5 به طور فزاینده ای بیس بال در نسخه های بعدی محرک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اخبار واشنگتن این هفته ساخته شده است آن را صدا مانند دموکرات ها در حال بازی بیس بال اقتصادی امداد مسدود کردن یک جمهوری خواه لایحه که شامل نمی شود خود اولویت دارد. اما دموکرات ها واقعا بازی بیس بال. آنها باید قدرت تقاضا فقط در مورد هر چیزی که آنها می خواهند و آنها خواستار چیزهایی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد بیش از حد.

فقط دو هفته پس از بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده موفق به دستگیری سقوط اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن را باید یکی دیگر از بسته نجات به مراتب بیشتر از دموکرات ها انجام دهد. اقتصاد او را دوست دارد به لاف زدن در مورد ریخته است بیش از 16 میلیون شغل است. بازار سهام که او با وسواس توییتهایی دربارهی غوطه ور است 20 درصد است. تهمت نمی خواهند به اجرا برای انتخاب مجدد در طول تمام عیار افسردگی پس از او به شدت نیاز دارد بیشتر شد.

می دهد که دموکرات کنگره فوق العاده ای اهرم به دیکته. تا کنون هر چند آنها به نظر نمی رسد تمایل به استفاده از این اهرم را در مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها اجازه نداد ایران به سرعت در مسیر اضافی 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک بدون از جمله پول بیشتر برای بیمارستان متحده و خانواده عادی اما در نهایت رهبران جمهوری خواه خواهد بود خوشحال به صرف پول بیشتر در همه آن چیزهایی که برای سرپا نگه داشتن برگ برنده اقتصاد است.

بیس بال به معنی اصرار بر امتیازاتی که جمهوری خواهان نمی خواهند به مانند جارو حمایت برای انتخابات ماه نوامبر و یا به مراتب بیشتر تهاجمی بهداشت عمومی اقدامات شامل coronavirus. که به نظر نمی رسد به یک بازی است که دموکرات ها در حال حاضر به بازی.

“حقیقت این است که دموکرات ها نیست فقط به عنوان مایل به عنوان خواهان به بازی شدید بیس بال” یک رهبر حزب دموکرات در مصاحبه ای گفت:.

دموکرات ها تا به حال مشابه قدرت برای شکل دادن به 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که در کنگره اکثریت تصویب در ماه مارس و آنها نمی رانندگی به خصوص در معامله سخت گرفتن برخی از آنچه آنها می خواستند اما فقط در مورد چیزی تهمت نمی خواهید. خود روحانی همکاری نمی کند و حتی آنها را دعوت به مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم امضای یک توافق-فقط عکس op.

و در حالی که آنها به اهداف خود دست افزایش این قانون کمک به بیمارستان متحده و خانواده ها تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مصرف سیاسی اعتباری برای کار خود را.

با اینحال مجلس نانسی پلوسی اعلام کرده است او در نظر دارد به “دو برابر کردن” مراقبت قانون تعهد به “به ادامه کار بی وقفه و در راه هر دو حزب” در “مراقبت 2 بسته” است که “گسترش دهد” اولیه لایحه. او روشن ساخته است که با سرعت بسیار حیاتی است و هشدار داد که “coronavirus حرکت سریع و جوامع ما نمی توانیم برای ما به صبر کنید.” او به نظر نمی رسد مشتاق به استفاده از اهرم کنترل دموکراتیک از خانه در هر راه که می تواند کمک اضطراری برای سقوط آزاد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد است.

حتی زمانی که پلوسی و شریک زندگی خود را در سنای آمریکا رهبر اقلیت چاک شومر مسدود سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت را 250 میلیارد دلار قدرت بازی برای صاحبان کسب و کار کوچک آنها روشن ساخته است که آنها تا به حال هیچ اعتراض به کمک های اضافی به عنوان طولانی به عنوان برخی از وام می باشد برای کسب و کار متعلق به زنان اقلیت ها و جانبازان—و تا زمانی که دموکراتیک اولویت های مانند بیکاری مزایای مواد غذایی و سلامت جامعه مراکز اضافه شده به این لایحه. آنها به نظر می رسد به قبول مک کانل را قاب که در آن جمهوری خواهان فشار خواهد شد برای کمک به کسب و کار و دموکرات را فشار برای کمک به خانواده های دو حزبی سازش خواهد بود به انجام هر دو. آنها می خواهند برای جلوگیری از سرزنش برای کشیده کردن حزبی بست.

اگر دموکرات ها هنوز هم راضی به آن اهداف متوسط آنها را تقریبا به طور قطع قادر به رسیدن به آنها را دوباره در زمانی که کنگره در آوریل 20, اگر نه زودتر. اما برخی بی دموکرات ها می خواهند برای استخراج بیشتر امتیازات قابل توجهی در ازای همکاری خود را—به خصوص در حال حاضر که مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا مقاومت در برابر نظارت و مقررات است که آنها اضافه شده به مراقبت در عمل و ویسکانسین ویروس-آلوده انتخابات تشدید ترس خود را در مورد همه گیر مشکلات مربوط در انتخابات در ماه نوامبر.

حتی پلوسی تا به حال حمایت گسترده تر روش فقط یک هفته پیش رسما به فشار عظیم زیرساخت های بسته بندی در لایحه و همچنین گسترش کسر مالیات ایالتی و محلی است که به نفع دموکرات اهداکنندگان در بالا مالیات متحده مانند او و شومر است. اما جمهوری خواهان خودداری کردند ، زمین شناسی شغل اعداد منتقل روایت از بهبود اقتصادی به کمک های اضطراری و پلوسی با عجله عقب نشینی به مراقبت 2 طرز فکر.

هر چه دموکرات تصمیم می گیرید که آنها می خواهند آنها می تواند اصرار بر گنجاندن آن اگر آنها مایل به در معرض خطر بن بست—و مایل به نگه دارید زمانی که شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را خواستار unpatriotic obstructionists.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بنا ریاست جمهوری خود در رشد اقتصادی به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک هنر از این معامله اقتصادی نابغه و تاریخ نشان می دهد که حتی روسای جمهور که نمی فشار “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر” مشاغل-مشاغل-مشاغل روایت تا پایان گرفتن اعتبار یا سرزنش دولت از اقتصاد است. با کارشناسان هشدار داده است که اقتصاد می تواند کوچک به اندازه 30 درصد در سه ماهه دوم مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد مشتاق به ثبت نام در فقط در مورد هر چیزی که می تواند کمک به احیای آن است.

تاریخ نیز نشان می دهد که هنگامی که یک رئیس جمهور نیاز به محرک اعضای کنگره با قدرت نه گفتن می تواند شرایط را دیکته کند. در سال 2009 سه سناتور جمهوریخواه و شش دموکراتیک فوتبال اصرار بر محدود کردن هزینه از رئیس جمهور باراک اوباما محرک به 800 میلیارد دلار; یک توافق راهرو-crosser آرلن اسپکتر نیز امن 10 میلیارد دلار برای موسسه ملی بهداشت برای خود رای بدهند. حتی Rep. جیم Clyburn (D-S. C.) یک اوباما متحد که بود و هنوز هم پلوسی بالا, شلاق زدن, تهدید به نگه دارید تا این لایحه تا زمانی که او وعده داده شده بود $7.2 میلیارد دلار برای روستایی پهنای باند.

پس از اوباما به ارث برده بحران اقتصادی رهبران جمهوری خواه طلبانه اما زیرکانه انتخاب یک استراتژی “نه” به درستی شرط بندی آنها می تواند به تضعیف اوباما “post-حزبی” شعارهای او را به مالکیت رکود بزرگ و سوار سرخوردگی رای دهندگان بازگشت به قدرت است. حتی اگر تهمت بوده است و رئیس جمهور برای مدت سه سال و به طور معمول به تصویر کشیده و آنها را به عنوان فاسد و خائن و رهبران دموکرات در حال حاضر را رد کرد و این استراتژی هیچ, و آن را روشن آنها قصد دارند برای کمک به نجات اقتصاد حتی اگر آن را نیز کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

هنوز هم دموکرات ها باید راه های متعدد به دنبال یک استراتژی بله-اما با توجه به آنچه که آنها تصمیم می گیرید که آنها می خواهند و چگونه سخت آنها در حال حاضر به مبارزه برای آن است. رهبران خود را به وضوح eyeing کمترین اصطکاک استراتژی برای به اصطلاح فاز 4 لایحه که در آینده اما دموکرات ها و کاپیتول هیل پیشنهاد چهار دیگر روش های ممکن به عنوان به خوبی.

