5 takeaways کلیدی از سه شنبه بزرگ coronavirus واکسن شنیدن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نمایندگان پنج شرکت توسعه coronavirus واکسن قبل از شهادت یک خانه پانل سه شنبه در تلاش خود را برای تولید عکس در زمان ثبت و توزیع آنها در سراسر جهان است.

دارویی مدیران’ حضور در تپه در سال های اخیر تقریبا به طور کامل شده است به بحث های بالا هزینه دارو از افزایش قیمت انسولین به ثبت اختراع بازی که حد generic رقابت است.

اما در این جلسه قبل از انرژی و تجارت نظارت فرعی یک فرصت بود برای مقامات از AstraZeneca Johnson & Johnson جانسن, Merck, مدرن و فایزر به تصویر خود را به عنوان نوع دوستانه نوآوران در میان جهانی همه گیر.

در اینجا پنج پیام های کلیدی از شنیدن.

واکسن سازندگان می خواهند دولت را به تصمیم می گیرید که می شود اول بازی نرد.

همه از مدیران اجرایی گفت: دولت آمریکا باید مسئول از تخصیص و توزیع هر گونه واکسن. که به احتمال زیاد کار پیچیده ای چون تقاضا را دور افتادن اولیه لوازم.

دموکرات ها بودند تحت تاثیر قرار ندارد.

“واضح است که دولت فدرال نتوانسته است در اینجا چند بار گفت:” ماساچوست دموکرات جو کندی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل تصادفا بر توزیع تجهیزات حفاظت شخصی و نگرانی است که دولت نمی خواهد اولویت بندی محروم جمعیت های در معرض خطر بالا برای ویروس.

اما وجود سابقه برای فدرال کنترل. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور معمول میسازد یک چارچوب است که در اولویت دریافت واکسن و دیگر شیوع بیماری مانند آنفولانزای خوکی 2009 — چگونه عکس باید اختصاص داده شده به استانها.

مستقل غیر حزبی ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی اعلام کرد در مدت کوتاهی پس از این جلسه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آنها خواست تا برای توسعه راهنمایی در مورد نحوه توزیع احتمالی coronavirus واکسن.

مرک ارشد بیمار افسر جولی Gerberding سابق CDC مدیر تایید این ایده در طول جلسه.

دموکرات ها نگران هستند در مورد قیمت.

چند دموکرات ها خواست برای اطمینان داد که نهایی عکس خواهد بود مقرون به صرفه با اشاره به صدها میلیون دلار — اگر نه میلیاردها — که تمام تولید کنندگان که به شهادت صرفه جویی در شرکت گزارش دریافتی از دولت فدرال است.

AstraZeneca را $1.2 میلیارد معامله به آمریکا 300 میلیون دوز از این سقوط بدان معنی است که آنها در حال فروش عکس های خود را بدون هیچ سودی و گفت: منه Pangalos معاون اجرایی رئیس جمهور. Gerberding و مدرن جمهور Stephen Hoge گفت: آنها نمی خواهد به فروش محصولات خود را در هزینه; J&J و فایزر نمایندگان گفت که آنها خواهد بود نه برای سود و در غیر این صورت قیمت مسئولانه در طول بیماری همه گیر.

معلوم نیست که در آن هیچ سود وعده اجرا به خصوص با این نکته که کسانی که قیمت ها به این بیماری همه گیر. این زبان مبهم تغذیه کرده است شک و تردید در میان قانونگذاران و قیمت گذاری طرفداران.

… و جمهوریخواهان نگران روابط با چین است.

چند جمهوری خواهان از جمله مظنونان حمله به دانشگاه دوستان کارتر و Markwayne Mullin کبابی مدیران خود را در مورد تولید داخلی قابلیت ها و این که آیا هر یک از مواد خود را از چین آمد. در حالی که تمام پنج وعده داده است که ایالات متحده دوز ساخته خواهد شد خشکی آنها fuzzier در مورد که در آن مواد خام به دست می آید.

مدرن زنجیره تامین شامل تعدادی از خام وارداتی مواد Hoge گفت. چین ممکن است شامل “اما من باور نمی کنم آن را به یک جزء اصلی,” او اضافه شده است.

مدیران دیگر گفت: آنها نیاز به بررسی در جزئیات زنجیره تامین خود را که شامل همه چیز از مواد اولیه به شیشه ویال و جلو.

چینی امکانات حساب برای 13 درصد از تامین کنندگان مواد اولیه برای ایالات متحده و مواد مخدر با توجه به یک دولت ناظر گزارش سال گذشته است.

تولید کنندگان نگران تهمت فشار است.

واکسن سازان می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار وعده واکسن تا پایان سال نیست swaying آنها را به تصمیم گیری های شتابزده و یا پایین تر از استانداردهای خود را.

“این است برای رفتن به یک واکسن است که به سراسر دنیا استفاده می شود به طوری که هر سازمان تنظیم مقررات در حال رفتن به یک نظر ایمنی و اثر بخشی از ما واکسن” Pangalos گفت.

Gerberding گفت که او “رها” به دیدن ارشاد از غذا و دارو که شامل انتظارات خاص برای واکسن تایید — از جمله انتظار آن است که آنها موثر باشد در حداقل 50 درصد از بیماران.

هیچ یک از مدیران را متعهد به داشتن یک تایید واکسن به آسانی در دسترس برای همه آمریکایی ها در این سال است.

ما نیاز به شروع در کمک رسانی به شک و تردید مردم در حال حاضر.

تعدادی از آمریکایی ها که مردد هستند در مورد واکسن است که در تمام زمان بالا و سرعت coronavirus واکسن توسعه است نه سرکوب آن ترس قانونگذاران و دارویی مدیران گفت.

“ما می دانیم عمومی بی اعتمادی و سرعت ممکن است به عنوان یک مشکل” گفت: AstraZeneca را Pangalos.

که می تواند آن را سخت تر برای واکسیناسیون به اندازه کافی از مردم برای رسیدن به گله ایمنی به کروناویروس زمانی که یک شات در دسترس است.

Janssen را Macaya Douoguih به نام برای آموزش و پرورش طرح را فورا شروع به تقویت هر دو اعتماد و دسترسی. هر اجرایی مورد نیاز به صورت محلی و توسعه جامعه به خصوص در اقلیت و محروم جمعیت که از لحاظ تاریخی بی اعتمادی پزشکی دولت تلاش.

“وجود دارد یک اعتماد کسری و ما باید به تکیه بر افرادی که اعتماد” گفت: Hoge.

Susannah Luthi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>