اضطراب است که افزایش بیش از این امکان دیگر تکنولوژی ناشی از بحران در نوادا دموکرات قفقاز در روز شنبه.

در مصاحبه سه جلسه داوطلبان تشریح نگرانی های جدی در مورد عجله آماده سازی برای Feb. 22 انتخابات از جمله آموزش های کافی برای یک تازه به تصویب رسید الکترونیکی رای-سیستم شمارش و گیج کننده دستورالعمل در مورد نحوه اداره قفقاز. نیز وجود دارد که پرسش های بی پاسخ در مورد امنیت اتصال به اینترنت در برخی از 2,000 حوزه سایت های است که انتقال نتایج به دفتر مرکزی “اتاق جنگ” مجموعه ای نوادا حزب دموکرات است.

برخی از داوطلبان که کمک خواهد کرد که اجرای قفقاز در حوزه مکان گفت: آنها نشده اند آموزش دیده در iPads که حزب خریداری شده را وارد کنید و انتقال شمارش آرا. مقامات حزب درهم برای ساده کردن رای خود سیستم گزارش — اقامت در گوگل فرم های قابل دسترس از طریق ذخیره لینک در iPads — پس از دور انداختن یک جفت از برنامه های آنها می خواهم برنامه ریزی شده استفاده کنید تا زمانی که یک برنامه شبیه ناشی از شکست در انتخابات دو هفته پیش.

داوطلبان نیز گفت: این حزب است و نه ارائه آموزش کافی در مورد نحوه استفاده از گوگل فرم که کامپایل مجموع رای یک فرایند پیچیده در یک جلسه.

نگرانی هایی که توضیح داده شد در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که داوطلبان مجاز به صحبت با خبرنگاران در لحظه های خطر ناک برای حزب دموکرات است. به عنوان سومین ایالت در تقویم اصلی و اول با یک اقلیت قابل توجهی از جمعیت نوادا دارای اهمیت زیادی در بخش مسابقه است. افتضاح در آیووا هزینه یک دولت رئیس کار خود و تهدید جایگاه حزب ملی رئیس در حالی که ریخته گری شک و تردید در مورد اینکه آیا نتایج حاصل از حزب-اجرای قفقاز می توان اعتماد کرد.

نوادا دموکراتیک مقامات اصرار دارند که همه چیز تحت کنترل است. اما تکرار آیووا — و یا هر نوع تفکیک — فاجعه بار خواهد بود.

یک داوطلب کار کرده است که در گذشته قفقاز در نوادا گفت: Google فرم است که خواهد شد مورد استفاده برای ورودی مجموع رای نبود حتی ذکر شده در طول یک جلسه آموزشی برای حوزه صندلی اواخر هفته گذشته است.

“ما گفته بودند در همه چیز در مورد آن” فرد گفت.

از iPads ها نیست بحث شده تا بیش از نیمه راه از طریق ارائه این داوطلب گفت: وقتی کسی پرسید که چگونه در اوایل مجموع رای خواهد بود به اضافه مجموع وارد زندگی می کنند در هر حوزه. فرد پیشرو در آموزش گفت: نگران نباشید زیرا iPads خواهد انجام محاسبات ریاضی برای آنها.

“قدیمی وجود دارد, خانم ها به من نگاه مانند,” اوه,, ما در حال رفتن به iPads ها,'” داوطلب گفت: POLITICO.

پس از نشستن از طریق دو ساعت جلسه آموزش فرد پیش بینی حزبی خواهد بود یک “فاجعه کامل.”

یکی دیگر از داوطلبان که خواهد شد در یک موقعیت ارشد در انجمن سایت گفت که از Feb. 11 حزب تا به حال موفق به ارائه به روز رسانی جلسات آموزشی برای جلسه بعد به بسیاری از مردم که می خواهم آماده به استفاده از در حال حاضر اوراق نرم افزار. به تازگی داوطلب را یک دوره بازآموزی برای زود هنگام رای دادن, اما آن را “همگرایی قابل توجهی” از آموزش های اولیه. “ما عملا با شروع از ابتدا” داوطلب گفت.

داوطلب بدون دریافت آموزش عملی با iPads ها قبل از دست زدن به یک جسمی برای اولین بار در اوایل رای گیری سایت در روز شنبه. به عنوان یک نتیجه از دو ساعت اولیه رای گیری شد “فاجعه” این فرد گفت: به عنوان داوطلب تلاش برای دریافت iPads ها به درستی و اتصال به اینترنت است.

علاوه بر این “وجود دارد [دموکراتیک رای دهندگان] که حتی نمی دانند که در اوایل رای گیری اتفاق می افتد” این داوطلب گفت: سرزنش حزب برای عدم گسترش این کلمه به اندازه کافی. رای گیری زودهنگام در نوادا آغاز شد و تا روز شنبه ادامه خواهد داد و از طریق پایان روز سه شنبه.

دولت حزب گفت: آن را خریداری جستجو در گوگل تبلیغات و آگهی های روزنامه به اطلاع رای دهندگان بالقوه از اوایل رای گیری گزینه است.

یکی دیگر از انجمن سایت رهبر رفت و در سی ان ان روز شنبه به نگرانی فقدان آموزش در گوگل فرم تماس با فرایند “وحشتناک است.”

دیگران با بیشتر دانش صمیمی از روند, از جمله یک دولت رسمی و داوطلب که کار کرده است در قفقاز که قبلا ادعا می کنند که سیستم های پشتیبان در محل هستند و در صورت هر گونه ویژگی های snafus. دو روش رای-گزارش — گوگل فرم و یک خط تلفن — خواهد اطمینان از نتایج دقیق رسیدن به اتاق جنگ گفتند.

روند شکسته خواهد شد مثل این: در جلسه روز هر حوزه صندلی داده خواهد شد و یک حزب-خریداری شده از اپل است که یک لینک به فرم گوگل — دوبله “حزبی ماشین حساب” ذخیره شده بر روی آن. از قبل لود شده در فرم خواهد بود که در اوایل رای از مجموع آن حوزه.

حوزه صندلی خواهد شد و سپس ورودی مجموع رای پس از اول و دوم رای. زیر انجمن قوانین رای دهندگان را انتخاب کنید مورد نظر خود را نامزد در ابتدا شناخته شده به عنوان اولین محور باشد. اما اگر نامزد خود را نتواند برای رسیدن به 15 درصد آنها می تواند تبدیل به یک نامزد و یا به دنبال متقاعد کردن حامیان نامزد دیگری که نتواند برای رسیدن به 15 درصد برای کمک به نامزد خود روشن است که آستانه در تراز دوم.

دهید در فرم گوگل انتظار می رود که شبیه به چگونه آنها در ظاهر فیزیکی حزبی گزارش ورق. وقتی اول و دوم صف بندی تکمیل, بالغ خواهد شد رله بیش ابر به نوادا حزب دموکرات را از طریق فرم گوگل که در پایان به نظر می رسد به عنوان یک صفحه گسترده گوگل.

به طور جداگانه حوزه صندلی یا سایت منجر خواهد شد را به چاپ حزبی گزارش ورق — هر انتخاباتی باید ثبت نام بر روی آنها — و تماس نوادا حزب دموکرات اتاق دیگ بخار از طریق یک خط تلفن امن. (سایت آگهی های نظارت بر چندین حوزه صندلی در caucusing در یک واحد بزرگ محل.)

صندلی و یا سایت منجر خواهد شد گزارش نتایج جستجو برای “آموزش اپراتور” در ستاد و آن شخص را بررسی خواهد کرد که این ارقام مطابقت با آن منتقل می شود از طریق فرم گوگل.

در گذشته نوادا قفقاز صفحه گسترده Excel استفاده شد توسط کسانی که در اتاق جنگ برای tabulate زنگ زد-در حوزه بالغ. این حزب آشنایی با صفحات گسترده داده است برخی از حوزه صندلی اعتماد به نفس در استفاده از یک صفحه گسترده گوگل با توجه شباهت خود را.

اگر فرم گوگل غیر قابل دسترس به هر دلیلی حوزه کاپیتان انتقال نتایج خود را صرفا از طریق تلفن.

به روند کاربر پسند برای حوزه صندلی — که فن آوری دانش و تجربه گذشته با حزبی متفاوت — دولت “تست دعوت از کارشناسان امنیتی از زمینه های مختلف تجربه کرده, داوطلبان, برای اولین بار حوزه صندلی و رهبران جامعه” دولت رسمی گفت.

این مقام گفت نوادا در حزب دموکرات است که با استفاده از “خارج از قفسه” گوگل فناوری “به منظور محدود کردن امکان خطای انسانی” — به عبارت دیگر ارائه یک نسخه پشتیبان تهیه به مردم با استفاده از کاغذ و قلم برای انجام محاسبات ریاضی است. در تئوری گوگل فرم را به سرعت گزارش روند اما این معلوم نیست که آیا آن را با توجه به این که حوزه و صندلی نیاز به تکنولوژی سواد به استفاده از آن.

با این حال یک سوم داوطلب هشدار داد که سوء تفاهم و عدم آموزش در مورد چگونه برای tabulate اول و دوم رای گیری صف بندی مطرح می تواند یک تهدید بیشتر به این روند از تکنولوژی های جدید عناصر تزریق روند.

با توجه به تصاویری از دفترچه راهنما ارائه شده به حوزه صندلی دستورالعمل را ندارد روشن است که یک نامزد که می افتد کوتاه از 15 درصد زنده ماندن آستانه وجود دارد می توانید در تراز دوم. آنها می توانند این کار را با عشق هواداران از دیگر داوطلبانی که موفق به آن را در دور اول.

کتابچه راهنمای کاربر فراهم می کند اطلاعات متناقض: در یک نمونه آن آمده است که حامیان “غیر عملی” داوطلبان می توانند “پیوستن و یا فرم” نامزد مناسب. اما در یکی دیگر از نمونه دستی حاکی از آن است که حامیان غیر قابل دوام داوطلبان تنها می تواند تبدیل به یک نامزد مناسب.

