جدید ایپسوس نظرسنجی نشان داد اکثریت کانادایی ها پرسید: — 53 درصد — گفت: آنها شک و تردید از سلطنت آینده پس از ملکه الیزابت دوم است.

این نظرسنجی می آید در طول یک دوره دشوار برای سلطنت داده شده شاهزاده اندرو خروج از زندگی عمومی در میان جنجال بر دوستی خود با جفری اپستین در علاوه بر این به شاهزاده هری و Meghan Markle خروج به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

اکثریت Quebecers (70 درصد) و ساکنان ساسکاچوان و مانیتوبا (63 درصد) موافقت رسمی روابط باید در پایان پس از او سلطنت اعلیحضرت اما تنها یک اقلیت در آتلانتیک کانادا (49 درصد) Ontario (46 درصد), British Columbia (46 درصد) و آلبرتا (42 درصد) گفت: آنها معتقد بودند که رسمی روابط باید قطع این نظرسنجی ایپسوس یافت.

Queen Elizabeth II leaves after attending a morning church service at St. Mary the Virgin church in Hillington, Norfolk.
ملکه الیزابت دوم برگ پس از حضور در یک صبح خدمات کلیسا در خیابان مریم باکره کلیسا در Hillington, Norfolk. جو Giddens / کانادا مطبوعات

شش در 10 کانادایی معتقدند که ملکه و خانواده سلطنتی باید هر رسمی نقش در جامعه کانادا تا دو امتیاز پس از سال 2016. اکثر کانادایی ها در هر منطقه با این موضع موافق اعم از 55 درصد در آلبرتا به 76 درصد در کبک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جایی که هری و مگان ایستاده با خانواده سلطنتی, در حال حاضر ؟

جایی که هری و مگان ایستاده با خانواده سلطنتی, در حال حاضر ؟

از این بررسی 24 درصد به شدت به توافق رسیدند که زمانی که 93 سال سن ملکه الیزابت را به سلطنت می رسد کانادا باید خود را پایان رسمی روابط به سلطنت بریتانیا — یک شکل است که بدون تغییر باقی مانده است پس از سال 2016.

اما با وجود این بار پر سر و صدا برای کاخ ویندزور این نظرسنجی ایپسوس نشان داد قریب به اتفاق تعدادی از کانادایی ها توافق کردند که اعلیحضرت او انجام داده است یک کار خوب در نقش خود به عنوان پادشاه.

ملکه تصویب امتیاز — حداقل در کانادا است که در 81 درصد تزلزل شماره از سال 2016.

ادامه مطلب: ملکه الیزابت آماده برای بحران جلسه بیش از پرنس هری, Meghan

“نکته اصلی این است که ملکه است-رای گیری سلطنت در این یکی” گفت: Gregory جک ایپسوس معاون رئیس جمهور از امور عمومی است. “مردم به نظر می رسد بسیار شیفته با او به عنوان یک فرد. آنها بسیار حمایتی از او به عنوان رئیس دولت است. آنها او را دوست دارم. اما زمانی که شما بخواهید کانادایی به فکر سلطنت فراتر از ملکه آنها بسیار کمتر حمایت شده است.”

“احترام مردم به راهی که او را به انجام کار خود را. من فکر می کنم آنها احترام او به عنوان یک فرد به عنوان یک فرد. و من فکر می کنم که مردم فکر می کنم که او یکپارچگی است.”

نظرسنجی انجام شده به طور انحصاری برای جهانی اخبار بین Jan. 24 و 27, بررسی یک نمونه از 1000 کانادایی سن 18 سال به بالا در آنلاین مصاحبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نسبت که به شدت موافق ملکه به یک کار خوب انجام داده است که 36 درصد تا شش امتیاز پس از سال 2016.

ملکه, پیام کریسمس 2019

ملکه, پیام کریسمس 2019

تصویب ملکه الیزابت عملکرد بالاترین در بریتیش کلمبیا در 85 درصد و پس از انتاریو در 84 درصد و آتلانتیک کانادا که در آن 84 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها فکر می کردند که ملکه شد انجام یک کار خوب. آنها از نزدیک دنبال آلبرتا در 82 درصد ساسکاچوان و مانیتوبا در 75 درصد است. ملکه الیزابت کمترین تصویب امتیاز در کبک در 72 درصد است.

