؟ این کمپین پایان و یا تنها فقط آغاز ؟

“من قطعا نمی خواهد حکومت آن را,” او می گوید از دیگری اجرا شود. “ما باید یک لیست از میلیون ها نفر از مردم است. ما صدها نفر از هزاران نفر از اهدا کنندگان. به علاوه ملی مطبوعات را به ما به طور جدی در زمان آینده. و حقیقت این است که من دوست دارم, آیووا, I like New Hampshire. من مثل آمریکایی ها. چشم انداز از انجام دوباره این چیزی است که من خیلی راحت با. من ترجیح می دهم به نفع خود در حال حاضر و شروع به حل مشکلات. دلیل من بود چرا که من می خواهم برای از بین بردن فقر است. اگر من فرار دوباره احتمال موفقیت من خواهد بود که بسیار بالاتر است. پس چرا من نمی?”

به عنوان Graumann کاهش به او را در مشاوره با یک رویکرد استراتژیک به گفتگو با حزبی را برانگیخت داخل ورزشگاه یانگ به نظر می رسد در من.

“من تنها 45, شما می دانید.”

7:39 بعدازظهر

برای اولین بار در تمام طول روز یانگ به نظر می رسد مايوس.

او واپیچیدن هر اونس از انرژی خود را در داخل ورزشگاه—سیلی دست پیشرو شعارهای اجرا bleacher مراحل مانند Rocky Balboa. او swaggered راه خود را به میکروفون ستایش جمعیت با یک دست مطرح شده و با توجه به جامد سخنرانی با تاکید بر نیاز به متحد کردن حزب و کشور های اطراف رو به جلو فکر کردن در دستور کار است. او موفق به دریافت یک خوب تشویق می کردند از جمله از بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان با پوشیدن پیراهن و پوستر با مخالفان خود را’ نام.

در خارج پیاده روی سریع با کوچک همراهان طریق به سختی روشن پارکینگ یانگ برای تلفن های موبایل مانند یک مرد whacked بر سر با واقعیت است.

“من آرزو می کنم ما را برداشت یک محل با حامیان تر. این یک liiiiiitle تنها در وجود دارد,” او می گوید. “من امیدوارم که ما می تواند بسیاری از مردم را دوم را انتخاب کند. اما حتی پس از آن که چگونه بسیاری از مردم نشان داد تا در اینجا مردد در مورد آن ؟ احتمالا کسری از جمعیت. من نمی دانم.”

داخل اتوبوس, یانگ دستیاران چسب چشمان خود را به سی ان ان. ورودی نظرسنجی شماره در حال نورد در, اما هنوز هم هیچ نتیجه ای. این کارکنان گفتگوی بورسی مورد آمار مختلف و چه آنها ممکن است پیش بینی اما نامزد به سختی به نظر می رسد با توجه. او به دنبال به سمت تلویزیون, اما نه به طور مستقیم در آن است.

پس از یک دقیقه Graumann یانگ نشان می دهد یک صدای جیر جیر است که باید او را تشویق: او می خواهم به پایان رسید پیش از بایدن در یک Des Moines حوزه. “این خوب” نامزد پاسخ داد: نگران عقب.

برگشت بر روی آی فون خود را پس از چند دقیقه از صلح یانگ به نظر می رسد. “که نه خوب,” او می گوید خدمه. “من فقط هفت و نیم درصد در گرینل. این بدان معناست که ما نه قابل دوام.”

Graumann و چپمن هشدار رئیس خود را به عنوان خوانده شده بیش از حد به هر یک نتیجه هر یک گزارش از هر یک از حوزه. اما آن را خیلی دیر است. یانگ غوطه ور است, به, تاریک, جهان از شب انتخابات توییتر و به زودی پس از آنها هستند. اتوبوس رول همراه در سکوت به سمت آیووا مرکز حوادث در مرکز شهر Des Moines, سایت یانگ حزبی جشن. چند دقیقه بروید قبل از اینکه کسی در نهایت chirps از جلوی اتوبوس: “شما می توانید به نوبه خود حجم؟”

گوشی های هوشمند معتادان در پشت ملزم و ما همه گوش به ولف بلیتزر در تلاش برای ایجاد حس از این وضعیت بر روی زمین در آیووا. حوزه در سراسر کشور به خوبی به رای خود را در, آداب و رسوم, اما تا کنون هیچ مقام رسمی نتایج گزارش شده. آن را گیج کننده به همه به خصوص تازه کار سیاستمدار و اولین بار در زمان ریاست جمهوری مدعی است که شیارهای ابرو خود و تبدیل به آی فون خود را.

8:02 بعد از ظهر

در آخرین چیزی قانع کننده روی تلویزیون: “اندرو یانگ است در آستانه زنده بودن” سی ان ان جف Zeleny گزارش از یک پردازنده Moines انجمن سایت.

