یک رکورد شکنانه tab برای تلویزیون, تبلیغات, 12 میلیون دلار را برای خود ایجاد شرکت فناوری به رقیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال بهره برداری و نزدیک به $250,000 سوانک مبلمان اداری خود را وسیع منهتن ستاد — که فقط کسری از مایک بلومبرگ بودجه برای اولین بار پنج سال از او جوان خود بودجه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

بلومبرگ بالا دو کمپین lieutenants صندلی پتی هریس و مدیر کوین Sheekey در مسیر کسب سالانه حقوق $375,000 با توجه به مبارزات انتخاباتی aide. و که حساب نمی کند فهرست بلومبرگ کارکنان پاداش که بالغ بر 1.5 میلیون دلار سال 2005 شهرداری مسابقه به تنهایی.

در سطح بالا و مشاوران از جمله مشاور Howard Wolfson در ضمن دریافت چک به شرکت خود را در مجموع بین $300,000 200,000 و با توجه به کمپین مالی افشا پوشش بلومبرگ اول هفته در سال 2020 مسابقه که واصل شد جمعه. میچ استوارت سابق اوباما در زمینه گورو دریافت 50.000 دلار به شرکت خود را.

این مبالغ نشان دادن علامت تجاری اسراف هزینه های که مشخص است بلومبرگ اواخر-در-زندگی سیاسی حرفه ای: تقریبا ته کیف پول است که پر در زمانی که مبارزات انتخاباتی گمرک درخواست تجدید نظر نمی به او. سابق شهر نیویورک شهردار تعیین که سنتی, آیووا-محور ریاست جمهوری تقویم اصلی مناسب نیست او را به سادگی نمی خواهد کار دیگری نامزد شده است. اما آن را کاملا سازگار با بلومبرگ واقعیت — وقتی که واقعیت شامل 140 میلیون دلار صرف شده در تلویزیون و دیجیتال, تبلیغات, $3.3 میلیون نفر در رای گیری به تنهایی و نزدیک به 1 میلیون دلار به crisscross این کشور در پیگیری نمایندگان در سه شنبه متحده دیگر نامزدها هنوز نمی تواند استطاعت به تمرکز بر روی.

بلومبرگ در حال حاضر بیش از 1000 نفر در مبارزات انتخاباتی خود حقوق و دستمزد. آن دسته از کارکنان کردم آیفون 11s و مدلهای macbook و قرار شد تا در مبله آپارتمان منهتن اگر آنها منتقل کرد. در حال حاضر آنها لذت ببرید catered وعده های غذایی در طول روز آنها در حال انتظار برای ساعت. کمپین $750,000 سفر tab است که شامل استفاده از یک هواپیمای خصوصی متعلق به بلومبرگ است eponymous اخبار مالی سازمان را شامل نمی شود بلیط هواپیما و هتل های متصلب تا در این ماه او به عنوان بزرگنمایی در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا.

مبارزات انتخاباتی صرف $10,000 در سوشی به تنهایی.

و $188 میلیون که بلومبرگ صرف شده در پایان سال گذشته — به مراتب بیش از دیگر نامزدهای دموکرات — تنها چقدر او را صرف خود در اواخر نوامبر ورود به اصلی و آذر. 31 وقتی که پر کردن دوره به پایان رسید. آگهی هزینه های خود را در حال حاضر در صدر 300 میلیون دلار و در روز یکشنبه بلومبرگ است پخش یک سوپر باول نقطه نمایش رکورد خود را در مبارزه با انجمن ملی تفنگ برای خنک 10 میلیون دلار.

در غیر معمول آرایش بلومبرگ ثبت 14 میلیون دلار هزینه به شرکت رسانه ای است که او نقاشی را به عنوان او می پردازد کارکنان که باید نقل مکان کرد و به مبارزات انتخاباتی خود را. برخی از $50,000 پوشش داده شده است که هزینه خود علامت تجاری بلومبرگ ترمینال برای یک تعداد انگشت شماری از کارکنان.

مبارزات انتخاباتی خود تیم گفت: آن حقوقی دریافت راهنمایی در راه اندازی هر چند از آن کاهش یافته است به ارائه یک نوشته کپی کنید.

FEC با اشاره به بلومبرگ کمپین تقریبا 33 میلیون دلار در آنچه در آن بدهی است که یک کمپین دستیار به نام “اسم” از تمام کسانی که بتونم برای خدمات برمیگردد Dec. 31 خواهد پرداخت شده است بعد از پر کردن است.

بلومبرگ تیم تکیه به خود را فوق العاده ای استفاده مالی: فوربس در حال حاضر محاسبه ثروت خود را به $61.5 میلیارد و او نشان داده به هیچ وجه قصد محدود خود را صرف هر زمان به زودی. در واقع او قول داده است برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود دستگاه در حال اجرا از طریق انتخابات عمومی حتی اگر او نمی دموکراتیک نامزد بنابراین او می تواند صندوق هر کس است.

“ما برای اولین بار در ماه تشکیل پرونده نشان دهنده پرداخت و تعهد در تمام 50 ایالت به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این نشان می دهد ما باید این منابع و برنامه ریزی لازم برای او را در” Sheekey این مدیر کمپین گفت: در یک بیانیه آماده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im