2 Manitoba پیچش یا حلقه زنی تیم رفتن به جهان juniors جشن در ارسال کردن حزب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دو Manitoba پیچش یا حلقه زنی تیم تا به حال رسمی خود را ارسال کردن یکشنبه قبل از ساخت راه خود را به روسیه به نمایندگی از تیم کانادا در جهان junior پیچش یا حلقه زنی شد.

پرش مکنزی Zacharias ژاک Gauthier و خود را به میدان می رویم خارج از کشور برای بازی در رقابت های بین المللی برگزار شده در شهر کراسنویارسک شروع شنبه.

محلی مواج جامعه بسیج در اطراف دو Manitoba تیم در Assiniboine یادبود پیچش یا حلقه زنی باشگاه در روز یکشنبه.

سالن بود decked در قرمز و سفید. پیچش یا حلقه زنی بازی در تلویزیون در پس زمینه به عنوان مربیان و ورزشکاران از زنان و مردان تیم تشکر خود را از حامیان و بو هم تیمی های خود را در مقابل خانواده و دوستان است.

پوشیدن مطابق با لباس و جوراب و لباس و روابط به ترتیب دو تیم خداحافظی به حامیان آنها در بازگشت به خانه.

آنها را در مواجهه با یک جمعیت جدید در حالی که احاطه شده توسط مناظر مختلف و برای تلفن های موبایل در یک کشور خارجی است.

تیم کانادا خواهد بود سرب توسط مکنزی Zacharias برای زنان و ژاک Gauthier برای مردان به عنوان دو Manitoba تیم در حال آماده سازی برای نشان دادن خود شهرستان در جهان junior پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در روسیه شروع شنبه. (والتر برنل/CBC)

Zacharias و خدمه او ادعا نقطه خود را در صحنه جهانی پس از ضرب و شتم آلبرتا ماه گذشته در کانادا نهایی.

در حال حاضر آنها تبدیل کردم تمرکز خود را بر روی آماده سازی برای جهان juniors.

Zacharias گفت: او هیجان زده به نمایندگی از کانادا و استان در حالی که با پوشیدن لباس رسمی تیم کت که فقط توسط پست روز دیگر.

“این فقط باور نکردنی داشتن که برگ افرا در پشت خود و نام خود را نیز در پشت که قنتد, ژاکت,” Zacharias گفت.

“این فقط یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

جست و خیز مکنزی Zacharias از Altona, Man,., خواهد بود که منجر به زنان به نمایندگی از تیم کانادا در سال 2020 جهان junior پیچش یا حلقه زنی شد. (والتر برنل/CBC)

خواهد بود تا در برابر نه تیم — دانمارک مجارستان و ژاپن و کره جنوبی لتونی, نروژ, روسیه, سوئد و سوئیس.

مربی شلدون Zacharias گفت که آنها خواهد شد در نظر گرفتن این بازی توسط بازی. “همه ما می توانید انجام دهید این است که بازی یک بازی در یک زمان. یک گام در یک زمان یک سنگ در یک زمان یک پایان در یک زمان,” او گفت:.

“و اگر ما می توانید انجام این کار و اقامت متمرکز و بازی خوب, من فکر می کنم ما باید برخی از نتایج در پایان, اما تنها زمان خواهد شد بگویید.”

با دو دختر خود در این تیم او در هر دو افتخار پدر و مربی است. تیم او خواهد بود رو به همه رقبای جدید است که می افزاید: به این چالش است.

“این بسیار هیجان انگیز است.”

برای اولین بار, Manitoba جست و خیز Gauthier خواهد بود که منجر به مردان جانبی در جهان juniors.

21 ساله رقابت به عنوان یک جایگزین در صحنه جهانی در اسکاتلند دو سال پیش که در آن او موفق به کسب طلا در کنار پسرعموهای خود را.

“همه چشم ها در روسیه در حال حاضر,” او گفت:.

تیم خود را گروه بندی می شوند نه با رقبای بین المللی: آلمان, ایتالیا, نیوزلند, نروژ, روسیه, اسکاتلند و سوئد و سوئیس و ایالات متحده است.

جست و خیز ژاک Gauthier در حال آماده سازی منجر به مانیتوبا مردان از تیم کانادا در جهان junior پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در روسیه شروع شنبه. (والتر برنل/CBC)

هر دو مردان و زنان تیم های پرواز از وینیپگ در روز دوشنبه.

برندگان خواهد شد در فینال on Feb. 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>