اتاوا — کانادا نیروهای مسلح است گزارش یک افزایش چشمگیر در تعداد پرسنل نظامی که قرارداد COVID-19 در حالی که مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از امکانات در انتاریو و کبک.

در مجموع از 28 خدمات اعضای مستقر در مراکز آزمایش مثبت برای بیماری تنفسی نظامی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. که در مقایسه با تنها پنج که تا به حال پیدا شده است که گرفتار COVID-19 هفته گذشته است.

مقامات نظامی قبلا نشان داده شده آنها تنها به ارائه چنین به روز رسانی اعداد در هر دو هفته. نیروهای مسلح در حال حاضر می گوید که انتشار یک به روز رسانی روزانه نشان می دهد این انتظار بیشتر موارد به عنوان خدمات اعضا به ادامه کار در دراز مدت مراقبت از خانه.

ادامه مطلب: 14 CAF اعضای کمک های دراز مدت مراقبت از خانه های مبتلا COVID-19: منبع

شانزده موارد مثبت گزارش شده پنج شنبه شد و از خدمات اعضای مستقر در دراز مدت مراقبت از خانه در کبک نظامی گفت: در حالی که دیگر 12 در انتاریو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نزدیک به 1700 عضو از نیروهای مشغول به کار در 30 در دراز مدت مراقبت از خانه که در آن به کارکنان به طور منظم غرق شده اند COVID-19 ارائه کمک های پزشکی بلکه خدمت در حمایت از نقش ها مانند تمیز کردن خدمت مواد غذایی و کمک به ساکنان اساسی نیاز دارد.

شیوع کروناویروس: 400 پرسنل نظامی می رسند به کمک در کبک دراز مدت مراقبت از خانه

شیوع کروناویروس: 400 پرسنل نظامی می رسند به کمک در کبک دراز مدت مراقبت از خانه

بیست و پنج نفر از کسانی که در خانه هستند در کبک است که به خصوص ضربه توسط COVID-19 شیوع بیماری از جمله یکی در منطقه مونترال که در آن ساکنان شده بود تقریبا رها شده توسط کارکنان. پنج نفر دیگر امکانات در انتاریو است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نیروهای میگه همه اعضای خدمات اعزام به این امکانات مجهز شده اند با تجهیزات حفاظت فردی و آموزش در مورد نحوه استفاده از آن.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: هفته گذشته که خطر ابتلا به عفونت چیزی بود که ارتش دانست و در مورد رفتن.

ادامه مطلب: 5 کانادا در افغانستان کمک در دراز مدت مراقبت از خانه های مبتلا COVID-19

“همیشه وجود دارد خطر در آنچه انجام می دهند و آنها را که آگاهانه و با میل و رغبت است و به همین دلیل ما آنها را در عمیق ترین قدردانی ما هر روز او گفت:” در روز جمعه.

“در همان زمان ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها را ما در این پروتکل در محل ببینید و اگر و چگونه می توان آنها را تقویت و همچنین حصول اطمینان از موارد COVID-19 نمی گسترش از طریق نیروهای مسلح کانادا و دیگران که در حال خدمت به کشور خود هستند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو گفت: نیروهای ما با توجه به خطر پرداخت برای نیروهای مستقر در خانه های مراقبت شبیه به آنچه که آنها را در یک ماموریت خطرناک در خارج از کشور.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im