1. بیشتر از همان

آمریکا حتی نمی زحمت به تصویب پیشنهاد خود را برای مراقبت عمل می کنند; این لایحه که تصویب شد پیش نویس توسط سناتور دموکرات و حزب دموکرات هرگز تهدید به کشتن آن را در صورتی که نمی توانید راه خود را. اما دموکرات ها انجام مذاکره به مراتب بیشتر کمک از جمهوری خواهان در ابتدا پیشنهاد برای بیکاران کار ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی و کشورهای رو اخراج های دسته جمعی و خدمات کاهش است. Pelosi متعهد شده است به تکرار است که راهکار در مراقبت 2.

“اجازه دهید همان لایحه ما فقط با برخی از تغییرات همه چیز را زمان,” او گفت:.

با هدف کمک به خانواده هایی که به آن نیاز دارید و به احتمال زیاد به صرف آن حق دور است که نه تنها دلسوز در طول بحران این کتاب کینزی محرک سریعترین راه برای تقویت اقتصاد. اما از لحاظ سیاسی آن را در جایی بین گذشته و clueless: تقویت اقتصاد به سرعت نیز افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس به خصوص از آنجا که بسیاری از دریافت کنندگان کمک های اولیه احتمالا بر این باورند که از مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها آنقدر مصمم به کمک به تهمت کمک به خانواده ها از طریق مراقبت عمل می کنند که به آنها اجازه دهید خود را جمهوری خواه همتایان شامل 500 میلیارد دلار کمک مالی برای شرکت های بزرگ و $170 میلیارد کاهش مالیات برای ثروتمندان سرمایه گذاران املاک و مستغلات مانند رئیس جمهور.

اگر دموکرات ها فشار برای بیشتر از همان در مراقبت 2 آنها نباید انتظار نتایج متفاوت است. برای مثال آنها می خواهند به پمپ پول به سازمان های دولتی با کمبود بودجه روبرو غرق بیکاری ادعا می کند که باعث می شود حس شفقت و سیاست زمینه—اما که همچنین می تواند سیاسی یونان برای فرمانداران جمهوریخواه مانند فلوریدا ران DeSantis. و در حالی که شومر برای تماس “قهرمانان صندوق” برای افزایش دستمزد کارگران ضروری در دوران بحران است که ارزش ایده, آن را سخت به تصور کنید که قهرمانان سپاسگزار بودن برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای پول اضافی است.

هنر مذاکره در مورد خود را با استفاده از اهرم برای به دست آوردن چیزهایی که همتای خود را واقعا می خواهید را به شما و رهبران دموکرات واقعا به نظر می رسد می خواهید به انجام این کار است.

2. کمی بیشتر از بیشتر از همان

دموکرات ها بود که یکی از بارگذاری لحظه ای در طول مراقبت در عمل مذاکرات و زمانی که آنها حاضر به تصویب این لایحه بدون رشته های متصل به این شرکت اعتراض کردند. مغلوب ساختن پیشی جستن فوران در توییتر متهم پلوسی از ریشه “ویروس برای برنده شدن” و حتی غیر مغلوب ساختن پیشی جستن-شخص اوباما و مانند میت رامنی و سوزان کالینز تخلیه در دموکرات ها برای تاخیر در امداد.

به عنوان بازارهای swooned و “دموکرات بلوک کمک” داستان های نوشته شده و ترور در میان رتبه و فایل دموکرات ها قابل لمس بود و رهبران خود را به سرعت قطع هر دو حزب معامله است که آنها ادعا کرد که موضوع نجات به نظارت جدی و شرایط سخت را به مطمئن شوید که آن را کارگران ،

اما تهمت روشن ساخته است روز او را امضا کرد این لایحه که او قصد ندارد به افتخار آن نظارت مقررات. او در حال حاضر اخراج بازرس ویژه که قرار بود به مورد مداقه قرار دادن دولت خود کار می کنند. و آن را در حال حاضر به نظر می رسد که این شرایط است که دموکرات ها تبلیغ—محدودیت در اخراج اجرایی پاداش و سهام buybacks توسط یو بی اس در بازار-از شرکت—نمی شود به بیشتر از 500 میلیارد دلار در این لایحه برای شرکت های بزرگ.

دموکرات ها می تواند ثابت که در مراقبت 2. حتی اگر آنها با چوب خود را بیشتر-از-این-همان استراتژی و متعهد به آمریکا سازش به جای آن و یا ترک آن را خواسته برخی از دموکرات ها می خواهم به نگه دارید برای رشته آنها فکر رهبران خود را به حال متصل ماه گذشته.

برای مثال دموکرات ها می تواند اصرار بر تمدید ممنوعیت تهمت خانواده با بهره گیری از شرکت های بزرگ کمک مالی برای کسب و کار کوچک کمک مالی که در حال حاضر شامل یک راه گریز اجازه می دهد زنجیره های هتل های بزرگ برای درخواست کمک. آنها می تواند با استفاده از اهرم خود برای بازگرداندن برخی از کنگره قدرت نظارت که تهمت تضعیف شده است به مدت سه سال. آنها می تواند تقاضای دائمی “countercyclical تثبیت کننده” است که به طور خودکار پمپ فدرال دلار به اقتصاد هر زمان که نرخ بیکاری افزایش می یابد بالاتر از سطح معینی به طوری که کنگره obstructionism نمی خواهد بود قادر به خنثی کردن محرک اقتصادی در آینده رکود ادامه داشته است.

سپس دوباره دموکرات ها نیز می تواند فشار برای پول بیشتر برای موسسه موزه و کتابخانه خدمات “زیستی-نظارت از حیات وحش” و تصادفی دیگر اقلام بودجه از نفخ خانه پیش نویس که نمی توان آن را به لایحه نهایی. این امر می تواند احمقانه و به لحاظ سیاسی خطرناک با استفاده از اهرم—آنها در حال حاضر در حال گرفتن گرما بیش از 25 میلیون دلار به علاوه برای مرکز کندی, که, گذاشته خود, ارکستر, به هر حال—اما نکته این است که آنها باید اهرم بیشتر از آنها به نظر می رسد به درک و آنها می توانند با استفاده از آن با این حال آنها می خواهند.

یکی ممکن است استفاده خواهد بود به تعمیر بیشتر خودنمایی حذف در مراقبت عمل می کنند.

3. قرار دادن اولین چیزی که برای اولین بار

مردم با دادن پول را صرف کمک به سهولت فعلی اقتصادی فاجعه است. دادن پول کسب و کارهای کوچک به کارکنان خود را پرداخت خواهد, همچنین کمک به سهولت فعلی اقتصادی فاجعه است. اما کارشناسان معتقدند تنها یک راه وجود دارد به پایان فعلی بحران اقتصادی و در حالی که مراقبت عمل نمی صندوق آن برخی از دموکرات ها در حال تلاش برای اطمینان از آینده محرک می کند.

تنها راه برای احیای اقتصاد است برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است که نیاز به یک کوره صنعتی و اداری بسیج به سطح شیب دار بالا coronavirus تست, ردیابی, ردیابی و quarantining. مراقبت عمل پور $180 میلیارد دلار به سیستم پزشکی کمک خواهد کرد که درمان مبتلا اما آن را نمی سرمایه گذاری در این نوع از بهداشت عمومی کمپین است که کشورهای مانند کره جنوبی و تایوان را مورد استفاده شامل ویروس ها و بازگشایی اقتصاد خود را.

دانشگاه شیکاگو اقتصاددان Austan Goolsbee که در خدمت به عنوان رئیس جمهور اوباما بالای اقتصادی مشاور در مقایسه با رویکرد فعلی به گرم نگه داشتن با سوزاندن پول به جای رفع کوره. او پیشنهاد کرد که تا زمانی که دموکرات ها در حال کمک به تهمت پور مالیات دهندگان دلار به یک قفل-کردن اقتصاد آنها باید به اصرار بر تامین مالی از تلاش برای پایان دادن به مستند.

“اولین قانون ویروس اقتصاد این است که شما باید متوقف کردن ویروس قبل از اینکه شما می توانید هر چیزی در مورد اقتصاد” Goolsbee گفت. “اگر ما در حال صرف تریلیون من نمی فهمم چرا ما پرتاب صدها میلیارد در چیزهایی که ما نیاز به توقف گسترش یافته است.”

بیش از 800 اقتصاددانان از هر دو طرف امضا کرده اند نامه ای اصرار کنگره به تمرکز بر پایان دادن به این بیماری همه گیر و تشکر. جیمی راسکین (D-Md.) گردد زبان سعی کنید برای سرعت بخشیدن به کره جنوبی-سبک با رویکرد سلامت عمومی همراه با جنگ جهانی دوم-رویکرد سبک برای ساخت آزمون ها و ماسک و تجهیزات دیگر. دموکرات ها می تواند اصرار بر اتصال آن به هر coronavirus امداد لایحه و آن را حتی روشن است که جمهوری خواهان می شی. در یک مصاحبه راسکین توصیف مراقبت در عمل به عنوان رویکرد اقتصادی معادل یک ونتیلاتور—کاملا لازم برای حفظ بیمار زنده اما کاملا ناکافی برای درمان این بیماری است.

“هر دلار صرف کردیم تا امروز در شکست دادن ویروس صرفه جویی در هزاران دلار در هزینه های بعد” راسکین گفت. “ما هرگز بازگرداندن اقتصاد تا زمانی که ما از گسترش متوقف شود.”

4. حفاظت از نوامبر

وجود خشم بین المللی در روز سه شنبه بیش از تصاویر از رای دهندگان ویسکانسین خطر جان خود را در صف های طولانی در پای صندوق های رای پس از جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی و یک محافظه کار اکثریت در دیوان عالی کشور کشف و خنثی یک فرماندار دموکرات تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات است. این آزادی های مشهور برای نظارت بر انتخابات در شکننده دموکراسی در سراسر جهان با صدور بیانیه ای خواستار ایالات متحده برای اطمینان جهانی رای-با-پست آنلاین ثبت نام رای دهندگان و دیگر اقدامات لازم برای تضمین امنیت و یکپارچگی از انتخابات ماه نوامبر.

“این یک زمان برای احزاب سیاسی در همه جا با هم کار کنند و سازش گفت:” خانه آزادی رئیس جمهور مایکل Abramowitz. “مهم تر آن است که ما برای اطمینان از رای دهندگان از اعتبار ما انتخابات از پیروزی فوری حزبی پیروزی است.”

اما سیاستمداران آمریکایی تمایل به مشاهده اقدامات برای گسترش دسترسی به رای گیری از طریق صرفا حزبی: رهبران دموکرات حمایت از آنها در حالی که رهبران جمهوری خواه نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع هشدار داد که جهانی رای-با-ایمیل گسترش می تواند رای دهندگان به طوری که “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.” او رای دادند از طریق پست در سال 2018 اما او پیشنهاد کرد بدون شواهد شنبه که رای گیری غایب مملو از تقلب: “پست الکترونیکی آراء آنها تقلب باشه ؟ مردم تقلب. پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور است.”

در خارج از کشور پرسنل نظامی در حال حاضر می تواند رای از طریق پست می تواند به عنوان تمام رای دهندگان در ایالات اورگان و دموکرات ها می خواست که هر بیماری همه گیر تسکین قانون گسترش این امتیاز به همه رای دهندگان—اگر نه برای همیشه حداقل در ماه نوامبر. “مطمئن شوید که انتخابات ما انجام می شود به طور کامل و نسبتا بسیار بالا اولویت برای ما” شومر روز سه شنبه گفت.

این سوال دوباره است چگونه بسیار بالا در اولویت است. در مراقبت در عمل مذاکرات و دموکرات تحت فشار قرار دادند برای 4 میلیارد دلار برای انتخابات حمایت همراه با تضمین رای-با-ایمیل و اوایل رای جمهوری خواهان به توافق تنها 400 میلیون دلار با تضمین. اما اگر دموکرات ها واقعا می خواستم یک رای-توسط-mail تضمین در ماه نوامبر و یا برای که ماده تضمین می کنند که تهمت نمی تواند سرکوب دموکراتیک رای توسط انتخابی اعلام شرایط اضطراری در شهرستانها—می تواند آنها حاضر به تصویب مراقبت 2 بدون. جمهوری خواهان را متهم به مسدود کردن کمک به افراد نیازمند به صورت حزبی دلایل اما اتهامات خواهم که هرگز منصرف جمهوری خواهان در سال 2009.

جف هاوزر مدیر در سمت چپ متمایل گردان درب پروژه گفت که اگر رهبران دموکرات نمی خواهد مبارزه را تسکین مشروط بر پرداختن به “این بسیار تحت اللفظی تهدید برای ما دموکراسی” لیبرال مانند سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز باید مبارزه با رهبران دموکرات. “اگر ‘تیم’ doesn’t اولویت دموکراسی این نیست که به یک بازیکن تیم” هاوزر گفت.

5. فکر بزرگ

مک کانل بارها مورد حمله دموکرات ها برای تلاش برای بهره برداری از این بیماری همه گیر به فشار گسترش حق رای سبز انرژی و توزیع مجدد ثروت. “ما در حال رفتن به انجام این کار, به نام اضطراری موارد نامربوط به اورژانس او گفت:” در هفته گذشته.

سپس دوباره آن را سخت برای دیدن آنچه که اهمیت قانون $170 میلیارد کاهش مالیات برای ثروتمندان سرمایه گذاران املاک و مستغلات تا به حال با اورژانس. اما جمهوری خواهان مبارزه برای آن و آن را و اگر دموکرات ها می خواستم برای پیشبرد خود را در دراز مدت اولویت های آنها می تواند برای مبارزه با آنها و آنها را به عنوان به خوبی. آنها فقط باید مایل به گرفتن خطر که خواهان راه دور و اجازه تهمت اقتصاد مؤسس و آن را سرزنش دموکرات ها برای نتایج. آنها نه حاضر به نظر می رسد که در معرض خطر.

“ما وحشت زده است که ما را شبیه obstructionists” یک دموکرات کنگره دستیاران پذیرفته شده اند.

حتی اگر دموکرات ها در حال حاضر مشغول به کار با جمهوریخواهان برای ارسال سه دو حزبی امداد بسته به مغلوب ساختن پیشی جستن میز بسیاری از آنها به نظر می رسد مک کانل این نکته که فشار برای دائمی گسترش مرخصی استعلاجی و یا “سبز محرک” کمک خواهد کرد که رسیدگی به بحران آب و هوا و همچنین اقتصادی فعلی ظروف سرباز یا مسافر را تشکیل حزبی خیانت. Pelosi پیشنهاد کرد تا آنجا که او عقب نشینی اولیه و تقاضا برای سرمایه گذاری در زیرساخت های.

“در حالی که من بسیار به نفع انجام برخی از چیزهایی که ما نیاز به انجام—آب تمیز بیشتر پهنای باند و بقیه از آن—که ممکن است باید منتظر لایحه فراتر از آن است که در حال حاضر” او گفت:.

زیرساخت ممکن است فریبنده ترین درخواست برای دموکرات ها در coronavirus لایحه حتی اگر کنگره حرکت از کمک به بازیابی صورتحساب است. اکثر پروژه های زیربنایی را در زمان برای شروع, بنابراین آنها بهترین در کوتاه مدت محرک به ویژه هنگامی که سایت های ساخت و ساز نیست و حتی امن است. و دموکرات ها ممکن است بخواهید صبر کنید تا پس از انتخابات به فشار یک ماموت زیرساخت های بسته بندی برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی ریختن پول به روستایی پراکندگی جاده ها است که می تواند به تضعیف آب و هوا خود را به اهداف.

اما دموکرات ها قطعا باید قدرت به دنبال آن اهداف است. آنها می تواند اصرار بر بودجه صفر تولید گازهای گلخانه ای زمین گرمایی, حفاری پروژه های است که می تواند گذاشته و کارگران نفت. آنها می تواند اصرار بر احیای یک محرک اقتصادی اوباما برنامه ای برای انرژی خورشیدی و باد پروژه کمک کرد که راه اندازی تجدید قدرت در ایالات متحده قرار داده و هزاران تن از نصب به کار می کنند. و اگر خواهان خودداری کردند آنها می تواند اصرار بر لغو که $170 میلیارد مالیات بر املاک و مستغلات کاهش یا برای آن موضوع لغو شلیک که نیروی دریایی کاپیتان که سعی در محافظت از خود ملوانان از ویروس. مجلس می تواند با تصویب یک لایحه با هر یا همه کسانی که محبوب مطالبات سپس با قرار دادن فشار بر روی مک کانل به ارسال آن به مغلوب ساختن پیشی جستن میز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

نکته این است که رهبران دموکرات واقعا به نظر می رسد همه چیز مهم آنها گفت: در مورد حزب جمهوری خواه obstructionism تحت اوباما. آنها به نظر نمی رسد علاقه مند در گرفتن سیاسی گروگان ها و یا استخراج یک سیاست باج. اما جمهوری خواهان درک قدرت و ضعف یک حزب است که واقعا مایل به می گویند هیچ. زمانی که دموکرات ها در حال وحشت زده به دنبال مانند obstructionists تهمت نمی خواهد که به نگرانی در مورد انسداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>