2020 World Rugby Sevens Series رسما به نام به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

2020 uberfacts سری به طور رسمی بیش از.

باقی مانده تور توقف در Langford, B. C., لندن, پاریس و سنگاپور و هنگ کنگ بودند لغو شنبه با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

جهانی راگبی رئیس اقا لایحه Beaumont گفت: این تصمیم در مشورت با بهداشت عمومی سازمان ها در سراسر جهان است.

“در حالی که آن را بسیار ناامید کننده برای بازیکنان و طرفداران سازمان و همه درگیر مجبور به انصراف از این وقایع با توجه به جهانی COVID-19 بیماری همه گیر بهداشت و رفاه راگبی جامعه و گسترده تر جامعه همچنان شماره یک اولویت” Beaumont گفت.

با پنج مردان دور و شش زنان دور داشتن در حال حاضر انجام شده است, نیوزیلند اهدا شد این عنوان بر روی هر دو مدار.

کانادا زنان تیم سوم قرار گرفت در حالی که مردان به پایان رسید و هشتم. هر دو تیم در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو.

سازمان دیده بان | Ghislaine Landry در المپیک به تعویق افتادن:

تمام وقت منجر گلزن و کاپیتان زنان rugby sevens تیم ملی Ghislaine Landry سهام افکار خود را بر آنچه المپیک به تعویق افتادن وسیله برای ورزشکاران است. 1:55

این لانگفورد توقف یکی از دو تمام زنان محل در سری.

“بدیهی است که رسمی لغو ناامید کننده است اخبار این تیم به عنوان لانگفورد توقف در سری چیزی است که بازیکنان نگاه به جلو به همه در سال” زنان سر مربی جان Tait گفت.

“این شانس را به بازی در خانه در مقابل خشن pro-کانادا جمعیت در Westhills ورزشگاه همیشه خاص. البته ما درک می کنیم این تصمیم و به دنبال به جلو به بازگشت به زمین هنگامی که آن را امن برای انجام این کار است.”

در حالی که کانادا زنان به پایان رسید با استرالیا برای دوم در این رده بندی که فصل متوقف شد, استرالیا برنده نقطه دیفرانسیل tiebreaker. هنوز کانادا پس از اتمام مبارزات انتخاباتی خود را با چهار تریبون — سه نقره و یک برنز در پنج متوقف می شود.

تیم مردان فرود آن تنها تریبون ظاهر که آن را برنده برنز در ونکوور در دور نهایی قبل از این سفر در نهایت به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>