9, فرد متهم در ماورا Laverdiere قتل: Sask. RCMP

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این ساسکاچوان RCMP متهم کرده است چارلز سنت Savard با درجه اول قتل و آدم ربایی در ارتباط با ناپدید شدن و مرگ ماورا Laverdiere.

سنت Savard a 33-year-old man از ادمونتون, نهم فرد متهم در قتل تحقیقات که به طول انجامید بیش از یک سال است. تا کنون دو نفر محکوم شده است و از اتهامات عنوان شده علیه شش باقی مانده مظنون هستند قبل از دادگاه.

ادامه مطلب: احکام صادره در ماورا Laverdiere قتل مورد

RCMP در بیانیه ای گفت major crimes unit به تازگی دریافت اطلاعات جدید آورده است که محققان به ادمونتون و, North Battleford, جایی که آنها شده اند به کار در دو هفته گذشته.

ادمونتون پلیس دستگیر سنت Savard در آن شهر در جولای 10. او برگردانده شده است به North Battleford, جایی که او همچنان در بازداشت است و برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه استانی در جولای 13.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماورا Laverdiere, 25, بود گزارش گم شده در مارس 1, 2019.

او تا به حال سفر به North Battleford از ادمونتون به شرکت در مراسم تشییع جنازه از پای طبخ-دست و پنجه نرم یکی دیگر از قتل قربانی.

ادامه مطلب: دوم گناه در ماورا Laverdiere homicide investigation

بدن او در خارج از شهر در جولای 11, 2019.

ممکن است آخرین برنت Checkosis, 19 و طرقه Takakenew, 55 بودند و هر دو محکوم به بودن یک وسیله جانبی پس از این واقعیت به قتل است.

Checkosis نیز با اتهام نادرست تداخل با بدن انسان و سرقت از یک خودرو.

پنج چهره زنان اتهام قتل درجه اول در Laverdiere مرگ است. نیکیتا ساندرا کوک, نیکول کوک, افزایش عقاب Whitstone, Shayla Orthner و Danita توماس نیز به اتهام آدم ربایی و نادرست تداخل با بدن انسان است.

دوم گناه در ماورا Laverdiere homicide investigation

دوم گناه در ماورا Laverdiere homicide investigation

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>