9 مکان برای تماشای در نیوهمپشایر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

MANCHESTER, New Hampshire — در اینجا چند چیز به دانستن در مورد, New Hampshire. آن را یکی از whitest, ثروتمندترین و قدیمی ترین ایالت در کشور است. نظرسنجی ها نشان می دهد رای دهندگان فکر می کنم بزرگترین مسئله پیش روی دولت است که به مواد مخدر بیماری است که کشته شدن صدها نفر در هر سال به دنبال شغل/اقتصاد و محیط زیست است.

نیوهمپشایر است برخی از بالاترین بدهی وام دانشجویی سرانه در کشور یک راننده عمده مشارکت مردم در این چهار عمده کالج شهرها. در نهایت با وجود کشش تمام راه را به مرز کانادا اکثریت قریب به اتفاق مردم زندگی می کند در یک ساعت از ماساچوست مرز.

با کمک چهار وصل در علوم سیاسی اساتید — John P. Lappie از دانشگاه ایالتی پلیموت; اندی اسمیت مدیر دانشگاه نیوهمپشایر Survey Center; Dante J. اسکالا از دانشگاه نیوهمپشایر; و وین Lesperance استاد علوم سیاسی در کالج نیوانگلند — در اینجا نگاهی به کلید مکان برای تماشای اولین-در-این-ملت اولیه.

شهرستانها بزرگتر

منچستر: بخش 4

دولت بزرگترین شهر مسلما همچنین مهم ترین — blowout در اینجا این است که یک جامد نشانه ای از چه کسی برنده خواهد شد. نگه داشتن چشم در بخش 4 که تقریبا دقیقا همسان رای در سراسر ایالت در سال 2016 دموکراتیک اولیه بین برنی ساندرز و هیلاری کلینتون. این ریگ – شهری طبقه کارگر و بخش هایی از آن را نشان دهنده نقطه مقابل نیوهمپشایر شاعرانه شهرت. در این بخش آن است که مشترک برای دیدن افراد بی خانمان در پارک بعدی به دبیرستان مرکزی و استعمال بیش از حد معمول هستند در کوچه پشت آپارتمان ساختمان.

همچنین مهم در نزدیکی حومه شهر بدفورد و Windham تنها دو شهر در کل کشور با بیش از سه رای دهندگان که در آن کلینتون در سال 2016. در حالی که شهرستانها هر دو در 10 صفحه از این دولت بیشترین درآمد سرانه. آنها عمیق-قرمز جمهوری خواه شهرهای خال خال با قصرها اما متوسط دموکرات که تمرکز بر برنده شدن بیش از جمهوری خواهان باید از این فرصت به خوبی انجام در اینجا.

کنکورد: بخش 5

دولت سرمایه است که اغلب به عنوان منبع دموکراتیک استقرار – آن را سخت به یک حزبی در اینجا و امیدوارم به هر چیزی انجام می شود در سیاست است. هر دو سناتور. برنی ساندرز و رئیس جمهور تهمت برنده آن در سال 2016 اما به طور قابل توجهی underperformed خود را در سطح ایالت اعداد. نگه داشتن چشم در بخش 5 که در آن هر دو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich و کلینتون در سال 2016. این یک نقطه خوب برای دیدن جایی که طرفدار استقرار میانه-of-the-road رای دهندگان در حال شکستن است.

Nashua: بخش 8

Nashua است متنوع ترین شهرستان در کشور تنها در حدود 82% سفید نسبت به دولت 94% سفید. کلینتون overperformed او ایالت نتیجه در اینجا در سال 2016 در حدود 10 امتیاز. این یک یقه آبی, working-class شهر با حومه متوسط در سطح خرد در مرتع پرورش احشام خانه های کوچک بسیاری: دقیقا همان نوع از رای دهندگان جو بایدن نیاز به انجام به خوبی با. ضعف در اینجا می تواند یک علامت مهم از مشکل را برای او در شب انتخابات. نگه داشتن چشم در بخش 8 که به طور مستقیم abuts ماساچوست و بيشترين تعداد رای دهندگان ثبت نام در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن-اوباما شهرستانها

کلرمونت

کلرمونت است نیوهمپشایر سمت چپ-پشت شهر است. آن مبارزه کرده است دولت برای بودجه اضافی برای مدرسه خود را برای چند دهه. آن سرزمین در 221 از 235 شهرها از نظر درآمد خانوار فقط به سختی فراتر برخی از کرانههای در شمال کشور است. وجود ندارد بسیاری از مکان ها برای نامزدها به میزبانی شهر سالن بنابراین نامزدها باید تقریبا به طور انحصاری استفاده از یک مسافرخانه نشسته بر روی قند رودخانه که در آن در حال حاضر-رها آسیاب استفاده می شود به قدرت اقتصاد این شهر. به عنوان یک یادآور فراموش نشدنی از شهر گرفتاری به طور مستقیم بین پارکینگ و محل نشسته رها شده در خانه با سرب رنگ پوست کردن طرف و نهال هل دادن از طریق سقف.

همچنین شاید ناب اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن شهر. اوباما برنده این شهرستان در سال های 2008 و 2012 با سالم اعداد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن roared در به در 2016.

لکوونیا

اعتماد ندارند ما در مورد لکوونیا بودن bellwether — نگاهی که در آن دموکرات زمینه نگه می دارد و وقایع آن است. هر نامزد صرف زمان قابل توجهی در طول اولیه گاهی اوقات میزبانی رویدادهای چند بیش از یک دوره از ماه. این شهر با نام تجاری جدید دموکراتیک شهردار بود و به شدت به دنبال پس از تایید و قبل از او در نهایت پشتیبانی سناتور. ctq.

کالج شهرها

Keene, Plymouth, دورهام و هانوفر

در دموکراتیک اولیه این چهار نسبتا شهرهای کوچک می توانید تصمیم بگیرید که یک مسابقه است. در سال 2016 آنها نشان داده شده کمتر از هفت درصد از کل آرا اما ساندرز برنده آنها را با شگفت انگیز اعداد: در پلیموث صفحه اصلی پلیموت دانشگاه را مورد ضرب و شتم کلینتون با 79 درصد آرا. در هر دو دورهام و کین او برنده بیش از 70 درصد بیش از حد خود را در سطح ایالت اعداد ده درصد. در آخرین روزهای قبل از این در سال های اولیه او مطمئن ساخته شده به مبارزات انتخاباتی در همه آنها علاوه بر هانوفر.

جدید رای دهندگان معمولا بالا در این شهرها نشانه ای از دانش آموزان کالج, رای گیری برای اولین بار خود را. تقریبا تمام مبارزات را هدف قرار داده اند این کالج شهرها از جمله داشتن وقت سازمان در هیات فقط برای کمک به درایو دانش آموزان به پای صندوق های رای. اما دموکرات ها اخم جدید ثبت نام رای دهندگان قوانین به تازگی به قانون امضا شده توسط دولت جمهوری خواه و فرماندار به طور بالقوه می تواند ترساندن رای دهندگان جدید. پویا می تواند نقش مهمی برای نامزدها به امید بیرون راندن جوان افرادی که بخشی از مراحل قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>