مایک بلومبرگ ناگهانی صعود تا سنجی سوخت شده است بی سابقه gusher از پول نقد خود بودجه خالی-بررسی کمپین ساخت و پتو تبلیغات طراحی شده برای معرفی $64 میلیارد دلار به ملی رای دهندگان که بیشتر نیست دنبال او 12 سال تصدی خود به عنوان شهردار نیویورک یا پیشگامانه خود را حرفه ای به عنوان یکی از eponymous خود, خدمات مالی, اطلاعات و رسانه های کنگلومرا.

بلومبرگ می رسد در بحث امشب مرحله بدون سال یا بیشتر از پوشش است که تمرکز خود را بالا رقبا—می گویند هیچ چیز از هشت بحث او از دست رفته است. چه رای دهندگان نیاز به دانستن ؟ در اینجا حذف شده از زندگی نامه خاطرات خود و پوشش در طول سال در عمده رسانه های خبری است آغازگر سریع در زندگی مایکل روبنس بلومبرگ به دنیا آمد و در روز ولنتاین در سال 1942 در بوستون یکی از ثروتمندترین افراد در جهان و جدید ترین شرکت کننده در این درهم و برهم 2020 ریاست جمهوری چرخه. چهارشنبه شب بحث در نوادا برای اولین بار است که او را واجد شرایط ناشی از تغییر در قوانین است که حذف دهنده آستانه.

هستند بسیاری از چیزهایی که شما هرگز از یاد مبارزات انتخاباتی آگهی.

***

1. پدر او حسابدار در لبنیات و هرگز به دست آورده بیش از 6000 $در سال است.

2. مادر خود را متقاعد خانواده ایرلندی وکیل به خرید یک خانه در حومه مدفود ماساچوست و سرعت فروش آن به Bloombergs چون ملکی فروش نیست به یهودیان.

3. یکی از بلومبرگ مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد به عنوان یک پسر بود جان کامرون Swayze را “شتر خبری کاروان”. او در نامه ای به Swayze توضیح داد که یک خم طلسم روی بسته سیگار نمی شد در واقع یک شتر است اما به طور خاص جماز.

4. عقاب دیده بانی او همراهی سالمندان ساکنان خود را به صندوق انداخت—از جمله دو بار از هوانورد آملیا ارهارت.

5. او کتاب های مورد علاقه به عنوان یک نوجوان بود Johnny Tremainرمان توسط Esther فوربس در مورد پسر فقیر که تبدیل به یک جاسوس برای Paul ریور. او خواندن آن, او گفت:, “حداقل 50 بار.”

6. در مدفود دبیرستان او رئیس حکومت اسلاید باشگاه و یک عضو از بحث جامعه است. در این سالنامه که توصیف هر یک از ارشد با یک کلمه بلومبرگ بود به نام “استدلالی.” او نوشت: یک کاغذ به عنوان یک ارشد رقیب که پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت می دانستم که در مورد ژاپن قصد دارد برای حمله به پرل هاربر و اجازه دهید آن اتفاق می افتد چرا که او فکر جنگ جهانی دوم که قرار بود به اتفاق می افتد به هر حال و این امر ایالات متحده را به جنگ و خارج از افسردگی است.

7. در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور او بود مهندسی, عمده عمدتا C, دانشجو, اولین یهودی عضو فی Kappa Psi رئیس جمهور برادری خود را و رئیس جمهور از کلاس های خود. او صحبت را به دوستان خود در مورد تمایل به رئیس جمهور ایالات متحده است.

8. هنگامی که او را به دانشکده کسب و کار هاروارد, مادرش گفت: “اجازه ندهید که آن را به سر خود را.”

9. تخت, سر پا نگه داشته و او را از ویتنام است.

10. اولین شغل خود را بعد از مدرسه گراد شروع در ماه ژوئن سال 1966 بود که در Salomon Brothers, the Wall Street بانک سرمایه گذاری که در آن او در شمارش اوراق بهادار با کار دست و ساخته شده $9,000 یک سال است.

11. او سه ماه در Salomon همزمان با موج گرما در شهر نیویورک که در طی آن او اختصاص داده بود به کار “در یک unairconditioned بانک خرک” شمارش اوراق بهادار با دست. او و همکاران اش محروم به لباس زیر خود را و به اشتراک گذاشته شده “گاه به گاه شش بسته آبجو.”

12. او بالید خود را در وارد شدن به اتاق با 7.m زودتر از هر کس دیگری به جز شریک مدیریت بیلی Salomon (پسر شرکت موسس) که رسالت او را به Salomon.

13. او دودی تا زمانی که او در اوایل 30s. او ترک با تصور بدترین دشمن خود outliving او. که که و یا که او گفت: هرگز.

14. در ماه اوت سال 1972 او گذشت بیش از یک همکاری در Salomon که او در بر داشت که نام او قابل ملاحظه ای غایب از فهرست عمومی از شرکای جدید. “من تا به حال تصویب شده است و بیش با چنین گروه پذیرفته, humiliated, نیز,” او نوشت: در خاطرات خود. “پس از آن بود بد نبود حتی کسی چپ من با آنها می تواند commiserate. من ویران شد.”

15. سه ماه بعد او به یک شریک.

16. در ژانویه سال 1976 او با سرنشین یک هلیکوپتر که در آتش لمس کردن در یک جزیره کوچک کردن کانکتیکات است. “همه خلبانان یادگیری را به یک تعهد و چوب به آن را دنبال کتاب و بستگی دارد به دیگران برای انجام همان” او را توضیح دهد. “کسانی که نمی نمی برای زنده ماندن.”

17. او ازدواج کردم بعد از آن سال در 34 به دختر یک بازنشسته نیروی هوایی سلطنتی wing commander. آنها صاحب دو دختر.

18. در سال 1979 بلومبرگ شد تنزل مقام (ظاهرا به دلیل انتقادات او با هدف همکاران) و منتقل کردن طبقه تجاری برای نظارت بر سیستم های اطلاعات. او بعد از دو سال به یادگیری بیشتر در مورد اولیه کامپیوتر و آمد تا با اصل جنینی بلومبرگ ترمینال.

19. او از کار اخراج شد در سال 1981 پس از Salomon خریداری شد. بلومبرگ به عنوان یک شریک رای به قبول کسب پیشنهاد پس از تحقق است که او شخصا دریافت سنگین پرداخت 10 میلیون دلار به صورت نقدی. او با استفاده از پول برای شروع شرکت خود را.

20. در سال 1986 او تغییر نام خود را از شرکت های نوآورانه در بازار سیستم های بلومبرگ LP بخشی از یک تلاش آگاهانه برای خود مرکزی برای این تصویر نام تجاری.

21. در اینجا برخی از چیزهایی که او گفت: با توجه به هدیه تهوع برخی از کارکنان به او را برای تولد او در سال 1990: “مشتری فکر می کنم او گذاشته که او را گرفتن.” “سه تا از بزرگترین دروغ: این بررسی را در پست من توجه شما را در صبح و من خوشحالم که من یهودی هستم.” “اگر زنان می خواستم قدردانی می شود برای مغز خود را, آنها می خواهم به کتابخانه بروید و به جای Bloomingdale.” “هر زمان که من همسر جلب من چشم دوخته اند برخی از گسترده او بسیار مراقب باشید به نوبه خود به من و بگو که قطعه گران قیمت ترین در جهان است.'”

22. او طلاق در سال 1993.

23. او هرگز دوباره ازدواج کرد.

24. در سال 1997 برای خود خاطرات بلومبرگ بلومبرگاو سعی کردم اما موفق به دریافت تبلیغاتی blurb از پاپ.

25. در سال 2000 در لندن او میزبانی 1500 کارکنان در “هفت گناه مرگبار” جشن در تبدیل انبار که در آن مناطق بودند با برچسب شهوت و شکم پرستی و حرص و آز کاهلی خشم و حسادت و غرور و افتخار است. برای شکم پرستی وجود دارد شیرینی سوشی و قارچ; برای lust وجود دارد drag queens, اتاق ماساژ و عظیم ابریشم-پوشش تخت; برای حرص و طمع وجود دارد که هنرمندان با تکان دادن اسکناس و فریاد می زدند: “پول آن را نمی زرق و برق دار؟”

26. در دهه های او برنامه ریزی شده خود قرار ملاقات برای همان 35 دلار در کوتاه کردن مو.

27. او روشن ثبت نام خود را از دموکرات به جمهوریخواه در اجرا تا به در حال اجرا برای شهردار نیویورک در سال 2001.

28. در سخنرانی خود اعلام اولیه شهرداری نامزدی او با استفاده از “من” 117 بار.

29. او پس از قدردانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت اعتباری نقش دیگران در موفقیت کسب و کار او. “خودخواه انزواطلب که عبارات همه چیز را به عنوان ‘من’ یا ‘من هرگز به این حد. یکی از تجار و بازرگانان در بالا واقعا اعماق درون فکر می کند که او و یا او آن را به تنهایی” او نوشت: در خاطرات خود. “مطبوعات ممکن است نوشتن در مورد Dede در مزایده هنر دونالد در املاک و مستغلات, خانه داری مارتا و بیل و نرم افزار … [اما] موفق تر از شما هستند بیشتر احتمال دارد آن است که” تو ” است.”

30. اوایل در اولین کمپین یک پتانسیل رای دهندگان خواسته بلومبرگ در مورد متمم دوم. “و که یکی است ؟” او گفت:.

31. پس از حمایت است که او نمی خواهد صرف بیش از 30 میلیون دلار در اولین کمپین—”در برخی از نقطه شما شروع به نگاه زشت و ناپسند” او گفت:—او در نهایت صرف $73,391,461 از پول خود را.

32. او در زمان یک حقوق و دستمزد سالانه به عنوان شهردار $1. پس از تامین اجتماعی کسر او یک بار گفت: او حقوق آمد و 93 سنت. او قاب آنها uncashed.

33. او استخدام دختر خود را به یک برنامه هماهنگ در شهرستان سالن. او استخدام خود را به عنوان کمیسر شهر کمیسیون سازمان ملل متحد کنسولی سپاه و پروتکل. او به آنها پرداخت می شود همچنین هر 1 $در سال.

34. در ماه جولای سال 2003 پس از جیمز دیویس نیویورک و عضو شورای سابق NYPD افسر کشته شد و کشته در تالار شهر بلومبرگ شروع به فشار برای کنترل اسلحه اقدامات است. “من نمی دانم چرا مردم حمل اسلحه او گفت:” مدت کوتاهی پس از تیراندازی. “اسلحه و کشتن مردم است.”

35. در دوم شهرداری, کمپین او صرف $85 میلیون از پول خود را. او تبلیغات هدفمند در اسپانیایی و روسی و چینی ماندارین و اردو. او موفق به کسب نزدیک به 20 امتیاز بزرگترین پیروزی حاشیه تا کنون برای یک جمهوری خواه شهردار نیویورک.

36. در سخنرانی مراسم تحلیف خود را پس از سوگند به دوره دوم وی “پایان دادن به تهدید اسلحه و خشونت آنها را” به عنوان “فوری ترین چالش” به عنوان شهردار. از آن پس او شخصا اهدا بیش از 270 میلیون به سازمان حمایت از تفنگ کنترل جنبش.

37. او در نیمه راه خود را از طریق دوره دوم زمانی که ترکیبات خود آموخته است که او تا به حال تا به حال دو استنت قرار داده و به عروق کرونر سال قبل از اولین انتخاباتی است.

38. در سال 2006 او اخراج یک کارمند شهرستان برای بازی یک نفره در اتاق کامپیوتر.

39. در سال 2007 با ایده های در حال اجرا برای رئيس جمهور دموکرات-تبدیل-جمهوری خواه خود را تغییر وابستگی حزب دوباره—این زمان برای مستقل است.

40. در اوایل سال 2008 او گفت که این در مورد باراک اوباما و جان مک کین و دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری: “اما چه جهنم آیا آنها می دانند که در مورد مدیریت و برخورد با مردم ؟ هیچ چیز. اگر شما نگاه در شرکت من, چرا بعد از این همه موفقیت که ما تا به حال قبل از من به دفتر, آیا شما نمی فکر می کنم که من نمی تواند اجرا کند؟”

41. او در لابی نیویورک شورای شهر با موفقیت به تغییر قوانین به طوری که او می تواند اجرا برای یک دوره سوم. منتقدان آن را به نام “شایسته ‘دموکراسی’ در جمهوری موز,” “تلاش برای تعلیق دموکراسی” و “کودتا است.” همه فکر می کردم. نیویورک سه روزنامه ها این باراین پست و اخبار روزانه, تایید پیشنهاد. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن شناخته شده است که عمدتا به عنوان ستاره “شاگرد گفت:” یک حد از دو نظر بود: “یک ایده وحشتناک” و “مصنوعی مانع است.”

42. در سوم شهرداری مبارزات انتخاباتی او صرف $108,371,685.01.

43. او به عنوان شهردار, مهاجم, مدافع, بهداشت عمومی ممنوعیت سیگار کشیدن در رستوران ها و کافه در شهر و تلاش برای رسیدن شهروندان به مصرف کمتر نمک و چربی است. منتقدان برچسب گذاشته شده توسط او را “پرستار بچه بلومبرگ.” او تلاش بیش از حد به ممنوعیت نوشابه های شیرین خدمت در ظروف بزرگتر از 16 اونس اما دولت بالاترین دادگاه nixed آن است.

44. در طول زمان خود را به عنوان شهردار پلیس با استفاده از “توقف-و-frisk” مشخصی در این شهرستان از 97,296 نمونه در سال 2002 به 685,724 در سال 2011. در اطراف راس از عمل, سیاه و قهوه ای مردم بودند نه بار به احتمال زیاد به عنوان سفید مردم را هدف قرار داده است. او در دفاع از آن را ئی در زمان تا زمانی که در پاییز گذشته زمانی که او عذرخواهی کرد.

45. او به ارزش حدود 4 میلیارد دلار زمانی که او در زمان ، او ارزش بیشتر شبیه به 33 میلیارد دلار زمانی که او در سمت چپ.

46. در سال 2014 وکلای او ثبت شده حدود 400 آدرس وب سایت جدید شهر دامنه در دسترس شد تلاش برای مطمئن شوید که آنها نمی مدال دیگر توسط مردم تا خوب. آدرس شامل MikeIsTooShort.نیویورک MikeBloombergisaDweeb.نیویورک Bloombergthespoiler.نیویورک و FuckBloomberg.nyc.

47. در سال 2018 شد دوم آمریکا سخاوتمندانه ترین میلیاردر پشت تنها جف بزوس. او می گوید: کارکنان خود را با توجه به دور تقریبا 10 میلیارد دلار.

48. او نوشته است که “مردم نیاز به درک که زندگی را باید عوض.”

49. او صاحب 12 خانه از جمله خواص در نیویورک و لندن و برمودا و فلوریدا.

50. او حاضر به حضور در دور رفتن احزاب برای خروج بلومبرگ کارکنان. “آنها تبدیل شده ایم به مردم بد است. دوره” او یک بار گفت. “ما یک وفاداری به ما. ترک و شما آنها را.”

51. او دوست ندارد ،

52. او فکر می کند بازی بیس بال خسته کننده است.

53. یک استثنا به طور کلی گریزی به ورزش: او شروع گلف در مدت کوتاهی قبل از او شهردار شد. او می تواند شلیک در 120s و اوایل قبل از اینکه کار به خود رها نقص را به محترم 15 یا 13.

54. او گفت که او را دوست دارد یکشنبه شب به خاطر او می شود برای رفتن به کار در روز بعد.

55. پدرش درگذشت 57. مادر او فوت در 102. او گفت: او قصد دارد برای زندگی به 125.

منابع: عصر ایران بلومبرگبا مایک بلومبرگ; مایک بلومبرگ: پول, قدرت, سیاست, توسط جویس Purnick; بلومبرگ: یک میلیاردر جاه طلبیتوسط کریس McNickle; بسیاری از زندگی مایکل بلومبرگتوسط النور رندولف; New York magazine, the New Yorker, the New York Times, the New York Daily News, the New York Post, the واشنگتن پست و فوربس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر