2 MLB بازی به تعویق افتاد و به عنوان Marlins مقابله با شیوع کروناویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دو بازی های لیگ, برنامه ریزی برای دوشنبه شب بوده است به تعویق افتاد به عنوان Miami Marlins مقابله با شیوع کروناویروس که رشته آنها در فیلادلفیا.

Marlins’ خانه, درب بازکن, در برابر بالتیمور بود به نام خاموش به نیویورک یانکیز’ بازی در فیلادلفیا. یانکی ها شده اند در همان محل باشگاه وانجمن Marlins استفاده می شود آخر هفته گذشته.

مارلین که باز فصل خود را روز جمعه با سه بازی از سری بازی های در فیلادلفیا شد و در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت به خانه پس از چند روز بازی اما تصمیم به صبر کنید تا روز دوشنبه برای سفر به طوری که آنها می تواند تحت تست.

لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد لغو دو بازی حدود هفت ساعت قبل از برنامه ریزی گام اول گفت اضافی COVID-19 تست شد و در حال انجام است.

“اعضای Marlins’ سفر, پارتی, خود quarantining در محل در حالی که در انتظار نتیجه این نتایج” MLB در بیانیه ای گفت.

ESPN گزارش روز دوشنبه تعدادی از موارد در این تیم رسیده است حداقل 14.

پس از چند روز بازی Marlins مدیر همین Mattingly گفت: اعضای این تیم که تست مثبت بودند قرنطینه در فیلادلفیا و این تیم تصمیم به تعویق انداختن پرواز خود را ساخته شده بود با اعضای خانواده داشته باشید.

“ما راحت تر پرواز به عنوان یک گروه بعد گفت:” Mattingly. “ما در حال صحبت کردن در مورد این بچه ها سفر بازگشت به خانه به خانواده خود و بچه های خود را و آن را دلیل ما می خواهید به امن است.”

Marlins پارچ خوزه Urena خراشیده شد از خود شروع برنامه ریزی شده در روز یکشنبه بازی و گیر Jorge آلفارو در رفت و مجروح فهرست جمعه. هیچ دلیل داده شد برای حرکت می کند.

Marlins’ مخاطره آمیز سلامت مطرح شده جدید شک و تردید در مورد MLB توانایی به پایان فصل در طول یک بیماری همه گیر.

در Cincinnati Reds دوم baseman مایک Moustakas و مرکز fielder نیک Senzel احساس بیمار پنج شنبه یک روز پس از هم تیمی رفت و مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>