21 تست مثبت برای coronavirus در کشتی کروز خاموش کالیفرنیا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بیست و یک نفر سرنشین بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه گفت.

در میان کسانی که بیمار هستند و 19 خدمه و دو مسافر. مقامات در حال برنامه ریزی برای تست همه از 2500 مسافر و 1100 خدمه. پنس گفت: مسافران به احتمال زیاد خواهد شد در قرنطینه های مختلف پایگاه های نظامی در حالی که خدمه خواهد بود قرنطینه در کشتی.

کشتی های برگزار شده در خارج از سان فرانسیسکو پس از چهارشنبه پس از یک مسافر بود که روی قبلی کروز در همان کشتی بنا به گزارش ها تایید شد مثبت و بعد از درگذشت ویروس.

پنس گفت: بسیاری از اعضای خدمه بودند به احتمال زیاد آلوده در کشتی کروز, بین Feb 11 به 21. کالیفرنیا بهداشت عمومی ادارات و CDC در حال حاضر در تلاش برای پیگیری کردن مردم بودند که روی قبلی کشتی.

“ما می دانیم coronavirus آشکار میان قبلی مسافران” پنس گفت.

یک فرد در مینه سوتا بود که روی عرشه کشتی که کشتی آزمایش مثبت امروز.

پنس و مقامات بهداشت هشدار داد افراد سالمند با شرایط بهداشتی به “با استفاده از حس مشترک” در هنگام برنامه ریزی آینده هر سفر خواهم گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>