نمودار-شکوه رپ انتظار محاکمه برای قتل کردم Coronavirus در زندان است. در حال حاضر او می خواهد.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یکs از این هفته سه زندانی در Broward County زندان عظیم از 3400 نفر از زندان در جنوب فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای COVID-19. یکی از آنها YNW Melly. رپر پشت فراموش نشدنی و افسرده تک “قتل در ذهن من” برگزار شده است در این مرکز بیش از یک سال در انتظار محاکمه در دو قتل اتهامات که او به شدت رد می کند. در دو دادگاه حرکات ظ جمعه و شنبه رپر وکیل برادفورد کوهن به نام برای مواقع اضطراری آزادی به نقل مکان رپر متولد Jamell موریس شیاطین به یک بیمارستان با استناد به زندان شکست نظارت محیط زیست, پزشکی و آمادگی.

“ما باید این حرکت ثبت شده و ما در انتظار قاضی به تصمیم گیری در مورد حذف آقای شیاطین به بیمارستان تنظیمات” کوهن نوشت: در بیانیه به The Daily Beast. “من نمی توانم اظهار نظر در مورد وضعیت خود را. من می توانم بگویم این زندان قرار داده است او را در یک سلول با زندانی دیگری که مثبت است برای تاج…است که بیمار توصیه می شود با توجه به CDC. آنها همچنین قرار است برای چک کردن او در هر ساعت و موفق به انجام این کار است.”

با وجود علائم کوهن ادعا زندان شکست خورده است و مطابق با توصیه های پزشکی مانند ارائه زندانیان با ماسک و لوازم تمیز کردن و یا ساخت ساعتی بررسی یو پی اس در وضعیت خود را. “[نگهبانان] قرار است برای نظارت بر او در هر ساعت” کوهن نوشت: در پرونده “به عنوان مهمترین مراقبت های پزشکی پزشکان باید اذعان کرد که آنها می دانم بسیار کمی در مورد ویروس—اگر آن را می تواند به بدتر شدن بعد از گرفتن بهتر است, اگر آن را می توانید چند بار و اگر آن را نشانی از بازگشت در صورتی که فرد بهتر است یا بدتر کردن اولین بار آنها تا به حال ویروس.”

دادگاه براده توصیف YNW Melly وخامت بیماری از جمله “لرز شدید و سنگین زحمت کشیده تنفس” “سردرد و بدن درد” و از دست دادن وزن شدید. “آقای شیاطین است 114 پاند” کوهن نوشت: در پرونده. “زندان فقط بیمار آماده اگر تشخیص خود را طول می کشد به نوبه خود برای بدتر است.”

به گفته کوهن رپر نیز rooming با زندانی دیگری که تست مثبت برای COVID-19. “دوباره که توصیه نمی شود با هر گونه مراقبت های بهداشتی کارگر” کوهن نوشت: در اسناد دادگاه. “آنها هیچ ایده اگر این ویروس می تواند از جهش یافته و یا تصویب رسد بین افراد است.”

بر روی وب سایت خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تماس با گروه بندی COVID-19 بيمار با هم در نیمه انزوا “cohorting.” به طور کلی CDC هشدار در برابر cohorting به نفع فرد انزوا. آنها را ساخته اند یک استثنا در وب سایت خود را برای زندان و زندانها و مراکز بازداشت—نه به دلایل پزشکی, اما با توجه به فضای نگرانی. “برخی از تادیبی امکانات و مراکز بازداشت لازم نیست به اندازه کافی سلول های انفرادی به انجام این کار و باید در نظر cohorting به عنوان یک جایگزین” CDC متحده است.

براده نیست درخواست پیوند دائمی بلکه اجازه دسترسی به محل YNW Melly در محیط بیمارستان. رپر داوطلب به پای این لایحه با توجه به اسناد دادگاه پرداخت برای هر دو خود را مراقبت و افسران خواهد شد که نظارت بر او را. “این است که به سادگی یک مورد که در آن زندان است مجهز به رسیدگی به گسترش این بیماری” کوهن نوشت. “هیچ کس حتی افراد در زندان می تواند ادعا با درجه ای از اعتماد به نفس است که آنها آماده برای یورش موارد است.”

این است که به سادگی یک مورد که در آن زندان است مجهز به رسیدگی به گسترش این بیماری است. هیچ کس حتی افراد در زندان می تواند ادعا با درجه ای از اعتماد به نفس است که آنها آماده برای یورش موارد است.

20 ساله رپ شروع به انتشار موسیقی در سال 2017 گذراندن یک سال حکم زندان برای شلیک تفنگ در نزدیکی مدرسه اش. او آپلود شده از معروف ترین آهنگ های نامطلوب و درخشان تک “قتل در ذهن من” در مورد یک مرد که به طور تصادفی می کشد بهترین دوست خود به ساوندکلاود و یوتیوب در ماه مارس آن سال. او به دنبال تا با اولین EP جمع آوری تماسدر ماه دسامبر. سال بعد او کاهش یافته است اولین mixtape من شماشامل “قتل در ذهن من” و شریک زندگی خود آهنگ “ذهن در قتل” است که در آن خواننده رپ mulled بیش از خود مرگ است. در ژانویه 2019, YNW Melly منتشر دوم mixtape, ما همه درخششکه شامل خود نمودار-شکوه آمار “مخلوط شخصیت” شامل Kanye West.

فقط یک ماه بعد YNW Melly بود به اتهام دو فقره قتل برای مرگ خود, دو, دوستان, YNW Sakchaser یا آنتونی ویلیامز و YNW Juvy یا کریستوفر توماس. این دو جوان 21 و 19 به ترتيب شده بود به ضرب گلوله در اکتبر 2018 در فورت Lauderdale ، دادستان ادعا کرد که Melly به حال صحنه قتل به مانند یک درایو توسط تیراندازی. اما Melly که تسلیم خود را در فوریه. 13, 2019, رد هر گونه دخالت. “چند سال پیش دو برادر من با خشونت و در حال حاضر این سیستم می خواهید برای پیدا کردن عدالت” رپ نوشت: در یک Instagram عنوان. “متاسفانه بسیاری از شایعات و دروغ بودن گفت: هیچ نگرانی خدا با من است.”

کوهن گفته است که او معتقد است YNW Melly را از آلبوم در “قتل در ذهن من” استفاده می شود می تواند علیه او در دادگاه با وجود این واقعیت است که او نوشت: آهنگ یک سال و نیم قبل از قتل صورت گرفت و توصیف یک وضعیت متفاوت است. در حالی که زندانی YNW Melly منتشر شد اولین آلبوم خود Melly در مقابل ملویندر ماه نوامبر سال 2019.

YNW Melly نه تنها به خوبی شناخته شده اهل بیت به دنبال اولیه و یا انتشار اضطراری—بیل کازبی, Harvey Weinstein, Tekashi 6ix9ine و R. Kelly مشابه ساخته شده اند درخواست. کوهن اولین حرکت برای انتشار اضطراری آمد و تنها چند روز پس از 6ix9ine منتشر شد زود از زندان جایی که او خدمت شد و در آخرین ماه از دو سال حبس بیش از اخاذی با تهدید اتهامات عنوان شده علیه. رپر دچار آسم شد و اعطا دلسوز انتشار برای به حداقل رساندن خطر پیمانکاری رمان coronavirus. روز جمعه یک قاضی رد R. Kelly درخواست برای آزادی وی با استناد به خواننده پرواز خطر است.

“این یک وضعیت ترسناک برای همه زندانیان در این زندان به اعتقاد من اکثر زندانهای فکر می کنم آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به این شیوع و نظر من این است که آنها نمی تواند” کوهن نوشت: در یک Instagram post. “آنها باید شل مقررات صابون ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب. آنها در حال حاضر ممنوع اعلام کرد به دلیل محتوای الکل. زندان ها و زندان ها نیاز به گرفتن پیش از این منحنی اگر آن را در حال حاضر نیست بیش از حد دیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>