85,000 رای دهندگان می تواند حذف از فلوریدا رول

Category: پلیتیکو Comments: No comments





Voting booths

غرفه رای گیری | تونی Dejak/AP Photo

تالاهاسی — بالا فلوریدا انتخابات رسمی شهادت در دادگاه فدرال در روز دوشنبه که به عنوان بسیاری از 85,000 رای دهندگان ممکن است واجد شرایط برای بازیگران برگه های رای در میدان نبرد دولت, اما آن را می تواند سال برای دولت به کشف کردن که باید از رای گیری رول.

ماریا ماتیوز مدیر دولتی بخش از انتخابات گفت: دولت با پرچم هزاران نفر از رای دهندگان که به اعدام محکوم شده است از یک جنایت است. رای دهندگان ممکن است در خدمت یک حکم زندان و یا محکومیت قتل یا جرائم جنسی که آنها را فاقد شرایط لازم برای رای دادن تحت متمم 4 اندازه گیری به پایان رسید که دولت عمر ممنوعیت رای گیری برای بسیاری از افرادی که خدمت کرده اند زمان برای جنایات.

تبلیغات

بالقوه پاکسازی از رای دهندگان در فلوریدا است که بیش از 13.7 میلیون رای دهندگان ثبت نام کرده اند می تواند از اندازه تاثیر زیرا بسیاری از انتخابات برنده و یا از دست رفته در باریک حاشیه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده فلوریدا در سال 2016 با کمتر از 113,000 رای.

فلوریدا رای دهندگان تصویب متمم 4 در سال 2018 است. در سال 2019 حزب جمهوریخواه کنترل فلوریدا مقننه تصویب یک قانون است که مورد نیاز سابق felons به پرداخت هر گونه برجسته جبران هزینه یا جریمه به دستور یک قاضی قبل از آنها می توانند دوباره خود را حق رای دادن. های حقوق مدنی و رای گیری طرفداران شکایت کرد برای به چالش کشیدن قانون است.

ماتیوز قرار داده شد در موضع وکیل مدافع برای دولت از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. او صرف ساعت توضیح داد که چگونه دولت در پاسخ به قانون است. در شهادت او به عنوان توصیف روش های مورد استفاده توسط دولت به پرچم فاقد شرایط لازم رای دهندگان او اذعان کرد که مقامات دولتی مشغول به کار بودند بر تعداد رای دهندگان بودند که پرچم به عنوان به طور بالقوه فاقد شرایط لازم.

فلوریدا اقتباس آن رای دهندگان پالايش روند در طول سال بعد از قبلی جانی رای گیری تصفیه — از جمله یکی جلوتر از 2000 انتخابات ریاست جمهوری — کشیده شده اند انتقاد شدید برای اشتباهات.

تحت فرایند دولت منطبق نام در رای گیری رول را به پایگاه داده های دیگر برای تعیین اگر یک رای دهندگان یک جنایت کار محکوم. نام هایی که همسان هستند و سپس در معرض بررسی بیشتر است که شامل جمع آوری اطلاعات در جرم و جنایت. دولت می فرستد و در نهایت یک فایل به انتخابات محلی و سرپرستان که تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا برای پاکسازی یک فرد از رای گیری رول.

ماتیوز گفت: دولت ظرفیت برای نقد و بررسی به طور متوسط از 57 رای دهندگان فایل های یک روز معنی آن می تواند چهار سال برای دولت به بررسی تمام فایل های برآورد شده 85,000 سابق felons ثبت نام برای رای دادن.

برخی از فایل های در حال پردازش سریع تر از دیگران اما دفتر او است understaffed ماتیوز گفت.

شهادت او آشکار شد زیرا فلوریدا آغاز نشده به نقد و بررسی این که آیا افرادی که ثبت نام کرده اند به رای از ژانویه 2019 زمانی که متمم 4 در زمان اثر برجسته در دادگاه بدهی که آنها را واجد شرایط زیر 2019 قانون است.

فلوریدا بوده است سرهم بند با این روند و تنها در حال حاضر شروع به نهایی کردن آن است. ماتیوز گفت که او “بزرگ آرمان” که آنها شروع به ارسال اطلاعات در مورد به طور بالقوه واجد شرایط رای دهندگان به محلی سرپرستان در ماه مه یا ژوئن اما coronavirus همه گیر و مشکلات دیگر را ساخته اند آن را دشوار است برای دیدار با این جدول زمانی.

ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Hinkle پرسید: زمانی که دولت را یک فرایند در محل به بررسی برجسته تعهدات مالی.

دولت حرکت خواهد کرد جلوتر که او “راحت” با نهایی فرایند ماتیوز گفت.

“من واقعا این را خیلی جدی گفت:” قاضی. “من نمی خواهم به ارسال چیزی را که ما می گویند معتبر است و آن را نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>