8 دلیل مهم روز انتخابات سال 2020 می تواند به یک فاجعه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در مبارزات انتخاباتی سال مشخص شده توسط جهانی همه گیر رکود اقتصادی و ملی موج تظاهرات, آن را آسان به را فراموش کرده ام که کل این انتخابات شروع فصل با مطلق افتضاح هنگامی که آن را به عمل ساده از رای گیری.

برنامه های تلفن همراه مورد استفاده برای حزب دموکرات قفقاز در آیووا فرو ریخت آنقدر که این کشور باقی مانده بود مطمئن—برای همیشه آن را به عنوان معلوم—که برنده است. در ماه مارس خطاب رای گیری تکنولوژی در کالیفرنیا منجر به hourslong تاخیر; در ماه آوریل همه گیر چپ رای دهندگان ویسکانسین مطمئن نیستید در شب قبل از اینکه پای صندوق های رای خواهد حتی باز کردن. توسط ممکن است قادر به تضمین امنیت فیزیکی رای گیری, 16 متحده تا به حال به تعویق افتاد مقدماتی خود را و یا تغییر به رای-توسط-mail گزینه های. پس از آن آمد گرجستان اولیه در ماه ژوئن که در آن عظیم سردرگمی و صف های طولانی منجر به آنچه که ناظران به نام “بحران.” برخی از افراد منتظر در صف به رأی گیری تا ساعت 1 صبح

هر ماه از این سال به ارمغان آورده است شواهد جدید که رای گیری در سال 2020 نشده است رفتن خیلی خوب است. و شاید مهم ترین انتخابات در نسل—زمانی که ملت در ولایات و یا رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه دستور کار—کارشناسان شروع به این باور است که انتخابات عمومی خواهد بود بسیار بدتر است.

اضطراب دموکرات ها در حال حاضر فرسایش در مورد کابوس حالات که در آن تهمت با استفاده از قدرت اضطراری برای انصراف از انتخابات, تماس, در ارتش به “نظارت” رای گیری و یا حتی حاضر به تخلیه کاخ سفید است. اما گفتگو با بیش از یک دوجین کمپین استراتژیست مقامات امنیتی و انتخابات مدیران را روشن است که به احتمال زیاد این تصویر سقوط چیزی است که کمتر در تئاتر و هر بیت به عنوان بی ثبات. نوامبر 3, حتی اگر درآمد حاصل از آن را به عنوان برنامه ریزی شده است به احتمال زیاد برای آوردن اداری snafus و قابل پیش بینی هرج و مرج آشکار در صد جبهه مختلف در یک بار در یک هزار حوزه رای گیری که همه را ترک ایالات متحده با آن نامشخص مورد مناقشه در نتیجه یک عمر است.

مردم اغلب استقرار “طوفان کامل” استعاره نادرست استفاده از آن برای توصیف یک برخورد از وقایع است که جلب قربانیان خود را خاموش نگهبان. اما این که چگونه کامل طوفان واقعا کار: در Sebastian Junger کتاب در مورد مرگبار اقیانوس اطلس گیل که نکردم اصطلاح طوفان بود به خوبی پیش بینی رویداد با هشدارهای جدی که مردم شاهد آمدن و انتخاب به جای نادیده گرفتن—تا زمانی که خیلی دیر شده بود و امواج آنها را غرق. این که چگونه این انتخابات شروع به نگاه به کارشناسان.

چه به احتمال زیاد اشتباه است و به هیچ وجه به آن را خاموش ؟

گفتگو با انتخابات متخصصان و مقامات امنیتی به علاوه تجزیه و تحلیل اخیر دولت گزارش روشن است که وجود هشت مجزا ولی متصل چالش است. در ویژگی های پایان نامشخص جدید رای گیری فن آوری و فرآیندهای در محل قرار داده برای این بیماری همه گیر در جغرافیای سیاسی پایان ما با دشمنان خارجی انرژی خود را به موفقیت کاشت سردرگمی در سال 2016. و در مرکز بی سابقه ای را عامل انسانی: این دررفتگی و خطرات مرتبط با رای گیری در کنترل نشده شیوع ویروسی.

اضافه کردن به که از یک سال است که در حال حاضر دیده می شود بی سابقه تظاهرات خیابانی و زنده نمایش خشونت سیاسی و رئیس جمهور کنونی که در حال حاضر استیضاح تلاش برای حقه های کثیف در این انتخابات است که منحصر به فرد به احتمال زیاد به بازیگران شک در نتیجه اگر او از دست می دهد و شما باید یک احتراق دستور غذا.

یک تعداد انگشت شماری از مقامات دولتی در تلاش بوده اند که زنگ خطر را به صدا مانند سناتور Ron Wyden (D-سنگ.), ساخته شده است که موضوع تامین امنیت انتخابات و اخیرا هشدار داد که این کشور می تواند تبدیل به “یک انتخابات چرنوبیل.”

بسیاری از کارشناسان انتخاباتی مصاحبه برای این داستان خواسته به صحبت می کنند به صورت ناشناس به صدای کاندید ترس آنها نمی خواهید ارتباط با کارفرمایان خود را. برخی از شده اند در آینده بیشتر در مورد چقدر سخت از آن خواهد شد را برای این کشور به توافق برسند چه اتفاقی می افتد بعدی.

“بزرگترین نگرانی من برای پاییز انتخابات است و انتخابات مدیر برای متقاعد کردن بازنده که آنها از دست رفته” واشنگتن جمهوری خواه وزیر امور خارجه کیم Wyman به من گفت: بهار امسال طی یک رویداد در Aspen Institute جایی که من سر آن cybersecurity طرح. “من به شما تضمین می کنند که نیمی از این کشور نمی تواند تصور که جمهوری خواهان می توانند در ماه نوامبر برنده. نیم دیگر این کشور نمی تواند تصور است که دموکرات ها می توانید برنده شوید.”

