یک برنی قاتل نتواند به ظهور در روز سه شنبه بحث

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چارلستون S. C. — دموکرات ها تا به حال دو شانس برای متوقف برنی ساندرز’ مارس نسبت به نامزدی او پس از پیروزی در نوادا: سه شنبه شب بحث دموکراتیک و کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه.

در حال حاضر آنها را به کارولینای جنوبی اولیه.

توییتر که به میزبانی بحث با رادیو فردا بود ایده آل حامی چرا که هفت نامزد در مرحله اغلب به نظر می رسید مانند یک شعله جنگ سیاسی موضوع را به زندگی می آیند. بحث مدیران اغلب آن را دشوار است به نگه داشتن مکالمه از نزولی به تمدید تداخل و فریاد.

جو بایدن که بحث اجرای قبلا مشخص خود را گیج کننده عادت توقف اواسط حکم خود را قبل از زمان منقضی شده بارها و بارها بدحجابی مدیران برای ترک کردن او را. مایک بلومبرگ که در زمان به نظر می رسید معمولی تماشای بحث از حاشیه آخرین بار مشتاقانه محوری دست خود را به هوا و شروع به پریدن کرد به نزاع بیشتر در این زمان. پیت Buttigieg و الیزابت وارن همیشه بیشتر مشتاق به پرش در, بودند به عنوان مهاجم به عنوان همیشه. Ctq و تام Steyer که اغلب به نظر می رسد shorted در بحث بارها و بارها نا امید به نظر می رسید در مورد گرفتن سمت چپ از کلید تبادل.

همه آنها به نظر می رسید بیشتر از جان گذشته و بیشتر دیوانه در طول نهایی خود را در ساعات پر بیننده فرصت به صورت برابر ساندرز قبل از اینکه اکثریت نمایندگان انتخاب شده شروع در روز شنبه و پس از آن در روز سه شنبه.

که پرونده ساندرز روشن بود اما نه به طور کامل تحت پیگرد قانونی قرار. در پایان روشن شد که هیچ برنی قاتل در lecterns در چارلستون کسی که به تنهایی تا به حال زمان و مهارت های خود برای متقاعد کردن رای دهندگان دموکرات که دموکراتیک سوسیالیستی بود و رادیکال که نامزدی را جریمه را فرصتی برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

این بود که کاملا سینک آشپزخانه بحث که در آن همه چیز را انداخته است در frontrunner اما بیشتر از تقطیر چند سویه های حمله منحصر به فرد به هر یک از ساندرز’ مخالفان.

بلومبرگ شروع شب با آنچه که ممکن است به عنوان ارزان شات رویکرد است. در آخرین بحث در لاس وگاس او به نام ساندرز یک کمونیست. در چارلستون بحث بلومبرگ سعی کردم به استفاده از روسیه ادعا pro-ساندرز وضع برای بی اعتبار کردن او را. “ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:, “و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید.”

بعد از بلومبرگ سعی کردم به واکسن در ساندرز بیش از سناتور نظرات تمجید فیدل کاسترو و سواد آموزي برنامه مراقبت های بهداشتی که ساندرز دفاع دوباره در روز دوشنبه در یک مصاحبه در سی ان ان. بلومبرگ ثابت به یک فقیر مسنجر. ساندرز در یک بیت از قرمز-طعمه جوجیتسو انداخت پشت در بلومبرگ چهره شهردار سابق خود نرم افزار-چین, نظر, که او به طور مشابه تصریح کرد: در مرحله وقتی پرسید. “من شگفت زده در چه شهردار بلومبرگ گفت: یک لحظه پیش” ساندرز گفت. “او گفت که دولت چین است که پاسخگو به دفتر سیاسی اما چه کسی آنها پاسخگو است؟”

در بهترین حالت مسئله ای است که قرار بود ویرانگر برای ساندرز شد قرعه کشی. این قسمت یادآور لحظه ای در سال 2008 دموکراتیک اولیه کمپین هنگامی که باراک اوباما به مبارزه طلبیده سیاست خارجی ایجاد و نا امید هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی توسط دفاع به جای عقب نشینی از خود تصور اشتباه در مورد دیدار با رهبران ایران بدون پیش شرط.

بعد از آن اوباما در بالا مشاوران, برخی از آنها در حال حاضر بسیار شک و تردید از ساندرز با افتخار با اشاره به این که لحظه ای به عنوان یک نقطه عطف در مبارزات انتخاباتی که برجسته اوباما تمایل به ایستادن به نوع امنیت ملی عقل متعارف که رهبری دموکرات ها به غلط متهاجم مواضع در مورد مسائل مانند عراق است.

آنها بسیار بیشتر به سمت چپ از اوباما خدمه اما گروهی از مترقی سیاست خارجی مشاوران در اطراف ساندرز تعریف خود را با تمایل خود را به سرپیچی certitudes واشنگتن سیاست خارجی ایجاد, که آنها با تمسخر تماس “لکه” و ساندرز روشن ساخته است که او نمی خواهد خود عذرخواهی جنگ سرد بدعتهای.

