5 چیزهایی که در مورد فرانسه نخست وزیر جدید ژان کستکس

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی منصوب ژان کستکس خود را به عنوان نخست وزیر جدید روز جمعه — و شما بخشیده شود اگر شما هرگز از شنیده می شود او.

کستکس محافظه کار شهردار یک شهر کوچک در جنوب فرانسه ساخته شده و فعالیت سیاسی خود را در سایه عالی-مشخصات سیاستمداران است. او نقل مکان کرد و به یک مطلب عمومی نقش به عنوان مقام ارشد مسئول رسیدگی به طرح دولت برای خروج از coronavirus مستند تا اوایل ماه ژوئن است.

با تجربه کارمند ماهر و سیاسی عمل کستکس هرگز برگزار شد یک مقام اجرایی در سطح ملی قبل از.

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد فرانسه از دولت است.

1. او کار کرده است در Elysée

کستکس حمل مشخصات کلاسیک فرانسوی سطح بالا, عمومی, بنده پس از حضور نخبگان مدرسه ملی مدیریت عمومی از آن پاکسازی همچنین فارغ التحصیل در کنار بسیاری از طبقه سیاسی.

کستکس شد مشاور امور اجتماعی رئیس جمهور فرانسه نیکولا سارکوزی در دولت قبل از تبدیل شدن به معاون دبیر کل Elysée در سال 2011 یک پست کلیدی است که پاکسازی خود را اشغال کردند.

نخست وزیر جدید شروع به فعالیت سیاسی خود را با حزب محافظه کار سنگین وزن خاویر برتراند اول خود را به عنوان رئیس کابینه در وزارت بهداشت و درمان و بعد از آن در وزارت کار در 2000s.

2. او دارای تجربه در بهداشت و درمان مديريت بحران

کستکس حال انجام وظیفه ای دشوار از هماهنگی کاهش مستند در فرانسه که به او لقب “موسیو Déconfinement.” او در نظر گرفته شده است به خوبی انجام و بنا به گزارش ها برنده جنگ داخلی علیه اعضای دولت با آنها او را نمی بینم چشم به چشم.

نخست وزیر جدید که قبلا در برخورد با یکی دیگر از عمده بحران بهداشتی در زمانی که او مشغول به کار بود در وزارت بهداشت به عنوان رئیس ستاد در سال 2006.

“او کسی است که در جای خود قرار داده این بیماری همه گیر طرح در طول آنفولانزای مرغی بحران و دکترین دولت در انبارهای از ماسک است. به عبارت دیگر او می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد!” رئیس سابق خود برتراند گفت: Le Parisien.

3. او در پاکسازی باشگاه

کستکس برای اولین بار نزدیک پاکسازی پس از انتخابات در سال 2017 زمانی که رئیس جمهور فرانسه به او پیشنهاد موقعیت نماینده به 2024 المپیک و پاراالمپیک است.

پاکسازی و ادوارد Philippe که کستکس جایگزین نیز فکر او را در سال 2018 به اجرای بسیار حساس وزارت کشور لوموند گزارش شده است. اما این پیشنهاد ندارد پشتیبانی از پاکسازی خود که او را دیدم به عنوان بیش از حد نزدیک به سارکوزی و مخالف نامزدی خود را.

با توجه به لو فیگارو کستکس چپ حزب محافظه کار خود را Les Républicains هفته گذشته است.

4. او Philippe اما بهتر است (یا پس Elysée فکر می کند)

کستکس دارای کیفیت است که دیده می شد به عنوان از دست رفته در Philippe از جمله توانایی برای رسیدن سراسر سیاسی راهرو.

مهمتر او گزارش کرده است یک کار خوب ارتباط با پیشرو فرانسوی اتحادیه های کارگری که روابط با Elysée شده اند زمان پس از پاکسازی قرار داده و بحث برانگیز در حقوق بازنشستگی بالا از دستور کار خود دارد.

سابق اتحادیه رهبر Jean-Claude Mailly از نیروی Ouvrière یک بار توضیح داده شده کستکس به عنوان “کسی که شما می توانید به صحبت که نه بزرگ به عهده دارد.”

“او یک چاقوی ارتش سوئیس او ارتباط در همه جا و می داند که چگونه به انجام کار درست در جای مناسب” Franck Louvrier سارکوزی را مشاور سابق گفت: Le Point.

هنوز نخست وزیر جدید و سلف خود را بسیار شبیه پروفایل — آنها هر دو سیاستمداران محافظه کار از همان نسل کمی شناخته شده به عموم مردم قبل از نامزدی خود را. که بدون شک بالا بردن سوال در مورد پاکسازی گذشته فرصتی برای معرفی بیشتر و متنوع پروفیل (می گویند یک زن).</p>

5. او را به راگبی و تاریخچه

کستکس یک نمونه از لهجه جنوب غربی فرانسه که در آن پدر بزرگ خود را نیز برگزار مواضع رسمی. یک پدر چهار دختر به نظر او فرهنگ کاتالان تأثیر قابل توجهی در زندگی خود.

پدرش کلود بود رئیس جمهور از یک باشگاه راگبی و ژان کستکس اغلب رفت و به بازی هنگامی که او جوان بود. “او به طور منظم حامی. او هرگز یک ورزشکار بزرگ است, اما زمانی که او جوان بود او با بازی بسیاری از تنیس” پدرش گفت: روزنامه های محلی Sud-Ouest در سال 2010.

سیاستمدار همچنین دارای مدرک لیسانس در تاریخ و انتشار یک کتاب در مورد تاریخچه خط راه آهن بین پرپینان و وییوفرانش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *