2 میلیون کانادایی که هنوز ثبت مالیات می تواند مزایای وقفه سازمان تنظیم مقررات و هشدار

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

حتی در منحرف واقعیت COVID-19 گیر کانادایی باید فایل مالیات خود را برای دریافت بسیاری از مزایای آنها برخوردار است.

و حدود دو میلیون نفر می تواند در صورت وقفه به برخی از دولت های فدرال و استانی پرداخت اگر آنها را صبر بیش از حد طولانی به ارسال 2019 مالیاتی آژانس درآمد کانادا هشدار می دهد.

“سازمان تنظیم مقررات به رسمیت می شناسد که در زمان COVID همه گیر محیط زیست ضروری است برای مزایای همچنان و بدون اختلال به کانادایی ها می گوید:” هدر Daniels مدیر کل به نفع برنامه های ریاست در سازمان تنظیم مقررات.

اما برخی از کانادایی ها را در صورت تأخیر پرداخت اگر سازمان تنظیم مقررات و نمی توانید مراحل خود را 2019 بازده قبل از آغاز ماه سپتامبر Daniels یادداشت ها.

بیشتر بخوانید: سازمان تنظیم مقررات اعلام مجازی مالیات رایگان درمانگاه ها در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در میان رمان coronavirus همه گیر اتاوا تحت فشار قرار دادند مهلت برای بسیاری از افراد به فایل مالیات از 30 آوریل تا ژوئن 1 در حالی که گفتن کانادایی بودند تا سپتامبر. 1 به پرداخت هر گونه مالیات بنگاه بدون مواجهه با علاقه و یا مجازات. (مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت برای خود اشتغالی کانادایی همچنان ژوئن 15.)

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چیزهایی که می دانیم هنگامی که پر کردن مالیات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چیزهایی که می دانیم هنگامی که پر کردن مالیات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اما حتی کسانی که از دست رفته به تعویق افتاد مالیاتی قطع نمی شود بلافاصله جریمه دولت فدرال گفت.

کانادایی ها که می خواهم دریافت کانادا اولاد (CCB) و محصولات و خدمات مالیاتی/هماهنگ مالیات بر فروش (GST/HST) اعتباری برای مثال ادامه خواهد داد به پرداخت تا سپتامبر سال 2020 حتی اگر آنها از دست رفته خود را آخرین مهلت تشکیل پرونده.

این CCB مالیات سود ماهانه برای واجد شرایط خانواده ها با کودکان زیر 18 سال سن در حالی که GST/HST اعتبار پرداخت سه ماهه برای کم درآمد کانادایی. هر دو معاف از مالیات هستند و ممکن است شامل پرداخت از استانی و منطقه ای برنامه های خود را.

ادامه مطلبکانادا مالیات های نجومی لگد کردن — با یک کاغذ ساده بازگشت

کانادایی ها از جمله کسانی که با درآمد باید فایل مالیات به منظور دسترسی به اعتبارات مانند GST/HST اعتبار مالیاتی و مزایای مانند کانادا کودک بهره مند شوند و همچنین سن بازنشستگی تامین و تضمین درآمد مکمل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اواخر filers به سازمان تنظیم مقررات شده است با استفاده از 2018 مالیاتی سال اطلاعات برای محاسبه CCB و GST/HST مقدار اعتبار برای آگوست و سپتامبر با توجه به دانیلز.

اما کسانی که خود را پرداخت می تواند به توقف در اکتبر اگر سازمان تنظیم مقررات دریافت نمی کند خود را 2019 بازگشت در اوایل ماه سپتامبر به سازمان تنظیم مقررات و هشدار می دهد.

به عنوان از 1 ژوئیه سازمان تنظیم مقررات در حال بررسی 2019 مالیاتی فایل از دو میلیون CCB و GST/HST اعتبار گیرندگان دانیلز می گوید اخبار جهانی است. که حدود 13 درصد از 15 میلیون کانادایی واجد شرایط بودند که برای کسانی که منافع خود را بر اساس 2018 بازگشت او می افزاید.

ادامه مطلب: بلامعارض سازمان تنظیم مقررات چک ممکن است یک سورپرایز زیبا اما گرفتن وجود دارد

دانیلز خواستار کانادایی که انجام نداده اند بنابراین در عین حال خود را به فایل 2019 مالیات الکترونیکی و ثبت نام به صورت پرداخت مستقیم برای اطمینان از پردازش سریع تر از بازپرداخت مالیات و جلوگیری از هر گونه وقفه در پرداخت سود.

من نگران است که اگر مردم صبر کنید تا پایان ماه اوت به فایل — و آنها فایل بر روی کاغذ وجود دارد ممکن است یک مسئله” او می گوید.

