6 شرقی فرمانداران برنامه ریزی منطقه ای اقتصادی راه اندازی مجدد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Andrew Cuomo | Getty Images

فرماندار نیویورک اندرو کومو. | اسپنسر پلات/گتی ایماژ

آلبانی, n. y. — شش شمال شرقی فرمانداران تشکیل یک گروه کاری به آمده تا با یک طرح برای راه اندازی مجدد اقتصاد منطقه ای آنها اعلام کرد در روز دوشنبه.

صحبت کردن در یک کنفرانس تلفنی فرمانداران از, New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند توافق کردند که آن را ضروری است به کار با هم در حال توسعه برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار مدارس و حمل و نقل عمومی پس از هفته ها در مستند.

تبلیغات

وی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در بعد از ظهر دوشنبه که او نه فرمانداران تصمیم می گیرید زمانی که اقامت در خانه سفارشات می تواند برداشته شود. و آن را همزمان با یک اطلاعیه از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee که آنها در حال کار بر روی یک “رویکرد مشترک” به راه اندازی مجدد West Coast اقتصاد است.

“هر کس بسیار مضطرب به خارج از خانه, بازگشت به کار گرفتن اقتصاد در حال حرکت است. هر کس موافق با آن است” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که ریاست این کنفرانس از دولت و کنگره آمریکا در آلبانی. “چه نوع هنر است که با رفتن به اینجا در حال انجام است که هوشمندانه و انجام است که مولد و انجام است که در راه هماهنگ انجام است که در هماهنگی با کشورهای دیگر است که در منطقه و انجام آن را به عنوان یک تلاش تعاونی که در آن ما از یکدیگر یاد بگیرند و ما به اشتراک گذاری اطلاعات است.”

کومو گفت که هر دولت ارائه خواهد شد بهداشت عمومی رسمی یک توسعه اقتصادی رسمی و فرماندار رئیس ستاد برای تشکیل گروه کاری که شروع هش کردن اطلاعات از راه اندازی مجدد برنامه در روز سه شنبه.

نیویورک کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده با بیش از 195,000 موارد تایید شده تا کنون. بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند در نیویورک است. اما تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری توسط Covid-19 آغاز شده است به فلات در حدود 18,000 طی چند روز گذشته. اصلی پیش بینی ها نشان می دهد بیش از 100 ، 000 تخت بیمارستان می تواند مورد نیاز در اوج شیوع بیماری در نیویورک است.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی به نام هماهنگی یک “اکثریت محتاطانه رویکرد است.” مورفی گفت: دولت خود را که در پشت نیویورک و هنوز هم در فلات از بستری شدن در بیمارستان, اگر چه آن را دیده مسطح از موارد. دولت گزارش کرده است بیش از 64,000 موارد مثبت و بیش از 2400 مرگ و میر.

“ما نمی دانیم این یک بهبود اقتصادی رخ می دهد تنها در پشت کامل مراقبت های بهداشتی بازیابی” مورفی, گفت:, و اضافه کرد که “پریدن خیلی زود” می تواند منجر به “عواقب ناخواسته است که می تواند قبر.”

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo گفت: دولت در حال حاضر در حال انجام یک “شیرجه عمیق, صنعت, صنعت” به صورت دستورالعمل به “طبیعی” مانند جدید غربالگری و آموزشی برای کسب و کار است که بازگشایی و استفاده — و یا استفاده بیش از حد از لمس فن آوری.

“هیچ یک از ما تا به حال از طریق این رفته و من مطمئن هستم که با همکاری با یکدیگر و های ما بهترین ایده های ما خیلی بیشتر احتمال دارد به این حق” او گفت:. “واقعیت این است که این ویروس نیست در مورد مراقبت از مرزهای دولتی و پاسخ ما هم نباید.”

کومو گفت که او فکر نمی کنم این برنامه خواهد بود به طور کامل و یکنواخت اشاره کرد که حتی در نیویورک وجود دارد شرایط مختلف در مناطق روستایی در مقایسه با انبوه محیط زیست از شهر نیویورک و حومه این نزدیکی هست.

کومو به درگیری با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio بیش چقدر این شهر مدارس بسته باقی خواهد ماند. شهردار اعلام کرد که آنها می ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی اما کومو گفت که تصمیم خود را, و یکی که هنوز نمی دانند ساخته شده است. او تاکید کرد که در مورد این موضوع و دیگران نیویورک باید هماهنگ با کشورهای دیگر و نه ترک تصمیمات کلیدی به دولت های محلی.

“همه آنها به نظر من ارزش همه نظر خود را, اما ما باید یک دولت” فرماندار گفت از دولت های محلی. “دولت عمل خواهد کرد به عنوان یکی و تصمیم گیری های خود باید مناسب است که در آن طرح و یا آنها معتبر نیست.”

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت: نمایندگان در این گروه نگران عاطفی بازسازی در کنار طرح های اقتصادی و امیدواریم که آنها این پیمان منطقه ای خواهد شد که رویکرد برای بقیه ملت.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به نشان می دهد مردم ایالات متحده چگونه شما بیرون آمدن از چیزی به عنوان ویرانگر به عنوان این مسئول مد,” او گفت:.

کومو خواسته شده بود در مورد تهمت ادعای که تنها او قدرت دوباره شروع به اقتصاد است.

“او آن را از چپ به متحده به پایین” کومو در پاسخ گفت که او می خواهم می خواهم برای دیدن دولت فدرال طرح است. “اگر آنها می خواهند برای تغییر مدل آنها را تغییر دهید ، او هنوز هم رئیس جمهور ایالات متحده است.”

کومو گفت: کشورهای اصلا تست ظرفیت مورد نیاز و آنها نمی توانند آن را انجام دهید بدون دولت فدرال است. او گفت که او نیاز به وضوح در معیارهای اگر دولت فدرال می خواهد به تصمیم گیری زمانی که مدارس باید باز اینکه برخی از مناطق باید بازگشایی زودتر چگونه حمل و نقل می تواند باز شود اگر وجود ندارد به اندازه کافی کارگران و آنچه که او باید به دولت های محلی.

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی گفت: آن شد تا به ایالات متحده به این تصمیم است. Raimondo گفت که فرمانداران چراغ راه در بسته اقتصاد و همچنین باید سرب در بازگشایی با خیال راحت.

“فرمانداران هستند که شده اند نشان عالی رهبری در نگه داشتن شهروندان ما امن” او گفت:. “من فکر می کنم آن را تنها مناسب است که ما انجام همان چیزی که در حال حاضر با گرد هم آمدن و نشان رهبری منطقه ای برای باز کردن اقتصاد است.”

مورفی کاهش یافته و به انتقاد از رئیس جمهور رویکرد و گفت: این مهم بود که همه چیز درست و یا خطر ظهور مجدد ویروس. کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت که او نگران بود در مورد یک “غلط شروع” اگر آنها نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت.

کومو گفت که او باز به هماهنگی با سایر کشورهای همسایه مانند ماساچوست و ورمونت اما افزود که وجود دارد یک تعادل با “پیچیدگی و unwieldiness آیند تا با یک برنامه است که با ما توافق می تواند نسبتا به سرعت.”

“ما نیاز به هماهنگی با نیوجرسی و کانکتیکات اولین و مهمترین دلیل این که نیروی کار ما می آید از او گفت:” پیشتر در روز دوشنبه. “که محل اولیه برای هماهنگی.”

Carly Sitrin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>