“اجازه دهید تا 15 دقیقه به صورت غیر قابل دوام اولویت اعضای گروه به چین را انتخاب دوم” دستی می خواند. “مردم در غیر عملی گروه می توانید انتخاب کنید به یک تراز با این حال آنها اهدا خواهد شد هر گونه داشت.”

نوادا حزب دموکرات تضعیف اعتماد به نفس از حداقل یک دموکرات در مبارزات انتخاباتی که آن را فرستاده callout — منتشر شده در توییتر در روز جمعه — برای “ویژگی های داوطلبان” به “جفت” با حوزه صندلی در جلسه بعد.

یک دولت رسمی گفت: آنها در حال داوطلبان استخدام برای “کمک به رفع هر گونه مسائل در زمان واقعی را با ما, حوزه و صندلی” است که آن را به نوعی به جذب داوطلبان تا روز آخر قبل از قفقاز.

مشاور ارشد که انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفته است که “به طور کامل روشن نیست” چگونه رای از مجموع 80 اولیه رای گیری سایت های اختصاص داده خواهد شد به 2000 حزبی و حقيقت است.

مبارزات انتظار دارند دعوت به شاهد انتقال از اوایل مجموع رای به فردی در حوزه سایت های. “اما جایی که آن را به اتفاق می افتد و هنگامی که آن را به اتفاق می افتد و چگونه آن را به اتفاق می افتد کاملا حسيني” مشاور گفت.

مشاور سوال که چرا نوادا حزب حرکت رو به جلو با طرح جدید به ترکیب گوگل اشکال در چنین فشرده قاب زمان.

“DNC قوانین و آیین نامه کمیته به راحتی می توانید می گویند ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد این قبل از شما [قادر] برای رفتن پیش با این” مشاور گفت.

DNC نیست به طور مستقیم پاسخ به این سوال که آیا آن را تا به حال قدرت به هیچ کس نوادا حزب دموکرات طرح برای استفاده از Google forms. این کمیته گفت که نوادا در زمان “سریع گام برای پیاده سازی طرح بازگشت به بالا” به اوراق نرم افزار و co-صندلی های DNC قوانین و آیین نامه کمیته باید “به روز شده در آنچه اتفاق می افتد در نوادا است.”

Wi-Fi موضوع دیگری است. اگر یک اتصال در هر مکان با شکست مواجه iPads ها مجهز به 4G خدمات تلفن همراه با توجه به یک دولت رسمی. این بدان معناست که هر یک از 2000 iPads حزب خریداری شده پرداخت می شود سلولی اشتراک.

اما این سوال باقی می ماند در مورد امنیت Wi-Fi استفاده می شود در هر محل. نوادا حزب دموکرات گفت: این آزمایش اتصالات اما معلوم نیست که آیا دسترسی به اینترنت در هر حوزه ارائه خواهد شد از طریق یک کانون و یا یک شبکه ارائه شده توسط میزبان سایت مانند یک دبیرستان.

“وجود دارد باقی می ماند باز مسئله امنیت با انتخاب خود را از Wi-Fi, شبکه گفت:” گرگوری میلر از بنیانگذاران و رئیس اجرایی در OSET موسسه انتخابات فناوری سازمان پژوهش های. میلر است که در چند دهه تجربه به عنوان یک دانشمند کامپیوتر و نرم افزار مهندس مطرح شده این نگرانی را بر اساس آنچه که او به عنوان خوانده شده در گزارش منتشر شده.

“ما امیدواریم که آنها در حال رفتن به تکیه بر روی یک ساختمان محلی خدمات. که ایجاد یک کابوس برای محافظت از” او گفت:.

این “حداقل گزینه بد” در دسترس میلر گفت: “استفاده از یک دستگاه تلفن همراه به عنوان یک کانون محلی برای ایجاد خود را از Wi-Fi و اجازه iPads ها را به آن وصل کنید. اما حقیقت این است که تاریخ و زمان آخرین دقیقه جری-تقلب با آسیب پذیری های خاص خود را دارد.”

نوادا حزب دموکرات جواب نداد سوالات خاص در مورد چه نوع از Wi-Fi استفاده می شود در هر حوزه سایت دیگر می گویند “Wi-Fi متفاوت خواهد بود توسط سایت” و توجه داشته باشید این “آزمایش Wi-Fi در همه ما انجمن سایت” — ارائه جزئیات در مورد آنچه که تست شامل.

نوادا حزب دموکرات در ابتدا جواب نداد سوال در مورد چه نوع از Wi-Fi استفاده می شود در هر حوزه دیگر می گویند “Wi-Fi متفاوت خواهد بود توسط سایت.” آن را بعد از آن اشاره کرد که برخی از نقاط را نقاط مهم و دیگران اجرا خواهد شد از طریق آزمایش شبکه های.

اما پس از انتشار این حزب گفت: این برنامه در درجه اول برای انتقال داده ها از iPads ها بیش از 4G شبکه های تلفن همراه و تنها با استفاده از Wi-Fi اگر وجود دارد cellular data مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im