6 چیزهایی که می دانیم برای این عجیب و غریب فصل بیس بال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

بیس بال است اما در یک راه بسیار عجیب و غریب

در یک سال نرمال لیگ اصلی بیس بال خواهد بود ورود سگ و روز از فصل مورد حق در حال حاضر. اما هیچ چیزی در مورد این سال طبیعی است. بنابراین به جای نیمی از-پرداخت-با توجه به یک دسته از بیشتر بی معنی اواسط تابستان بازی فردا شب طرفداران بیس بال خواهد بود و در تنظیم برای یک جفت از فصل افتتاحیه. و ما به این معنی تنظیم زیرا هیچ تماشاگران مجاز در استادیوم های این سال است.

2020 فصل به طور منظم — به شدت کوتاه توسط هر دو این بیماری همه گیر و متعاقب آن کار نبرد — شروع پنج شنبه شب با یانکی ها-اتباع در 7 p. m. ET و غول-داجرز در 10 p. m. ET. بقیه تیم ها باز جمعه — از جمله تورنتو بلو جیز که بازدید Tampa Bay Rays در 6:40 p. m. ET.

از آنجا که فصل شروع شده است حدود چهار ماه دیرتر از معمول شما ممکن است کمی مه آلود در داستان. بنابراین در اینجا چند چیز به دانستن قبل از Dr. Anthony Fauci پرت کردن زمین برای اولین بار در واشنگتن:

برنامه خیلی جمع و جور تر

این درست است از نظر زمان و فضا است. به جای 162 بازی تیم در حال بازی فقط 60. چهل از اینها در برابر دیگر چهار تیم در بخش خود را. دیگر 20 برابر این تیم در جغرافیایی مربوطه را بدست آورد و در مقابل لیگ. بنابراین اگر شما در لیگ آمریکا, شرق, شما را در مقابل لیگ ملی شرق.

این فصل به طور منظم به پایان می رسد در سپتامبر. 27 و خواهد بود و به دنبال آن استاندارد پس از فصل مسابقات آغاز گردید. 29. جهان سری برنامه ریزی شده است به بیش Oct. 28.

3 بزرگ تغییر حکومت به اثر

دو ایده اخراج شده اند در اطراف برای سال ها و در نهایت تحت فشار قرار دادند از طریق به عنوان بخشی از عجله دوباره کار معامله: hitter وظیفه تعیین خواهد شد مورد استفاده در لیگ ملی بازی برای اولین بار و در هر نوبت تیم شروع خواهد شد با یک دونده در پایه دوم. دومی حکومت را نمی توان در پست های نجومی.

دیگر تغییر تصویب شد قبل از همه گیر رسید. در تلاش برای کاهش تعداد تبادل تغییرات (یک گله در میان طرفداران در سال های اخیر) هر مسکن باید حداقل سه مورد, مگر ورود به پایان می رسد قبل از آن اتفاق می افتد.

آبی جیز زیادی در رفتن

به عنوان بازسازی سال رفتن 2019 بسیار زیبا بود موفق برای تورنتو. این ترفند در این وضعیت است که برای منحرف کردن اذهان طرفداران خود را از همه این از دست دادن با چند لحظات هیجان انگیز و برخی از دلایل برای خوش بینی در مورد آینده است. جیز آبی عرضه شده ،

در مارس آنها شده و به کرات جزئی-لیگ callup بیس بال دیده می شود, در سال زمانی که آنها ترویج ولادیمیر Guerrero جونیور او دقیقا نمی مجموعه لیگ در, آتش, اما او آمار بسیار خوبی برای یک 20 ساله باقی می ماند و در مسیر به یک ستاره. بعد از آن در فصل جیز آورده تا دیگر چشم انداز هیجان انگیز در بو❄. در حالی که نه به عنوان قدرتمند به عنوان Guerrero را سفت چسبیده shortstop سر تبدیل شده حق دور با وضعیتی وخیم کردن 11-بازی ضربه زدن به خط شروع به بزرگ-لیگ حرفه ای. دو برابر دستگاه رسید.311 طور متوسط پنبه حلاجی شده و 144 OPS+ — آمار فوق العاده برای کسی که تنها 21. تورنتو می تواند یک سوم نسل دوم ستاره در ساخت در کون Biggio. مانند گرررو و ❄ او پسر سابق عمده-لیگ standout. Biggio 25 تا او ندارد صعودی دیگر اما ضربه او از 16 homers و به سرقت برده 14 پایگاه در تنها بازی 100 سال گذشته که امیدوار کننده است.

جیز اضافه شده خوب پارچ رایگان در آژانس با امضای سابق طفره زن Hyun-jin ریو. کره چپ شروع خواهد شد بازکن و باید تک خال از یک سوال شروع چرخش است.

تبادل ناگهان تیم نیست بزرگترین نگران نباشید. جیز هنوز هم به دنبال یک خانه پس از دولت کانادا را رد کرد و طرح خود را برای بازی به بیرون از ورزشگاه خود را مانند هر تیم دیگر در بیس بال. یک معامله برای به اشتراک گذاشتن پیتسبورگ دزدان دریایی’ پارک به نظر می رسد اما آن را از طریق سقوط کرد امروز زمانی که مقامات محلی را تایید نمی کند. امکانات دیگر شامل پیدا کردن تیم های مختلف برای به اشتراک گذاشتن یک ورزشگاه با رقص در اطراف بین چندین پارک و یا راه اندازی فروشگاه در بوفالو (خانه به جیز’ سه گانه-A وابسته) و یا Dunedin, Fla. (بهار خود را-آموزش ستاد).

همچنین تورنتو هنوز هم در نقش یک بی رحم را بدست آورد. یانکی ها co-مورد علاقه های شما (با L. A. Dodgers) به برنده سری جهانی, اشعه همیشه زمینه یک تیم قوی با وجود محدودیت های بودجه و جوراب قرمز باقی می ماند و با وجود خطرناک بودن بیش از حد ارزان به سوپراستار Mookie بتی یک قرارداد جدید و تجارت او را به داجرز. بنابراین فصل کوتاه می تواند احساس یک جیز.

اتباع مانند یک نگاه-آمار عجایب

آن را سخت به اندازه کافی برای یک تیم بزرگ به پیروزی back-to-back قهرمانی در این ورزش است. وحشی-کارت تیم آغاز شده است که 19-31 و جان سالم به در برد سه حذف بازی ها در پلی آف? و که بهترین روزمره بازیکن چپ در رایگان آژانس ؟ اجازه دهید فقط می گویند شانس واشنگتن تبدیل شدن به بیس بال برای اولین بار قهرمان تکرار از 1999-2000 یانکی ها نیست ،

که نشان می دهد اتباع سزاوار نیست خود را در حلقه. پس از آن که پر از دست انداز شروع آنها واقعا ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن و جعلی خود را به توانمند پس از فصل تیم است. آنها زدم قهرمانی-مورد علاقه Dodgers, humiliated, سنت لوئیس و سپس ناراحت و به شدت مورد علاقه Astros در جهان سری. اما آنها واقعا به ضربه سوم baseman آنتونی رندن که امضا شده با فرشتگان است. آس پارچ حداکثر Scherzer نوبت 36 هفته آینده و بدن خود را شکست و در سال گذشته برگشتی. Sous-آس Stephen عشق است 32, آسیب های مستعد و آینده بزرگترین حجم کار حرفه ای خود را (که اتفاق افتاده است به راحتی برای او در یک قرارداد در سال).

پریمیر لیگ در انگلستان آس حداکثر Scherzer اول را معنی دار زمین از MLB فصل در روز پنج شنبه. (علامت قهوه ای/گتی ایماژ)

داجرز امید این است که در نهایت خود را در سال

L. A. احتمالا بهترین تیم در بیس بال از سال 2013. آنها موفق به کسب هفت عنوان بخش در یک ردیف و اسیر دو لیگ ملی پرچمی که در طول. اما آنها صفر قهرمانی برای نشان دادن آن و سریال های روز دنیا عنوان خشکسالی در حال حاضر در 32 سال.

سال گذشته به خصوص در خرد کردن برای داجرز. آنها موفق به کسب حق رای دادن-رکورد 106 بازی در فصل به طور منظم و به شدت مورد علاقه خود را برای رسیدن به جهان سوم سری در یک ردیف. به جای آنها از دست رفته خود را باز حذفی matchup به واشنگتن است.

بنابراین L. A. نیست فریب دهد در اطراف این سال است. حتی اگر فهرست خود را در حال حاضر انباشته آنها آب MVP-کالیبر بتی از بوستون برای سکه بر روی دلار. دیگر قطعه ای که در تجارت پارچ دیوید قیمت تصمیم به انتخاب کردن از این فصل بیش از نگرانی های بهداشت و درمان, اما L. A. است تا لود که آن را ممکن است بسیار مهم نیست.

داجرز باید کروز به دیگر بخش عنوان و آنها را بزرگ و مورد علاقه را به نفع خود NL پرچم. اما که نمی خواهد به اندازه کافی خوب. تنها یک سری جهانی عنوان امسال انجام خواهد شد. همه آنها در. که یک نقطه سخت بود برای یک فصل است که می تواند از ویژگی های بسیاری از اتفاقی.

همه متنفر Astros

به جز شاید جف بزوس و چند بچه ها مثل او آن را سخت به می گویند این بیماری همه گیر شده است و خوب برای هر کسی است. اما اگر شما تا به حال به انتخاب گروهی از مردم در بیس بال برای آنها این است که حداقل بد خواهد بود که Houston Astros.

این داستان بزرگ از بهار, آموزش درست تا آن تعطیل شد آستروس’ رفتن کامل پاشنه در پی رسوایی تقلب که هزینه مدیر A. J. Hinch و جنرال موتورز جف Luhnow شغل خود را و بیشتر مخدوش اعتبار یک حق رای دادن است که در حال حاضر روند به سمت شرارت سال گذشته است. به جای نشان می دهد تا این بهار با فروتنی و به دنبال بخشش, تعدادی از اعضای تیم عنوان سیگنال-سرقت طرح است که به کمک آنها برنده سری جهانی در سال 2017. این خشم رقیب بازیکنان و طرفداران خود را. Beanballs و بوس انتظار آستروس در هر ballpark آنها بازدید این فصل است.

سازمان دیده بان | Astros آماده شدن برای بازگشت به میدان در میان موشکافی بیش خیانت رسوایی:

آن را به عنوان آماده به رزومه در طول همه گیر لیگ اصلی بیس بال است همچنین کشتی با میراث تقلب و رسوایی مربوط به سری جهانی قهرمانی Houston Astros. 8:21

اما زمان راه dulling احساسات و جهانی همه گیر شده است راهی برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز. به علاوه, غرفه خالی خواهد بود در این فصل است. بنابراین آستروس خواهد بود امان زهر آنها مواجه شده اند در حالت عادی سال — حداقل از طرفداران. در شب چهارشنبه هوستون ستاره خوزه Altuve الکس Bregman و جورج اسپرینگر همه رو شده plunked توسط Royals کوزه در طول نمایشگاه بازی.

آستروس هنوز بالا عنوان مدعی. آنها مورد علاقه را به نفع خود سوق غرب برای چهارمین بار متوالی و آنها را به یکی از بهترین بازیکن در بازی بیس بال — حتی پس از از دست دادن co-آس Gerrit کول در آژانس رایگان برای یانکی ها. اما آنها باید قادر به گرفتن گرما.

دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>