آن را ممکن است یک شرط بندی خوبی است. اوباما باز به کوبا بود و در سال 2014 (و پس از معکوس توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن). کاسترو درگذشت در سال 2016. این درست است که فلوریدا مسن کوبا-آمریکا جامعه باقی می ماند که نفوذ سیاسی است عمیقا غیر دوستانه به سیاستمداران است که تمرکز بر روی کاسترو برنامه های سواد آموزی در هزینه خود را از جنایات. اما این ایده که آن را سیاسی مرگبار در سال 2020 به بیان دقیقتر ارزیابی کمونیست دیکتاتور سلطنت از آنچه به لحاظ سیاسی قابل قبول در طول جنگ سرد و پیامدهای آن مشکوک است.

نه تنها زمان فرسوده به برجستگی این موضوع اما پس از گذشته دو دهه از تغییرات در ارتباطات و اعتماد به نخبگان موسسات که دیگر کنترل قابل قبول مرزهای سیاست خارجی آمریکا در مورد مسائل مانند کوبا. اعتماد نخبگان شده است رو به کاهش پس از ورود به هزاره سوم و ساندرز شده است هر دو یک کاتالیزور و یک ذینفع که سقوط.

اگر مهر قرار است به حزب دموکرات را برنی قاتل او آمد به چارلستون به دنبال بیشتر شبیه Joffrey, Baratheon از Gregor Clegane.

اگر بلومبرگ مورد برابر ساندرز است که بیش از حد تهاجمی وارن مشخص بودن ظریف تقریبا به یک گسل. او تلاش کرده است به این استدلال که او یک موثر تر سناتور و کسی که می داند که چگونه به استفاده از قدرت برای دستیابی به نتایج ملموس و نه فقط امن سیاسی خالص رکورد رای گیری. اما او گاهی اوقات حتی تمایلی به ذکر است ساندرز با نام. یکی از راه او تلاش کرده است به تشخیص خودش از او است و اشاره کرد که او با پشتیبانی از خلاص شدن از filibuster و او نمی کند. علاوه بر اینکه نسبتا بالا-مفهوم فرایند موضوع است که در هر لیست رای دهندگان بالا نگرانی وارن بود و تمایلی به زور و اجبار مقابله با ساندرز بیش از آن صرفه جویی در آتش او برای رادیو فردا.

“درک این: بسیاری از مردم در این مرحله را پشتیبانی نمی کند عقب filibuster,” او گفت:. “تا زمانی که ما آماده هستیم برای انجام این کار ما نیست باید تغییر کند.” او گلدیلاک استراتژی ساخت خوب تفاوت بین او و ساندرز که نیش نمی بیش از حد ممکن است نگاه بسیار خوب در حقیقت اگر او برنده است و او به پایان می رسد تا انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا, اما آنها گیج کننده در لحظه ای که واضح ماموریت به او را متوقف کند.

سه میانه — بایدن Buttigieg و Klobuchar — در حالی که پیوستن مختلف ساندرز شمع-ons متمرکز بیشتر در فصل های هزینه ساندرز دستور کار و امتناع خود را به جزئیات چگونه او را برای آن پرداخت. این خط حمله به نظر می رسید پربار تر از هر گرد کردن, پیر, نقل قول از جنگ سرد و یا بحث پارلمانی روش.

ساندرز است glided از طریق یک سال از مبارزه تان شدیدا کردن فوق العاده بلند پروازانه و گران فدرال سیاست های پیشنهادی با توجه به هزینه های. در مجموع در حال حاضر تخمین زده می شود به $60 تریلیون. هنگامی که فشار به سرفه کردن برخی از تعداد بیشتری افزایش یافته است در این هفته مبارزات انتخاباتی خود قرار داده و از یک لیست از پرداخت-fors که نمی آیند نزدیک به تطبیق مقیاس خود را صرف. برای مثال او شناسایی شده کمتر از $18 تریلیون دلار درآمد برای خود مدیکر برای همه طرح که او برآورد هزینه خواهد شد $30 تریلیون و خارج برآورد peg در بسیار بالاتر است.

“ریاضی اضافه نمی کند تا” Klobuchar گفت و اشاره کرد که برنامه های خود را هزینه بیش از سه برابر اندازه کل اقتصاد آمریکا و یادآوری رای دهندگان که در پاییز آن کمتر اقتدار در برنده شدن در یک انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات از باراک اوباما هشدار داد که در مورد پیشنهاد برنامه های بلند پروازانه هستند که فراتر از آن “که در آن رای دهندگان این کشور هستند.”

پس از Klobuchar تحویل خطوط او چندین نامزد — Klobuchar, Buttigieg, Steyer Sanders, بایدن—فرود به رایگان برای همه به عنوان هر یک از آنها اقدام به دریافت یک کلمه در و دو مدیران تلاش برای به دست آوردن کنترل از گفتگو.

Steyer التماس کرد “Let me go!”

Buttigieg التماس کرد “اجازه دهید بحث در مورد ریاضی!”

بایدن فریاد زد: “سلام?”

در جایی در وسط آن همه ساندرز که به نظر می رسد که جان سالم به در برد چه بود برای او مخاطره آمیز بحث از کمپین کمربندش را بست “درست نیست!” و در نهایت همه آنها در نقل مکان به موضوع بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>