ملکه بر نگاه است بنابراین favourably, جک گفت: اعلیحضرت او می تواند به عنوان خود را با نام تجاری جدا از بقیه خانواده سلطنتی است. او اضافه کرد که او طولانی سلطنت که از دهانه 65 سال — طولانی ترین در تاریخ بریتانیا — می تواند اضافه کردن به رتبه های بالا.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد زمانی که ملکه الیزابت دوم می میرد?

“برای بسیاری از کانادایی ها این است که تنها پادشاه ما تا کنون شناخته شده است. هنگامی که او حرکت می کند و ما در حال رفتن به یک وضعیت که در آن مردم با آن آشنا نیست که. آشنایی گاهی اوقات نژاد favourability و ممکن است این مورد در اینجا به عنوان به خوبی.”

کانادایی ها هیجان زده در مورد هری پاتر و شاهزاده و مگان را حرکت می کند اما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای خود امنیت

این نظرسنجی در بر داشت کانادایی عمدتا حمایتی از دوک و دوشس ساسکس تصمیم به شکستن و دور از خانواده سلطنتی نقش و حتی هیجان زده به استقبال آنها و نوزاد مورچه به عنوان بخشی-زمان ساکنان کانادا اما نسبتا کمی گفت که آنها مایل بودند به دولت خود و یا مالیات دهندگان دلار پرداخت خود را برای امنیت هزینه ها در حالی که در کانادا است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترودو: ‘بسیاری از بحث های چپ که پوشش مگان و هری امنیت هزینه ها در کانادا

فقط دو در 10 پاسخ دهندگان گفت: مخالفت آنها با این زوج سلطنتی تصمیم به حذف خود را به عنوان کار اعضای خانواده سلطنتی است.

از کسانی که در نظر سنجی تقریبا 60 درصد گزارش شده آنها هیجان زده درباره شاهزاده هری و مگان تصمیم به حرکت به کانادا.

The figures of the Duke and Duchess of Sussex in their original positions next to Queen Elizabeth II, as Madame Tussauds London moved its figures of the couple from its Royal Family set to elsewhere in the attraction.
این آمار و ارقام از دوک و دوشس ساسکس در موقعیت اصلی خود را در کنار ملکه الیزابت دوم به عنوان موزه مادام توسو لندن نقل مکان کرد و آن چهره های زن و شوهر از آن خانواده سلطنتی مجموعه به جاهای دیگر در جاذبه است. ویکتوریا جونز / آسوشیتد پرس

هیجان بالاترین است و در 70 درصد در بریتیش کلمبیا که در آن ساسکس خانواده به نظر می رسد به حل و فصل. شور و شوق است که تنها کمی بیشتر خاموش در انتاریو در 62 درصد و 60 درصد در کبک.

شور و هیجان است که کمترین میزان در آتلانتیک کانادا که در آن تنها 49 درصد از پاسخ دهندگان ابراز شادی در طول مصاحبه ازمایش کرده از نزدیک با 56 درصد از پرسش شوندگان در غرب کانادا.

ادامه مطلب: کاربران توییتر به شوخی پیشنهاد ‘جدید مشاغل’ به صورت پرنس هری, Meghan Markle

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از طرف دیگر تنها 30 درصد از کانادایی ها موافقت آنها حمایت از دولت کانادا پرداخت بخشی از هزینه های تامین امنیت به هری و مگان در حالی که آنها در کانادا.

دیگر 70 درصد از کسانی که آرای گفت: آنها می خواستند دولت به خودداری بودجه — تأکید بر چالش برای ترودو دولت در این فایل.

ارزیابی امنیت هزینه های خانواده سلطنتی در کانادا همچنان ادامه دارد: امنیت عمومی وزیر

ارزیابی امنیت هزینه های خانواده سلطنتی در کانادا همچنان ادامه دارد: امنیت عمومی وزیر

منحصر به فرد جهانی, اخبار نظرسنجی ایپسوس توسط کپی رایت محافظت شده. اطلاعات و/یا داده ها تنها ممکن است برنامه تکراری پخش کردن و یا چاپ با پر و اعتبار مناسب و انتساب به “اخبار جهانی ایپسوس.” این نظرسنجی انجام شد بین Jan. 24 Jan. 27 با یک نمونه از 1000 کانادایی از ایپسوس’ پنل آنلاین. دقت ایپسوس آنلاین سنجی اندازه گیری با استفاده از یک اعتبار بازه. این نظرسنجی دقیق به درون به علاوه یا منهای 3.5 درصد امتیاز 19 بار از 20 بود تمام کانادا بزرگسالان نظرسنجی شده است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر