2 کلگری کسب و کار درخواست برای راهنمایی در بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پس از اینکه همه روشن از دولت استانی به بازگشایی درهای خود را در ماه مه 14, کلگری باغ وحش و Telus جرقه مرکز درخواست برای ورودی در مورد چگونه به بهترین روش برای انجام این کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این دو سازمان را منتشر کرده اند در نظر سنجی که درخواست ساکنان یک پلت فرم از سوالات از جمله اقدامات ایمنی مردم می خواهم برای دیدن در محل فاصله پروتکل ها و تسهیلات محدودیت بر بازگشایی.

ادامه مطلب: شهر کلگری مجموعه امتحانی تاریخ برای بازگشایی شهرداری گلف

روز چهارشنبه کلگری باغ وحش را به توییتر درخواست ساکنان را به هشت سوال نظرسنجی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پرسشنامه هرگونه پرسش در مورد منافع عمومی مجازی اردوگاه تابستانی, چگونه احتمال زیاد ساکنان به بازدید از باغ وحش در 30 روز اول بازگشایی و آنچه در پادمان مردم می خواهم برای دیدن در مکان و زمانی که آنها بازدید از تاسیسات در حال انجام همه گیر.

شهردار کلگری, کسب و کار, سوال فقدان جزئیات در اطراف مجلس طرح

شهردار کلگری, کسب و کار, سوال فقدان جزئیات در اطراف مجلس طرح

این Telus جرقه مرکز نیز منتشر شد یک نظرسنجی که روز چهارشنبه درخواست برای ورودی در چه اقدامات را ساکنان احتمال بیشتری برای بازدید از تاسیسات از جمله دسترسی به دست عفونی بازدید از اسلات زمان و دانستن سازمان روش های تمیز کردن.

ادامه مطلب: آلبرتا رستوران بپرسید جیسون کنی برای پاک کردن قوانین قبل از آنها بازگشایی طول COVID-19 همه گیر

از آنجا که دولت استانی اعلام کرد آلبرتا مرحله به مرحله بازگشایی طرح شهردار کلگری ناهید jasper de valk شده است بسیار آوازی در مورد کسب و کار بسیار محتاط که با توجه به بازگشایی در میان همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در طول به روز رسانی به این شهرستان در روز سه شنبه, jasper de valk اشاره کرد که کسب و کار باید در عمل خود را در جدول زمانی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“تیک تاک ساعت است و ما نیاز به اطمینان حاصل شود که مردم را به هدایت آنها نیاز به انجام خوب,” او گفت:.

“اگر شما یک کسب و کار است که فکر نمی کند که شما آماده خواهید بود توسط May 14, سپس شما لازم نیست که برای بازگشایی, on May 14.”

Jasper de valk می خواهد به مطمئن شوید که کسب و کار در حال آماده قبل از relaunch

Jasper de valk می خواهد به مطمئن شوید که کسب و کار در حال آماده قبل از relaunch

Jasper de valk همچنین اشاره کرد که هدایت از دولت استانی است که مورد نیاز برای کمک به ایجاد یک موفق بازگشایی استراتژی برای کسب و کار در کلگری.

“ما نیاز به مطمئن شوید که کسب و کار به اندازه کافی آماده زیرا بدترین چیزی که ما می تواند انجام دهد این است که مردم از طریق رفتن تمام هزینه های استخدام و بازگشایی و سپس بسته شدن” او گفت:.

“این واقعا مهم است که جامعه کسب و کار پاک کردن پیام از استان و آنها را قوی راهنمایی در مورد بهترین شیوه است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>