موارد تایید شده از رمان coronavirus در ساسکاچوان رز به 421 روز شنبه پس از استان گزارش شش مورد جدید.

چهار مورد جدید در شمال — دو در Lloydminster و دو در پرنس آلبرت. هر دو جامعه در برخورد با کروناویروس شیوع موارد پس از تایید شد در بیمارستان ویکتوریا در پرنس آلبرت و Lloydminster بیمارستان در اوایل این هفته.

ادامه مطلب: Coronavirus: در حال حاضر مراکز موجود در استان را دوباره باز طرح

دو دیگر موارد گزارش شده در رجینا و ساسکاتون.

استان نیز گزارش هشت presumptive موارد مثبت در La Loche. این موارد هنوز به تایید استان آزمایشگاه به طوری که آنها گنجانده نشده در کل استانی.

La Loche در برخورد با خود شیوع COVID-19 که اعلام شد در آوریل 17. روز جمعه در شمال روستای La Loche تایید شده اند وجود دارد از 80 مورد در منطقه خود را که شامل Clearwater River Dene ملت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک چهارم شیوع در بیوول در حال نظارت توسط Saskatchewan Health Authority. یک تماس با ردیابی تحقیقات در جریان است. در بیوول شیوع مربوط به بیوول کلی فروشگاه پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در آوریل 28.

ساسکاچوان گزارش پنج بیشتر بهبود آوردن کل استانی به 302. وجود دارد 113 فعال موارد در این استان بیشتر در شمال دور (66 مورد) و پس از آن شمال (27 نفر) و سپس ساسکاتون (13 نفر) و رینا (هفت نفر). وجود دارد هیچ فعال موارد در جنوبی یا مرکزی ساسکاچوان.

وجود دارد 12 نفر در بیمارستان است که افزایش از 10 روز جمعه گزارش داد. ده در حال دریافت بستری و مراقبت (پنج در شمال ساسکاچوان و پنج در ساسکاتون) در حالی که دو نفر دیگر در ICU در ساسکاتون.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

از کل موارد 138 مرتبط به مسافران 170 جامعه مخاطبین 39 هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض در حالی که 74 نفر باقی می ماند تحت بررسی است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان گسترش COVID-19 تست در دراز مدت مراقبت از خانه

علاوه بر این وجود دارد و 42 نفر هستند که مراقبت های بهداشتی کارگران است.

شش نفر فوت کرده اند از COVID-19.

به تاریخ این استان انجام شده است 30,845 COVID-19 انجام شد. این استان می گوید ساسکاچوان تست میزان سرانه بیش از نرخ ملی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر