2 میلیون هکتار از ساسکاچوان محصول هنوز هم نیاز به برداشت از سال گذشته

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از دو میلیون هکتار از محصولات کشاورزی از سال گذشته باقی می ماند در این زمین در سراسر استان وجود دارد و می تواند بیشتر می گوید: رئيس جمهور از تولید کشاورزی Association of Saskatchewan.

“به عنوان بهار می رود و آب و هوای گرم همچنان وجود خواهد داشت بیشتر هکتار در دسترس هر روز که در آن برف از بین رفته است و یا ناپدید و تولید کنندگان خواهد بود قادر به رفتن به خارج وجود دارد” گفت: Todd Lewis.

لوئیس که در مزارع خاکستری, Sask., گفت: آن را بسیار غیر معمول به این بسیاری از محصولات کشاورزی هنوز هم در زمین. او گفت: این کشاورزان در سراسر استان درخواست: “آن اواخر پاییز برداشت و یا اوایل بهار برداشت?”

ادامه مطلب: تغییر آب و هوا می تواند باز کردن زمین برای کشاورزی در کانادا — اما در یک قیمت می آید

گذشته از آب و عوامل دیگر را تحت تاثیر سال گذشته محصولات لوئیس گفت. های اخیر راه آهن راه بندان سراسر کشور قرار داده اند ساسکاچوان تولید در حمل و نقل خود را. اختلافات تجاری نیز نقش مهمی در زمانی که چین متوقف شده بود خرید کانادا کلزا در ماه مارس سال گذشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که سیاست و خوراک شروع به مخلوط آن را هرگز می رسد بسیار خوب” لوئیس گفت. “وجود دارد مشتریان در چین که می خواهید محصولات ما هستند و تولید کنندگان که می خواهند به فروش آن را به آنها.”

The unseasonable warm weather and lack of snow means combines are in the field in February
این بی موقع آب و هوای گرم و عدم بارش برف معنی ترکیبی هستند در این زمینه در ماه فوریه فایل / اخبار جهانی

کشاورزان مواجه دیگری شکست در نوامبر سال گذشته زمانی که CN رفت و از طریق یک کار اختلال.

“این یک مشکل حمل و نقل فصل” لوئیس گفت. “ما تنها واقعا مارس باقی مانده است. هنگامی که می آید آوریل آن خواهید بود بذر آن را یک وضعیت است.”

اما او می بیند یک حرکت صعودی.

“این یک خبر خوب اما بدجور خوب به خارج وجود دارد به طوری که در اوایل قبل از ماه مارس و برخی از چیزهایی که تمیز کردن. آن را که بسیار ساده تر برای کاشت در بهار” لوئیس گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: درآمد به سقوط تا 12 درصد با توجه به مالیات بر کربن: APAS

لوئیس معتقد است که بخشی از این محصولات هنوز هم می تواند نجات اما در مواردی که آنها او را امیدوار کشاورزان جبران خواهد شد از طریق محصول برنامه های بیمه.

“وجود دارد مزارع ذرت با 50 یا 60 گوزن whitetail زندگی در آنها تمام زمستان. بنابراین بسیار وجود دارد ذرت چپ اما امیدوارم کسانی که تولید کنندگان را ببینید برخی از جبران خسارت به دلیل حیات وحش آسیب” لوئیس گفت.

“این مهم است پوشش و صحبت می کند چگونه مهم این برنامه هستند. در زمان های خوب شما نمی فکر می کنم در مورد آن بسیار است اما در این زمان بد است که زمانی که شما نیاز به بیمه.”

‘شادی به کار با’: کشاورزان با استفاده از گاومیش کوهان دار امریکایی به بهبود محصول پایداری

‘شادی به کار با’: کشاورزان با استفاده از گاومیش کوهان دار امریکایی به بهبود محصول پایداری

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>