5 takeaways از ترودو شهادت در ما خیریه رسوایی بررسی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نخست وزیر جاستین ترودو در صندلی داغ پنج شنبه به عنوان او شهادت به مجلس عوام کمیته مالی در مورد نقش خود در تصمیم گیری به ما خیریه تنها منابع معامله به اداره میلیارد و 912 میلیون کمک هزینه دانشجویی برنامه.

ترودو و رئیس ستاد کتی Telford هر دو ابراز تاسف از این که نخست وزیر نمی recuse خود را از این تصمیم با توجه به خیریه سابقه ای طولانی با اعضای هر دو ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau خانواده.

ادامه مطلب: ترودو می گوید او نمی دانست که ما خیریه ممکن است دریافت کمک مالی تا موضوع هم به دولت

نزدیک به چهار ساعت ویژه شهادت آیات جدید از زمانی که ترودو می دانستم که در مورد ما را انتخاب خدمات عمومی به اداره برنامه در حالی که اعضای مخالف در زمان این فرصت را به کوره نخست وزیر در تاریخ خود را از تضاد منافع نقض.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اینجا پنج takeways از شهادت.

بدون تاثیر در انتخاب ما با وجود روابط خانوادگی

نخست وزیر گفت: این کمیته که او برای اولین بار آموخته “ساعت” قبل از مارس 8 جلسه هیئت دولت که خدمات عمومی توصیه کرده بود ما اداره برنامه است.

“ما خیریه بدون دریافت درمان ترجیحی نه از من و نه از هر کس دیگری. خدمات عمومی توصیه می شود ما خیریه و من مطلقا هیچ چیزی برای تحت تاثیر قرار است که توصیه” ترودو گفت.

“زمانی که من یاد گرفتم که ما خیریه بود توصیه من تحت فشار قرار دادند.”

ادامه مطلب: ما خیریه پرداخت می شود ایالات متحده مشاوران که ارائه ‘مجادله و رسانه های آموزشی’: سوابق مالیاتی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Telford شد و بارها و بارها فشرده دقیق جدول زمانی از زمانی که ترودو در مورد آموخته ما را انتخاب داده خیریه نشان داده بود از آن شروع به تحمیل هزینه های دولت از برنامه در مارس 5, همان روز ترودو مدیر سیاست صحبت با کسی که از سازمان است.

ترودو همچنین تاکید کرد او هرگز صحبت با ما موسسان کریگ و مارک african scholar در طول روند تصویب و زمانی که او آموخته است که از خدمات عمومی را توصیه به قرارداد ما با او می دانست که وجود دارد خواهد بود سوالات خود را در مورد خانواده روابط به سازمان است.

“من می خواستم مطمئن شوید که تمام شد نقطه چین و تمام Ts عبور شد,” او گفت: “از آنجا که از ارتباط با خانواده من است.”

ترودو ادعا می کند او را تحت فشار قرار دادند ” زمانی که خدمات عمومی توصیه می شود ما خیریه برای انجام کمک هزینه دانشجویی برنامه

ترودو ادعا می کند او را تحت فشار قرار دادند ” زمانی که خدمات عمومی توصیه می شود ما خیریه برای انجام کمک هزینه دانشجویی برنامه

روابط خانوادگی دیده نمی شود به جنگ

با وجود آگاهی از این روابط خانواده ترودو و Telford گفت: اخلاق کمیسر قبلا پاک همسر سوفی Gregoire ترودو کار با این گروه از جمله میزبانی یک پادکست و داشتن هزینه های سفر بازپرداخت برای درگیری های صحبت کردن با آنها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Telford گفت که او و ترودو معتقد بودند حرکت رو به جلو خواهد بود و نه یک درگیری بر اساس آن زودتر پیدا کردن.

“بر این اساس ما تصمیم گرفتیم برای ادامه,” او گفت:. “من آگاه از هر جنگ است.”

ما خیریه بحث: ترودو رئیس ستاد ‘تاسف’ او نمی recuse خود

ما خیریه بحث: ترودو رئیس ستاد ‘تاسف’ او نمی recuse خود

ترودو گفت: او نمی دانست که این مقدار به ما موسسه خیریه پرداخت و با اشاره به درخواست اعضای به صورت دقیق مقدار دلار به گزارش های رسانه ها.

