3 متهم به فساد پس از مجسمه های تحت پوشش در رنگ در تورنتو در اعتراض

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو — سه معترضان متهم شدند با فساد در روز شنبه پس از حامیان سیاه زندگی ماده پرتاب رنگ در چندین مجسمه از جمله یکی از کانادا اولین نخست وزیر, Sir John A. مک دونالد نامیده می شود و برای defunding از پلیس.

معترضان که تا به حال راهپیمایی در انتاریو مقننه از دانشگاه رایرسون که در آن یک مجسمه عمومی آموزش و پرورش فعال Egerton رایرسون شده بود به طور مشابه مخدوش و سپس نقل مکان به یک جدا پلیس برای محکوم کردن نژادپرستی و تقاضای افراد دستگیر شده آزاد شود.

یک تعداد انگشت شماری از افسران خارج از مرکز شهر 52 بخش نگه داشته چشم بر روی تظاهر کنندگان به آنها آرد بی سر و صدا در مورد munched در پیتزا یا شعار “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در اینجا!” در شدید آفتاب.

ادامه مطلب: تظاهرکنندگان محو کردن مجسمه ها در تورنتو در اعتراض خواستار defunding پلیس

پلیس تورنتو به اتهام یک مرد و دو زن تخریب مجسمه در دانشگاه رایرسون قبل از حرکت به یکی در پارک ملکه. آنها گفت: ماموران دو متهم را در یک ون تحت پوشش در رنگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها گفت: ماموران کشف و ضبط وان رنگ اسپری رنگ گچ پیاده رو stencils و طناب از ون.

35 سال مرد یک زن 47 ساله و 35 سال است به اتهام سه فقره شرارت در زیر 5000 $و توطئه برای ارتکاب خلاصه ای جرم است.

ورزشی صورتی روشن با بلند گو حرف زدن رادنی Diverlus از بنیانگذاران این گروه در تورنتو گفت: مردم آمده بودند تا برای “هنر مبتنی بر تظاهرات.” هدف او گفت به یک نقطه در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس.

تظاهرکنندگان محو کردن مجسمه ها در تورنتو در اعتراض خواستار defunding پلیس

تظاهرکنندگان محو کردن مجسمه ها در تورنتو در اعتراض خواستار defunding پلیس

هر کسی خشمگین defacing از آثار او را گمراه شد, او گفت:.

“نمادهای باقی می ماند در شهر ما است که به ما یادآوری سفید برتری و ضد سیاه نژادپرستی” Diverlus در مصاحبه ای گفت:. “اگر مردم به مراقبت بیشتر در مورد مجسمه ها از آنها مراقبت در مورد زندگی پس از آن من می خواهم از آنها بخواهید به سوال اولویت های خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به جای گوش دادن به تماس برای تغییر Diverlus گفت: پلیس دستگیر شده بود به آنچه او گفته بودند سه معترضان مسالمت آمیز. تظاهرکنندگان باقی خواهد ماند در خارج از ایستگاه پلیس تا زمانی که سه نفر بودند در بازداشت است.

وکیل Saron Gebresellassi توییتی اوایل صبح روز یکشنبه که هر سه تن از بازداشت شدگان آزاد شده و برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه در سپتامبر. 30.

ادامه مطلب: ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری در مقابل نیویورک برج ترامپ مخدوش به صورت 2 بار در این هفته

این defunding باعث فوران در سراسر شمال امریکا پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مارس 25 کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید با زانو زدن در گردن او در حالی که همکاران تماشا. پس از آن نمرات از شهرستانها در سراسر جهان دیده می شود معترضان محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس علیه اقلیت های مختلف.

“نه سیاه بومی و racialized که مردم در تعامل با پلیس در کانادا در ماه گذشته به تنهایی” Diverlus گفت. “ما در اینجا با داشتن یک مکالمه در مورد زندگی. ما در اینجا صحبت کردن در مورد خشونت پلیس علیه سیاه و جوامع بومی ما در اینجا به بحث در مورد چگونه به طور نامتناسبی ما نهفته خشونت است.”

آکس آبجوسازی پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش با دم

آکس آبجوسازی پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش با دم

Diverlus گفت: هیچ یک از معترضان مطرح هر گونه خطر را به هر کسی و وجود دارد بدون نیاز به دستگیری و اتهام آنها. در همان زمان او گفت: معترضان بودند نه ضد پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم به جای نمی تواند از اینجا فریاد دفاع از زندگی من است,” او گفت:. “زندگی همیشه ذاتا با ارزش تر از ملک.”

روز شنبه در اعتراض به دنبال آن ده ها تن از ارسالی در طول هفته گذشته به پلیس تورنتو خدمات هیئت مدیره که در آن مردم خواستار defunding از پلیس.

نیز وجود داشته اند تلاش های تازه برای حذف و یا تغییر نام بناهای تاریخی چهره های درگیر در سرکوب و بومی مردم هر دو در خانه و خارج از کشور.

ادامه مطلب: Black Lives Matter نقاشی در مونترال Ste-Catherine Street East

ماه گذشته معترضان در بریستول, انگلستان سرنگون مجسمه از قرن 17 تاجر برده ادوارد Colston نورد آن را به بندر و سقوط آن را به دریا.

اما تظاهرات در برابر چنین بناهای تاریخی در کانادا جدید نیست.

هر دو مک دونالد و رایرسون شده اند و در پایان دریافت از حرکات مانند قبل با فعالان این استدلال که چهره های تاریخی بودند معماران مسکونی سیستم مدرسه که از هم جدا بومی کودکان از خانواده های خود هستند و سزاوار احترام است.

روز شنبه در اعتراض دیدم هر دو مجسمه های پخش با صورتی روشن رنگ و رویشان را با نشانه آن است که بار خوانده شده “پاره کردن بناهای تاریخی است که نشان دهنده بردگی استعمار و خشونت است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>