همه موارد زیر کاملا قابل پیش بینی. و نگه داشتن در ذهن هیچ یک از این وزن فاکتور X واقعا رویداد غیر منتظره—که تا به حال 2016 انتخابات هینگد در آنتونی وینر را به لپ تاپ ؟

آمریکایی ها هرگز رای دادند در یک لحظه ای که این احساس بسیار نا امن فقط برای ایستادن در یک گروه. هیچ واکسنی برای این رمان coronavirus خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس است در ماه نوامبر و سلامت محیط زیست به خوبی می تواند ریسک تر از آن است که در حال حاضر به عنوان گسترش Covid-19 وسیعتر و برخورد با سنتی فصل آنفولانزا.

دهها میلیون نفر از مردم رای خواهد داد در فرد می آیند نوامبر—آیا با انتخاب و یا اینکه دولت خود را ارائه می دهد و هیچ جایگزین و حوزه های رأی گیری کارکنان هستند در فرد و ویروس است که تقریبا قطعا به علت چالش های مهم در هر دو جبهه. این ویروس در حملات افراد سخت است و اکثر آمریکا نظرسنجی کارگران داوطلب سالمند—مرکز عمومی صداقت یافت می شود در این بهار که بیش از نیمی در آخرین انتخابات ریاست جمهوری شد 61 ساله یا مسن تر.

بسیاری از آنها در حال حاضر تصمیم گرفت آن را نمی توان امن: در آخرین جمعه اولیه در مین بنگور شهر کارمند گفت: این مرکز برای یکپارچگی نزدیک به یک سوم از سنتی نظرسنجی کارگران به او گفت که آنها در دسترس نخواهد بود. چارلز Thayer یکی بود: او می خواهم کار انتخابات برای 18 سال گذشته اما به دلیل همسر خود را به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن او نمی تواند در سال جاری وجود دارد. “من نمی خواهد خطر ابتلا به [Covid-19] خودم و سپس آن را به او,” او گفت.

برخی از ایالت ها در حال حاضر در تلاش برای به دست آوردن جلوتر از مشکل برای ماه نوامبر — میشیگان آغاز شده است یک “دموکراسی MVP” برنامه ای برای فریب کارگران جوان به پای صندوق های رای—اما کمبود نیروی انسانی در حال حاضر مجبور حوزه های قضایی برای کاهش تعداد حوزه های رأی گیری. Fulton County Georgia, بسته ده ها تن از آن در حوزه های رأی گیری, ایجاد صف های طولانی و رفت و آمد طولانی برای کسانی که رای دادند. کل شهر میلواکی که به طور معمول دارای 180 رای گیری در مکان های باز فقط پنج در مارس اولیه منجر به رای گیری خطوط که بیشتر شبیه یک کشور توسعه نیافته از جهان بزرگترین دموکراسی; رئیس کمیسیون انتخابات مقصر کمبود نیروی انسانی و منابع محدود میان همه گیر.

در همین حال برخی از ایالت ها به نظر می رسد در حال حرکت راه دیگر برخلاف نگرانی در مورد بیماری همه گیر برای محدود کردن رای خود را در مراحل. در اولیه خود را سه شنبه گذشته آلاباما مبارزه برای محدود کردن منظقه رای گیری و اطمینان حاصل شود که تمام رای غیابی شامل یک کپی از رای دهندگان ID عکس و یا شاهد امضا و یا یک دفتر اسناد رسمی مهر—تمام روش های منحصر به فرد به چالش کشیدن در یک سن اجتماعی فاصله.

این تغییر و تغییر سیاست—که به احتمال زیاد تغییر و شیفت راست تا روز انتخابات را مانند همه گیر خود را بسیار غیر قابل پیش بینی اثر که در واقع رای حملات نه فقط مجموع رای اما رای گیری و حضور مدل های کمتر قابل اعتماد و حتی مشروع گرداند به نظر می رسد به طرز مشکوکی کاملا متفاوت از پیش بینی.

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از متغیرهای آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه این مشکلات را تحت تاثیر قرار دهد نتایج. آسیب پذیر و فقیر و اقلیت جمعیت به طور کلی بیشتر متاثر از بسته شدن و بازآرایی از حوزه های رأی گیری اما در آتلانتا NBA Hawks در حال ارائه خود را در عرصه اجتماعی دور رای گیری در محل و به چالش کشیدن دیگر تیم NBA را به انجام همان که ممکن است برعکس این معنی است که شهری رای دهندگان دسترسی بهتر به رای گیری ماشین آلات از حومه رای دهندگان. در ضمن مسن رای دهندگان محافظه کار—به خصوص در کشورهای که نه ساخته شده و امکانات رفاهی برای این بیماری همه گیر—خود را پیدا کنید نیاز به فکر می کنم سخت در مورد خطر ایستاده در خط برای رای دادن در فرد به خصوص در ایالت های جنوبی که به نظر می رسد حداقل تمایل به ایجاد هزینه برای این بیماری همه گیر.

به تمام کسانی که در رای گیری-محل مشکلات بسیاری از کشورهای در حال مسابقه برای به روز رسانی خود را به رای گیری روش اجازه می دهد تا برای گسترش غایب انتخابات و یا حتی رای کامل-با-ایمیل.

آمدن به 2020 پنج متحده—Washington, اورگان, هاوایی, کلرادو و یوتا—در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انجام رای خود را به طور کامل توسط ایمیل را برای همه شیوه ای از حفاظت در یک سال از ناشناختهها. در حال حاضر ده ها تن در حال تقلا برای تنظیم خود را به رای گیری روش اواسط همه گیر لغو محدودیت در رای غیابی و تشویق رای دهندگان به رای دادن از طریق پست—همه مسابقه در حالی که ساعت.

این نهاد بزرگ را در فشار کمبود بودجه روبرو انتخابات بخش برای آماده سازی به سرعت به صورت یک سیل. “انتخابات همیشه منابع-گرسنگی—نه فقط پرسنل اما از نظر آن شخصی و پهنای باند. شما همیشه یک روز که به انتخابات نزدیک تر می گوید:” مت Masterson بالا مشاور امنیت انتخابات در وزارت امنیت داخلی. “آنها خواسته برای تنظیم روش بسیار سریع تر از آنها به طور معمول خواهد بود. که دعوت خطر است.”

در حال حاضر شتابزده rollouts گسترش غایب و رای-توسط-mail برنامه های پیچیده مقدماتی و قفقاز از آیوا به کالیفرنیا به گرجستان. مشکلات اجرای بالا و پایین نردبان: ضعف کارکنان گرفتن برگه های رای بیرون رفتن دیر چاپ و کاغذ و کمبود و محدودیت فضا. به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل های تنگ محله از یک شهر و یا منشی ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای ایمن نگه داشتن یک هجوم ناگهانی جعبه و جعبه آرا—می گویند هیچ چیز از چه اجتماعی فاصله مورد نیاز را بر شمارش روش. در شب انتخابات خود مقامات هستند به احتمال زیاد در این سال برای پیدا کردن که آنها حتی نمی باید تجهیزات مناسب برای شمارش آرا—مکان هایی که تکیه بر فرد رای گیری در سراسر چندین مکان های کوچکتر به طور معمول آهسته تر از اسکنر رای-با-ایمیل متحده که متمرکز شمارش نیاز به سرعت بالا و تجهیزات. “در حال حاضر شما نیاز به حرکت به سرعت بالا اسکنر و یا شما نیاز به استخدام یک ارتش از مردم به خوراک کسانی که برگه های رای به کسانی که اسکنر. و این رفتن به یک زمان بسیار طولانی می گوید:” رای گیری تکنولوژی کارشناس بن Adida.

وقتی که می آید به tallying در شخص رای همه گیر می تواند در یک زمان بدتر در شرایط در حال تحول رای دهندگان فن آوری است. پس از “حلق آویز chads” افتضاح در فلوریدا در سال 2000 بسیاری متحده نقل مکان کرد و به سیستم های بدون کاغذ تصور که در آینده یک صفحه نمایش لمسی سیستم ثبت شده است که آرا در داخل دستگاه. پس از آن, امنیت و هک ترس مطرح شده توسط روسیه حمله در سال 2016 انتخابات تبدیل شده است که فرض وارونه—و دولت و مقامات مسئول در امر انتخابات باید صرف چهار سال گذشته پاره کردن رای خود را در playbooks و عجله به جای ماشین با برگه کاغذ یا چه صنعت خواستار “انتخابات مارک دستگاه” کامپیوتر که به طور موثر به نسخه قابل چاپ کردن بسیار علاقه داشتن به رای گیری رسید.

با توجه به سیاسی بررسی حداقل 14 متحده را با عجله به ارتقاء سیستم در پی انتخابات 2016—به این معنی است که میلیون ها نفر از رای دهندگان و نظرسنجی کارگران روبرو خواهد شد دستگاه های جدید می آیند روز انتخابات. یک مثال از آنچه می تواند به اشتباه آشکار در پاییز گذشته در Northampton County Pennsylvania زمانی که کارگران به اشتباه برنامه ریزی ماشین آلات جدید; رای دهندگان متهم ماشین آلات از mis-ثبت نام رای خود را به ماشین آلات موفق به شمارش آرا برای یکی از نامزدها به طور کامل و مقامات یافت می شود که رای دهندگان در زمان سه بار دیگر در تجهیزات جدید از آنها فقط مارک برگه کاغذ. ماشین آلات شناخته شده به عنوان ExpressVote XL, رول بیشتر به طور گسترده ای در این سال در کشورهای دیگر افزایش پتانسیل برای خطوط طولانی و holdups. گرجستان مشکلات این بهار ؟ شما آن را حدس زده! تا حدی ناشی از دستگاه های مشابه باعث همان مشکل.

خاص یک تهدید جدید در سال 2020: ransomware. سریع سوئیچ جهانی به کار از راه دور رانده شده توسط همه گیر نیز به راه انداخته یک انفجار از نرم افزار های مخرب و پیوست های ایمیل است که قفل کردن رایانه های قربانیان مگر اینکه باج پرداخت شده است. دولت های محلی و ایالتی با نرم افزار قدیمی و بودجه کافی این بخش در حال حاضر اثبات شده در معرض چنین طرح—و کسانی که به دولت که در اجرای انتخابات است. مقامات وزارت امنیت داخلی’ Masterson شده اند هشدار انتخاباتی مدیران در مورد طرح های که به طور مستقیم یا غیر مستقیم هدف قرار دادن سیستم های خود را—انجماد تا رای دهندگان پایگاه داده های رای شمارش و یا در غیر این صورت gumming تا انتخابات.

البته با صالح انتخاباتی خوب دولت و برنامه ریزی هیچ یک از این اتحاد منجر به فاجعه: Kentucky در واقع کشیده کردن یک مدل اولیه در ماه گذشته با یک میلیون Kentuckians شرکت در بالاترین میزان مشارکت در دوازده سال و 75 درصد از آرای غایب. “آنچه که واقعا در اینجا مشغول به کار است که ما را دیده اند در برخی از کشورهای دیگر این است که ما تا به حال هر دو حزب توافق خوبی در پیش از انتخابات” دولت جمهوری خواه وزیر امور خارجه گفت سیاسی را Zach Montellaro. “اعتماد مردم قوانین زمانی که هر دو طرف به توافق برسند به آنها.”

در حالی که عناوین ترومپت است که این خواهد بود که گران قیمت ترین کمپین از همه زمان—هر دو جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بالا بردن رکورد مقدار از پول — این مهم است به یاد داشته باشید کسانی که سرفصل ها و ورودی پول واقعا در حال صحبت کردن تنها در مورد تبلیغات سیاسی. کسانی که در واقع اداره انتخابات و تضمین این که تمام رای دریافت شمارش از سوی دیگر روبرو هستند نگران کننده کمبود بودجه حتی به عنوان آنها مقابله با افزایش هزینه ها و همچنین تکنولوژی و نیروی انسانی نیاز دارد میان یک بیماری همه گیر. و آن را مانند آمریکا مزمن کمبود بودجه روبرو انتخابات سیستم دقیقا شنا کردن در پول قبل از Covid-19.

تا کنون Band-ایدز ارائه شده برای این سال را بی سابقه پیچیدگی در حال محزون می خوانی ناکافی است. کنگره شامل تنها حدود 400 میلیون دلار در کمک های اولیه برای انتخابات مدیران در آن محرک لایحه در بهار امسال کسری از $3.6 میلیارد دموکرات ها سعی کرده بود برای ارسال به دولت و مقامات محلی است.

رأی-با-پست الکترونیکی سیستم های در حال کار فشرده و در زمان حساس انتخابات مقامات نیاز به زمینه درخواست هفته در پیشبرد و آماده برای شمارش آرا به صورت روز پس از آن که افزایش هزینه های جدید. واشنگتن دولت کیم Wyman به من گفت که نیمی از دولت را 4 میلیون نفر از طریق پست و برگه های رای در روز انتخابات به این معنی است که حوزه باید به کارکنان خود را در حوزه های رأی گیری برای روز نه فقط در یک صبح تا شب روز انتخابات.

کلید لینک ها در انتخابات های زنجیره ای صورت بودجه خود را فشار. U. s. خدمات پستی است که به طور ناگهانی با فرض آستین ، نقش در انتخابات به عنوان متحده شیفت به پست الکترونیکی-در برگه های رای است و پیش بینی است که این بیماری همه گیر مربوط به سقوط در پست حجم ممکن است علت آن را به اجرا از این پول می گیرند. (تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است مقاومت در برابر فدرال کمک مالی منتهی به دیدن تلاش برای تضعیف سیستم پیش از انتخابات.) در عین حال حتی اگر این عملکرد می آیند سقوط, خدمات پستی را فشار تحت بار سنگین از میلیون ها ایمیل و بیشتر-در رای گیری: خدمات پستی نشده ضربه خود را در زمان تحویل گل در پنج سال به این معنی است که برگه های رای ممکن است قطره در روز پس از انتخابات ، و در حال حاضر این بیماری همه گیر در حال ساخت تحویل موفقیت آمیز بیشتر به چالش کشیدن. ایمیل در سراسر سیستم کند شده است به عنوان بیش از 60 پستی کارگران کشته شده اند توسط ویروس و هزاران بیمار و یا به خانه فرستاده شده به قرنطینه.

هفته گذشته دیدم ملت جدید postmaster طور کلی عمده تهمت دهنده طرح برنامه ای برای کم کردن سرعت تحویل ایمیل و حتی بیشتر و جلوگیری از اواخر سفرهای است که برای کمک به تضمین تحویل سریع. “یکی از جنبه های این تغییرات است که ممکن است دشوار برای کارکنان است که—به طور موقت—ما ممکن است دیدن پست پشت سمت چپ و یا پست الکترونیکی در اتاق کار طبقه و یا اسکله” یک سند به دست آمده توسط آسوشیتدپرس گفت.

این مشکلات تقریبا تضمین می کند که هر کسی که عاشق “حلق آویز chads” بحث از 2000 باید جراحی خود را برای “چه که فازی مهر باطله تمبر پست می گویند ؟” بحث از سال 2020 است. در زمان حاضر استانداردهای مختلف از دولت به دولت و کاهش زمان تحویل—هر دو به صورت غیابی بیرون رفتن و آمدن—تضمین می کند که ده ها هزار نفر از رای گیری برگه های رای در سراسر کشور خواهد بود در سطل زباله انداخته و چون آنها خیلی دیر رسیده محسوب می شود. پنسیلوانیا که در حال حاضر نیاز به ارسال برگه های رای برای دریافت شود روز انتخابات را رد کرد و نزدیک به 5 درصد از رای غیابی در سال 2018 اکثریت قریب به اتفاق زیرا آنها خیلی دیر رسیدند. فلوریدا, صفحه اصلی به جورج دبلیو بوش 537 رای پیروزی بیرون پرتاب 18,500 برگه های رای که خیلی دیر رسیده بود و در شمارش اولیه آن در این سال است.

برای حل این مشکل برخی از رای گیری گروه های حقوق در حال هل دادن متحده به اتخاذ آنها چه می گویند چهار ستون آزاد و عادلانه پست الکترونیکی-در رای گیری روش: هزینه پستی باید رایگان و یا اعتباری توسط دولت; برگه های رای شهریور یا قبل از روز انتخابات باید تعداد; قوانین که نیاز به تطبیق امضا در رای غیابی برای ثبت نام رای دهندگان اشکال باید اصلاح به کاهش ذهنیت و سازمان های جامعه باید مجاز به کمک به جمع آوری و مهر و موم شده تحویل برگه های رای در خارج از خدمات پستی.

آماده می شود بیش از حد برای برخی از واقعا پیشانی-سیلی لحظات به عنوان های مختلف اهداف انتخاباتی برخورد می کنند در راه های غیر منتظره: نیویورک است که استدلال بیش از ظروف سرباز یا مسافر آن ایجاد شده که از آن ساخته شده هزینه پستی رایگان برای اصلی خود را در این تابستان—اما اداره پست نمی کند به طور معمول مهر باطله تمبر پست پستی-پرداخت “کسب و کار پاسخ پست-سبک” پاکت بنابراین در حال حاضر آنها نمی دانند زمانی که هزاران نفر از برگه های رای بودند و در واقع از طریق پست. تمام گفته ها با توجه به انواع مختلفی از جمله نگرانی های برخی از نیویورک حوزه ممکن است تا پایان دور انداختن یک در هر پنج پست الکترونیکی-در برگه های رای.

این روشن نیست که اگر اراده سیاسی وجود دارد برای رفع این مشکل آنجا که ما می توانید آن را در آینده; آمریکا سعی در موسسه ملی استاندارد برای postmarks به عنوان بخشی از خود را همه گیر بسته محرک اما این تلاش شکست خورده است. و حتی کشورهای با بهترین نیت برای اجرای عادلانه و آزاد انتخابات خواهد شد که برای پیدا کردن مقدار زیادی از هزینه های جدید به نگرانی در مورد.

خیلی سیاسی اخیر علوم تحقیقات نشان داده است که رای گیری یک عادت و همه گیر است به ناراحت انتخابات روال تقریبا در هر حوزه در کشور است.

بسته شدن محل های کار و حرکت به آموزش مجازی به این معنی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می آیند نوامبر نخواهد بود زندگی که در آن آنها فکر آنها خواهد بود و بسیاری از آنها دور از جایی که آنها در حال ثبت نام برای رای دادن. حساسیت در مورد این ویروس به این معنی است که به طور بالقوه دهها هزار نفر از سنتی حوزه های رأی گیری خواهد شد نقل مکان کرد و منتقل کرد.

بسیاری از خانه های سالمندان و زندگی کمک مکان های که به طور معمول به خانه حوزه های رأی گیری در حال پرش است که مسئولیت میزبانی این سال که آن را سخت تر برای هر دو آن دسته از ساکنان و همسایگان خود را به رای به عنوان معمول است. در فلوریدا تمپا را Pinellas County تنهایی منتقل هشت حوزه های رأی گیری از امکانات زندگی کمک.

این روند در حال وقوع است در سراسر کشور. خانه های سالمندان به سختی و تنها آنهایی که گفت: “با تشکر اما لطف” به میزبانی حوزه های رأی گیری; ادارات دولتی و مدارس و کلیساها هستند و همه چيز رای در جای دیگر. مدارس به تنهایی هستند که در آن 1 در 3 آمریکایی ها به طور معمول رای و دولت از ملت مدارس آمده نوامبر هر چیزی است اما روشن است. مینیاپولیس در حال حاضر اعلام کرد که 50 نفر از آن 125 رای گیری مکان منتقل خواهد شد در ماه نوامبر.

در یک مقیاس گسترده تر این بیماری همه گیر است و همچنین باعث عظیم national geographic اختلال. با بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها یا بسته و یا با تمرکز بر آموزش مجازی دانش آموزان که به طور معمول سیل نوسان کالج ایالتی مانند شهر مدیسون آن آربور و یا دولت ممکن است تا پایان رای گیری در همه یا رای خواهد داد در جاهای دیگر. تهیه دانش آموزان همیشه در میان سخت ترین جمعیت به ثبت نام و به نوبه خود اغلب یک انتخاب بین رای گیری در شهر خود و یا در شهر خود و این سقوط در انتخابات را پیدا خواهد کرد بسیاری از و یا بیشتر از این کشور نزدیک به 20 میلیون دانش آموز در خارج از محل—رای آنها یا وجود ندارد و یا به طور بالقوه متمرکز در جای دیگر.

با توجه به جمعیت های بزرگ از دانش آموزان در آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان سه کلید نوسان ایالت میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا این عامل به تنهایی می تواند به طور جدی مختل ثبت نام رای دهندگان درایوهای مدل های رای گیری و نهایی مشارکت در انتخابات. جمعیت دانشجویی پن استیت سیستم به تنهایی تا 100000—بیش از دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه پیروزی در پنسیلوانیا در حالی که ویسکانسین به طور معمول 200,000 دانشجویان در سطح ایالت و میشیگان عظیم 500,000. بنابراین دانشجویان رای از طریق پست ؟ شاید—اما به یاد داشته باشید این است که یک نسل است که به معنای واقعی کلمه می یابد خود را befuddled توسط اداره پست و قبلی رای دادند غایب به دلیل آن را نمی دانم که در آن به خرید تمبر.

این بیماری همه گیر در حال حاضر به نظر می رسد تاثیر آرایش از رای دهندگان—سهم 18-29 ساله ثبت نام برای رای دادن به پایین است که در 49 از 50 ایالت به عنوان ثبت نام برای افرادی که از رنگ و همه گیر دررفتگی نیز پیچیده مبارزات’ get-out-the-رای تلاش های هر دو در شخص و یا از راه دور.

ما در حال حاضر می دانیم که روسیه حمله در سال 2016 انتخابات گسترده تر و چند وجهی تر از ما درک در زمان—هک کردن مبارزات استراتژیک نشت سرقت ایمیل ها و تحریک بخش از طریق شم حساب آمریکایی’ Facebook و توییتر خوردها. و ما می دانیم که یک دلیل بزرگ این کشور اطلاعاتی و امنیت ملی رهبران تصادفا در پاسخ این است که آن را به سادگی به مبارزه طلبیده تخیل ابتلا به آنها را خاموش گارد.

کمی وجود دارد دلیلی برای باور است که روسیه نمی خواهد سعی کنید حداقل در برخی از شیوه ای از فساد دوباره این سقوط. برای یک چیز, از جمله حملات فوقالعاده مقرون به صرفه است. حتی اگر نمی به طور مستقیم پرتاب انتخابات کرملین موفق به نفوذ در مبارزات انتخاباتی را در دستور کار خود استوک حزبی بخش در صفحه اصلی و امریکا مانند یک کنده در خارج از کشور—پیروزی ولادیمیر پوتین کردم به لذت بردن از برای کمتر از هزینه یک جت جنگنده است. در ضمن تهمت و دولت خود را تحمیل کمی ژئوپولیتیک قیمت از روسیه است.

در این جبهه وجود دارد همچنین برخی از اخبار خوب است. این کشور در گارد در این زمان و ساخته شده برخی از تغییرات مهم مانند رسما تعیین سیستم انتخابات به عنوان زیرساخت های حیاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید برای اولین بار در اوایل این ماه که ایالات متحده Cyber Command در زمان اقدام پنهان در سال 2018 به منصرف کردن روسیه به اینترنت دیوهای از تداخل با انتخابات میان دوره ای. همانطور که از جمعه گذشته DHS’ top اینترنتی, رسمی, کریستوفر کربس گفت: مخاطبان در بروکینگز که روسیه تا کنون به نظر می رسد به نشستن در این یکی. “نسبت به آن چیزهایی که در سال 2016 ما شاهد این سطح از هماهنگی تعیین cyberactivity از دشمنان او گفت:” جمعه گذشته در یک موسسه بروکینگز رویداد. “ما کاملا باید دید بهتر در سراسر شبکه های, و ما فقط دیدن نیست که همان سطح از فعالیت است که ما در سال 2016.”

وجود دارد مقدار زیادی از زمان و هنوز هم برای رفتن قبل از انتخابات و این بار روسیه ممکن است تنها دشمن خارجی تمایل به دخالت است. گوگل گزارش کرده است که آن خال خال چینی و ایرانی هکرها در تلاش برای هدف قرار دادن بایدن مبارزات انتخاباتی. در حالی که چنین حملات فیشینگ با هدف ترک خوردگی کاربران ایمیل کلمه عبور ممکن است خیلی خوب بود فقط روال جمع آوری اطلاعات—بسیاری از مردم به یاد داشته باشید که چین در واقع هدف هر دو اوباما و مک کین مبارزات در سال 2008—وجود مقدار زیادی از نگرانی نیست. چین بسیار گسترش یافته خارجی آن اطلاعات عملیات بیش از سال گذشته محور هر دو در ناآرامی ها در هنگ کنگ و Covid-19 بیماری همه گیر.

هیچ یک از این است که می گویند که رای گیری خواهد بود به معنای واقعی کلمه هک شده و نه آن است که هر دشمن که آیا کرملین یا تهمت ضرب المثلی “در خانه خود در نیوجرسی” است که به معنای واقعی کلمه قادر به تغییر نتیجه. نرم آمریکا انتخابات در مقیاس خواهد بود بسیار دشوار است, در بخشی به دلیل انواع مختلفی از ماشین های رای گیری و روش در کشور است. اما اگر آنها سعی می کنند کارشناسان امنیتی شکایت کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز deprioritized حفاظت از انتخابات زیرساخت به عنوان به خوبی به عنوان سایبر دفاع به معنای تضعیف یک حمله در وهله اول — در بخشی ظاهرا به دلیل نگرانی در حال انجام است که حتی با اذعان به روسیه حمله تضعیف مشروعیت خود پیروزی است.

به ما آموخته است که در سال 2016 خارجی دشمنان تنها نیاز به نشان می دهد آنها با موفقیت تغییر آرا در سفارش به بازیگران شک در تمام مراحل. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که کرملین هدف در سال 2016 شد به همان اندازه در مورد تضعیف آمریکایی ” ایمان خود را در سیاست به عنوان آن را در مورد به طور خاص کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. که در مقابل آنها به ثمر رساند و یک پیروزی آسان—و روسیه و چین و یا ایران می تواند موفقیت دوباره. به عنوان Adida این رای گیری تکنولوژی کارشناس می گوید: “چه پایین آویزان میوه حمله در دموکراسی ما امروز ؟ این fearmongering. این جنگ اطلاعات است. این کاهش اعتماد به نتیجه انتخابات. فراموش نکنید در واقع فساد از انتخابات—این مردم بر این باورند که انتخابات نمی باشد.”

حتی اگر ما نمی بینیم همان نوع پایدار حمله از روسیه ما بیشتر نگران کننده مشکل: رمان خارجی تاکتیک های 2016 در حال حاضر شده است به گرمی در آغوش گرفت در اینجا در خانه. رای دهندگان این سقوط را مجبور به حرکت به اخبار و اطلاعات محیط زیست آنقدر آلوده است که باید آن را یک آژانس حفاظت از محیط زیست Superfund سایت.

از نظر سیاسی ماهیت بیماری همه گیر اطلاعات است که در آن برخی از آمریکایی ها را ببینید ماسک به عنوان یک توطئه سیاسی به سرعت اقتصاد و یا محروم کردن مغز از اکسیژن; در نظر گرفتن افزایش QAnon را توطئه-نظریه-as-a-فرقه پدیده—یک جنبش در حال حاضر بسیار قدرتمند در ایران که دو پیروان عجیب و غریب جهان بینی در حال حاضر حزب جمهوری خواه نامزد برای کنگره است. در میان این افزایش hyperpartisan سایت به عنوان يك مشروع رسانه های خبری که آن را به مراتب سخت تر برای رای دهندگان برای دریافت و توافق بر پایه حقایق است. نامزدهای پیشبرد توطئه طلبی خود را برای به دست آوردن و اتخاذ بدترین تاکتیک های روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس خود, استقبال از چه تکنولوژی سیستم عامل آمده اند به تماس “هماهنگ اصیل رفتار” ارتش رباتها و astroturf حساب که با هم تقویت پیام ها و حملات.

برای هر کسی که وحشت زده و عصبی به اندازه کافی در هفته گذشته, عجیب و غریب, توییتر هک برجسته حساب تأکید چگونه آسیب پذیر ما ملی سیاسی و ژئوپولیتیک جهانی مکالمه به بد بازیگران. تصور کنید برای یک لحظه اگر که هک شده بود یک روز انتخابات دروغ طرح به جای یک بیت کوین تقلب—و آن را هنوز هم در حال اجرا توسط این نظرسنجی بسته شده است.

امریکا دو احزاب سیاسی در حال حاضر در جنگ باز بر پایه سوال می شود که به رای و چگونه حقوق خود هستند و قرار است محافظت می شود.

فراتر از عالی دادگاه 2013 عقبگرد از یک بخش کلیدی از قانون حق رای دقیق قانون است که تا به حال محافظت حق رای پس از جنبش حقوق مدنی این سقوط نیز نشانه اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از سال 1980 که برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه را نمی توان محدود توسط فدرال رضایت فرمان ممنوع است که آن بحث “امنیت انتخابات” تلاش برای به چالش کشیدن رای دهندگان اعتبار.

قضایی که دادگاه به اعتبار مجاز در سال 2017 شد و به محل قرار در سال 1981 و به روز در سال 1987 و 1990 پس از تلاش های تازه توسط RNC به disenfranchise اقلیت رای دهندگان با به چالش کشیدن ثبت نام خود را اعتبار. (آن را کمی متوجه 2016, اما رضایت فرمان بخشی از آنچه که تعطیل اخیر ارعاب رای دهندگان پروژه حمایت راجر سنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.) این RNC در حال حاضر می گوید که امیدوار به جذب 50,000 نظرسنجی مراقب سقوط انتخابات به مبارزه با “تقلب”. در آوریل مصاحبه با سیاست, این RNC ارشد از کارکنان و گفت: آماده است تا به شکایت دموکرات “به فراموشی و صرف هر آنچه لازم است” برای دفاع از تمامیت انتخابات—حرکت می کند که بیشتر از نه به معنی افزایش موانع برای رای دادن.

جمهوریخواهان گرفته اند به دادگاه در حال حاضر در بیش از یک دوجین متحده از جمله چهار بزرگ battlegrounds از فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین به چالش کشیدن تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و ماه گذشته در مصاحبه ای با سیاسی تهمت داوطلب که چیزی که او را بیشتر نگران این است که کسانی که پرونده های حقوقی به اندازه کافی سرکوب شدند. “بزرگترین خطر این است که ما همین حالا برنده شدن در پرونده های حقوقی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما بسیاری از دعاوی رفتن بیش از همه. و اگر ما به پیروزی در آن پرونده های حقوقی من فکر می کنم من فکر می کنم این نهاد انتخابات در خطر است.”

در ضمن دموکرات’ top انتخابات وکیل مارک الیاس گفت: New York‘s گابریل Debenedetti که تیم خود را در حال حاضر ثبت بیشتر در انتخابات حفاظت دعاوی سعی کنید به دفاع و یا گسترش حق رای در سال 2020 از آن را در سال 2015 از طریق 2018 همراه.

در میان این همه ملت به نوعی ناظر برای انتخابات حقه های کثیف قرار است به کمیسیون انتخابات فدرال که سیاست مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. به عنوان شروع این ماه, با این حال, آن را در حال حاضر فاقد حد نصاب و قادر به عملکرد است. بدن شده است understaffed و hobbled با جای خالی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آن شده است و بدون رسیدن به حد نصاب برای بسیاری از سال گذشته و تنها به طور خلاصه به دست آورد یکی در مه قبل از یکی دیگر از کمیسر استعفا داد. اخلاق گروه شده اند در حال حاضر تبدیل شدن به دادگاه به درخواست آنها برای به اجرا درآوردن مالی مبارزات انتخاباتی قوانین در غیاب رسمی تنظیم کننده. حتی اگر حرکت مجلس سنا در اسرع وقت برای تایید مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نامزد نمی تعداد FEC بودن تهاجمی ناظر: trump’s آخرین انتخاب آلن Dickerson می آید از یک مخزن فکر می کنم نام این موسسه به صورت رایگان سخنرانی که حمایت از شهروندان آمریکا مورد.

در ضمن انتخابات کمک کمیسیون بدن شارژ با توسعه سیستم رای گیری دستورالعمل و اقدام به عنوان کشور تهاتری در انتخابات دولت است و هنوز هم خود را به سرعت: آن را به حال شده است بدون یک مکمل کامل از آن چهار کمیسیون برای یک دهه تا ماه فوریه سال گذشته هنگامی که دو عضو جدید شد و در نهایت تایید کرد.

دیوان عالی کشور را قطعا نمی خواهید به گام برای صرفه جویی در رای گیری حقوق آن طرفه در برابر کاهش رای گیری محدودیت در چهار احکام در یک ردیف در این مدت است. در این مرحله عدالت Sonia Sotomayor گفت: در مخالفت دادگاه آشکار است “condoning محرومیت.”

به نظر می رسد مانند تاریخ کهن اما رئیس جمهور برای بسیاری از تاریخ آمریکا باید واقعا اجازه انتخابات در ایالات متحده اجرا دوره خود را به کاهش استفاده از قدرت خود را به شیب ترازو را به نفع خود. مطمئن امتیازهای لذت بردن از استفاده از مبارزات انتخاباتی از یک نیروی هوایی و ممکن است سعی کنید به غاز اقتصاد به کاری رای, اما آنها عمدتا مزدکی توسط امریکا قوی هنجارهای دموکراتیک و سنت نیست weaponizing دفتر قدرت در برابر حریف خود را.

تهمت متفاوت است. در قلب آن, اوکراین رسوایی در پاییز گذشته بود که رئیس جمهور با استفاده از امریکا بین المللی اهرم های شخصی خود را در کمپین فشار دادن رهبر دیگری برای خاک—یا دقیق تر برای ایجاد ظاهر از خاک خود را به احتمال زیاد رقیب جو بایدن. اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr شده است بنحوی که تحقیقات خود را از مولر بررسی خواهد شد upend چیز در راه است که به نفع خود ،

در ماه های اخیر رئیس جمهور شده است به tweeting به طور افراطی برای تضعیف بسیار مشروعیت رای-با-پست روش بودن نهاد در سراسر کشور است. رئیس جمهور مبارزه با پست الکترونیکی-در برگه های رای شده است شدید و منظم و پر سر و صدا; در یک صدای جیر جیر او حتی پیشنهاد کرد بدون شواهد که کشورهای خارجی خواهد چاپ “میلیون ها نفر” از پست الکترونیکی-در برگه های رای, یک غرور است که می تواند خنده دار به جز که او رئیس جمهور با میلیون ها نفر از حامیان وفادار و آن را عمیقا تضعیف آمریکایی ها اعتماد به نفس خود را در روند انتخابات.

حقیقت این است که شایع تقلب انتخابات فقط وجود ندارد در ایالات متحده—و پست الکترونیکی-در رای گیری ویژه بینهایت کوچک در صد از تقلب. واشنگتن وزیر امور خارجه Wyman می گوید که در سال 2018 آنها یافت 142 جعلی رای گیری تلاش از 3.2 میلیون رای—که .004 درصد تقلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت است و حتی مقامات عربستان نگران از آنجا توییت خود ممکن است مانع از حامیان خود را از رای دادن از طریق پست—حملات نژاد در حالی که به طور همزمان ساخت MAGA-موار کمتر احتمال دارد به اعتماد از دست دادن. هر دو پنسیلوانیا که در آن 70 درصد از رای گیری غایب درخواست آمد از دموکرات ها و ایندیانا که در آن 55 درصد از آن پست الکترونیکی-در رای گیری درخواست آمد از دموکرات به رهبران ایران قابل تامل است.

با وجود نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای تضعیف اعتماد به نفس در انتخابات نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند: در اوایل این ماه او پرسیدم پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب در بر داشت در بسیاری از انتخابات است. مردم فقط در حال حاضر شاهد چه بد نادرست و کاهش سرعت آن است. نتایج انتخابات می تواند به تاخیر افتاد برای ماه می باشد. هیچ گنده تر از شب انتخابات پاسخ ؟ 1% حتی شمارش در سال 2016. مسخره! فقط یک فرمول برای تقلب در انتخابات….”

نظر ها نگران کننده نیست فقط به دلیل کوتاه مدت تاثیر در رای گیری روش اما از آنجا که به نظر می رسد برای زمینه سازی برای یک چالش به نتایج خود را, به خصوص اگر یک دست دادن و یا به طور کلی سردرگمی در اطراف انتخابات را به او می دهد و حتی از راه دور قابل قبول—اما دور از ذهن—بهانه ای برای مبارزه با. در همان مصاحبه با سیاسی ماه گذشته که او در آن شک و تردید در پست الکترونیکی-در رای او نمی پاسخ به این که آیا او می خواهم قبول نتیجه انتخابات. “هیلاری نگه داشته صحبت کردن در مورد او را برای رفتن به پذیرش, و آنها هرگز آن را پذیرفته. شما می دانید. او از دست رفته بیش از حد است. او از دست رفته خوب,” او گفت: نادیده گرفتن که کلینتون اذعان قاطعانه روز بعد از انتخابات 2016.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان آشکارا بدونم در حال حاضر: چه اتفاقی می افتد اگر تهمت حاضر به تن?

•••

هم کارشناسان پیش بینی یک انتخابات در آن را سخت تر برای رای دادن سخت تر به تعداد آرا کمتر روشن که چه کسی برنده و غیر قابل پیش بینی تر از هر انتخابات آمریکایی ها باید از طریق زندگی می کردند. و این که اگر همه چیز می رود هموار.

این یقین است که رای دهندگان را در مورد شکایت از دست آراء و اینکه آیا رای خود را که تا کنون شمارش آنها را بشنود داستان در مورد (یا تحمل) خطوط طولانی غیر قابل استفاده ماشین آلات و تحت اللفظی خطرات بهداشتی در روز انتخابات. و حتی در مسطح ملی انتخابات روز وجود دارد, قطع برق, رعد و برق و آتش سوزی و تصادفی ناگوار است که می تواند ضبط بر در ایمان بد یا بیشتر گرانه را محکوم نتیجه کلی به عنوان ناعادلانه و یا تقلب.

آن را نیز بسیار محتمل است که نتایج نهایی می تواند مدت زمان طولانی را به شمارش در برخی از ایالت ها یک هفته و یا بیشتر در هر دو به صورت محلی نژادها و ریاست جمهوری به خصوص در کشورهای که نیاز به رای غیابی به شهریور توسط تنها در روز انتخابات. مقامات در این کشورها را ببینید آراء قطره ای در سمت راست از طریق آخر هفته پس از انتخابات.

به عنوان روز عبور و غایب و پست الکترونیکی-در آرا شمارش شده را به احتمال زیاد آمریکایی ها به تماشای نتایج تغییر به عنوان نامزد که به نظر می رسد آماده برای پیروزی در انتخابات شب دیدن پیروزی های خود را لغو. این نوسانات می تواند نمایشی که در ماه ژوئن انتخابات ویژه در نیویورک 27th, کنگره منطقه: وجود دارد در یک منطقه که برنده برنده با 25 درصد امتیاز کاندیدای جمهوری خواه به رهبری 70-28 در شب انتخابات اما برنده فقط 53-45 یک بار همه رای غیابی شمارش شدند. معکوس اتفاق افتاده است در اوکلاهما در ماه ژوئن در یک رای گیری اقدام به گسترش مدیکید واجد شرایط: اوایل و رای غیابی ساخته شده آن را به نگاه مانند آن را به یک پیروزی قاطع 75 درصد—پشتیبانی از اندازه گیری—اما در شخص رای پیوسته تنگ شده که در روز انتخابات تا آن squeaked از طریق فقط با 50.48 درصد از آرا.

“مردم نیاز به درک که در واقع نه یک مشکل. این که چگونه این سیستم قرار است به کار” توضیح می دهد که دیل هو مدیر داخلی آمریکا آزادی اتحادیه حق رای پروژه. “یکی از چیزهایی که من در مورد این است که اگر کسانی که به نتایج انتخابات را در قطره—به خصوص در کشورهایی که محوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 مانند میشیگان و پنسیلوانیا—شما ممکن است برخی از اظهارات بی اساس از برخی از محله های که با سرعت در آن نتایج هستند که جدول نشان می دهد نوعی از مشکل است.”

تظاهرات بیش از همه از آن—احساس محرومیت, تعجب, نتایج اواخر نوسانات به اتهام ارعاب رای دهندگان و تقلب می گویند هیچ چیز از این تیره از اتهامات و countercharges در رسانه های اجتماعی در اجرا تا ماه نوامبر می تواند به نوبه خود به خصوص قابل احتراق و تخريبي با توجه به اتهام سیاسی محیط زیست است که در حال حاضر گرفته شده ریشه در خیابان های امریکا. وجود دارد گزارش می دهد که رئیس جمهور حملات بر روند در حال حاضر تکان دهنده مشکل به عنوان جناح راست شبه نظامیان آماده خود را برای خشونت های پس از ماه نوامبر اعتماد به نفس است که هر بایدن پیروزی باید جعلی. به عنوان یک عضو ارشد دموکرات در مبارزات انتخاباتی رسمی به من گفت: “سوال این نیست آنچه که جرقه آن چیزی است که در آتش رفتن به سوزاند؟”

هر یک از این مشکلات فوق می تواند به پرتاب ملی انتخابات را به هرج و مرج اگر یک وزیر امور خارجه—در ایمان خوب است یا بد—این طول می کشد به حساب و حاضر به گواهی خود دولت رای شمارش و فشار ما را به uncharted قانون اساسی نشد. مطمئن, ما از لحاظ فنی باید روش های در محل برای مقابله با چنین مشکلات—سلام خانه از نمایندگان!—اما این کشور هرگز واقعا در مواجهه با یک نامزد که حاضر پس از شمارش متوقف به تن کرد. و اگر یک چیز وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ما آموخته این است که حتی دیرینه هنجارها و روش های ضربه گیر کردن سرعت زمانی که یک رهبر به سادگی حاضر به اذعان آنها.

اگر هر یک از است که به نظر می رسد مانند آن را فقط نمی تواند اتفاق می افتد در سیستم ما—به یاد داشته باشید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک هیچ-شانس تازگی نامزد زمانی که او سوار کردن طلایی پله برقی در برج ترامپ در ژوئن 2015. غریبه چیزهایی که در واقع اتفاق افتاده است به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>