محافظه کار و امور مالی منتقد Pierre Poilievre گفت: “هیچ کس معتقد است” که ترودو نمی دانم چه خانواده اش پرداخت می شود.

ترودو خانواده ارتباط تنگاتنگی با ما موسسه خیریه: مادرش مارگارت Trudeau, دریافت صدها هزار دلار از این گروه برای حضور در آن رویداد جمع آوری کمک. برادرش الکساندر (ساشا) ترودو نیز پرداخت شده است به حضور و ترودو خود را به حضور ما حوادث روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

‘دودویی انتخاب بین ما و یا هیچ برنامه دانشجویی

ترودو بارها و بارها تاکید کرد که خدمات عمومی ارائه نمی دهد یک لیست از موسسات خیریه و سازمان های دیگر برای کابینه را انتخاب کنید. او گفت: ما ارائه شد که تنها انتخاب ممکن است با توجه به اندازه $912 میلیون برنامه.

“انتخاب بين ارائه دهندگان آن بين رفتن پیش با ما موسسه خیریه برای ارائه برنامه یا نه پیش رفتن با برنامه در همه” ترودو گفت.

ادامه مطلب: اخلاق کمیسر مجموعه های دیدنی در Morneau ما به عنوان موسسه خیریه کمک مالی پروب گسترش می یابد

ترودو گفت که او تا به حال انتظار می رود در ابتدا به کانادا خدمات سپاه به ارائه برنامه که کمک های مالی به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای کار داوطلبانه برای کمک به از دست رفته فرصت های شغلی با توجه به COVID-19 pandemic مربوط به خاموش کردن.

اما خدمات عمومی توصیه کانادا خدمات سپاه جوانان داوطلب خدمات برنامه ایجاد شده توسط لیبرال ها در سال 2018 قادر به مقیاس به اندازه کافی سریع برای تحویل اورژانس گرانت برنامه در زمان برای کمک به دانش آموزان مبتلا به مبارزه اقتصادی این سال است.

به همین دلیل خدمات عمومی در آمد در مارس 21 به تصریح و توصیه آن است که ما تنها سازمانی که می تواند اجرای دانشجو-داوطلب برنامه ترودو گفت.

ترودو می گوید هیچ تلاش او کارکنان خود را به نفوذ خدمات عمومی برای انتخاب ما, موسسه خیریه

ترودو می گوید هیچ تلاش او کارکنان خود را به نفوذ خدمات عمومی برای انتخاب ما, موسسه خیریه

NDP اخلاق منتقد چارلی آنگوس نمی خرید ترودو فریم از انتخاب ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“واقعیت این است african scholar برادران با دقت کشت رابطه خود را با شما و با نام تجاری خود را پس از شما شد نخست وزیر” آنگوس اضافه کرد: این موسسه خیریه قرار داده ترودو و خانواده اش “در ورزشگاه مدار.”

ترودو شات برگشت گفت: Angus بود “گمراه کننده مردم” و که در آن همه چیز از انتخاب از خدمات عمومی که او را متهم آنگوس از “impugning” در خود سوال است.

سرعت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس تا حدی مقصر

ترودو و Telford گفت: دولت مشغول به کار بود سریع به برنامه و در حال اجرا در اسرع وقت با اشاره به دیگر تصمیمات اتخاذ شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به دریافت کمک های مالی برای کانادایی ها به سرعت.

در عین حال نخست وزیر اشاره کرد که او هنوز هم اصرار داشت این پیشنهاد بود آهسته به سعی کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر — هر چند او اعتراف کرد او هنوز هم نمی recuse خود را به دلیل درگیری طولانی با youth services.

ادامه مطلب: آنچه که ما خیریه رسوایی و چه کسانی هستند african scholar برادران ؟

“این پیشنهاد اهمیت به من و به جای تشویق آن را به همراه, به عنوان برخی از مردم می گویند به دلیل آن بود به نحوی متصل به خانواده من, من در واقع آهسته آن را پایین تحت فشار قرار دادند آن را امتحان کنید و مطمئن شوید که همه چیز انجام شد دقیقا حق,” او گفت:.

پس از تصویب هیئت دولت برخورد ما در 22 مه کارکنان در دفتر خود توصیه می شود اضافی نظارت اقدامات برای انتشار از تصویب بودجه ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ما خیریه بحث: Telford پرسید چرا ترودو گفت نه زودتر کانادا خدمات سپاه را تحویل کمک هزینه دانشجویی برنامه

ما خیریه بحث: Telford پرسید چرا ترودو گفت نه زودتر کانادا خدمات سپاه را تحویل کمک هزینه دانشجویی برنامه

ترودو به توافق رسیدند. یک فرایند اجرا شد الزامی جوانان وزیر Bardish Chagger به ارائه به روز رسانی نوشته شده به خزانه هیئت مدیره رئیس جمهور در برنامه کمک هزینه در هر زمان بودجه بودند پرداخت.

لیبرال MP پیتر Fragiskatos پرسید که آیا وجود دارد در حال حاضر اقدامات در محل برای اطمینان از اشتباهات مشابه ساخته نیست چرا که بیشتر تصمیمات را باید به سرعت به این بیماری همه گیر در drags. ترودو جواب نداد.

هیچ پاسخ در پاسخگویی برای رسوایی

در حالی که ترودو و همکار خود را لیبرال نمایندگان مجلس تا حد زیادی متمرکز بر خود پشیمان بیش از کمک هزینه دانشجویی برنامه درون منفجر مخالفت اعضای کمیته به دنبال به رنگ یک عکس از یک نخست وزیر که فکر نمی کند که تضاد منافع مسائل به او اعمال می شود.

Poilievre و آنگوس هر دو آورده ترودو نقض قبلی تحت تضاد منافع عمل می کنند: اول برای پذیرش رایگان تعطیلات به Aga Khan خصوصی جزیره در باهاما و سپس به صورت نامناسب و نفوذ سیاسی بیش تعقیب SNC-Lavalin.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو Poilievre درگیر در مبادله گرم در مورد مقدار دلار پرداخت به ترودو خانواده ما خیریه

ترودو Poilievre درگیر در مبادله گرم در مورد مقدار دلار پرداخت به ترودو خانواده ما خیریه

هنگامی که فشرده توسط بلوک Quebecois’ Rhéal Fortin ترودو گفت: او در هر گونه تضاد منافع عذرخواهی کرد اما نه کنار پله از تصمیم به دلیل ظاهر آن ایجاد شده است. او گفت: Angus که او اصرار داشت ما بود بیشتر طلبه به دلیل تجربه گذشته خود را با اخلاق کمیسر.

در عین حال ترودو نمی خواهد جواب اخلاق محافظه کار منتقد مایکل بارت پرسش که چه کسی در دولت پاسخگو باید برای تصویب این پیشنهاد است.

“دولت مسئول تصمیم گیری نه خدمات عمومی” بارت گفت. “یک اشتباه بزرگ ساخته شده بود. کسی که در کابینه باید پاسخگو باشند. که وزیر شما آتش است؟”

ادامه مطلب: ما خیریه توافق به اجرا کمک هزینه دانشجویی برنامه به عنوان ‘نعمت’ به کانادا: Kielburgers

هر دو حزب محافظه کار و بلوک Quebecois به نام در ترودو و Morneau به استعفا به عنوان یک نتیجه از ما خیریه جنجال که ترودو را رد کرده است و به اذعان. بارت پیشنهاد Chagger به عنوان یک نامزد به اخراج می شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو و Telford هر دو انتقاد برای قرار دادن تعهد برای ما انتخاب در خدمات عمومی اما Telford اصرار آنها نیست “پرتاب هر کسی زیر اتوبوس.”

“ما با تکیه بر خدمات عمومی و پیشنهاد خود را,” او گفت:.

—با فایل های از آماندا کانلی و کانادا مطبوعات

جدول زمانی از ترودو ما خیریه جنجال

جدول زمانی از ترودو ما خیریه جنجال

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>