4 takeaways از Duda را از انتخاب مجدد به عنوان رئیس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

RZESZÓW, لهستان — آندره Duda را گشتند لهستان به عنوان رئیس جمهور پس از یک چاقو لبه رواناب رای پاک راه را برای حکم قانون و عدالت حزب (PiS) به فشار پیش با اصلاحاتی که باید آن را در مسیر برخورد با بروکسل است.

Duda باریک پیروزی روز یکشنبه با 51.21 درصد در مقابل 48.79 درصد برای ورشو میانه شهردار Rafał Trzaskowski از مدنی پلت فرم (با 99.97 درصد از مراکز رای دهی گزارش) به او می دهد پنج سال دیگر به عنوان رئیس دولت با قدرت رد قانون است که او دوست ندارد.

بیشتر به طور قابل توجهی آن را به معنی PiS — که پشت Duda — دارای حداقل سه سال دیگر تا انتخابات عمومی آینده به فشار رادیکال اصلاحات و سیمان جای خود را به لهستان غالب قدرت سیاسی است. آن دارای اکثریت در پایین مجلسی, مجلس شورای اسلامی, در حالی که مخالفان کنترل سنا را ندارد قدرت برای جلوگیری از لوایح پیشنهادی توسط جناح راست حزب.

Duda حامیان می گویند او گشتند تضمین ثبات در به چالش کشیدن بار نه به خاطر coronavirus بحران است. مخالفان او می گویند رئیس دولت را دوباره فاقد استقلال به ارائه چک و توازن در سیاست لهستان.

سیاسی در زمان یک نگاه خاص عواقب سیاست داخلی و لهستان در ارتباط با اتحادیه اروپا:

1) ادامه خط سخت در رسانه ها و جامعه

Duda و سطح بالا PiS سیاستمداران از جمله حزب قدرتمند رهبر Jarosław Kaczyński مورد استفاده در این کمپین به مجموعه ای از برخی از اولویت های خود را برای سه سال آینده تقریبا untrammeled قدرت.

بالا در دستور کار خود خواهد بود ادامه داد: اصلاحات در رسانه ها قوانین برای تحکیم کنترل دولت در یک کشور که در آن دولتی تلویزیون توابع به عنوان سخنگوی حزب حاکم در شیوه ای یادآور کمونیست بار.

Duda و دیگر PiS سیاستمداران به تلخی شکایت از دخالت خارجی در زمانی که رسانه های خبری در لهستان متعلق به رسانه های خارجی شرکت گزارش داستان که در انتقاد از حزب حاکم است.

در مورد آن گسترده تر در دستور کار برای ایجاد یک محافظه کار کاتولیک جامعه Duda و PiS همچنین با استفاده از این کمپین به شلاق تا ضد تجاوز احساسات و پیشنهاد اصلاح قانون اساسی است که نوار زوج از اتخاذ کودکان است. Kaczyński گفت که او امیدوار است دادگاه قانون اساسی که PiS آورده و تحت کنترل خود خواهد ممنوعیت سقط جنین در مواردی که جنین دچار آسیب های جبران ناپذیری در رحم مادر است.

این حزب نیز در ادامه با دو گل سرسبد پروژه های زیربنایی — مگا فرودگاه در مرکز لهستان و حفر کانال از طریق یک ویستولا تقسیم که Trzaskowski شدت مخالف است.

2) هجوم بروکسل در دادگاه ها و آب و هوا

قانون و عدالت طلبی های برای آوردن گسترده تر جامعه تحت متمرکز کنترل دولت نیز گسترش به سایر نهادهای دولتی از جمله دولت های محلی و مهمتر قوه قضائیه.

PiS را جارو اصلاحات از لهستان نظام حقوقی بیش از پنج سال گذشته تا حد زیادی با Duda حمایت شده اند در قلب درگیری بین ورشو و بروکسل است. کمیسیون اروپا راه اندازی کرده است چهار مراحل قانونی بیش از نگرانی در مورد حاکمیت قانون در لهستان رفتن تا آنجا که به ماشه به اصطلاح ماده 7 انضباطی روند اتهام که ورشو است نقض اتحادیه اروپا ارزش های اساسی. اگر این روند رفت و همه آن را می توانید ببینید لهستان محروم از آن حق رای در اتحادیه اروپا است.

تن در طول مبارزات انتخاباتی باقی مانده مبارز: خواسته در مورد اولویت های دوره دوم قدرتمند وزیر دادگستری زبیگنیو Ziobro گفت: “پايان دادن به اصلاحات قضایی در کشور در حال آمدن است به جلو” در حزب حاکم کرد.

اصلاحات دیگر که می تواند سریع درگیری با بروکسل شامل حزب حاکم مخالفت اتحادیه اروپا با آب و هوای بی طرفی هدف که در آن لهستان تنها کشور عضو را به ارتکاب به شدت محدود کردن انتشار کربن در سراسر اتحادیه اروپا تا سال 2050.

در طول مبارزات انتخاباتی, اما, Duda اصرار داشت که او “کاملا مثبت” نگرش نسبت به اتحادیه اروپا و لهستان خواهد بود نه ترک بلوک تحت حکومت خود را.

3) مخالفت با لیسیدن زخم های آن

این PiS و Duda وعده داده است که خود را از انتخاب مجدد به معنی سه سال بیشتر از ثبات سیاسی اما رفتارهاي تن از چهار ماه مبارزات انتخاباتی گرفته و از عوارض آن در بسیاری از اتحاد و مشارکت در سیاست است.

هنوز مشخص نیست که چه خواهد شد در آینده از ائتلاف حاکم ساخته شده از PiS و کوچکتر گروه های جناح راست: یک شریک زندگی تاریخ Porozumienie نمی تصویب و از اول برنامه ریزی شده تاریخ انتخابات ریاست جمهوری در ماه مه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس حتی اگر Duda شد و سپس در یک مسیر روشن به دور اول پیروزی است. PiS نیاز به یک ائتلاف حزب خود را برای حفظ اکثریت در مجلس اما ممکن است شروع به دنبال در جای دیگر مانند راست Konfederacja یا محافظه کار لهستانی حزب مردم.

نیز وجود دارد بسیاری از علامت سوال بیش از آینده مدنی پلت بزرگترین حزب مخالف. این ششمین متوالی انتخابات که در آن از دست داد به PiS و به تازگی آن ریختن حامیان به جای به دست آوردن امکانات جدید. Trzaskowski — که در پیوست این مسابقه در اواخر اواسط ماه مه به عنوان یک جایگزین برای Małgorzata Kidwa-Błońska که انجام شد بسیار ضعیف در انتخابات — دیده می شد توسط بسیاری به عنوان آخرین چاره برای معکوس مدنی پلت فرم را کاهش داد ،

خود را شکست ممکن است بی درنگ یک تجدید سازمان در رهبری و/یا تغییر در آن تمرکز. در همان زمان Trzaskowski جذب تقریبا 10 میلیون رای در روز یکشنبه — تعداد بسیار بالاتر از هر گونه مخالفت با نامزد دریافت کرده است در سال های اخیر است. حزب ممکن است تصمیم می گیرید آن را نمی زباله است که سرمایه سیاسی است.

4) تقسیم جامعه

سیاسی و اجتماعی اختلافات در جامعه تبدیل شده اند به طوری که در نظرسنجی های خروج بیش از حد نزدیک به تماس در سرب تا روز یکشنبه دور دوم رای گیری. آنها به تصویر کشیده یک کشور تقسیم کردن وسط بین پیر و جوان روستایی و شهری شرق و غرب است. Duda اقدام به نشانی بخش چنین در طول مبارزات انتخاباتی گفته او “احترام همه مردم لهستان بدون در نظر گرفتن دیدگاه های خود.”

فراتر از چنین کلمات رئیس جمهور را دفن این تفاوت ها در یک کمپین است که سیاستمداران به عنوان فوق العاده ، از جان گذشته برای تقویت محافظه کار حمایت Duda راه اندازی یک کمپین تهاجمی در برابر جامعه تجاوز شهری و نخبگان که منافع بودند دفاع ورشو شهردار.

PiS رهبر Kaczyński حتی اقدام به درخواست تجدید نظر به نهان ضد سامی احساسات با استفاده از مصاحبه با فوق العاده کاتولیک گوینده را متهم به مخالفت با نامزد Trzaskowski حمایت از پرداخت جبران به یهودیان برای اموال به سرقت رفته در طول جنگ جهانی دوم است.

جشن خود را آشکار پیروزی در روز یکشنبه شب به عنوان نتایج در آمد Duda روشن ساخته است که او “نمی پشیمانی” هر گونه اظهارات ساخته شده در طول مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>