7 چیزهایی که برای پخش در روز سه شنبه بزرگ اولیه روز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها تمام خواهد شد اما قطعی خود فهرستی از نامزدها برای مجلس سنا پیشنهاد تصاحب در روز سه شنبه شرکت کنند ،

آنها را انتخاب کنید یک نامزد را در سن. سوزان کالینز در مین با دولت و مجلس سارا Gideon سنگین مورد علاقه را به نفع دولتی که رتبه-انتخاب اولیه است. دموکرات ها را نیز انتخاب یک نامزد در تگزاس — میان فشار به نوبه خود دولت آبی در سال 2020 دو سال پس از Beto o’rourke تقریبا زدم تد کروز سناتور..

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت در مذاکرات مقدماتی در سراسر کشور چهره بیشتر مهم آزمون — از جمله دو نژاد که در آن او را شخصی سهام در نتایج.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق دادستان کل جف جلسات در حال اجرا است در یک توافق اولیه رواناب به صورت قدیمی خود را بسازید در آلاباما. اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز آزرده توسط جلسات’ 2017 تصمیم به recuse خود را از وزارت دادگستری بررسی 2016 انتخابات انباشت اشیاء بدست آمده است در جلسات نه تنها صحه گذاشتن حریف خود تامی Tuberville اما آشکارا مسخره جلسات’ comeback تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده Tuberville مورد علاقه در روز سه شنبه رواناب اما آن را کمتر روشن اگر رئیس جمهور پشتوانه افزایش Ronny جکسون سابق خود در کاخ سفید پزشک که قفل شده است و در یک مسابقه برای یک جمهوری خواه-سنگین خانه صندلی در تگزاس تکدی.

در اینجا هفت چیز سیاسی ستاد انتخاباتی است روز سه شنبه:

جف جلسات ” تاریخ و زمان آخرین پایه

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که چقدر او بیزار جلسات. اما آلاباما جمهوری خواهان که رای برای جلسات دهه کنار گذاشتن او برای مغلوب ساختن پیشی جستن را نامزد کنید ؟

جلسات ساخته شده در آخرین دقیقه ورود به مذاکرات اولیه برای قدیمی خود را بسازید آخرین پاییز امید وجود دارد به اندازه کافی باقی مانده حسن نیت از دو دهه در خدمت دولت برای سوق دادن او به مدت دیگری و بازسازی تصویر خود را. اما پس از کمی رفته برای برنامه ریزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال, یک هفته پس از Tuberville لبه جلسات برای اولین بار در مارس 3 اصلی. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس چه قرار بود مارس 31 رواناب به تعویق افتاد تا ژوئیه 14

پس از اولیه Tuberville انجام داده است کمی به تعامل با جلسات حفظ تمرکز در این مسابقه برای بیشتر قسمت ها در این سناتور سابق و رئیس جمهور. جلسات به نام Tuberville ضعیف برای امتناع از بحث و قاب او را به عنوان یک carpetbagger برای حرکت به دولت برای اجرا برای دفتر. Tuberville متحدان باید خار کردن آن حملات به عنوان بعید است که حرکت رای دهندگان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید.

مسابقه حیاتی برای آمریکا امیدوار است برای حفظ سنا. دموکرات ایالت داگ جونز توانست در سال 2017 ویژه انتخابات برای پر کردن جلسات’ پیر صندلی است که آسیب پذیر ترین سناتور در انتخابات این سقوط. اما او عظیم مالی استفاده شده است و در حال اجرا تبلیغات مثبت تمرکز خود را ضبط در حالی که جمهوری خواهان آن را از نبرد برای ماه می باشد.

اگر جلسات کشد ناراحت او باید به سرعت ترمیم رابطه اش با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان سرسخت ترین — و به طور بالقوه با رئیس جمهور خود را در صورتی که ممکن است باقی می ماند. اگر Tuberville برنده او نیاز به آماده شدن برای یک انتخابات عمومی در برابر یک حریف سخت بود که برای اولین بار از حزب دموکرات برای پیروزی در سنا نژاد در دولت در دهه.

