کانادایی ها تا حد زیادی به حمایت از این ایده از قطع پرداخت برای اعضای پارلمان این کشور چنگ زدن با تاریخی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus گیر یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

این آنگوس رید فروم بررسی نشان داد که 66 درصد پاسخ دهندگان موافق — با 43 درصد از آنها موافقت به شدت — که نمایندگان مجلس باید به کاهش حقوق خود را.

بررسی راه اندازی شد توسط مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون.

ادامه مطلب: نیوزیلند PM Jacinda protocol wine studio وزرا را 20% کاهش پرداخت در coronavirus همبستگی

“در هر بخشی از کشور و هر گروه سنی و با هر حزب سیاسی وجود دارد و حداقل 50 درصد برای حمایت از این گفت:” هارون Wudrick فدرال مدیر گروه که طرفداران برای کاهش مالیات ها و کاهش آنها چه از نظر هزینه های بی فایده.

نتایج نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه همان روز کانادا ارسال شده نرخ بیکاری 13 درصد دوم آن در بدترین رکورد. اقتصاد ریختن نزدیک به 2 میلیون شغل در ماه گذشته با توجه به آمار کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیوزیلند protocol wine studio وزرا را 20% کاهش پرداخت به مدت شش ماه با توجه به تاثیر coronavirus

نیوزیلند protocol wine studio وزرا را 20% کاهش پرداخت به مدت شش ماه با توجه به تاثیر coronavirus

Wudrick گفت: نتایج نظرسنجی نیست بازتابی از کار سیاستمداران انجام می دهند اما نه “این واقعیت که اکثر کانادایی ها در حال از دست دادن شغل خود و یا برخی از حقوق و دستمزد خود را و آنها را نمی بینیم چرا که همه درد باید به اشتراک گذاشته شده تنها توسط مردم در بخش خصوصی است.”

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد در ماه گذشته که او همراه با کابینه خواهد بود با در نظر گرفتن موقت 20 درصد کاهش حقوق و دستمزد به عنوان یک نمایش از “رهبری و همبستگی.”

ادامه مطلب: ترودو Scheer در میان نمایندگان مجلس برای اهدای پرداخت افزایش به موسسات خیریه در میان coronavirus

Wudrick گفت protocol wine studio را تمایلات رانندگی خود را سازمان فشار برای اقدام مشابه در کانادا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“هیچ کس تحت هیچ توهم که من 20 درصد کاهش پرداخت در حال رفتن به یک دندانه در کسری بودجه یا بدهی,” او گفت:. “اما من فکر می کنم آن را با ارسال یک سیگنال قوی برای کانادایی ها که شما می دانید که آنها را در درک آنچه که ما در حال رفتن را از طریق و که آنها در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن در آن با ما است.”

مجلس بودجه افسر یافت می شود که کسری بودجه فدرال می تواند به عنوان بالا به عنوان $252.1 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به همه گیر.

“من فکر می کنم آن را می شود بسیار ساده تر برای ایجاد این مورد اگر آنها را به برخی از تصمیم گیری های دشوار پایین جاده در صورتی که اگر آنها در واقع خود را پرداخت اول” Wudrick گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو می گوید یارانه دستمزد برنامه به تمدید ماه ژوئن گذشته

نمایندگان مجلس کسب حقوق و دستمزد پایه دلار 182,600 با غرامت اضافی برای اعضای کابینه و دیگران اشغالگر ویژه نقش.

آنها دریافت یک برنامه ریزی 2.1 درصد افزایش در ماه آوریل که بسیاری از جمله نخست وزیر جاستین ترودو و محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفتند که کمک مالی به موسسه خیریه.

دفتر نخست وزیر اسرائیل را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه.

نتایج بر اساس یک آنگوس رید فروم آنلاین بررسی انجام شده در زبان انگلیسی و فرانسه ممکن است از 1 تا 3. آنگوس رید می گوید: “نمونه” از 1,505 کانادایی است که اعضای فروم شرکت کردند. این ناظر انتخابات در نظر نتایج دقیق در داخل به علاوه یا منهای 2.5 درصد امتیاز 19 بار از 20 بود همه کانادایی ها نظرسنجی شده است.

—با فایل های از کانادا مطبوعات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر