9 پنگوئن کردن یخ به اردوگاه باز با توجه به پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پیتسبورگ پنگوئن افتتاح اردوگاه آموزشی دوشنبه پس از به طور داوطلبانه sidelining نه بازیکن که ممکن است ثانویه به قرار گرفتن در معرض یک فرد آزمایش مثبت برای COVID-19.

پنگوئن آشکار نیست که بازیکنان برگزار شد را به عنوان یک اقدام احتیاطی. NHL است محروم تیم از آشکار آسیب یا بیماری اطلاعات به عنوان یک راه برای محافظت از بازیکن حریم خصوصی.

این بازیکن سوال شد به طور بالقوه در معرض فردی که در تماس با یک فرد که تست مثبت است. بازیکنان اجازه داده نخواهد شد برای تمرین تا زمانی که آنها امن تلقی زیر بیشتر نتایج آزمون بر اساس NHL پروتکل های.

همه تیم ها باز اردوگاه دوشنبه در آماده سازی برای NHL 24-تیم پلی آف برنامه ریزی برای باز کردن در دو hub شهرستانها — تورنتو ادمونتون — on Aug. 1. بازیکنان تا دوشنبه شب به انتخاب به انتخاب کردن از رقابت بدون مجازات.

پنگوئن کنفرانس شرق را پنجم-کشت تیمی و برنامه ریزی شده به صورت 12th-کشت Montreal Canadiens در بهترین پنج دور مقدماتی سری در تورنتو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>