می توانید دموکرات خود را نامزد در تگزاس ؟

حزب دموکرات مواجه شده اند یک تعداد انگشت شماری از مقدماتی در ماه های اخیر تست مورد نظر خود را نامزد در میدان نبرد متحده است. تگزاس نهایی رقابتی درون حزب clash قبل از مهمانی می تواند به نوبه خود توجه کامل خود را به سقوط.

محمدجواد Hegar یک مبارزه با کهنه که به دقت از دست رفته 2018 خانه مسابقه برنده 3 مارس اولیه افتاد اما به مراتب کمتر از اکثریت لازم برای پیروزی نامزدی علیه ایران سناتور. John Cornyn. Hegar چهره رواناب سه شنبه در مقابل وزارت امور خارجه بهداشت ، رویس غرب که به دقت به پایان رسید در جایگاه دوم در اصلی.

دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین و امیلی لیست تایید شده Hegar که outraised و outspent غرب است. اما دیرین مجلس دولت اتحاد با نفوذ تاییدیه در دولت است که می تواند کمک به سوق دادن او در یک مسابقه.

در این مسابقه تبدیل شده است تلخ در کشش نهایی با غرب و Hegar تبادل قابل توجهی حملات با توجه به اخبار صبح دالاس. آنها نیز بدست فشار از Cornyn انتخاباتی است که دخالت در مسابقه با تقویت West مشخصات با حملات تماس او را بیش از حد لیبرال برای تگزاس که می تواند به عنوان یک ویژگی مثبت اولیه رای دهندگان.

اگر Hegar برنده سه شنبه ، DSCC کامل را داشته باشد این رکورد در سال های اولیه پس از تایید یک استراتژی تهاجمی از پشتوانه نامزدها تقریبا در هر رقابتی اولیه.

اما انتخابات عمومی می تواند ثابت کند یک نبرد دشوار و حتی به عنوان تگزاس نشان می دهد نشانه هایی از آسیب پذیر بودن برای جمهوری خواهان. Cornyn شروع مبارزات انتخاباتی با $14.5 میلیون دلار در بانک نسبت به 1.6 میلیون دلار برای Hegar (و به مراتب کمتر برای غرب) به وقت عمده لبه بیش از در حال ظهور خود را حریف است. و حتی رای گیری نشان می دهد که جو بایدن در حال اجرا گردن و گردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت است که نه رای برای یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری از سال 1976 نیز نشان می دهد Cornyn با آگهی بیش از هر دو حزب دموکرات.

یک clash — عمده ثروت باد آورده برای Gideon — انتظار در مین

گیدئون و کالینز در حال اجرا است به طور کلی مبارزات انتخاباتی در برابر یکدیگر برای ماه — اما در روز سه شنبه آن را تمام خواهد شد-اما-قطعا تبدیل به رسمی. و مبارزه او برای پنجمین دوره به راحتی خواهد بود که سخت ترین و گران ترین کمپین کالینز’ حرفه ای.

گیدئون هنوز به اعزام بتسی شیرین و Bre کیدمن, دو, دیگر دموکرات ها که موفق به کشش افزایش قابل توجهی. گیدئون گرفته انتقاد از مخالفان او و از جمهوری خواهان برای بحث بیشتر طول اولیه اما در این مسابقه هرگز به نظر می رسد به خصوص نزدیک است.

Gideon’s کمپین اعلام کرد او مطرح شده بیش از 9 میلیون دلار در سه ماهه دوم است که بیش از دموکرات ها که زد در برابر کالینز در سال 2008 و 2014 مطرح شده برای کل مبارزات ترکیب با توجه به FEC سوابق. کالینز نیز به طور قابل توجهی بالا برده او جمع آوری کمک های مردمی از انتخابات قبلی که او برنده شد بدون مشکل.

هر دو کمپین شده اند در مقیاس کامل, general-انتخابات حالت برای ماه ها در حال اجرا میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی و پخش مخلوطی از نقاط مثبت در مورد خود را ضبط و اوایل حملات علیه یکدیگر است. عمده خارج از گروه در هر دو طرف شده اند در هوا هر چند دموکرات باید outspent خود را GOP همتایان.

