4 کلگری آبزی و امکانات تناسب اندام بازگشایی در روز جمعه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شهر کلگری را بازگشایی چهار آبزی و مراکز تناسب اندام در روز جمعه که بسته شده بود برای ماه با توجه به COVID-19 محدودیت.

باب Bahan آبزی و مرکز تناسب اندام, دره عمیق و باریک مراتع آبزی و مرکز تناسب اندام, گلنمر آبزی مرکز و کیلارنی آبی و تفریح و سرگرمی مرکز تمام خواهد شد باز کردن درهای خود را در ماه جولای 10.

ورزشگاه و امکانات تناسب اندام بودند در مرحله دوم آلبرتا relaunch استراتژی و چندین امکانات تفریحی در کلگری در حال حاضر بازگشایی شد.

اما مقامات شهرستان بود در اصل پیشنهاد چهار آبزی و تناسب اندام مراکز ذکر شده در بالا نخواهد بود قادر به بازگشایی تا جولای 20.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استانی guideless مشخص شده در مرحله 2 از آلبرتا relaunch استراتژی خواهد بود در محل در تمام چهار نفر از این امکانات که به معنی داغ وان گرداب و اتاق بخار بسته باقی خواهد ماند به عنوان کسانی که امکانات گنجانده شده در 3 مرحله استانی relaunch.

شهر کلگری می گوید تغییر اتاق و دوش در دسترس خواهد بود با اجتماعی فاصله محدودیت در مکان و هشدار می دهند شرکت کنندگان خواهد شد مورد نیاز برای دوش گرفتن قبل از ورود به هر استخر.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>