5 نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه – و نحوه انتخاب

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

آشپزخانه شاید قلب خانه باشد ، اما سینک ظرف قلب آشپزخانه است.
تصمیمات مختلفی وجود دارد که باید هنگام بازسازی آشپزخانه اتخاذ شوید ، اما هیچ یک به اندازه نوع سینک مورد نظر شما اساسی نیست. اما چگونگی انتخاب سوال واقعی است. گزینه های مختلفی وجود دارد ، از سبک نصب تا مواد ، رنگ ، تعداد کاسه و اندازه.

برای کمک به پایین آمدن آن ، در اینجا پنج سبک اصلی سینک ظرفشویی آشپزخانه قرار دارد: بالا نصب ، پایین آمدن ، شستشو ، یکپارچه و خانه های مزرعه — و جوانب مثبت و منفی هر یک.

سینک آشپزخانه
نمونه ای از خرید سینک ظرفشویی گرانیتی بالا در آشپزخانه مدرن.

سینک بالای کوه
سینک آشپزخانه مونتاژ رایج ترین نوع سینک ظرفشویی است (همچنین به عنوان سینک ظرفشویی یا سینک خود رینگ نیز شناخته می شود). سینک سواری فوقانی از بالا نصب شده است: یک سوراخ مطابق با الگویی که توسط سازنده سینک ظرفشویی ایجاد شده است به داخل کانتر برش داده می شود و پس از نصب کانتر ، دکمه به راحتی از بالا وارد می شود. لبه سینک ، بین سینک و میز ، باید با سیلیکون محصور شود تا از نشت آب جلوگیری کند.

اگر خودتان کارهای زیادی را برای ترمیم کردن انجام می دهید ، یک سینک بالای سوپاپ گزینه ای عالی است زیرا هیچ مهارت خاصی برای نصب آن لازم نیست ، تا زمانی که سوراخ در countertop به درستی بریده شود. با این وجود ، حاشیه سینک به این معنی است که شما به راحتی نمی توانید ماسوره ها را مستقیماً درون سینک بکشید ، و حاشیه می تواند آوار و کپک را جمع کند که نیاز به تمیز کردن اضافی دارد. همچنین ، نگاه از سینک بالای کوه تا حدودی تاریخ گذاری شده است.

سینک آشپزخانه کمرنگ
سینک ظرفشویی Undermount در فولاد ضدزنگ ، سرامیک و سایر مواد موجود است.
سینک زیر آب
اگر شما می خواهید یک آشپزخانه مدرن ، یک سینک ظرفشویی زیر آب است. سینک زیرین به قسمت انتهای کانتر متصل است که توسط کابینت های پایه پشتیبانی می شود. این مسئله باعث می شود که شما برای ساختن لبه ای کاملاً تمیز و زیبا ، از یک سازنده کنترلی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا استفاده کنید.

نه تنها یک سینک زیر پوستی ظاهری مدرن و براق ایجاد می کند بلکه باعث می شود تمیز کردن لکه ها و ظروف سرباز یا مسافر واقعاً آسان شود ، زیرا می توانید همه چیز را به طور تمیز درون سینک ظرف بکشید. نصب مشکل است ، بنابراین یک سینک زیر آب باید توسط یک متخصص نصب شود.

سینک ظرفشویی آشپزخانه بلانکو
یک سینک آشپزخانه سوار شده توسط بلانکو.
سینک ظرفشویی
یک سینک ظرفشویی ، که به عنوان یک دستشویی لبه دار نیز شناخته می شود ، با صفحه ایستاده ، که توسط کابینت های پایه پشتیبانی می شود ، گریم دارد. خود سینک معمولاً در اطراف کاسه چند اینچ اضافی خواهد داشت. نیازی به رطوبت بین سینک و پیشخوان است ، اما دارای یک سطح معمولاً صاف با کانتر است به طوری که می توان لکه ها را مستقیماً درون سینک پاک کرد.

تعدادی تولید کننده مشروب فلش با کیفیت بالا را تولید می کنند ، اما سینک سواری جدید مورد علاقه ما توسط Top Zero به دلیل لبه بدون درز و محو ساخته شده است. لبه سینک ، تنها چند میلی متر عرض دارد ، کاملاً با صفحه کانتینر سوار می شود و هیچ خط ریز قابل مشاهده ای وجود ندارد (Top Zero به عنوان سینک زیر آب تبلیغ می کند ، اما به دلیل نحوه نصب سینک ، برای این منظور از این پست وبلاگ ، ما آن را به عنوان سینک سوار فلش طبقه بندی کرده ایم). نصب و راه اندازی مهارت لازم است (و countertop باید کاملاً بریده شود) ، بنابراین ایده خوبی است که این سینک را به صورت حرفه ای نصب کنید.

سینک ظرفشویی آشپزخانه یکپارچه
نمونه ای از یک سینک آشپزخانه یکپارچه از Sonoma Cast Stone.
سینک یکپارچه
سینک یکپارچه سینک یکپارچه است که از همان متریال کانتر ساخته شده است ، و در واقع سینک و کانتر یکبار هم قطعه است که در کارخانه با هم مخلوط می شوند. فقط تعداد معدود تولیدکننده وجود دارند که سینک آشپزخانه یکپارچه را ارائه می دهند. Corian by DuPont یکی از محبوب ترین آنها است ، به همین دلیل پیدا کردن آنها دشوار است و معمولاً بسیار گران است. (سینک های مجتمع در حمام ها بیشتر از آشپزخانه ها هستند.)

مزایای استفاده از یک سینک آشپزخانه یکپارچه این است که کاملاً هیچ خط تزریق وجود ندارد. و این باعث می شود که آنها نه تنها برای تمیز کردن راحت باشند ، بلکه به این معنی است که شما یک گوشه کمتر در آشپزخانه خود دارید تا میکروب ها و کپک ها را جمع کنید. با این حال ، اگر قلب خود را بر روی یک سینک استیل ضدزنگ قرار دهید ، باید یک میز استیل ضدزنگ نیز تهیه کنید.

مخزن مزرعه kraus 600
یک سینک خانگی مدرن از جنس استنلس استیل توسط Kraus.
سینک خانه مزرعه
سینک های مزرعه با دیواره جلوی جلوی یا پیش بند خود قابل تشخیص هستند. این سینک ها بزرگ و معمولاً سرامیکی هستند ، اگرچه در فولاد ضدزنگ یا مس نیز وجود دارد. آنها در بالای یک کابینت نصب شده اند که معمولاً در زیر لبه میز نصب می شود تا بتوانید بقایای آشپزخانه را مستقیماً درون سینک بکشید. یک خط گروت کوچک وجود خواهد داشت که نیاز به تمیز کردن هر از گاهی دارد.

در حالی که غرق شدن خانه های مزرعه بیشتر در آشپزخانه های سنتی به سبک خانه ها یافت می شود ، این سبک در حال تجدید حیات است و سینک های امروزی گاهی اوقات در آشپزخانه های مدرن یافت می شوند.

چگونه سینک آشپزخانه را انتخاب کنید که مناسب شما باشد
بودجه واقعاً عاملی برای انتخاب سبک سینک آشپزخانه نیست ، زیرا می توانید انواع سبک سینک آشپزخانه را در طیف وسیعی از قیمت ها پیدا کنید. چقدر آشپزی و نوع آشپزی که انجام می دهید و همچنین اینکه آیا قصد دارید خود سینک را نصب کنید می تواند یک عامل باشد. سبک سینک آشپزخانه ای که شما انتخاب می کنید تا حد زیادی به سبک آشپزخانه شما و ظاهر کابینت های شما بستگی دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>