همه که به مقدار آنچه که به احتمال زیاد در حال حاضر گران قیمت ترین مسابقه در مین تاریخچه. هنوز هم پول در حال رفتن به افزایش پس از چهارشنبه. در سال 2018 یک جمعیت بودجه تلاش برای حمایت از Collins’ آینده حریف ایجاد شد به صندوق حریف خود را اگر او رای به تایید دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh. پس از Collins’ چشمگیر رای Kavanaugh گیدئون می ایستد به گیرنده که پول خواهد شد که افزایش قابل توجهی به مبارزات انتخاباتی او خزانه.

است تهمت سابق, دکتر, رفتن به کنگره?

اولیه انتخابات برای این محافظه نوار تگزاس تکدی چاله مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کاخ سفید پزشک در برابر جاش Winegarner که تایید شده توسط خروجی مناظره Rep. مک Thornberry (R-تگزاس).

جکسون — یک بازنشسته نیروی دریایی دریادار معروف برای effusive ستایش از رئیس جمهور سلامت — دو بزرگ می شکند در تلاش خود را برای شکستن در یک میدان عظیم پیش از دور اول ابتدایی: او دستگیر آرزو توییتر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس پلت فرم ملی در کابل, اخبار, استفاده, پزشکی, پس زمینه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در عین حال Winegarner دارای یک سر بزرگ بیش از شروع Jackson; او به ضرب و شتم او را در مارس 3 اصلی با 19 امتیاز. و او outspent جکسون در حدود $200,000 تا اواخر ماه ژوئن است.

یک Jackson دست دادن خواهد بود یک ضربه سختی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که نزدیک به کامل رکورد در کنگره تاییدیه گرفته است آمار در هفته های اخیر. او waded به کارولینای شمالی در کنگره اولیه انتخابات به تایید رئیس خود را-از-کارکنان را انتخاب کنید — فقط برای دیدن او روت با یک زن 24 ساله برای اولین بار نامزد شده است. او همچنین از حمایت ایران تشکر. اسکات Tipton که از دست داد صندلی خود را در ماه گذشته در یک تکان دهنده و ناراحت است.

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان انتخاب نامزدها در تگزاس و مین اهداف

ایران در نهایت تاج نامزد در آنچه انتظار می رود به دو از رقابتی ترین خانه نژادها در کشور است.

سه جمهوری خواهان در حال رقابت برای یک شانس برای نگاهی دموکراتیک تشکر. Jared طلایی: دولت سابق تشکر. دیل صنایع 2018 سنا نامزد اریک Brakey و آدرین بنت یکی از دستیاران سابق آن رژیم صهیونیستی است. پل LePage. اما این مسابقه به احتمال بسیار زیاد به عنوان یک رتبه-انتخاب رواناب است که توسط قانون مورد نیاز و اگر هیچ یک از بازدید 50 درصد در اولین رای گیری.

حداقل یک مستقل نظرسنجی نشان می دهد صنایع دستی است که در یک فرمانده و موقعیت را به نفع نامزدی. Brakey بالا جمع آوری کمک اما صنایع دستی دارای یک فوتی و فوری داستان شخصی — یک موتور سیکلت تصادف در سمت چپ او فلج از کمر به پایین و تایید از LePage.

از آن خواهد شد یک میدان نبرد مهم نیست که پدیدار از اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام این روستایی مین منطقه با 10 امتیاز در سال 2016 و طلایی برنده این آخرین چرخه در یک رتبه-انتخاب رواناب پس از رای دو سوم نامزدهای حزب بودند توزیع شود.

در ضمن خواهان در حال قفل شده است و در تند و تیز رواناب حومه شهر هوستون صندلی است که در میان متنوع ترین در کشور است. ایران megadonor Kathaleen دیوار صرف میلیون ها نفر در تبلیغات تلویزیون tarring Fort Bend County Sheriff Troy Nehls خود را برای پاسخ به مرز بحران در جامعه خود را. (دیگر آگهی می گوید چین مسموم “ما مردم” با کوروناویروس.)

Nehls که برنده مارس اولیه با 21 امتیاز مورد علاقه است به nab نامزدی — اما او به ظهور از مسابقه با هیچ پول و بالا منفی. در ضمن دموکرات روپیه Kulkarni اجتناب رواناب و نشسته و بر 1.1 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود حساب.

دموکرات ها ضربه بزنید نامزد در دو تگزاس battlegrounds

خانه دموکرات ها را انتخاب نامزد در دو رقابتی تگزاس صندلی است که پیامدهای بزرگ در خانه اکثریت.

اولیه انتخابات برای بازنشستگی ایران Rep. کنی Marchant صندلی در دالاس-فورت وورث حومه شهر تبدیل شده است به خصوص گرم می شود. کنگره سیاه حزبی در کنگره اسپانیایی انجمن و برخی از ترقی خواهان را به صف پشت Candance Valenzuela سابق عضو هیئت مدیره مدرسه بود که بی خانمان به عنوان یک کودک. جانبازان گروه coalesced پشت کیم اولسون بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ داد زد ایالت در سال 2018 است. اولسون مقام اول در مارس اولیه اما داده های اخیر به پیشرفت های نظرسنجی ها نشان داد Valenzuela پیش رو با دو رقم است.

صندلی تمام مظاهر دموکراتیک وانت. Marchant به سختی برنده این صندلی در سال 2018 در برابر کمبود بودجه روبرو چلنجر و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی حاشیه بود 16 امتیاز کمتر از میت رامنی در سال 2012.

در وسیع مرکزی تگزاس صندلی که دهانه از آستین به هوستون حومه 2018 نامزد مایک Siegel خواهد شد و در صورت خاموش در برابر پزشک Pritesh گاندی. 314 اقدام خارج از گروه است که پشتیبانی از دموکراتیک دانشمندان و پزشکان صرف شده است برای افزایش گاندی اما Siegel برنده دور اول با 11 امتیاز و باقی مانده نام ID خود را از گذشته اجرا شود. و از آنجا که گاندی یک پزشک تمرین این بیماری همه گیر را مختل کرده است توانایی های خود را به مبارزات انتخاباتی و جمع آوری پول.

در عین حال برخی از ملی دموکرات ها نگران هستند که Siegel که پشتیبانی از مدیکر برای همه و سبز جدید ایران ضعیف است مناسب برای Rep. مایکل McCaul صندلی که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده با 9 امتیاز.

امن قرمز صندلی و یک پتانسیل پیت جلسات گشت پیشنهاد

پیشین نوشته. پیت جلسات سابق از صندلی های ملی جمهوری خواه کنگره کمیته در تلاش است تا باز گشت پیشنهاد 100 مایلی جنوب دالاس-منطقه صندلی او از دست رفته در سال 2018 midterms. که قرار است او را در تقابل با بازنشستگی مناظره اوباما در کنگره لایحه Flores, و دیگر مقامات محلی که در تراز وسط قرار دارد در پشت بازرگان رنه سوآن.

جلسات led شلوغ اولیه میدان در ماه مارس ضرب و شتم سوان 32 درصد به 19 درصد است. اما او هنوز به پست پرکار جمع آوری کمک های مالی که برای او مشهور است و در مواجهه با اتهام carpetbagging.

دو صندلی در حال باز کردن این چرخه پس از بازنشستگی توسط نمایندگان جمهوریخواه ، Bradley بایرن و مارتا رابی در آلاباما. هر دو از روز سه شنبه runoffs به سرعت تبدیل به یک مسابقه به ببینید که چه کسی است Trumpiest.

در رابی را در بخش مسابقه بین تاجر جف کلمن و سابق دولت Rep. بری مور که ادعا می کند برای اولین بار انتخاب رسمی در کشور به مغلوب ساختن پیشی جستن. دولت سابق بهداشت ، بیل هایتاور چهره های تلفن همراه شهرستان کمیسر جری کارل برای نامزدی به جای بایرن که سوم به پایان رسید در سنا اولیه پشت Tuberville و جلسات.

سهشنبه خواهد بود یک آزمون بزرگ برای باشگاه برای رشد نفوذ کرده است که حمایت هایتاور و مور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>