4 احزاب و تشییع جنازه: یک روز در دنباله با سندرز و بایدن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

HAMPTON, N. H. — سابق جبهه دموکراتیک-دونده جو بایدن به دو سخنرانی یکشنبه و در هر دو رویداد گفت: این داستان در حال حرکت از یک حامی ژن که در حال مرگ از مرحله 4 سرطان پروستات است. او نیز صحبت کرد و با عشق درباره پسرش, کمال, که, درگذشت, سرطان مغز و به یک اشاره از درد اطراف مرگ همسر و دخترش در سال 1972 تصادف.

در یک نقطه قبل از مسکوت جمعیت که شامل تا حد زیادی از رای دهندگان سابق معاون رئیس جمهور نزدیک به گریه به میکروفون یادآوری پسر خود را تشخیص.

فعلی جبهه-دونده, Bernie Sanders, تا به حال یک روز متفاوت.

او دو بار به عنوان بسیاری از وقایع قبل از, انرژی, جمعیت عمدتا جوانتر رای دهندگان. در شب تجمع در کالج سارا لارنس نزدیک به 2000 نفر حضور داشتند با خطوط snaking در اطراف محوطه دانشگاه. دانش آموزان رقصید که آنها در انتظار این رویداد بلندگو. حتی قبل از ساندرز’ ظاهر حامیان او مهر پای خود را پس از آن thundered در سراسر ورزشگاه.

تقسیم صفحه نمایش ارائه شده آشکار نگاه بر روی زمین دینامیک است که به ارمغان آورده اند بایدن به آستانه شکست در اینجا در نیوهمپشایر — جایی که او عملا کرد و او را برنده نیست — و ساندرز به آستانه پیروزی است.

بایدن تلاش برای تولید مردمی انرژی در اطراف نامزدی خود را حداقل در بخشی به دلیل شکست خود را به تحریک جوانتر رای دهندگان. سالانه مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه شام جمعه در منچستر خود را مشروط از هواداران نمی تواند مطابقت با اندازه سازمان, سطح انرژی و شور و شوق محشور توسط ساندرز وارن و Buttigieg اردوگاه. در آیووا ورودی سنجی گزارش معاون رئیس جمهور سابق انجام abysmally در میان جوانترین رای دهندگان — فقط 3 درصد مورد علاقه او است.

ماهیت حوادث را اشاره به همین دلیل است. بایدن یکشنبه تا به حال یک شروع امیدوار کننده. او قبل از اینکه صدها نفر در شهرهای همپتون و هادسون غیر منتظره جمعیت زیادی برای معاون سابق رئیس جمهور. در عین حال آن را طولانی نیست قبل از حوادث زمان در یک funereal خلق و خوی به عنوان او در مورد یادآوری تم او را به خواري از مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی در اواخر آوریل: از دست دادن بیماری رو به کاهش صفوف طبقه متوسط است.

این داستان از غم و اندوه به طور معمول در هم آمیخته به بحث خود را از سیاست. زمانی که او صحبت می کرد در مورد سرطان به عنوان مثال او متصل به آن به قانون مراقبت مقرون به صرفه است که او به تصویب و یا ابتکار به نام بعد از کمال.

“من به تجربه از دست دادن” بایدن گفت: در هادسون. “اما من می گم می شود اگر من ایستاده و از دست دادن کشور من! آن را نمی خواهد اتفاق می افتد!”

این خط که بایدن نورد از روز قبل به دست آورده و با صدای بلند تشویق.

پس از تمام سخنرانی های خود را بایدن آثار طناب خط, جلسه رای دهندگان one-on-one. هدیه خود را از همدلی غیر قابل انکار است که برخی از سرند با او بیش متقابل از دست دادن. دیگران درخواست او برای کمک به با مشکلات سلامت خود را.

“او یک مرد بزرگ. آن را احساس می کند مانند شما او را می دانم که او در مورد مراقبت از مردم عادی که او در مورد مراقبت از نجابت گفت:” جیمز گراهام 71 ساله و کهنه سرباز جنگ ویتنام که به صحبت بایدن روز سه شنبه در کندیا در مورد مرگ یکی از دوستان خود را در جنگ و مرتبط با آن به کمال بایدن.

بایدن می دانستند چه باید بکنید. او را در آغوش گرفت گراهام آنقدر محکم که ویتنام دامپزشک کلاه تقریبا ظهور کردن سر خود را.

بایدن باعث می شود برخی به sunnier در زمان در طول سخنان خود ترک خوردگی یک یا دو شوخی کردن کاف. روز یکشنبه تحویل او خود آشنا خط که “من هرگز بیشتر خوش بینانه در مورد آینده ما است.”

در عین حال پیام خود را دقیقا نمی انتقال آن است. آن است که در مورد بازگرداندن یک سفارش است که طنین انداز با میانسال و سالمند شرکت کنندگان که تمایل به جمعیت خود رویدادهای اما نتواند به تحریک و تشجیع کردن جوانتر رای دهندگان. خود را بالا عملیاتی تاکید است که پیام: بایدن خم در, جان کری وزیر سابق امور خارجه و 2004 دموکراتیک نامزد به گواهی کیفیت خود را; ساندرز استخدام Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز که به تازگی انتخاب firebrand که electrifies جنبش مترقی.

کل بسته را ابتدا با لحن بایدن پیام و خود رام سبک صحبت می افتد تخت با بسیاری از افراد جوان است.

“رک و پوست کنده زمانی که او صحبت می کند بسیاری از آنچه او گفت به نظر می رسد بسیار غم انگیز گفت:” مدیسون مور 21 ساله دانشجو از مرسر در گرجستان که به نیوهمپشایر با کلاس به شاهد اول-در-این-ملت اولیه. “ما شنیده زیادی در مورد مرگ و میر و سرطان و مردم از دست دادن شغل خود. او واقعا به نظر می رسد راه حل گرا در چگونه ما رفع این مشکلات است.”

ساندرز در مقابل غالب است در میان کسانی که در سن 17 تا 29 — در آیووا او موفق به کسب 48 درصد از رای خود بیش از دو برابر هر کس دیگری — و پیام خود را طنین انداز به شدت در میان آنها است. در سالن شهر هانوور در یک کالج سازمان ساندرز افتتاح شد این مراسم با ذکر مبارزه خود را برای پرداخت هزینه های مدرسه و دوستان که تا به حال به فروش پلاسمای خون به پرداخت شهریه صورتحساب. دانش آموز بعدی صحبت در مورد او شک و تردید عمیق در مورد رویای آمریکایی است. او به دنبال یکی دیگر از داوطلبان که توصیف چگونه ساندرز تا به حال الهام بخش او را به عمل و چگونه او را تحسین سناتور مبارزه علیه نظام.

روز یکشنبه او سفر به سه, کالج, شهرهای. او میله میله برای ضربه زدن دو در روز دوشنبه. آخرین get-out-the-رای کنسرت تجمع با سکته مغزی یکی دیگر از گروههای محبوب است که باید متوقف کرد برای او در هفته های اخیر.

کسانی که رای دهندگان را یک تفاوت بزرگ در روز سه شنبه. در سال 2016 رای دهندگان کمتر از 30 بازیگران نزدیک به 20 درصد از نیوهمپشایر اولیه رای گیری با توجه به نظرسنجی های خروج.

در حالی که بایدن را قوی ترین حامیان و رای دهندگان بیش از 65 تحویل مورد مشابه از رای او نمی تواند لزوما تکیه بر آنها به نفع خود. با توجه به این سال آیووا ورودی سنجی ساندرز به مراتب مسلط تر با رای دهندگان وجود دارد (او را دستگیر 48 درصد از رای خود) از بایدن بود با رای دهندگان (او برنده 33 درصد).

در خشن و بی ادب صبحانه دوشنبه برای ساندرز در منچستر — جایی که جمعیت شعار می دادند “احساس برن!” و کمپین شعار “من نه ما!” — یکی از شرکت کنندگان توصیف اتاق به عنوان داشتن “بسیار مثبت و انرژی است.”

“من معتقدم که هیچ نامزد دیگر مانند برنی ساندرز. برای سال های بسیاری از او شده است کار برای طبقه کارگر” گفت: Michael زهر 27-year-old, Northwood, N. H. resident که با این نسخهها کار به عنوان یک مستقیم پشتیبانی حرفه ای برای افراد معلول است. “آخرین بار او زد او او حمایت و به اعتقاد من او که به رفتن دوباره. و من فکر می کنم آن را به او منجر به بالا, و من فکر می کنم او می خواهید انجام دهید بسیار خوبی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>