در اواسط ماه مه سازمان تنظیم مقررات و هشدار از احتمال “تاخیر” برای کاغذ filers با توجه به “کاهش کارکنان در محل به حمایت فیزیکی فاصله.” در حال حاضر با این حال سازمان تنظیم مقررات مالیاتی مراکز مشغول به کار هستند “در ظرفیت کامل” پردازش کاغذ و بازده با توجه به دانیلز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پول 123: جوانب مثبت و منفی از تبادل نظر و تشکیل پرونده مالیاتی

پول 123: جوانب مثبت و منفی از تبادل نظر و تشکیل پرونده مالیاتی

سازمان تنظیم مقررات گفت: در اوایل این سال از آن انتظار می رود رسیدگی به حدود دو میلیون مقاله بازده این تقویم سال از حدود 26 میلیون براده. تا کنون نزدیک به 10 درصد از 2019 بازده دریافت شده توسط سازمان تنظیم مقررات تا تاریخ 13 ژوئیه شدند مقاله, فایل, به گزارش آژانس آخرین آمار موجود. قبلی فصل مالیات, مقاله, فایل های ساخته شده تا 12 درصد از بازده.

کانادایی ها که نمی ارسال 2019 مالیات در زمان ممکن است بدهی نشان دادن خود به سازمان تنظیم مقررات حساب احتمالا علاوه بر تجربه پرداخت وقفه دانیلز می گوید.

کانادایی را مجبور به پرداخت هر گونه مزایای صادر شده از جولای سال 2020 برای آنها که به نوبه خود فاقد شرایط لازم.

ادامه مطلب: CERB, CESB متقاضیان گزارش هفته-طولانی پرداخت تاخیر به سازمان تنظیم مقررات رول ضد تقلب, چک

در اکثر موارد, اما, فدرال اداره مالیات محاسبه خواهد شد هر گونه تفاوت بین مزایای برآورد بر اساس 2018 مالیاتی سال اطلاعات و چه مالیات دهندگان حق دارند بر اساس 2019 بازده دانیلز می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مالیات دهندگان که دریافت بیش از حد خواهد فقط مجبور به بازپرداخت مبلغ آنها پرداخت و پشت می گوید. پرداخت سود را نیز راه اندازی مجدد به صورت خودکار به عنوان به زودی به عنوان آنها 2019 بازده ارزیابی او می افزاید.

یک “بخش” از دو میلیون CCB و GST/HST اعتبار گیرندگان که واصل نشده هنوز سالمندان دانیلز می گوید. و اکثر بازده سازمان تنظیم مقررات است که هنوز هم در انتظار هستند از ساکنان انتاریو و کبک او می افزاید.

شیوع کروناویروس: سازمان تنظیم مقررات و خدمات کانادا کار برای تعیین تعداد ‘واقعی’ CERB موارد تقلب

شیوع کروناویروس: سازمان تنظیم مقررات و خدمات کانادا کار برای تعیین تعداد ‘واقعی’ CERB موارد تقلب

در اواسط ماه مه دولت نیز گفت: این امر به طور موقت ادامه به پرداخت مزایای مربوط به تضمین درآمد مکمل (GIS) برای دیر مالیاتی-filers.

افراد در GIS و کسانی که در به اصطلاح کمک هزینه پرداخت — سود در دسترس کم درآمد و افراد سالخورده 60 تا 64 که همسر یا شریک زندگی مشترک از GIS گیرنده — ادامه خواهد داد برای دریافت ماهانه خود را مقدار از طریق تابستان حتی اگر خود 2019 اطلاعات درآمد نبوده است ارزیابی نشده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنوز سالمندان باید اظهارنامه مالیاتی خود را توسط Oct. 1 برای جلوگیری از وقفه در منافع دولت گفت: در آزادی مطبوعات.

ادامه مطلب: CERB به شمار بازگشت-به-کار معضل — “ما در حال انگیزه به کمتر از 1000 دلار’

بیش از 214,000 سالمندان را بهره مند از این اقدام موقت اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا که مسائل مزایای گفت: اخبار جهانی است. گروه, اما نمی گویند که چگونه بسیاری از GIS و کمک هزینه دریافت کنندگان هنوز به خود 2019 مالیات ارزیابی شده است.

در تلاش برای کمک به کانادایی فایل مالیات خود را حتی در حالی که زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل های سازمان تنظیم مقررات در حال کار با سازمان های اجتماعی به راه اندازی مجازی مالیات درمانگاه به طور موقت.

در حال حاضر وجود دارد برخی از 225 چنین سازمان ها در سراسر کانادا در دسترس برای کمک به مالیات دهندگان واجد شرایط فایل بازده خود را از راه دور به صورت رایگان, با توجه به دانیلز.

سازمان تنظیم مقررات سایت همچنین دارای یک لیست از مالیات گزینه های نرم افزار است که اجازه کانادایی فایل به صورت رایگان و یا در ازای اهدای داوطلبانه.

کانادایی که فایل مالیات خود را پس از ژوئن 1 یا 15 ژوئن مهلت اما قبل از سپتامبر. 1 نمی خواهد هر گونه دیر-تشکیل پرونده جریمه دولت گفته است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>