نامزد شیفته اما از آن زمان برای رفتن است. اتوبوس پارک شده در منطقه عملیات در پشت مرکز کنوانسیون و کارکنان خود را لود می شود تا کامپیوتر خود و شخصی تاثیر می گذارد آماده شدن برای یک شب طولانی در داخل. نامزد خود را طول می کشد زمان ambling مرکز راهرو به سمت جلوی اتوبوس, دادن مشت ضربه به هر یک از اعضای تیم خود را. او پیاده می رود پایین پله ها و استنشاق یخی فوریه و هوا و تنفس به شدت به او سر به روده ها از ساختمان.

کارگردانی به یک جراحی-doored حمل و نقل, آسانسور, یانگ مراحل در داخل و صعود دو داستان است. کارکنان خود او منجر به یک اندازه متوسط کمدي اتاق روشن و خالی اما برای یک جدول کامل از پلاتر: میوه, سبزیجات, کراکر پنیر. “Mmm” او می گوید.

بعد درب اتاق جنگ که در آن یانگ تیم راه اندازی یک مرکز لپ تاپ و مانیتور تلویزیون. او به خوبی وجود دارد در نهایت. در حال حاضر او نیاز به زمان دارد به تنهایی زمان برای استراحت و فکر می کنم. قبل از اینکه طولانی—یک ساعت شاید 90 دقیقه—او نیاز به آمده به سالن و استقبال هواداران خود با یک جلسه شب بیان. این که آیا آن را اعلام پیروزی و یا اذعان به شکست یانگ نمی دانند. و او به نظر نمی رسد بسیار نگران است. فقط خسته است.

“من احساس می کنم راحت با طیف وسیعی از نتایج” او می گوید: sidling به سینی غذا ظاهری نگران بیشتر با انتخاب پنیر در مقایسه با بازده بودن فرآوری در کنار درب.

من فقط می خنده. هیچ چیز بیشتر انسان پس از ده ساعت در مبارزات انتخاباتی از گرسنه بودن. او می خندد ،

“من باقی می ماند و امیدوار است که من نسبت حالت عادی ما است کلید مزیت رقابتی” یانگ می گوید.

10:47 بعد از ظهر

اندرو و ساناز یانگ رقص راه خود را بر روی مرحله “بازگشت به مک” وافغان از طریق سالن چند صد هواداران تشویق و کف زدن و رقص همراه با آنها.

آن بوده است که بیشتر گیج کننده شب—برای یانگ برای تیم خود را برای هر کس دیگری در اینجا و در سراسر آیووا. دولت حزب دموکرات را تجربه کرده متناوب شکست از نتایج آن-سیستم گزارش دهی که بدان معنی است که هیچ یک از مبارزات هر گونه ایده بتن چگونه آنها انجام شده در سطح ایالت.

“من باید می گویند من یک شماره ، ما هنوز در انتظار شماره از امشب. ما همه به دنبال در اطراف مانند ” چه ریاضی ؟ چه ریاضی؟'” یانگ شوخی با مخاطبان خود را.

هیچ ریاضی به معنی بدون برنده هیچ روایات. فقط نخ ریسی—مقدار زیادی و تعداد زیادی از ریسندگی هر نامزد داده شده اختیار تام به تعریف شب قبل از رسانه ای می تواند از آن برای آنها.

یانگ است ایده آل مناسب برای این کار است. اگر چه روشن نیست که هنوز نشانه های وجود دارد که مبارزات انتخاباتی خود را underperformed انتظارات و مطمئن شوید به اندازه کافی در عرض چند روز او را از یاد جزئی و انتشار نتایج آن است که او موفق به کسب تنها 1 درصد از آرا در ایالت بسیار تعریف “بد ششم” جای او می ترسید در صبح روز دوشنبه.

نه این که آن مسائل در حال حاضر. این #YangGang آمدند و به جشن و رهبر خود نیست در مورد به اجازه دهید آنها را. توصیف چگونه یک فیلد از 20 نامزد پژمرده به هفت خواهد شد که در بحث مرحله در نیوهمپشایر روز جمعه (شمارش نیست رفیق, Mike Bloomberg, البته) یانگ اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود حرکت خواهد کرد و بعد به نیوهمپشایر و فراتر از آن.

شاید این بدترین سناریو. شاید این بهترین سناریو. اندرو یانگ هرگز به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. اما او هرگز برای رفتن بی سر و صدا ،

“ریاضی که من مراقبت بیشتر در مورد این واقعیت است که این جنبش تبدیل شده است چیزی که در حال حاضر شوکه سیاسی جهان,” او می گوید. “و آن را نگه دارید در رفتن از اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynagüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escortgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul