40 میلیون آمریکایی صورت وام دانشجویی صخره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دولت فدرال کمک های اضطراری برای بیش از 40 میلیون وام دانشجویی وام گیرندگان تنظیم شده است به پایان می رسد در پایان ماه سپتامبر در میان آسمان-سطح بالایی از بیکاری و به طور کلی اقتصاد هنوز هم خفه افزایش coronavirus موارد است.

بلندی پایان از مزایای همچنین می آید با یک روشن معضل سیاسی در سال انتخابات: مگر اینکه کنگره و یا تهمت و دولت مداخله وزارت آموزش و پرورش خواهد شد و تقاضا پرداخت وام به صورت ماهیانه از ده ها میلیون نفر از وام گیرندگان در ماه اکتبر فقط قبل از آنها سر به پای صندوق های رای. این گروه در حال حاضر آماده به ارسال هشدار به وام گیرندگان شروع Aug. 15 مورد از انقضای منافع خود را با توجه به افراد آشنا با این طرح است.

“مردم در حال حاضر قیمت به امور مالی خانواده نیست و نیاز به یک وام دانشجویی پرداخت در طول این بحران گفت:” مایک پیرس که مشغول به کار در وام دانشجویی سیاست در مصرف کننده حمایت مالی اداره در طول دولت اوباما. “راه اندازی مجدد این پرداخت شش هفته قبل از انتخابات به نظر می رسد مثل یک راه سریع به بیگانه و دهها میلیون نفر از رای دهندگان با وام های دانشجویی.”

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها باید تبلیغ وام دانشجویی امداد که شامل مراقبت در عمل در ماه مارس به موکلین خود بیش از گذشته چند ماه. اما هنوز روشن نیست که آیا آنها خواهد آمد به یک توافق دو حزبی در هفته های آینده در مورد چه باید بکنید هنگامی که جارو کردند برای وام گیرندگان به پایان می آید.

کنگره در حال حاضر بحث راه برای جلوگیری از وام دانشجویی صخره در ماه اکتبر آن را به عنوان شروع مذاکره دیگر اقتصادی نجات بسته است. قانونگذاران در حال حاضر آماده برای منفجر گذشته مهلت برای تمدید مزایای دیگر در مراقبت عمل می کنند مانند گسترش بیکاری پرداخت و حمایت از مسکن اخراج.

از پایان وام دانشجویی مزایای نشده است به عنوان برجسته در بحث آینده محرک بیل — و آن را به دور از روشن یا چگونه هر دو طرف به یک توافق است.

دموکرات ها در حال هل دادن توسعه و گسترش وام دانشجویی مزایا و همچنین به عنوان یک طرح بلند پروازانه برای آشکار لغو تا $10,000 در هر گیرنده یک سیاست است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک وحدت در این جناح مترقی حزب.

خانه-تصویب 3 تریلیون دلار بسته محرک از ماه مه ادامه خواهد داد تعلیق فدرال وام دانشجویی پرداخت برای یک سال دیگر گسترش امداد رسانی به میلیون ها نفر از فدرال حمایت اما بخش خصوصی برگزار شد وام های که حذف شدند از مراقبت عمل می کنند. دموکراتها محرک لایحه همچنین خواستار نگه داشتن نرخ بهره در وام های دانشجویی در 0 درصد برای حداقل یک سال دیگر با ساخته شده است در ماشه به طور خودکار ادامه خواهد داد که سود تا نرخ بیکاری را بهبود می بخشد.

جمهوری خواهان در ضمن با احتیاط از هزینه بدهی های دانشجویی لغو و به جای تمرکز بر ادامه وام deferments اما فقط برای برخی از وام گیرندگان.

“در کمتر از سه ماه 43 میلیون وام دانشجویی وام گیرندگان خواهد شد توسط قانون مورد نیاز برای شروع ماهانه پرداخت دوباره وام خود را,” بهداشت ، لامار الکساندر (R دنیاست.) گفت: در طبقه سنا این هفته است. “بسیاری از کسانی که وام گیرندگان نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آن پرداخت.”

الکساندر که صندلی مجلس سنا کمیته آموزش و پرورش گفت: پیشنهاد خود را به آدرس انقضای مزایای شامل خواهد بود به عنوان بخشی از توافق محرک لایحه. طرح خود خواستار تسهیل دولت فدرال موجود در آرایه ای از درآمد مبتنی بر گزینه های بازپرداخت این است که اولویت خود را.

الکساندر تن به تن این طرح به خبرنگاران در این هفته به عنوان “یک فرمت از تاخیر ماهانه پرداخت وام دانشجویی تا زمانی که دانش آموزان باید درآمد.” اما طرح خود را گسترش دهید, مراقبت عمل تسکین وام دانشجویی خود را. الکساندر گفت هدف او این بود که به “تغییر سیستم برای پرداخت وام های دانشجویی به طوری که شما هرگز مجبور به پرداخت بیش از 10 درصد از درآمد خود را — شما پس از کسر اجاره و غذا در وام های دانشجویی.”

تحت آن موجود و گزینه های بازپرداخت و تحت اسکندر طرح — وام گیرنده است که هیچ درآمد نمی خواهد نیاز به یک پرداخت ماهیانه هر چند بهره بدهی ادامه خواهد داد به تعلق. “ما باید یک سیستم بدون درآمد بدون پرداخت ماهانه” تنسی جمهوری خواه گفت.

اما دموکرات ها در حال حاضر تبدیل کردن اسکندر پیشنهاد. سناتور. پتی موری, نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته آموزش و پرورش panned اسکندر طرح به عنوان یک “بیاستفاده پیشنهاد” که “کاهش سود برای وام گیرندگان تلاش در وسط یک بیماری همه گیر و رکود است.”

“سپتامبر 30th است فقط در اطراف گوشه— هر آینده COVID امداد لایحه باید گسترش توقف در پرداخت برای همه به عنوان وام گیرندگان کشور ما همچنان به این آب و طوفان” موری (D-شستشو.) در بیانیه ای گفت.

یک ناشناخته باقی مانده بلندی بیش از این مذاکرات این است که آیا تهمت و دولت را به اقدامات اجرایی برای گسترش امداد به فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان. موجود فدرال قانون آموزش و پرورش به, وزیر آموزش و پرورش گسترش قدرت برای تغییر شرایط استفاده از وام دانشجویی فدرال در طول اضطراری ملی اعلام کرد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس منتقل شد به سرعت به استفاده از اقدامات اجرایی را به حالت تعلیق بهره ترین وام های دانشجویی فدرال این کشور برای اولین بار شروع به قفل کردن. وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos نیز استفاده می شود او قدرت خود را به منظور به طور موقت متوقف به مجموعه ای از قصور وام های فدرال. کنگره به زودی مدون آن بهره مند شوند به مراقبت عمل می کنند و همچنین رفت و یک گام بیشتر در تعلیق بسیاری ماهانه پرداخت وام دانشجویی برای تقریبا شش ماه است.

اما روشن نیست که آیا تهمت و دولت خواهد دوباره با استفاده از اقدامات اجرایی برای جلوگیری از وام دانشجویی صخره. کاخ سفید تاکید کرد در بیانیه ای که آن را با تمرکز بر فشار اقدام قوه مقننه در این مسئله است.

“رئیس جمهور تهمت ارائه بسیار مورد نیاز امداد رسانی به دانش آموزان و خانواده ها با بدهی وام دانشجویی هم از طریق اقدامات اجرایی و قوانین و او متعهد به همکاری با کنگره برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این ویروس با معنی, کمک, کمک مالی نمی کند,” کاخ سفید سخنگوی جاد دیر گفت: در یک بیانیه سیاسی.

بخش آموزش و پرورش گفت: این سازمان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری در مورد یک پتانسیل گسترش مزایای. “این بخش هنوز ارزیابی گزینه های خود را و تمرکز بر انجام بعدی درست برای دانشجویان وام و مالیات دهندگان” سخنگوی وزارت آنجلا Morabito در بیانیه ای گفت.

حدود 40 میلیون وام گیرندگان تحت پوشش وام دانشجویی امداد که انقضای. مصرف کننده و گروه های حمایت شده است هل دادن کنگره برای گسترش و گسترش تسکین وام دانشجویی هشدار داد که از دست دادن منافع می تواند منجر به یک جهش در تخلفات و پیش فرض ها.

“ما باید به صحبت کردن در مورد اینکه آیا گسترش — اما چگونه به گسترش” مزایای گفت: ویتنی Barkley-Denney ارشد سیاست, مشاور که با این نسخهها کار بر روی بدهی های دانشجویی مسائل در مرکز مسئول وام.

“ما به نظر می رسد خرید و فروش در این جهان داستانی که در آن Covid بهتر و نه بدتر و بیکاری بهتر و بدتر نیست,” او گفت:. “این ایده که ما در حال آماده بازگشت به پرداخت به عنوان معمول است گیج کننده به من.”

