53 بيمار از جمله 7 و میر در حال حاضر مربوط به COVID-19 شیوع در ادمونتون را Misericordia بیمارستان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این COVID-19 شیوع در ادمونتون را Misericordia بیمارستان همچنان به رشد با مجموع 53 مورد مربوط به تسهیلات از شنبه بعد از ظهر.

در یک به روز رسانی در وب سایت خود عهد سلامت سازمان است که در عمل این بیمارستان گفت: تاکنون 16 بیماران در حال حاضر در بیمارستان به دلیل رمان coronavirus. یک بیمار مرخص شد در روز چهارشنبه.

دو اعضای هیات اضافی را آزمایش مثبت در ارتباط با شیوع آوردن مجموع متاثر از کارکنان را به 21 میثاق بهداشت گفت.

در مجموع هفت مرگ و میر در حال حاضر شده است مربوط به شیوع.

ادامه مطلب: پرسش و پاسخ با مدیر پزشکی ادمونتون را Misericordia بیمارستان مورد COVID-19 شیوع

آلبرتا بهداشت گفت: مرگ در اصل مربوط به شیوع این بیماری در جولای 9, سپس recategorized به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تا بار دیگر مرتبط شده است به COVID-19. قربانی یک مرد بود در 90s.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از آن هنگام تاکنون مشخص شده است پس از تحقیقات بیشتر است که این مورد در واقع مربوط به شیوع” سخنگوی آلبرتا بهداشت گفت: پنج شنبه.

“ما متعهد به تضمین این که گزارش به صورت شفاف و دقیق به عنوان امکان پذیر است با بهره.”

تعداد کل موارد — 53 — شامل کارکنان, بیماران, ترشحات, مرگ و میر, و بازدید کننده و نشان دهنده هر دو فعال و بهبود موارد است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“برخی از این موارد ما در حال حاضر شناخته شده است اما از طریق بررسی ارتباط بودند به قرار گرفتن در معرض در وقوع بنابراین آنها مواردی است که تا به حال شناخته شده است یک هفته یا بیشتر پیش اما آن را فقط در حال حاضر شده است مربوط به شیوع” آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت.

“بنابراین همه کسانی که جدید هستند و آنها لزوما نشان می دهد زمان انتقال. همانطور که شما به خاطر آن می تواند تا 14 روز از قرار گرفتن در معرض زمانی که به کسی می شود علامتی و بنابراین تعجب آور نیست که می بینیم چند مورد جدید اتفاق می افتد حتی پس از ما قرار دادن این محدودیت در محل در بیمارستان است.”

ادامه مطلب: ادمونتون را Misericordia بیمارستان در ‘امکانات کامل شیوع’ با توجه به COVID-19

بیمارستان در وست ادمونتون باقی مانده در امکانات کامل شیوع شنبه که در محل قرار داده شد بیش از یک هفته پیش. جدید بیماران بستری به بیمارستان و بعد روش و بازدیدکننده داشته است به تعویق افتاد یا دوباره در یکی دیگر از ادمونتون بیمارستان. این شامل اورژانس ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیماران باید بازدید Misericordia و باید به جای بازدید از بیمارستان دیگری یا 911 تماس بگیرید در صورت نیاز.

هفته گذشته آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی اعلام کرد آن را به شکل یک نیروی کار به بررسی COVID-19 شیوع بیماری در بیمارستان که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه ژوئن.

“ایمنی بیماران و کارکنان و پزشکان و بازدید کنندگان باقی مانده است ما اولویت شماره 1,” دکتر گفت: اون Heisler, افسر ارشد پزشکی با میثاق سلامت.

“میثاق سلامت آلبرتا خدمات بهداشتی و تیم ما همچنان به کار خستگی ناپذیر و مشترک گرفتن در هر مرحله ممکن است به پاسخ با دلسوزی برای به چالش کشیدن این وضعیت و برای اطمینان از یک محیط امن برای مراقبت.”

ادامه مطلب: نیروی کار به بررسی Misericordia بیمارستان COVID-19 شیوع

در روز پنج شنبه, آلبرتا تایید اضافی 120 موارد COVID-19 بالاترین افزایش روزانه در موارد پس از مه 2 با توجه به Hinshaw.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تا به تاریخ و داستان در شیوع در Misericordia بیمارستان اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>