پیرس سابق اوباما-دوران CFPB رسمی که در حال حاضر هدایت سیاست در دانش آموز قرض حفاظت مرکز گفت که در حالی که بسیاری از کنگره بوده است “حق با تمرکز بر بیکاری پسوند” وام دانشجویی امداد انقضا همچنین ارائه “عظیم اقتصادی صخره.”

اگر مراقبت در عمل منافع نیست تمدید پیرس گفت: “میلیون ها نفر از وام دانشجویی وام گیرندگان در میانه رکود اقتصادی در حال رفتن به سقوط پشت سر آنها در حال رفتن به طور پیش فرض و آسیب های اعتباری خود را و چهره های اقتصادی عظیم عواقب پایین.”

در حالی که آمریکایی ها با آموزش و پرورش کمتر هنوز هم به مراتب بیشتر احتمال دارد به بیکار از دست دادن شغل مشخصی از حدود 2 درصد در ماه مارس به 8 درصد در ماه آوریل برای کارگران که حداقل به دست آورده مدرک لیسانس. حدود 7 درصد از کسانی که مدرک-دارندگان هنوز از کار با توجه به وزارت کار آخرین ماهانه شمارش.

برخی از دموکرات ها دوباره به دنبال شامل به $10 ، 000 از لغو بدهی در آینده محرک. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) شده است هل دادن این طرح که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نیز تایید شده است. دموکرات ها با توجه به از جمله این ایده در خود حزب پلت فرم.

خانه رهبران تنگ وام خود را بخشش مقررات خود محرک لایحه در سال جاری با استناد به نگرانی در مورد هزینه — آخرین لحظه تجدید نظر که خشم مترقی. بر اساس این طرح که به تصویب مجلس تنها وام گیرندگان که در نظر گرفته شود “اقتصادی مضطرب” خواهد بود واجد شرایط برای امداد به جای همه وام گیرندگان.

اما آشکار لغو بدهی به عنوان بسیاری از دموکرات ها هستند پیشنهاد باقی مانده است دشوار فروش در میان قانونگذاران جمهوریخواه و دموکرات ها از محافظه کارانه تر متمایل شده اند.

خانه رای دادن در این ماه در اصلاحیه که انصراف از 10000 $در هر وام گیرنده از وام های دانشجویی خصوصی فراهم می کند یک آزمون مورد. این پیشنهاد با تشکر. مادلین دین (D-Pa.) تنها موفق به کسب دو حزب جمهوری خواه رای و 15 رای مخالف از حزب دموکرات.

اما گسترش مکث در ماهانه وام دانشجویی پرداخت و صفر درصد بهره مزایای لذت می برد بسیار گسترده تر از حمایت هر دو حزب. جداگانه متمم با تشکر. آلما آدامز (D-N. C.) که با گسترش خواهد که برای کمک به خصوصی وام گیرندگان وام برای یک سال دیگر تصویب شده توسط مجلس در رای دادن صدا. هر دو اصلاحات بودند یش بر روی خانه نسخه سالانه سیاست دفاعی لایحه و در صورت نامشخص در آینده به عنوان اتاق به چکش تفاوت های آن با سنا.

علاوه بر این وجود در حال رشد است دو حزبی علاقه به گسترش مراقبت در عمل وام دانشجویی مزایای زیر مجموعه ای از میلیون ها نفر از فدرال وام گیرندگان که نبود پوشش داده شده توسط قانون است. به عنوان بسیاری از 9 میلیون وام گیرندگان که فدرال حمایت وام های برگزار شده توسط وام دهندگان خصوصی و یا کالج خود خارج شدند از مزایای.

در خانه, Rep. Elise Stefanik (R-n. y.) یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن با همکاری دموکرات ها در حمایت از دو لایحه که گسترش وام دانشجویی مزایای فدرال وام گیرندگان. در سنا جک رید (D-R. I.) و لیزا Murkowski (R-آلاسکا) پرده برداری از یک طرح مشابه در این ماه به اختلاف بین, چگونه انواع مختلف فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان در حال درمان یک گسترش منافع عطف به ماسبق.

“این قانون است که یک جزء از آنچه که باید یک بسته جامع از بدهی وام دانشجویی تسکین” نی گفت: در طبقه سنا در رونمایی این طرح است. “به عنوان بحران همچنان ادامه دارد, ما باید تمدید بازپرداخت امداد تا سلامت و شرایط اقتصادی بهبود به اندازه کافی برای وام گیرندگان قادر به شروع بازپرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>